Oficialus aprašymas

UH Hilas at a Glance

Iš Havajai Universiteto Hilo yra valstybinis universitetas su privačiu kolegijos atmosferą. Mes siūlome mažos klasės dydžių, mažai fakultetas-to-studento santykį ir galimybes mokslinių tyrimų ir praktinės mokymosi.

Kaip viešoji universitete, Havajai Universiteto Hilo turi unikalią poziciją valstybė-ir šalies siūlydami griežtą ir patrauklus mokymo už prieinamą mokslą norma. Priėmimo reikalavimai yra vidutiniškai selektyvus, todėl didesnis nei vidutinis studentams galimybę mėgautis mažos mokyklos patirties naudą.

UH Hilas yra akredituotos akreditavimo komisijos vyresnysis kolegijose ir universitetuose Vakarų mokyklų asociacija ir kolegijų.

įkurta:

 • 1947, kai UH Manoa prasideda Hilo programą
 • 1970 kaip Havajai universiteto Hilo

vaidmuo: Viešosios laisvųjų menų ir mokslų universitetas Havajai

Kalendorius:

 • 2 semestrus 16-17 savaites kiekvieną ir
 • keturių savaičių intensyvaus vasaros sesijos ir
 • šešių savaičių įprastas vasaros sesijos

Įrašas: 4043

Fakulteto studentų santykis: 01:14

Vidutinis klasės dydis: 20

Su bendrabučiu Dydis:

 • 115 akrų - Pagrindinis bendrabučiu
 • 33 arų - universitetas Kaimas I etapas (rengiamas)
 • 10 akrų - Ramiojo vandenyno Akvakultūra ir pakrančių išteklių centras
 • 110 akrų - Pana'ewa Farm
 • 163 akrų - UH Hilas mokslo ir technologijų parkas (Makai)
 • 324 akrų - UH Hilas mokslo ir technologijų parkas (Mauka)

Laipsniai:

 • Dailės bakalauras (BA)
 • Mokslo Bakalauro (BS)
 • Verslo administravimo bakalauras (BBA)
 • Mokslų bakalauras Slaugos (BNS)
 • Dailės magistras (MA)
 • Edukologijos magistras (MED)
 • Master Of Science (MS)
 • Daktaro (Ph.D.)
 • daktaras slaugos praktika (DNP)
 • Farmacijos mokslų daktaras (Pharm.D.)

Specialybių:

 • 37 Bakalauro
 • 8 absolventas
 • 4 doktorantūra

Mokestis: Žr Studijų ir kaštai puslapį

Pačių įvairiausių Studentai

2014, UH Hilas buvo pavadintas pačių įvairiausių ketverių metų viešosios įstaigos šalyje pagal aukštojo mokslo kronika.

Kodėl studentai pasirenka UH Hilo

Dėl Havajai sala, įkvėpimas yra visur; jis yra žemės, dangaus ir jūros, žmonių, kuriuos sutinkame miško takai, vietos rinkose ir mūsų klasėse. Pastatytas ant pakrančių šlaituose didžiausioje pasaulio kalno ir centruota Ramiajame vandenyne, iš Havajai Hilo iššūkius, suteikia universitetas ir įkvepia mūsų studentams. Kaip universiteto bendruomenės, mes atkreipti mūsų įkvėpimo iš žmonių mes vadiname "Ohana, o sala, kurią vadiname namais.

Įkvėptas "AINA

Be Havajai žinome žemė, toliau Aina, palaiko mus. Žemė yra daugiau nei išteklių; tai yra mūsų gyvybės šaltinis. Apsuptas neįtikėtinai derinys aukštų kalnų ir giliai vandenyne, sodrus atogrąžų miškai ir sausringų sričių lavos, mes įkvėpė suprasti mūsų pasaulį paryškintu stipendiją ir rūpintis mūsų aplinka per atsakingo santykius su mūsų gyvenimo žemėje ir gyvenimo bendruomenėje jis palaiko.

Įkvėptas Discovery

Mūsų sala namuose buvo atrastas drąsių Voyager ir jų palikimas įkvepia mus sekti jų dvigubo korpuso kanojos tinklą. UH Hilas švietimas yra skirtas atradimas; nuo jūros žvaigždės supernovų, mūsų dėmesys hands-on mokymo leidžia mūsų studentams ir ekspertų fakultetas atrasti pasaulį kartu. Tyrimai šioje srityje, stažuotės su vietos įmonėmis ir organizacijomis, mažos klasės dydžių, kad skatintų sąžiningą keitimąsi idėjomis ir mūsų universitetų palaikė mainų programose visi kartu įkvėpti mūsų studentams atrasti savo talentus ir aistras tyrinėti pasaulį.

Įkvėptas inovacijų

Iki ugdyti kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir kultūrinį supratimą, mes parengti absolventus, kurie yra pasirengę spręsti 21-ojo amžiaus iššūkius ir judėti pasaulį į priekį. Nesvarbu, ar mūsų studentai yra atkurti vietines miškus, pagerinti mūsų vietos bendruomenės sveikatą, komponavimo galingas istorijas, ar projektuojant saugų nusileidimą pirmą pilotuojamą misiją į Marsą, jie imasi įkvėpimo iš amžių inovacijų suformuluoti kūrybiškus sprendimus įsišaknijusius kietajame uždirbtus išminties iš tų, kurie atėjo anksčiau.

Įkvėptas Kiekvienas Kita

Unikalus paveldas Havajai audžia kartu kultūrų lėja kad pagyrimu mūsų bendrą žmogiškumą ir iššūkiai mums mokytis vieniems iš kitų ir pamatyti pasaulį kitu objektyvu. Mūsų dinaminiai programos ir energingas vietą atkreipti studentų iš visos Havajai, Ramiojo vandenyno ir Pasaulio, kurti akademines ir socialines galimybes ne UH Hilo, kuriuos galima rasti niekur kitur žemėje.

Įkvėptas jums

Kai jis ateina į ją, mes egzistuojame parengti savo studentus suteikti savo gyvenimą ir pakeisti pasaulį, ir jūs esate didžiausias mūsų įkvėpimas. Tvirtai įsipareigojusi sukurti tokią galimybę, UH Hilas yra pirmaujanti aukštąjį išsilavinimą į ateitį, numatant griežtą, gyvenamųjų koledžo patirtį pasiekiamas. Su labiausiai prieinamą gyventojo mokymo kursas valstybe ir 45 $ milijonų kasmet skiriamos finansinės paramos ir stipendijų, mes siekiame sugriauti kliūtis aukštojo mokslo ir atidaryti duris galimybių.

Tuo Havajai Hilo universiteto, randame mūsų įkvėpimo unikaliame bendruomenės ir nuostabios aplinkos, kuri supa mus kiekvieną dieną. Jei kada nors buvo vieta įkvėpė, tai jis. Prisijunkite prie mūsų ir sužinosite tave įkvepia.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

University of Hawaii, Hilo

KES programa suteikia studentams su įvairiais aukštos kokybės mokymo ir galimybių vykdant sveikatos, fizinio ugdymo, poilsio zonų, ir pratybų mokslų. ... [+]

BA Kineziologijos ir mankšta mokslų

KES programa suteikia studentams su įvairiais aukštos kokybės mokymo ir galimybių vykdant sveikatos, fizinio ugdymo, poilsio zonų, ir pratybų mokslų. Be to, veiklos kursai suteikia asmenims su pozicija, fizinės veiklos ir galimybių įvairovę, siekiant pagerinti jų bendrą gerovę. Paskaita tipas kursai suteikia ir pažengusiųjų rengiantis švietimo, valdymo ir / ar instruktavimas, sveikatos skatinimo srityse, ir pratybų mokslų, kurių yra sporto psichologija, sporto mokymo, kineziterapiją ir mankšta fiziologiją.

Nuoga Studentų mokymosi pagrindinių

Studentas, kuris užbaigia Kineziologijos ir mankšta mokslai laipsnis programa galės:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hilo
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BBA

University of Hawaii, Hilo

... [+]

BBA Apskaita Arba:

Pastabos:

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Hilo
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

University of Hawaii, Hilo

BS laipsnį programa suteikia įgūdžių, reikalingų studentams, siekiantiems karjeros astronomija, kaip profesionalių mokslinių tyrimų astronomai, observatorija techninio pe ... [+]

BS astronomija

Astronomai ieškoti atsakymų į kai kuriuos iš didžiausių ir seniausių klausimų mokslu: Kaip prasidėjo visata? Kaip tai baigsis? Kas yra Visatos? Kaip žvaigždės, planetos, galaktikos ir juodosios skylės formuoja? Kaip jie baigsis? Sprendžiant šiuos klausimus apima fizikos, matematikos, chemijos, biologijos, IT Technologijos, optika ir prietaisus, ir net istoriją ir filosofiją yra kompanionas laukus. UH Hilas akademinis Astronomija programa naudoja astronomijos infrastruktūrą Mauna Kea ir University Park Mokslo ir technologijų suteikti studentams žinių apie astronomiją ir astrofizikos ir mokymą, šiuolaikinių metodų stebėjimo astronomija.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Hilo
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Hawaii, Hilo

Kompiuterių mokslas yra ne mokslinės kompiuterio-ji yra problemų sprendimo naudojant kompiuterį mokslas. Jei esate informatikos dur, pamatysite tai įvairių formų-algoritm ... [+]

BS Computer Science

Kompiuterių mokslas yra ne mokslinės kompiuterio-ji yra problemų sprendimo naudojant kompiuterį mokslas. Jei esate informatikos dur, pamatysite tai įvairių formų-algoritmų tyrimo duomenimis, mašina aparatūros, programavimo kalbų, operacinių sistemų, duomenų bazių projektavimo, ir dar daugiau. Karjeros galimybės yra vienodai įvairi-programinės įrangos inžinierius, duomenų valdytojas, tinklo administratorius, projektų vadovas, ir daugelis kitų. JAV Darbo statistikos biuras, dalis US Department of Labor, prognozuoja, kad 2006-2016 m, trys iš šešių profesijų, kurios bus tarp sparčiausiai augančių ir užsiregistruoti didžiausia skaitmeninė augimas bus kompiuterija susijusius profesijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hilo
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Hawaii, Hilo

Geologijos mokslo bakalauro laipsnis yra griežta programa, kuri rengia studentus profesinio geologo darbo studijoms. ... [+]

Geologijos mokslo bakalauro laipsnis yra griežta programa, kuri rengia studentus profesinio geologo darbo studijoms. Mokslo bakalauro laipsnis yra panašus, bet skirtas studentams, besidomintiems mokslo ugdymo ar gamtos išteklių valdymo karjera. Nepilnamečiai geologijoje ir žeme-kosmose gali naudotis studentams, norintiems įgyti didelę reikšmę jūrų mokslų, astronomijos, geografijos ar gamtos mokslų srityse.

