Oficialus aprašymas

Mūsų misija

University of Mary Washington yra vienas iš Virdžinijos išskirtinių viešųjų liberalų menų universitetų, suteikiantis aukščiausią išsilavinimą, kuris įkvepia ir leidžia mūsų studentams padaryti teigiamus pokyčius pasaulyje. Mes esame…

Griežtas

Mes esame vieta, kurioje dėstytojai, studentai ir darbuotojai dalijasi kūrinėjimu ir bebaimis žinių ištyrimu per tyrimo laisvę, asmeninę atsakomybę ir tarnybą. Mes laikomės griežtų ir kokybiškų instrukcijų suteikimo kaip privilegijos ir mūsų svarbiausios funkcijos.

Per profesionalųjį fakultetą palaikome nuolatinius mokslinius tyrimus, atitinkančius studentų gebėjimų ugdymą ir fakulteto interesus. Mes ypač puoselėjame bakalauro dalyvavimą moksliniuose tyrimuose.

Aistringas

Mūsų dydis, entuziastingas ir specialus fakultetas, ir istorinis įsipareigojimas puikiam mokymui puoselėja kultūrą, kurioje ir studentai, ir magistrantūros studentai naudoja tikrus santykius su savo fakultetu ir kelias galimybes aktyviai mokytis.

Orientuota į bendruomenę

Esame įsitraukę į gyvybingas ir įvairias bendruomenes, ir esame pasiryžę remti profesinį tobulėjimą ir ekonominį vystymąsi bei gerinti regionų gyvenimo kokybę.

Mes vykdome savo misiją, puoselėjame studentų intelektualųjį ir kūrybinį nepriklausomumą, palengvindami jų panardinimą į vietos, regionines, nacionalines ir tarptautines bendruomenes, įkvėpdami garbės ir sąžiningumo vertybes. Mūsų absolventai yra adaptuotojo mokymosi, asmeninio pasiekimo, atsakingo lyderio, rūpestingos tarnybos kitiems modeliai ir pilietiškumo įtaka pasaulinėje ir įvairiapusiškoje visuomenėje.

Greiti faktai

Mes esame premjera, atrankinė, bendrojo lavinimo, viešoji įstaiga, kuri siūlo:

 • Griežti mokslininkai mažose, labai interaktyviosiose klasėse.
 • Naujoviški ir prieinami magistro mokytojai.
 • Trys koledžai - menai ir mokslas, verslas ir švietimas - gamina absolventus, kurie yra kritiškai mąstytojai, pasiruošę sėkmingai dirbti.
 • Palaikanti universitetų bendruomenė, kuri vertina garbę ir sąžiningumą.
 • Pilietine, socialine ir intelektualiai veikianti bendruomenė.

Vieta

Mes įsikūrę Fredericksberge, Vakarų valstijoje, valandos kelio automobiliu nuo Vašingtone, ir Ričmondo Va., Teikiant studentams unikalią stažuotę, mokslinių tyrimų ekskursijas ir pramogų galimybes. UMW turi dvi kitas netoliese esančias universiteto vietas: vieną Stafordoje, Vakarų valstijoje, kuri rengia aukštojo išsilavinimo ir suaugusiųjų studijų programas; o kitas - Dahlgren, Va., kuris siūlo tęstinio mokymo ir profesinio tobulinimo kursus regiono inžinieriams, mokslininkams ir administracijos specialistams.

Studentų kūnas

 • Maždaug 4000 studentų
 • Studentai iš 34 valstybių ir daugelio užsienio šalių
 • Apie 26 proc. Savarankiškai nustatytų mažumų
 • Apie 56 proc. Gyvena miesteliu vienoje iš 17 gyvenamųjų ar apgyvendinimo apylinkių
 • 327 dalyvavo profesinėse studijose ir magistro programose

Fakultetas

 • 86 proc. Uždirbo daktaro laipsnį ar kitą savo srities laipsnį
 • Magistrantūros mokytojai įkvepia mūsų aukštos kvalifikacijos studentus - ne absolventų dėstytojų padėjėjus kada nors
 • Nuo 2006 m. Aštuoni dėstytojai gavo "Fulbright" apdovanojimus, skirtus mokymui ir moksliniams tyrimams užsienyje.

Klasės dydis

 • Vidutinis bakalauro klasių skaičius 19 studentų
 • 14 iki 1 studentas: fakulteto santykis

Pirmosios metų patirtis

Pirmojo kurso seminarų kursai supažindina studentus su intelekto tyrimo siekimu. Seminarai skirti mokiniams bendrauti su puikiais dėstytojais, netradiciniais būdais ieškodami netradicinių temų. Specialios temos skiriasi, žinoma, tačiau visi žada:

 • Kolegija, kaip tu ją įsivaizdavai: faktas, kurį moko fakultetas
 • Mažos klasės, kurių kiekvienoje yra 15 mokinių
 • Aktyvūs diskusijų formatais
 • Rašymo ir kalbėjimo įgūdžių ugdymas

Studijuoti užsienyje

 • Trečdalis UMW studentų mokosi užsienyje prieš baigdami studijas
 • Daugiau nei 15 programų vadovauja UMW fakultetas
 • 7 mainų programos
 • 147 patvirtintos programos 51 šalyse
 • $ 183,980 per UMW Studijų užsienyje stipendijas per pastaruosius trejus metus

Studentų gyvenimas

Daugiau nei 100 studentų klubų ir organizacijų centre yra akademinės temos, menas, sportas ir rekreacija, studentų valdžia, kultūrinė įvairovė ir kiti interesai.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

University of Mary Washington

UMW aplinkos mokslas - gamtos mokslų pagrindas nagrinėja ryšius tarp biologijos, chemijos, fizikos, geologijos ir žemės mokslo. Mūsų tarpdisciplininė programa skatina bak ... [+]

Aplinkos mokslai - gamtos mokslai

UMW aplinkos mokslas - gamtos mokslų pagrindas nagrinėja ryšius tarp biologijos, chemijos, fizikos, geologijos ir žemės mokslo. Mūsų tarpdisciplininė programa skatina bakalauro studijas ir skatina analitinį, kritinį mąstymą bei bendravimo įgūdžius, kuriuos jums reikės dirbti mokslininku ar absolventu.

Studijų sritys

Aplinkos mokslų ir gamtos mokslų pagrindas suteikia jums tvirtą pagrindą biologinių, ekologinių, cheminių ir geologinių principų. Su šiuo pagrindu ir patarimais iš fakulteto patarėjų, jūs sukursite studijų programą, atitinkančią jūsų interesus ir karjeros tikslus.

Stažuotės

Pastaraisiais metais UMW aplinkosaugos mokslų specialistai stažavosi Fredericksburgo mieste, armijos inžinierių korpuse, Virdžinijos žaidimų ir vidaus žuvininkystės departamente, Rappahannock draugiuose, "Marstel-Day LLC", "Chesapeake" klimato kaitos veiksmų tinklui "Greenpeace", "Greenpeace" JAV Aplinkos apsaugos agentūra ir JAV žemės ūkio departamentas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fredericksburg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Mary Washington

Kaip University of Mary Washington biologijos mokslų daktaras, vieną dieną galite rinkti pavyzdžius Rappahannock upėje, tada prisidėti prie klasės diskusijos apie ekologi ... [+]

Biologija

Kaip University of Mary Washington biologijos mokslų daktaras, vieną dieną galite rinkti pavyzdžius Rappahannock upėje, tada prisidėti prie klasės diskusijos apie ekologiją. Mūsų pagrindinė biologijos sritis apima ne tik molekules ir mikroskopus, tiekia jus smalsumą apie gyvus dalykus, skatina mokslinius procesus ir įkvepia jus ieškoti naujų požiūrių į mokslinius tyrimus.

Studijų sritys

Kursų pasiūlymai apima žmogaus biologiją, organizmo funkciją ir įvairovę, botanikos, chorinės anatomijos, augalų ekologijos, gyvūnų ekologijos, entomologijos, histologijos, genetikos, mitybos ir metabolizmo, mikrobiologijos, parazitologijos, gyvūnų elgesio, neurobiologijos, endokrinologijos, zoologijos stuburų, ornitologijos, virusologijos, vėžio biologija ir dar daugiau.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fredericksburg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Mary Washington

Kaip University of Mary Washington geografijos magistro University of Mary Washington , jūs perimsite klases kultūriniais, politiniais, ekonominiais ir fiziniais vietų vi ... [+]

Geografija

Kaip University of Mary Washington geografijos magistro University of Mary Washington , jūs perimsite klases kultūriniais, politiniais, ekonominiais ir fiziniais vietų visame pasaulyje aspektais. Jūs sužinosite, kaip žmonės sąveikauja su savo aplinka, tiek žmogaus, tiek gamtos, ir turėsite galimybes išplėsti savo gyvenimo patirtį, studijuodami užsienyje. Dėka UMW stipriam laisvųjų menų programai ir tarpdisciplininiam požiūriui, jūs gausite bendravimo ir techninių įgūdžių, kurie pagerins jūsų karjerą - ir visą savo gyvenimą.

Studijų sritys

Pagrindinė geografija turi tris svarbiausius aspektus:

Globalizacija: dėmesys globalizacijos geografijoms ir jo politiniams, kultūriniams ir ekonominiams aspektams.Bendruomenė, plėtra ir kultūra: pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kaip žmonės, gyvenantys konkrečiose vietose ir regionuose, patiria ir įtakoja socialinius, kultūrinius, ekonominius ir aplinkosaugos procesus.Gamta ir visuomenė: dėmesys skiriamas klimatologiniams, geomorfiniams, biogeografiniams ir socialiniams procesams, kurie formuoja gamtinę aplinką ir daro įtaką žmonių gyvenimui.Stažuotės... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Fredericksburg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Mary Washington

Ar jūs atkreipiamas į gyvenimo chemiją? Biochemijos studijų gyvenimas molekuliniame ir atominiame lygmenyse - giliai kiekvieno gyvojo organizmo giliai į viduje esančių pa ... [+]

Biochemija

Ar jūs atkreipiamas į gyvenimo chemiją? Biochemijos studijų gyvenimas molekuliniame ir atominiame lygmenyse - giliai kiekvieno gyvojo organizmo giliai į viduje esančių pagrindinių komponentų. Tai apima ne tik gyvosios medžiagos cheminių komponentų struktūras, bet ir gyvojo komponento metabolizmą bei molekulinę genetiką. Jei pastebėsite, kad įdomu, tai gali būti jums svarbus dalykas.

