Oficialus aprašymas

Viskonsino-Green Bay universitetas mano didelis vaizdo požiūrį į mokslą, sudaro savo unikaliu būdu mokymosi, jūsų aistra, ir jūsų perspektyvos.

Išlipęs iš klasėje ir į lauką, su realaus gyvenimo praktikai ir absolventai stiliaus mokslinių tyrimų galimybes. Būti ginčijamas ieškoti problemų ir sprendimų iš įvairių perspektyvų. Įgyti praktinės patirties glaudžiai bendradarbiaujant su žymiais fakulteto nariai.

Tapk praturtintą įspūdingi stažuočių galimybes; gauti darbą, kad moka įvairiais būdais, kaip studentas darbuotojo miesteliu; smagiai su mąstančių žmonių, sujungiant į vieną iš mūsų 100 + klubų ir organizacijų; gaukite jūsų kolegijoje metus gyvenančių miesteliu; tapti lyderiu per studentų Vyriausybė; geriau savo pasaulį su bendruomenės paslaugų; ir pamatyti daugiau jos per mūsų daug galimybių mokytis, keliauti visame pasaulyje.

Darbdaviai įsitikinę, UWGB požiūrį į aukštąjį mokslą - studijuoti mūsų pasaulį iš įvairių požiūrių - tai geresnis būdas pasirengti 21-ojo amžiaus karjerą. Mes tikime, kad tai geresnis būdas patirti kolegijoje. Skaičiai paremti taip: 97% mūsų studentų dirba, į grad mokykloje, ar kariuomenėje per šešis mėnesius nuo baigimo. Karjeros ir bendruomenėje, absolventai BD-Green Bay poveikio kitų gyvenimus teigiamų būdų. Štai išsilavinimą, kuris transformuoja.

Gyvenimas UW-Green Bay bendrijos

Visi žino, kad Grin Bėjus yra žinomas dėl Lambeau Field ir Packers, bet miestas taip pat klesti su kitais profesinių ir rekreacinių sporto, aukštųjų technologijų pramonės ir gamybos, ir platų galimybių meno.

BD-Green Bay naudojasi Park-kaip parametrą vaizdu Mičigano ežero įlankos Green Bay. Tuo maždaug vieno kvadratinio mylios, miesteliu yra viena didžiausių valstybės. Daug ploto skiriama gamtinių teritorijų, su centriniu miesteliu ribojasi iš vienos pusės į marias ir kita pagal miškingose ​​Niagaros atodangos. Apie 2000 studentai gyvena miesteliu. Studentai rasti apie laisvalaikio galimybes, įskaitant I NCAA lengvosios atletikos ir spektaklių garsių pramogų tuo Weidner centras ir Kress Renginių centras gausa. Vadovavimas galimybės egzistuoja per Studentų Vyriausybės asociacija. Studentas Good Times Programavimas taryba teikia socialinę, kultūrinę, rekreacinę ir švietimo programas. Studentai rasite naujausius Holivudo grāvējus ir kolegijų klasika populiarus filmų serijos, ir aktus, įskaitant humoristai, hypnotists ir aukštyn ir ateinančiais juostų koncertų kalendorius. Daugiau nei 125 klubai ir organizacijos dėmesio ypatingų interesų.

UWGB Menai & Spektakliai

Į BD-Green Bay, Jūs rasite miesteliu, kurioje vertinama vizualinius menus ir efektyvumą. Mūsų užsiimančių fakulteto nariai parengti studentus profesinės karjeros studijoje meno, fotografijos, grafinio dizaino, meno vadybos, meno istorija, meninio ugdymo, muzikos, muzikos pedagogikos ir teatro ir šokio. Studentai atlieka ir eksponuoti savo darbą geriausios įrenginių, įskaitant giriamas Weidner centro scenos menų ir gerbiamo Lawton galerijoje, taip pat mažesnėse vietose ir studijose.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

University Of Wisconsin - Green Bay

Tiek verslo administravimas didžiosiomis ir mažosiomis yra tarpdisciplininis. "Tarpdisciplininis" reiškia, kad nors verslo administravimo studentai studijuoti tam tikrą t ... [+]

Kuriant jus kaip užsiima besimokančiojo todėl jūs tapti profesinės vadovas yra tai, ką mes darome. Cofrin School of Business yra orientuota į rengiasi jus profesinei sėkmei per kursinių, stažuočių ir profesinio tobulėjimo renginius. Pelningiausi savo laipsnį parengs jums už konkurencingą, gerbiamas karjeros ir kuriuo keliu jums pasirinkti yra iki jums!

Austin E. Cofrin verslo mokykla siūlo laipsnių orientuota padėti asmenims Saderināties besimokantiesiems ir profesionalius vadovus per didesnį Šiaurės Viskonsino teritorijoje ir už jos ribų. Mes siekiame asmenims, kurie ieško užsiima švietimo galimybes, profesinės sėkmės ir inovatyvius verslo sprendimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

University Of Wisconsin - Green Bay

Visi Inžinerijos technologijų programos apima stiprus laisvųjų menų bazę, kartu su hands-on patirties, įskaitant capstone patirtį ar stažuotis, kad dažnai bus darbo su įm ... [+]

Kombainas praktinės mokymosi su akademinės kursinių ir ruoštis į pareikalavimą darbo vietų augančių sričių inžinerijos technologija. Mes bendradarbiaujame su regioniniais lyderiais ir technikos kolegijų, kad jūs būti pasirengę nuolat besikeičiančios pramonės. Gaukite techninių įgūdžių, kurie padės jums ekspertas, ir kritinį mąstymą, kuris leis Jums būtinas.

Programos misija

Visi inžinerijos technologijų programos apima stiprus laisvųjų menų bazę, kartu su skaičiaus praktinės patirties, įskaitant capstone patirties ar stažuotės, kad dažnai bus darbo su įmonėmis ir organizacijomis bendruomenėje.

Elektrotechnika Technologijos

Rengia studentus karjeros kaip elektros inžinerijos technologo su techninių ir valdymo įgūdžių, reikalingų patekti karjeros projektavimo, taikymo, diegimo, gamybos, eksploatavimo ir techninės priežiūros Elektrinių / elektroninių sistemų. Studentai specializuojasi gaminių tobulinimo, gamybos, statybos ir eksploatavimo inžinerijos funkcijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

University Of Wisconsin - Green Bay

Aplinkosaugos mokslai pagrindinė rengia studentus analizuoti, suprasti ir išspręsti aplinkosaugos problemas. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Aplinkosauga pagrindinis rengia studentus analizuoti, suprasti ir išspręsti aplinkosaugos problemas.

Studijų programa Aplinkos inžinerija dur yra tarpdisciplininis, pabrėždami integruotą požiūrį į žinias šioje srityje. Kadangi aplinkosaugos problemų tyrimas būtinas geras supratimas apie mokslinius principus, aplinkos Mokslas pagrindinis yra pagrįstas gamtos mokslų ir matematikos. Mokymo apima socialinį mokslo komponentą, leidžianti studentams įgyti aplinkos ekonominių ir politinių klausimų supratimą. Lauko patirtis, stažuotės ir praktikumai yra pabrėžti.

Šis svarbus padeda plėtoti šiuos įgūdžius ir gebėjimus:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Bendravimas departamentas misija yra plėtoti pagrindines kompetencijas žodžiu, raštu ir vaizdinės komunikacijos mūsų tarpdisciplininė programa. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Bendravimas departamentas misija yra sukurti pagrindines kompetencijas žodžiu, raštu ir vaizdinės komunikacijos mūsų tarpdisciplininė programa. Visi studentai turėtų turėti bendrą kompetenciją kiekvienoje iš šių sričių, siekiant padidinti jų veiksmingumą pasirinktą komunikacijos srityje dėmesio. Studentai turėtų turėti konceptualiai suvokti pagrindinių komunikacijos teorijų ir technologijų poveikį komunikacijos procese.

Įgytus įgūdžius

Pasirinkus studijų sritis yra svarbus sprendimas, nes tai lems jūsų mąstymo stilių ir asmeninius įgūdžius, kad visą likusį savo gyvenimą. Žemiau yra daug įgūdžių jums bus jo sąlygų gerinimo programoje. Kai kurie iš įgūdžių yra svarbesnis tam tikrose dėmesio nei kitiems. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Kompiuterių Mokslinė programa yra apie problemų sprendimo ir gebėjimas mokytis naujų idėjų ir jas taikyti. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba kompiuterių mokslo programa apie problemų sprendimo ir gebėjimas mokytis naujų idėjų ir jas taikyti. Tai todėl, kad programinės įrangos projektavimo širdis nėra kalbos ar kūrėjas aplinka, bet gebėjimas apibrėžti problemą, analizuoti įvairius komponentus ir projektų ir įvertinti galimus sprendimus, kurie visi yra taikomi apribojimai ir suvaržymai, būdingų tam tikroje kompiuterio.

Studentai turi suprasti, kad pramonės turi būti daugiau nei tik darbo programą. Geras programinė įranga turi ne tik dirbti, bet turi būti visiškai pagrįsta dokumentais, aiškiai parašyta, ir lengvai modifikuojamas, kad atitiktų besikeičiančius ir platesnio masto reikalavimai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Sistemingas tyrimas ekonomika padeda vienas geriau suprasti šį sudėtingą sistemą rinkose, įmonių apyvarta (pelno motyvuota, vyriausybės ir privačių, o ne pelno), sąjungos ... [+]

Ekonomika yra visur! Kaip darbuotojai, vartotojai, o kartais verslo savininkai visi iš mūsų turi per mūsų kasdienėje veikloje įgijo tam tikrą, kaip ekonomika funkcijų žinias. Tai žinios, tačiau nėra sisteminga ir tiksli. Šiuolaikinėje ekonomikoje yra labai sudėtinga sistema socialinių institucijų. Sistemingas tyrimas ekonomika padeda vienas geriau suprasti šį sudėtingą sistemą rinkose, įmonių apyvarta (pelno motyvuota, vyriausybės ir privačių, o ne pelno), sąjungos, ir daugelis kitų ekonominių ir politinių interesų grupių, kurios turi įtakos ekonomikai ir vyriausybės vaidmuo.

Čia yra keletas pagrindinių praktinių klausimų Ekonomikos tyrimas padeda viena suprasti. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Humanitariniai sudaro tuos laukus, studijuoti žmogaus kūrybos visų rūšių. Tokiu būdu humanitarinių apima literatūros studijas, filosofiją, istoriją (įskaitant meno istori ... [+]

Humanitariniai sudaro tuos laukus, studijuoti žmogaus kūrybos visų rūšių. Tokiu būdu humanitarinių apima literatūros studijas, filosofiją, istoriją (įskaitant meno istorijos ir istorijos mokslo), užsienio kalbų, kultūros studijų (įskaitant Pirmosios tautos studijos), muzikologijos, tarpdisciplininių studijų, ir dalių srityse, pavyzdžiui, psichologijos, antropologijos, sociologijos ir ,

Yra dviejų rūšių bakalauro laipsnius: a) tie, kad išmokyti jus tam tikram karjeros, ir b) tie, kurie šviesti jums galėtų būti apmokyti įvairių karjeros.

Pavyzdžiai laipsnių, kad išmokyti jus tam tikram karjeros yra slaugos, apskaitos, ir socialinis darbas. Šie laipsniai išmokyti jus gerai praktikuoti tam tikrą profesiją, bet jie neturi pasiruošti gerai apmokyti ir dėl daugelio kitų profesijų atstovai. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Graduate Management Admission Test arba pagrindinis aplinkos politikos ir planavimo, kurias suteikia Viešųjų ir Aplinkosaugos reikalų departamentoYra aplinkos tyrimų prog ... [+]

Graduate Management Admission Test arba pagrindinis aplinkos politikos ir planavimo, kurias suteikia Viešųjų ir Aplinkosaugos reikalų departamentoYra aplinkos tyrimų programa grindžiama socialinių mokslų.

Ji sukurta siekiant parengti studentus iš sudėtingiausių profesijų, susijusių su planavimo, analizės, projektavimo ir administravimo politiką ir programas, susijusius su gamtos ir žmogaus sukurtos aplinkos įvairovė. Tai tarpdisciplininis pagrindinis taip pat toliau studijuoti į platų studijų programų, įskaitant aplinkos tyrimai, viešosios politikos, viešojo administravimo, teisės, miestų ir regioninio planavimo ir susijusiose srityse tinka parengimas. Per šį dur, studentai plėtoti žinias ir įgūdžius planuojant ir priimant sprendimus, viešajai tvarkai, politinių ir ekonominių sistemų ir aplinkos mokslų ir įgyti analitinius gebėjimus dalyvauti šiuose procesuose, kurie formuoja aplinkos kokybę ateityje. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Apskaitos programos jums įgyti tiek nuodugniai apskaitos žinių ir platus fone verslo reikia suprasti apskaitos vaidmenį verslo pasaulyje. ... [+]

Drausmės

Ir didelis ir nedidelis Apskaitos yra drausminė. "Drausmės" reiškia, kad visi apskaitos studentai gauna energingai ir išsamų mokymo apskaita. Daugiau nei 90 procentų BD-Green Bay apskaitos absolventų paprastai rasti darbą savo pasirinkto karjeros per šešis mėnesius nuo baigimo. Alumni tyrimai rodo, kad absolventai suvokti apskaitos programa labai palankiai, jų studijų programa juos paruošti labai gerai savo karjeros, Apskaitos fakulteto kokybė yra "puikus", ir jie tikrai rekomenduoju kitiems programą. Naujausi tyrimai taip pat rodo, kad daugiau nei 30 procentų apskaitos absolventų perduoti visus keturis dalys CPA egzaminą savo pirmąjį posėdį metu; tiems, kurie jį priimti antrą kartą, 75 proc perduoti visus keturios dalys. Šie skaičiai palyginti labai palankiai su nacionalinėmis vidurkius, kur pirmą kartą praeiti norma yra maždaug 20 proc. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Biologija programa suteikia įžvalgų gyvenimo sistemas iš anksto sub-ląstelių lygiu ekosistemos lygmeniu. Biologija pagrindinis rengia studentų karjeros ląstelių ir moleku ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Biologija programa suteikia įžvalgų gyvenimo sistemas iš anksto sub-ląstelių lygiu ekosistemos lygmeniu. Biologija pagrindinis rengia studentų karjeros ląstelių ir molekulinės biologijos, biochemijos, augalų ir gyvūnų biologija, genetika, fiziologija, ekologija ir lauko biologija. Mokymo gali būti sukurta pasiruošti medicinos, stomatologijos, veterinarijos, žemės ūkio ar kitų profesinių mokyklų, ar studijuojant. Pagrindinis taip pat nustatoma tarpdisciplininių karjeros biologinių išteklių valdymą, žmogaus biologija, mitybos mokslų, mokslo ryšių (Techninių tekstų rašymas, žurnalistika, ir gamtos aiškinimo) pagrindą. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Graduate Management Admission Test arba BD-Green Bay chemija programa yra integruota progresavimas paskaitų ir laboratorinių instrukcija, kuri yra sukurta siekiant suteik ... [+]

Graduate Management Admission Test arba BD-Green Bay chemija programa yra integruota progresavimas paskaitų ir laboratorinių instrukcija, kuri yra sukurta siekiant suteikti studentams įgūdžių, reikalingų chemikų šiandien. Šie įgūdžiai apima tvirtą supratimą apie cheminių principus, hands-on mokymo šiuolaikinės įrankiais, patirtimi naudoti eksperimentų dizainą ir gebėjimo analizuoti duomenis ir dabartinius rezultatus. Mokiniai yra skatinami tobulinti šiuos įgūdžius užsiima mokslinių tyrimų. Apie BD-Green Bay chemijos didžiųjų dauguma galimybės dirbti mokslinių tyrimų padėjėjų nuo fakulteto projektų arba atlikti savo nepriklausomus projektus. BD-Green Bay fakultetas aktyviai tyrimų chemijos katalizės, gelio chemija, natūralus produktas, sintezė, alternatyvių ir atsinaujinančių energetikos, chemijos ultragarso, polimerinės paviršiaus sintezę ir taikymo, mesoporous medžiagų sintezės ir taikymo, chemija spalvų (skaičiavimo) photocatalysis, jutikliai, aplinkos chemija, biochemija ir molekulinė biologija. Patirtis tyrimus yra labai svarbus, kai patekti į darbo rinką ir taikant pereiti ir profesinės mokyklos. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Graduate Management Admission Test arba Dizainas Menai pagrindinis yra orientuota į studentų, kurie domisi grafinis dizainas, aplinkos dizainas ir plečiant srityje Visual ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Dizainas Menai pagrindinis yra orientuota į studentų, kurie domisi grafinis dizainas, aplinkos dizainas ir plečiant srityje Visual Communications. Programa suteikia oficialų išsilavinimą dizaino su ant skatinant problemų sprendimo ir projektavimo įgūdžius, kurie yra praktiškas, nešiojamų plėtrai ir patvariai sparčiai keičiasi, technologiškai orientuotas kūrybiškas laukus dėmesio.

