University of Arkansas Little Rock

Įvadas

Oficialus aprašymas

Arkanso universitetas Little Rock yra metropolinių tyrimų universitetas, teikiantis prieinamą, kokybišką švietimą per lanksčią mokymąsi ir neprilygstamas stažuočių galimybes. „UA Little Rock“ rengiame daugiau nei 11 000 studentų, kurie yra novatoriški ir atsakingi lyderiai savo srityje. „UA Little Rock“ įsipareigojo vykdyti savo didmiesčių mokslinių tyrimų universiteto misiją, kuri yra varomoji jėga Little Rock klestinčioje kultūrinėje bendruomenėje ir svarbi miesto ir valstybės, kaip regiono lyderės mokslinių tyrimų, technologijų perdavimo, ekonomikos plėtros ir darbo vietų kūrimo, dalis.

122927_pexels-photo-1462630.jpegAnastazija Gepp / Pexels

Idėjos pareiškimas

UA „Little Rock“ yra skirta pagerinti studentų gyvenimą ir sustiprinti mūsų bendruomenes. Mes būsime pirmaujantis miesto ir didmiesčių universitetas, įtraukiantis miestą, regioną ir už jo ribų per puikų mokymą, mokslinius tyrimus ir partnerystes.

Misija

Arkanzaso universiteto Little Rock'o misija yra ugdyti studentų intelektą; atrasti ir skleisti žinias; tarnauti ir stiprinti visuomenę didinant informuotumą mokslo, technikos ir kultūros srityse; skatinti humanišką jautrumą ir supratimą apie tarpusavio priklausomybę. Vykdydami šią plačią misiją, prisiimame atsakomybę už kokybišką mokymą, kad studentai įgytų visą gyvenimą troškimą mokytis; naudoti žinias taip, kad jos prisidėtų prie visuomenės; ir pritaikyti Universiteto bendruomenės išteklius ir mokslinių tyrimų įgūdžius tarnaudami miestui, valstybei, tautai ir pasauliui žmonijai naudingais būdais. (Priimta Arkanzo universiteto Little Rock fakulteto senate 1988 m.)

Strateginio plano tikslai

Universitetas, vykdydamas įvairias programas, siekia penkių strateginio plano tikslų:

  • 1 tikslasStudentų sėkmė: UA „Little Rock“ paruoš savo studentus sėkmei.
  • 2 tikslasIštekliai: „UA Little Rock“ sustiprins ir palaikys žmogiškuosius išteklius ir infrastruktūrą, reikalingus jos misijai ir vizijai įgyvendinti.
  • 3 tikslasTyrimai
  • 4 tikslasBendruomenės įsitraukimas: UA „Little Rock“ bus aktyvus bendruomenės partneris.
  • 5 tikslasĮvairovė

Akademikai

UA „Little Rock“ studentai gali mokytis iš geriausių dėstytojų klasėse, kurios yra tokios pat patrauklios, kaip ir griežtos. Kursinis darbas susilieja su kritiniu mąstymu su realaus pasaulio patirtimi, suteikia trampliną stažuotėms ir vėlesnei karjerai tokiose poreikio srityse kaip slauga, inžinerija, duomenų kokybė, baudžiamasis teisingumas ir švietimas. Universitetas siūlo daugiau nei 60 bakalauro programų ir daugiau nei 40 studijų programų.

JAV naujienų ir pasaulio ataskaita pripažino Williamo H. Boweno teisės mokyklos rašytinę programą kaip vieną iš 10 geriausių šalies, verslo koledžo tarp aukščiausio lygio verslo mokyklų šalyje ir George W. Donaghey inžinerijos koledžą ir Informacinių technologijų sistemų inžinerijos programa yra viena geriausių pietuose.

„UA Little Rock“ slaugos studentai turi vieną iš geriausių šalies moderniausių ligoninių, vadinamų „SimCare“. Tai 22 lovų, aukštos kokybės ligoninė, mokanti studentus visose priežiūros srityse, kai jie dirba su interaktyviais manekenais, imituojančiais įvairius medicininius-chirurginius scenarijus.

Taikomoji dizainas, UA „Little Rock“ programa, skirta studijuoti šiuolaikinę studiją, pavyzdžiui, keramiką, metalų apdirbimą ir papuošalus, ir baldų dizainas bei medienos apdirbimas yra vienintelė tokio pobūdžio studijų programa valstybėje ir viena iš nedaugelio akredituotų programų šioje specialybėje.

UA Little Rock kriminalinės justicijos departamentas yra didžiausia baudžiamosios teisenos programa valstybėje ir siūlo vienintelį doktorantūros studijų programą. baudžiamosios teisenos programa. Departamento vyresnysis teisingumo centras yra viena iš nedaugelio studentų praktikos programų šalyje, kuri tiesiogiai sprendžia nusikaltimus prieš senyvus žmones.

Tyrimai

Nesvarbu, ar tai stato geresnį pomidorą, ar žiūri į vėžio gydymą, studentams suteikiama galimybė dirbti kartu su fakultetais, panaudojant savo žinias UA Little Rock moderniausiuose mokslinių tyrimų įrenginiuose. Be to, jie sprendžia didelius duomenis verslui ir kuruoja istorines kolekcijas pasauliui.

„UA Little Rock“ yra regioninė lyderė pažangių technologijų naudojimo ir mokymo srityse tokiose srityse kaip nanotechnologijos, informacijos kokybė ir naujos analizės priemonės.

UA Little Rock yra Arkansaso istorijos išsaugojimo ir sklaidos lyderis, suderinant Istorijos departamentą, meno magistro viešosios istorijos programą ir Arkanso istorijos ir kultūros centrą. Kolekcijos 88 000 archyvinių dokumentų, vaizdų ir knygų, įskaitant penkių Arkanso gubernatorių, suteikia daug galimybių tyrinėti.

Campus

„UA Little Rock“ bendruomenė įkūnija Trojos dvasią, kurią galima pamatyti daugeliu universiteto ir už jos ribų vykstančių veiksmų.

„UA Little Rock“ prieš du metus pasiekė svarbų žingsnį per pirmąją išsamią lėšų rinkimo kampaniją, kai didžioji dalis įmonių ir asmenų iš centrinio Arkanso ir už jos ribų iškėlė daugiau nei 100 mln.

UA Little Rock buvo pirmasis Arkansaso universitetas, kurį Carnegie fondas pripažino mokymu už pasirenkamą Bendrijos įsitraukimo instituciją.

Vietos

Mažasis Rokas

Address
South University Avenue,2801
72204 Mažasis Rokas, Arkanzasas, Jungtinės Amerikos Valstijos