CSAV studento nuotrauka su lava. Aktyvių ugnikalnių studijų centras (CSAV) yra mokymo ir informavimo programa, kurią 1989 m. nustatė Havajų valstybinė įstatymų leidykla. Įsikūrusi UH Hilo geologijos pastatuose, CSAV misija yra teikti mokymus ir informaciją apie ugnikalnius ir gamtos pavojus, kurie atsiranda Havajuose ir visame pasaulyje. Tai atliekama per įvairias programas: visuomenės informavimą, įskaitant vizitus mokyklose, viešų paskaitų ir simpoziumų pristatymą; vasaros programa, kuria mokslininkai iš besivystančių šalių mokosi vulkaninių pavojų monitoringo ir atsakymų metodų; keletas mokslinių tyrimų projektų; ir viešųjų informacinių programų gamyba apie gamtos pavojų pasirengimą ir reagavimą į Havajų gyventojus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hilo
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Hawaii, Hilo

Jūrų Mokslas yra gerai suapvalinti ir tarpdisciplininis programa, kuri buvo kruopščiai sukurta siekiant visapusiškai pasinaudoti unikalia įvairove jūrų aplinkoje turimų t ... [+]

BS jūrų mokslo

Jūrų Mokslas yra gerai suapvalinti ir tarpdisciplininis programa, kuri buvo kruopščiai sukurta siekiant visapusiškai pasinaudoti unikalia įvairove jūrų aplinkoje turimų tyrimo aplink Havajai saloje. Įvadinės paskaitos ir laboratoriniai kursai bendro okeanografijos ir jūrų biologijos eina vidutinio lygio kursų jūrų ekologijos ir evoliucijos, jūrų metodų ir statistikos paraiškų jūrų mokslo. Pažangiausias lygis studijų programų yra sudarytas iš specializuotų kursų geologinių, cheminių, fizinių ir biologinių okeanografijos ir pasirenkant. Programos kulminacija capstone seka, leidžianti studentams sutelkti dėmesį į nepriklausomų projektų, susijusių su mokslinių tyrimų ar taikoma stažuotes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hilo
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Hawaii, Hilo

Ši studijų takelis suteikia studentams su gyvūnų mokslo kursus įvairių, taip pat svarbius kursus žemės ūkio, kad jie bus geriau kvalifikuotas darbo rinkoje. ... [+]

BS Žemės ūkio

Ši studijų takelis suteikia studentams su gyvūnų mokslo kursus įvairių, taip pat svarbius kursus žemės ūkio, kad jie bus geriau kvalifikuotas darbo rinkoje. Šios programos tikslas yra parengti studentus dirbti su gyvulių ūkiuose ir Rancza arba gauti pozicijas gyvulininkystės pramonės ar susijusiose srityse.

Buvę studentai ėmėsi pozicijas gyvulininkystės ūkius, pienines, Rancza, jojimo centrų, eksperimentuoti stočių, karantino stotyse, veterinarijos klinikos ir zoologijos soduose. Įsidarbinimo galimybės taip pat egzistuoja su vyriausybinių agentūrų ir gyvulininkystės ir pašarų įmonių.

Studentų mokymosi rezultatams Studentai bus pasiekti praktinių žinių apie biologijos, chemijos, matematikos ir, kaip pagrindo tolimesnei studijų fondas. Studentai bus pasiekti bendrą supratimą skirtingose ​​gyvūnų mokslo disciplinų ir gebėti taikyti šias žinias veiksmingai valdyti ir prižiūrėti gyvulius. Studentai turės patirtinio mokymosi galimybes su ūkinių gyvūnų per įprastinių hands-on vyko UH Hilo žemės ūkio Farm laboratorijos laboratorijos. Kai įmanoma, išvykas į vietos ūkiuose ir Rancza taip pat suteiks mokymosi galimybes ūkiuose auginamų gyvūnų. Studentai įgis praktinės patirties su gyvulių padėti stiprinti jų konkurencingumą ateities studijoms ir karjerai. Studentai bus panaudoti ir tobulinti savo bendravimo įgūdžius įvairių klasių. Studentai turės sukurti ir pritaikyti savo darbo kompiuteriu įgūdžiai žemės ūkio pavyzdžių. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Hilo
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
University of Hawaiʻi at Hilo
200 W. Kāwili St.,

Hilo, Havajai, HI 96720-4091 US
Social Media