Graduate Management Admission Test arba Dizainas Menai pagrindinis sudaro Studio meno, grafinis dizainas, aplinkos dizainas, ryšių ir anglų Sudėtis kursus. Mokymo programos plotis atspindi tarpdisciplininio pobūdžio programą ir yra struktūrizuotas siekiant skatinti intelektinės ir estetinį suvokimą vizualinių ryšių, aplinkos projektavimas ir skatinti problemų sprendimo įgūdžių vystymąsi. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Centrinis organizavimas samprata šis svarbus yra informacijos - jos struktūros žodinių, vizualinių, tarpininkaujant ir kiekybinių formas; jo saugojimas, analizė, vertinim ... [+]

Centrinis organizavimas samprata šis svarbus yra informacijos - jos struktūros žodinių, vizualinių, tarpininkaujant ir kiekybinių formas; jo saugojimas, analizė, vertinimas, apdorojimo ir ryšių abiejų mašinų ir žmonių. Programa priklauso nuo dabartinių technologijų ir toliau vystytis, kaip technologijų kaita. Studentai gali tikėtis ugdymo turinio papildymų ir turėtų pasitarti su savo patarėju anksti ir dažnai žinoti laukiamus pakeitimus.

Mokymo svyruoja plačiai keliose disciplinose, kurie visi yra atstovaujama pagrindinėse reikalavimus. Jie apima kompiuterių, lingvistika, pažinimo psichologijos, komunikacijos teorija, organizacinę komunikaciją ir Vadyba, Matematika, duomenų ir informacinių technologijų, ir kalbą. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Menai organizacijos atlikti bendruomenės atgyja - nuo simfonijų džiazo grupių, teatrų iki skulptūros soduose, muziejų bendruomenės meno centrų, viešųjų radijo į festivali ... [+]

Menai organizacijos atlikti bendruomenės atgyja - nuo simfonijų džiazo grupių, teatrų iki skulptūros soduose, muziejų bendruomenės meno centrų, viešųjų radijo į festivalius. Visos šios veiklos yra įmanomas meno vadovams.

Menai valdymas gali būti įdomu, atitinkanti karjeros tiems, kurie mėgsta būti šalia meno ir menininkų nori dirbti užkulisiuose, kad menas atsitikti. Menai vadybininkai dirbti užkulisiuose pareikšti meną ir publiką kartu - rinkti lėšas, rinkodaros, organizavimo savanorių ir palengvinti programas.

Į BD-Green Bay, menai valdymas yra tiek svarbus ir nepilnametis, Daugelis studentų suporuoti Arts Management pagrindinis ar nepilnametis su studijomis muzikos, studija meno, teatro, šokio, galerija ir muziejus praktika, anglų ar istorijos. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Miestų ir regionų studijos ugdo asmenis, kurie nori padaryti savo bendruomenėje skirtumas: į tai, kas vyksta su vyresnio amžiaus rajonų pereinamosios skirtumas; į tai, ka ... [+]

Miestų ir regionų studijos plėtoja asmenys, kurie nori padaryti savo bendruomenėje skirtumą: A kas atsitinka su vyresnio amžiaus rajonų pereinamosios skirtumą; į tai, kas vyksta, kaip naujos priemiesčio bendruomenės yra planuojami ir statomi skirtumas; ir į gyvenimą skirtumas ir gerovė asmenų visoje didmiesčių ir kaimo regionuose.

URS siūlo studentams galimybę susipažinti su sąvokomis, kad bus naudinga, ar jie tapo bendruomenės organizatoriai, teisininkai, miesto ar regionų planuotojų, architektų, mokytojai, ekonominės plėtros specialistai, žurnalistai, socialiniai darbuotojai, miesto vadovai, arba įveskite karjeros versle.

Studentai siūlo įvadinis ir pažangias kursinių daugelis socialinių mokslų disciplinų, kurie prisideda prie miesto studijų srityje - įskaitant ekonomikos, geografijos, politologijos, psichologijos, sociologijos ir taip pat - specializuota kursinių, kaip antai: miesto socialinių problemų, miestų ir regionų planavimo ir etikos ir visuomenės veiksmų seminaras. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Muzika programa yra scenos menų Viskonsino-Green Bay universiteto vadovas teikia muzikinį išsilavinimą, pagrįstą veiklos, istorijos ir kultūros kontekste. Programa siūlo ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Muzika programa yra scenos menų Viskonsino-Green Bay universiteto vadovas teikia muzikinį išsilavinimą, pagrįstą veiklos, istorijos ir kultūros kontekste. Programa siūlo muzikos kursus visiems universiteto studentams praplėsti savo supratimą ir malonumą muzikos kaip dailės. Mes siūlome platų spektrą patirties, kuri gali būti išskiriamos atskirai pagal neapmokėtas laisvųjų menų švietimo kontekste ir daugialypė universitete patogumais. Muzika ansambliai yra atvira visiems universiteto studentams, kurie sėkmingai Audition. Didžiosios muzikos patirtį ir gerai muzikinis ugdymas prasideda neįvykdyti fakulteto. Tuo UW Green Bay studentai turi galimybę studijuoti su ekspertais apie jų priemonę arba balsu. Mūsų fakultetas profesionalių muzikantų yra menininkai, kuris visiems mokiniams savo pirmąjį prioritetą. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Politologija apima valdžios, politikos ir viešosios politikos tyrimą ir per Jungtines Amerikos Valstijas ir į kitus parametrus visame pasaulyje. Mes esame maža programa, ... [+]

politologijos susijęs su valdžios, politikos ir viešosios politikos tyrimą ir per Jungtines Amerikos Valstijas ir į kitus parametrus visame pasaulyje. Mes esame maža programa, tačiau siūlome kursus Amerikos vyriausybės ir politikos, viešosios politikos ir administravimo, politologijos, lyginamosios politikos ir tarptautinių santykių. Programoje dėstytojai aktyviai dalyvauja mokslinėje tyrimų ir paskelbimo, o taip pat yra skirta mokymui.

Be vyriausybės darbu bei įgaliojimais, visų kursų mes stengiamės plėtoti svarbius įgūdžius kritinio mąstymo ir analizės ir komunikacijos idėjų. Mes tikime, šie įgūdžiai yra būtini siekiant karjeros teisės, vyriausybės, verslo, žurnalistikos, ir politikoje. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Psichologija yra sistemingas ir mokslinis tyrimas elgesį ir patirtį. Juo siekiama paaiškinti, kaip fiziologinio, asmeninių, socialinių ir aplinkos sąlygų įtakos minties i ... [+]

Psichologija yra sistemingas ir mokslinis tyrimas elgesį ir patirtį. Juo siekiama paaiškinti, kaip fiziologinio, asmeninių, socialinių ir aplinkos sąlygų įtakos minties ir veiksmo. Tyrimai su žmonėmis siekiama suprasti, numatyti ir įtaka elgesys.

Apžvalga

Per pastarąjį šimtmetį, psichologija perėjo iš būdamas filosofijos filialas yra tiek eksperimentinis mokslas ir aktyvus padėti profesija. Jis sukūrė keletą specializuotų parajoniai su židinių, aprėpiančių nuo nervų ląstelės lygmenyje (pavyzdžiui, nervinio pagrindo atminties), kad, kad visuomenės (pvz, kad vystymosi pasekmės Head Start programos).

Stiprus suvokti psichologijos reikalauja žinių apie metodą ir turinį kiekvienam savo posričius. Studentai įgyja šį supratimą užpildant kursus keturiose pagrindinėse branduolys: fiziologinė / kognityvinė, socialinė / Asmenybė, vystymuisi, ir klinikinės. Jie pasirinkti papildomus kursus, kad atitiktų individualius poreikius su psichologijos konsultanto pagalba. Be to, studentai, kurie pagrindiniai psichologijos išmokti įvertinti mokslinių straipsnių ir kurti, atlikti ir pranešti apie eksperimentus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Laboratoriniai kursai svarbi dalis žmogaus biologijos dur. Yra skirtumas tarp studijuoja mokslą ir daro mokslą. Paskaita kursai vadovauti mokslo studijų. Laboratoriniai k ... [+]

Laboratoriniai kursai svarbi dalis žmogaus biologijos dur. Yra skirtumas tarp studijuoja mokslą ir daro mokslą. Paskaita kursai vadovauti mokslo studijų. Laboratoriniai kursai remtis žiniomis gaminti know-how ir parengti studentus daryti mokslą. Mokslinių tyrimų projektai turi studentai daryti mokslą. Paskaita, laboratorijos ir moksliniai tyrimai yra svarbūs komponentai yra žmogaus biologijos dur.

Apžvalga

Žmogaus Biologija programa siūlo tarpdisciplininis bakalauro pagrindinis ir nepilnametis. Mūsų tikslas yra suteikti studentams su mokymo programa, kuri palengvina žinutę žmogaus organizmo iš biologinių, medicininių, elgesio ir mitybos perspektyvų supratimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Wisconsin - Green Bay

Žmogaus socialinės raidos yra tarpdisciplininis programa, kuri tyrinėja žmogaus augimą, vystymąsi ir pokyčius, ir kad konceptualizuoja jį kaip visą gyvenimą procese. Proc ... [+]

Žmogaus socialinės raidos yra tarpdisciplininis programa, kuri tyrinėja žmogaus augimą, vystymąsi ir pokyčius, ir kad konceptualizuoja jį kaip visą gyvenimą procese. Procesas vyksta keliais ir įvairių kontekstų ir apima biologinius, pažinimo, emocinę, socialinę ir moralinę plėtrą.

Žmogaus socialinės raidos yra tinkamas pagrindinis ar nepilnametis studentams, kurie planuoja jokios karjeros tipo, kuris apima darbo su žmonėmis ir padėti išspręsti žmogaus problemas. Kadangi tai yra laisvųjų menų dur, karjeros galimybės yra įvairios, bet daug variantų patenka plačias sritis žmogaus paslaugų, švietimo, ir verslui. Absolventai dirbo personalo nariams smurto šeimoje pastogę, atvejų vadovams už socialinių paslaugų agentūra, ir kaip darbuotojai gynimo grupių, tokių kaip AARP. Kitos absolventai dalyvauja švietimo susijusių karjeros, pavyzdžiui, švietimo paramos, darželiai ir ikimokyklinėse įstaigose, ir kolegijų priėmimo. Dar viena sritis, kurioje daug didžiųjų ieškoti darbo yra verslo pasaulyje, tiek pardavimų, klientų aptarnavimo, ar net žmogiškuosius išteklius. Žmogaus vystymosi studentai taip pat siekti magistro ir profesinį mokymą tokiose srityse, kaip žmogaus vystymosi ir šeimos studijų gerontologijos, bendruomenės ir visuomenės sveikatos, aukštojo mokslo / studentų reikalų, santuokos ir šeimos terapija, teisės ir kitose srityse. Priėmimo labai selektyvus ir reikia labai stiprios akademinės įgaliojimai. Fakulteto konsultantai gali padėti studentams pritaikyti savo pasirinkimą akademinės planą ir pasirenkant jų individualius karjeros tikslus. Kaip tik vienas pavyzdys, nors nedidelis neprivalo pereiti su žmogaus socialinės raidos dur, nepilnamečiai arba dukart didžiųjų tokiose srityse, kaip verslo, žmogaus biologijos, visuomenės ir aplinkos reikalų, Moterų ir lyčių studijų ir psichologijos gali būti naudinga, kai vykdo kai kurių konkrečių karjeros tikslų ar taikant tam tikrų tipų aukštosios mokyklos programas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Top 10 Reasons to Come to UW-Green Bay

UW-Green Bay Transforming Lives

Dreams at UWGB