Oficialus aprašymas

University Of North Carolina at Pembroke yra magistro lygio universitetas, kuriame gyvena daugiau kaip 6200 studentų.

Su daugybe bakalauro ir magistro laipsnio pasiūlymų, fantastiško Pembroke fakulteto ir įvairios kultūrų, idėjų ir organizacijų bendruomenės savo ranka, UNCP studentai yra pasiruošę pajusti gyvenimą.

Kiekvienas studentas yra UNCP asmuo. Mūsų studentai turi galimybę užsisakyti save - išsiskirti šilta ir sveikintina bendruomene, kuri nori, kad jie būtų sėkmingi, ir patirti retų galimybių, kultūrų ir idėjų derinį, kurių niekur kitur negalima rasti.

Įsikūręs Pembroke pietryčių šiaurės karolinoje , UNCP turi turtingą Amerikos indėnų istoriją ir yra viena saugiausių universitetų, esančių Šiaurės Karolinos universitete . Dėl nedidelių klasių, mažo studentų fakulteto santykio ir vienos iš labiausiai skirtingų tautų universitetų, UNCP yra augantis universitetas, kuris suteikia studentams galimybę gyventi gyvai ir gyventi.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

University Of North Carolina at Pembroke

BS psichologijos ... [+]

Pradedančiųjų seminaras: 1 Sem. Hr.

Bendrasis ugdymas: 44 Sem. Hrs.

ENG 1050. Sudėtis I (3 kreditai)ENG 1060. Sudėtis II (3 kreditai)Dailė (3 kreditai)Literatūra (3 kreditai)Istorija (3 kreditai)Filosofija ir religija (3 kreditai)Socialiniai mokslai (9 kreditai)Gamtos mokslai (6 kreditai)Matematika (3 kreditai)Kūno kultūra (2 kreditai)Bendrojo lavinimo pasirinktinai (6 kreditai)

Pagrindiniai reikalavimai: 40 Sem. Hrs.

Psichologijos pagrindą sudaro 40 semestrų valandų (iš kurių mažiausiai 15 valandų turi būti imamasi nuo 3000 ar daugiau)

Pastaba: 3000-4000 lygių kursai neturėtų būti atliekami iki PSY 2080 ir PSY 2100.

I. Pagrindiniai reikalavimai: 16 sem. Hrs.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Pembroke
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of North Carolina at Pembroke

Verslo mokykla siūlo bakalauro laipsnį su pagrindine buhalterinės apskaitos arba verslo administravimo. Verslo administravimo specialistai turi pasirinkti etiketę "E ... [+]

Verslo mokykla siūlo bakalauro laipsnį su pagrindine buhalterinės apskaitos arba verslo administravimo. Verslo administravimo specialistai turi pasirinkti etiketę "Ekonomika, verslumas, finansai, tarptautinis verslas, vadyba ar rinkodara". Studentai, norintys studijuoti daugiau nei vieną takelį, turi sėkmingai įvykdyti visus reikalavimus kiekvienam, o taip pat - ne mažiau kaip 12 papildomų nepatvirtintų valandų antrajam bėgiui. Mažiausiai 50% pusmečio valandų "Business major" turi būti priskiriama UNCP.

Pagrindinis verslo studijų pagrindas pabrėžia, kad būtina sėkmingai konkuruoti dinamiškame darbo pasaulyje, taip pat pasirengti tolesniam studijoms magistrantūros programose. Kitas tikslas yra teikti paslaugas už Universiteto ir aplinkinių verslo bendruomenių ribų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Pembroke
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
University Drive,1
28372 Pembroke, Jungtinės Amerikos Valstijos