University Of Wisconsin - Green Bay

Įvadas

Oficialus aprašymas

Viskonsino-Green Bay universitetas mano didelis vaizdo požiūrį į mokslą, sudaro savo unikaliu būdu mokymosi, jūsų aistra, ir jūsų perspektyvos.

Išlipęs iš klasėje ir į lauką, su realaus gyvenimo praktikai ir absolventai stiliaus mokslinių tyrimų galimybes. Būti ginčijamas ieškoti problemų ir sprendimų iš įvairių perspektyvų. Įgyti praktinės patirties glaudžiai bendradarbiaujant su žymiais fakulteto nariai.

Tapk praturtintą įspūdingi stažuočių galimybes; gauti darbą, kad moka įvairiais būdais, kaip studentas darbuotojo miesteliu; smagiai su mąstančių žmonių, sujungiant į vieną iš mūsų 100 + klubų ir organizacijų; gaukite jūsų kolegijoje metus gyvenančių miesteliu; tapti lyderiu per studentų Vyriausybė; geriau savo pasaulį su bendruomenės paslaugų; ir pamatyti daugiau jos per mūsų daug galimybių mokytis, keliauti visame pasaulyje.

Darbdaviai įsitikinę, UWGB požiūrį į aukštąjį mokslą - studijuoti mūsų pasaulį iš įvairių požiūrių - tai geresnis būdas pasirengti 21-ojo amžiaus karjerą. Mes tikime, kad tai geresnis būdas patirti kolegijoje. Skaičiai paremti taip: 97% mūsų studentų dirba, į grad mokykloje, ar kariuomenėje per šešis mėnesius nuo baigimo. Karjeros ir bendruomenėje, absolventai BD-Green Bay poveikio kitų gyvenimus teigiamų būdų. Štai išsilavinimą, kuris transformuoja.

Gyvenimas UW-Green Bay bendrijos

Visi žino, kad Grin Bėjus yra žinomas dėl Lambeau Field ir Packers, bet miestas taip pat klesti su kitais profesinių ir rekreacinių sporto, aukštųjų technologijų pramonės ir gamybos, ir platų galimybių meno.

BD-Green Bay naudojasi Park-kaip parametrą vaizdu Mičigano ežero įlankos Green Bay. Tuo maždaug vieno kvadratinio mylios, miesteliu yra viena didžiausių valstybės. Daug ploto skiriama gamtinių teritorijų, su centriniu miesteliu ribojasi iš vienos pusės į marias ir kita pagal miškingose ​​Niagaros atodangos. Apie 2000 studentai gyvena miesteliu. Studentai rasti apie laisvalaikio galimybes, įskaitant I NCAA lengvosios atletikos ir spektaklių garsių pramogų tuo Weidner centras ir Kress Renginių centras gausa. Vadovavimas galimybės egzistuoja per Studentų Vyriausybės asociacija. Studentas Good Times Programavimas taryba teikia socialinę, kultūrinę, rekreacinę ir švietimo programas. Studentai rasite naujausius Holivudo grāvējus ir kolegijų klasika populiarus filmų serijos, ir aktus, įskaitant humoristai, hypnotists ir aukštyn ir ateinančiais juostų koncertų kalendorius. Daugiau nei 125 klubai ir organizacijos dėmesio ypatingų interesų.

UWGB Menai & Spektakliai

Į BD-Green Bay, Jūs rasite miesteliu, kurioje vertinama vizualinius menus ir efektyvumą. Mūsų užsiimančių fakulteto nariai parengti studentus profesinės karjeros studijoje meno, fotografijos, grafinio dizaino, meno vadybos, meno istorija, meninio ugdymo, muzikos, muzikos pedagogikos ir teatro ir šokio. Studentai atlieka ir eksponuoti savo darbą geriausios įrenginių, įskaitant giriamas Weidner centro scenos menų ir gerbiamo Lawton galerijoje, taip pat mažesnėse vietose ir studijose.

Vietos

Žalioji įlanka

Address
University of Wisconsin-Green Bay
2420 Nicolet Dr

WI 54311 Žalioji įlanka, Viskonsinas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis