Universidad Ana G. Méndez Dallas Campus Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Misija ir vizija

Anos G. Mendenzo universiteto Dalaso srities internetinis tinklas reiškia mūsų įsipareigojimo tęsti Ispanijos suaugusiųjų studentams galimybes gauti aukštesnės kokybės išsilavinimą galimybę.

Kolegijos laipsniai siūlomi dvikalbėse studijose, naudojant Ana G. Méndez universiteto sukurtą metodiką. Tai buvo iš pradžių pritaikytas modelis, kurį sėkmingai sukūrė ir įdiegė Denverio Kolorado universiteto universitetas, pagreitinto suaugusiųjų švietimo lyderis.

Ana G. Méndez Dalaso universitetas / Internetas siūlo asocijuotus laipsnius, bakalaureatus ir magistro laipsnius 100% internetu. Visi pažymiai yra siūlomi 100% ispanų arba anglų kalbomis. Tai yra Ana G. Méndez universiteto dalis - pirmoji privati aukštojo mokslo įstaiga Puerto Rike, remiantis Nepriklausomos antrosios pakopos švietimo duomenų sistema (IPEDS) - JAV švietimo departamento padaliniu.

Susidomėję žmonės gali užpildyti visą priėmimo procesą telefonu ir internetu.

137771_pexels-photo-4559588.jpeg

Mūsų principai

Ana G. Mendez universitetas, laikydamasis savo filosofijos, laikosi vienodų mokymosi galimybių principo mūsų trijose įstaigose: Ana G. Mendenzo universitete (Karolina), Ana G. Mendendez universitete (Gurabo) ir Ana G. Mendendez. Universitetas (Cupey).

Laikydamasis šio principo, universitetas gauna, gauna ir administruoja įvairias finansinės paramos lėšas kaip dotacijas, studijas kolegijoje ir paskolas studentams, kurie turi finansinius poreikius ir yra tinkami. Pagalbos studentams lėšas teikia federalinės ir valstijų vyriausybės, institucija ir iš privataus sektoriaus aukų.

Mūsų įstaiga paskirsto šias lėšas kiek įmanoma efektyviau, naudinga studentui, turinčiam kuo daugiau įvairių rūšių finansinės paramos programų, kad galėtų padengti akademinio tikslo siekimo išlaidas.

Ana G. Mendez universiteto finansinės pagalbos portale pateikiama politika ir procedūros, kuriomis vadovaujamės paskirstant lėšas pagal galiojančias taisykles. Jame studentams taip pat pateikiami nurodymai, kaip kreiptis dėl finansinės pagalbos, įskaitant tai, kaip užpildyti nemokamą finansinės pagalbos studentams paraišką (FAFSA), reikalingą norint gauti bet kokią federalinę finansinę paramą. Taip pat įtraukiamos kitos svarbios normos, politika ir reglamentai, kuriuos studentai turėtų žinoti.

Vietos

Dalasas

Address
3010 N. Stemmons Fwy.
75247 Dalasas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: