Oficialus aprašymas

Dare SHINE

Delavero universitetas yra įsipareigojusi kompetencijos pirmosios ir antrosios pakopos švietimo, mokslinių tyrimų ir paslaugų.

Iš jos šaknų kaip privatus akademijos 1743, institucija šiandien yra mokslinių tyrimų intensyvumo technologiškai pažangių universitetas su globalinio poveikio. Ateik prisijungti prie mūsų.

Mūsų istorija Mūsų absolventai pasakyti mūsų istoriją pasiekimas - nuo pirmos klasės, kad įtraukti tris signatarus Nepriklausomybės deklaracijos ir Konstitucijos signataras į Nobelio premijos laureatas mokslininkas, Tony apdovanojimai choreografė ir dabartinės viceprezidentas United narės.

Mūsų atskirti fakultetas apima tarptautiniu mastu žinomų autorių, mokslininkų ir menininkų. State-of-the-art įrenginius remti ud akademinis, mokslinių tyrimų ir paslaugų veiklą.

Su bendrabučiu gyvenimas yra svetingi - praturtintas žymūs lektorių, NCAA Aš Międzyuczelniany atletika, 300 plius užsiima studentų organizacijas, koncertų ir kitų menų ir kultūrinė veikla.

Be to, mūsų energinga pagrindinis Campus Newark, UD turi vietas visoje valstybėje - Wilmington, Dover, Georgetown ir Lewes. Klestinti tyrimas-užsienyje programa ir besiplečiantys tarptautiniai partnerystės toliau stiprinti mūsų studentų švietimą kaip pasaulio piliečiai.

Bendradarbiavimas su mūsų bendrijos Užsiima, skirta, ištikimas ir entuziastingi keletas būdvardžių, apibūdinančių universiteto Delaware bendruomenę.

Universitetas vaidina svarbų vaidmenį Newark mieste ir Delavero valstybės, stengiasi geriau bendruomenei paslaugų projektų, mokslinių tyrimų naudą vietos agentūrų ir pramonės, ir visuomenės informavimo visoje valstybės.

Tarp Universiteto didžiausių privalumų yra jos ilgas ir energingas tradicija viešųjų paslaugų. Neseniai atlikto nacionalinio tyrimo, nurodė 75 proc UD studentams, kad jie dalyvavo bendruomenės paslaugų iki to laiko jie buvo senjorai. 2015, UD buvo pripažintas Bendrijos užduoties klasifikatorių iš Carnegie fondo už mokymo pažangos.

UD yra vieta išgirsti pasaulinio garso kolonėlės, mėgautis aukščiausio lygio muzikos ir teatro, drąsinti Agresyvumas Blue vištų komandų ir pamatyti įtikinamų eksponatų, visi, kurie papildo turtingą akademinės patirties.

Universiteto Delaware yra mokslinių tyrimų orientuota universiteto platų programų, departamentų, mokyklų, centrų ir daugelis Asocijuotos organizacijos.

Pagrindinė apgyvendinimu: Niuarkas, Deleware

Atletiškas: 21 NCAA Division 1 komandos

įkurta: 1743

Prezidentas: Dennisas Assanis

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

University of Delaware

Muzikos departamentas siūlo tiek dailės ir muzikos bakalauras laipsnių bakalauro. Dailės bakalauras muzikos suteikia plačios apimties muzikos kartu su laisvųjų menų šviet ... [+]

Muzikos departamentas siūlo tiek dailės ir muzikos bakalauras laipsnių bakalauro. Dailės bakalauras muzikos suteikia plačios apimties muzikos kartu su laisvųjų menų švietimo taikytina karjeros interesų įvairovė. Jis yra struktūrizuotas siekiant suteikti plačios apimties muzikos teorijos, muzikos istorijos / literatūra, ir taikomas muzikos, kartu su laisvųjų menų švietimo taikytina karjeros interesų įvairovė. Daugelis studentų šiuo ypatingu yra talentingi muzikantai, kurie mokėsi priemonę plačiai per savo vidurinės mokyklos metus ir nori tęsti savo muzikinius studijas, o tyrinėti kitus akademinius ir karjeros interesus. Ši programa yra ideali tiems studentams, norintiems siekti dvejopo laipsnį, dvigubas pagrindinis ar muzikos pagrindinės su ne muzikos nepilnametis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newark
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Delaware

Kaip viešbutis, restoranas ir institucinis valdymas (HRIM) studentas, jums reikės įvesti pramonėje, kur galimybių gausu. Svetingumo pramonė yra viena iš didžiausių pasaul ... [+]

TAPTI SVETINGUMAS lyderis savo bendruomenei ir PO Kaip viešbutis, restoranas ir institucinis valdymas (HRIM) studentas, jums reikės įvesti pramonėje, kur galimybių gausu. Svetingumo pramonė yra viena iš didžiausių pasaulio darbdavių, siūlanti išskirtinius darbo galimybes visame pasaulyje, nesvarbu, ar jus domina viešbutyje, maisto tarnybinių ar kitų svetingumo operacijų.

Studijų sritis Svetingumo studijos verslas Maistas ir gėrimai prekyba finansai apskaita

KARJEROS GALIMYBĖS Viešbutis "generalinis direktorius Pardavimai ir marketingas direktorius Įvykio & Susitikimų planavimo Maistas ir gėrimai direktorius restorano Country Club "direktorius Vestuvių planuotojas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Newark
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

University of Delaware

Sportas valdymo pagrindinis skirta pasiruošti sėkmingą karjerą kelių milijardų dolerių sporto pramonėje. ... [+]

Paverskite savo aistra sporto į karjeros

Graduate Management Admission Test arba sporto valdymo pagrindinis skirta pasiruošti sėkmingą karjerą kelių milijardų dolerių sporto pramonėje.

Kaip sporto valdymo dur, jums imtis kursus, kurie yra būdingi sporto vadybos disciplinos, taip pat verslo kursus, kurie padės jums sukurti kiekybinių analizės įgūdžius ir esminių verslo koncepcijos supratimą.

Kaip sporto vadybos absolventas, jūs rasite įvairių ir įdomių karjeros galimybes. Tai apima karjeros profesionalų ir mažųjų arenos sporto, Międzyuczelniany ir Vidurinis Atletiškas, tarptautinių ir nacionalinių sporto valdymo organų, sporto įstaigas, sporto įstaigas, įmones, kurios naudoja sporto parduoti savo produktus ir sporto rinkodaros ir renginių valdymo įmonės.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newark
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Delaware

Rinkdamiesi kursus gyvūnų ir maisto mokslų; Taikomoji ekonomika ir statistika; Entomologija ir laukinės Ekologija; ir augalų ir dirvožemio mokslai, studentai įgyja prakti ... [+]

Pamaitins pasaulį, apsaugoti planetą

Mes siūlome tarpdisciplininį pagrindinės su tokiu pačiu pavadinimu kaip mūsų kolegijoje. Niekada nebuvo kuo skubiau ir neatidėliotinas poreikis žemės ūkio ir gamtinių išteklių specialistų, nei dabar. Žemės ūkio ir gamtinių išteklių srityje turi bendradarbiau šviesti kitiems, ir spręsti realaus pasaulio problemas maitinti pasaulį ir apsaugoti planetą. Su darbo ūkiui tiesiai ant pagrindinio miesteliu, studentai turi neprilygstamą prieigą prie 350-akras klasėje, kur jie įgyti praktinės patirties, aktyviai išbandyti savo žinias realaus pasaulio aplinkoje. Studentai nuolat bendradarbiauti su fakulteto kiekvienas iš kolegijos padalinių rankoms-patirtimi, mokslinių tyrimų galimybes ir jungtys bendruomenėse. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newark
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Delaware

Su finansų srityje karjerą, jums padės priimti geriausius sprendimus, didinant ir naudojant išteklius pagal riziką. Atlikdamas šį vaidmenį jums turės įtakos beveik kiekvi ... [+]

Tapti ekspertu finansinės rizikos ir grąžos Su finansų srityje karjerą, jums padės priimti geriausius sprendimus, didinant ir naudojant išteklius pagal riziką. Atlikdamas šį vaidmenį jums turės įtakos beveik kiekvieną aspektą jūsų organizacijoje, ar dirbate banko ar kitos finansinio tarpininko, konsultacinė firma, besiverčianti viešoji ar privati ​​korporacija, nevyriausybinė organizacija arba ne pelno.

Reikalingi kursai mūsų finansų mokymo programa suteikia tvirtą pagrindą, kad parengs jums visiems finansų karjeros kategorijų, įskaitant investicijų valdymą, įmonių finansų ir finansinių paslaugų.

Galbūt tai kombinacija yra tiek labai sudėtingas ir labai naudingas, kodėl finansavimas yra vienas iš populiariausių bakalauro didžiųjų prie UD.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newark
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Delaware

Verslumo ir technologijų inovacijos (enti) pagrindinis bus suteikti jums suteikti jums žinių, įgūdžių ir jungtys jums reikia pradėti paleidimo, skatinti inovacijas įsteig ... [+]

Pakeisti pasaulį SU SAVO novatoriškos idėjos Verslumo ir technologijų inovacijos (enti) pagrindinis bus suteikti jums suteikti jums žinių, įgūdžių ir jungtys jums reikia pradėti paleidimo, skatinti inovacijas įsteigta bendrovė arba plėtoti tvarius sprendimus svarbių socialinių problemų.

Technologijos naujovės keičia pasaulį, nuolat kuriant naujas žinias, sutrikdyti nustatytus šakas ir performavimas karjeros galimybes. Išmo pagrindinių rengia jums prisitaikyti ir klestėti apsuptyje šiame sparčių pokyčių.

Jūs išmoksite atpažinti galimybę, generuoti idėjas, patvirtinti verslo modelius, daryti įtaką kitiems, skatina novatoriškas technologijas rinkoje ir pradėti ir auginti naujas įmones.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Newark
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Journey to UD