Studijų sritys

UMW biochemijos magistro, kurį vykdysite per Chemijos katedrą, imsite chemiją, biologiją ir fiziką bei biochemijos paskaitas ir laboratorijas. Jei pasirinksite, yra mitybos ir metabolizmo pasirinkimo dalykai, vėžio biologija, baltymų biochemija ir dar daugiau.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fredericksburg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Mary Washington

Mūsų bakalauro programa chemijoje perduoda jus už kolegų ir mėgintuvėlių, giliai į discipliną, kuri liečia kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą. Pagrindiniai organinės, analit ... [+]

Chemija

Mūsų bakalauro programa chemijoje perduoda jus už kolegų ir mėgintuvėlių, giliai į discipliną, kuri liečia kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą. Pagrindiniai organinės, analitinės ir fizinės chemijos kursai paskatino svarbius ryšius tarp fizikos ir matematikos, biologijos ir medicinos. Praktinės galimybės ir moksliniai tyrimai mūsų modernių laboratorijų dėka leidžia jums padaryti svarbų proverį.

Studijų sritys

UMW bakalauro programa chemijoje apima socialinę, organinę, fizinę ir aplinkos chemiją, taip pat siūlo kursus biochemijos, cheminės analizės, cheminės veiklos ir kt.

Stažuotės

Studentai yra skatinami siekti mokslinių tyrimų ir stažuotės su tokiais darbdaviais kaip Nacionaliniai sveikatos institutai, Nacionalinis mokslo fondas ir Amerikos chemijos draugija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fredericksburg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Mary Washington

Kompiuterių bakalauro programa siūlo daugybė kursų, tarp jų problemų sprendimo su duomenų bazėmis, skaitmeninių pasakojimo, kompiuterinės etikos, skaičiavimo teorinių pag ... [+]

Kompiuterija

Norite parašyti naujausią programinę įrangą? Kodas kitą žudikas app? Kompiuterių mokslininkai nustato naujoviškus kompleksinių problemų sprendimus. Mūsų bakalauro programa sujungia teoriją, taikymą, techniką ir dizainą. Tyrinėkite kompiuterio architektūrą, daugiakryptę programavimo įrangą ir programinės įrangos inžineriją, pasirinkite tinklų pasirinkimą, 3D grafiką, kompiuterių saugumą ir dar daugiau.

Studijų sritys

Kompiuterių bakalauro programa siūlo daugybė kursų, tarp jų problemų sprendimo su duomenų bazėmis, skaitmeninių pasakojimo, kompiuterinės etikos, skaičiavimo teorinių pagrindų, internetinių programų kūrimo, dirbtinio intelekto, duomenų gavybos, programinės įrangos inžinerijos ir dar daugiau.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fredericksburg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Mary Washington

Bendravimas ir technologijos yra pastovaus judesio. Mūsų bakalauro programa komunikacijose ir skaitmeninėse studijose moko suaugusius ir techniškai patyrusius paauglius d ... [+]

Komunikacijos ir skaitmeninės studijos

Bendravimas ir technologijos yra pastovaus judesio. Mūsų bakalauro programa komunikacijose ir skaitmeninėse studijose moko suaugusius ir techniškai patyrusius paauglius dalytis idėjomis žiniasklaidos pagrindu veikiančiame pasaulyje. Išplėstinė mokymo programa skirta naujoms technologijoms ir moko jums kurti galingus pranešimus, kurti daugialypės terpės kampanijas ir kurti skaitmeninę tapatybę.

Studijų sritys

Susieti pagrindinius kursus komunikacijos ir skaitmeninių studijų srityje su įdomiu daugybe pasirenkamųjų dalykų, įskaitant "Įvadas į kino studijas"; Žaidimai ir kultūra; Požiūris į vaizdo meną; Socialinė žiniasklaida; Grafinis romanas; ir informacinės amžiaus istorija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fredericksburg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Mary Washington

University of Mary Washington verslo administravimo University of Mary Washington Jūs įsitvirtinsite sėkmingai verslo pasaulyje arba kaip verslininkas. Mokydamiesi magist ... [+]

Verslo administracija

University of Mary Washington verslo administravimo University of Mary Washington Jūs įsitvirtinsite sėkmingai verslo pasaulyje arba kaip verslininkas. Mokydamiesi magistrų, kurie dirbo "Fortune 500", mokėsi etikos, strategijos, teisėtumo ir dar daugiau. Mūsų mokslinių tyrimų ir stažuočių galimybės suteiks jums realaus pasaulio patirtį, kurią turėsite padaryti.

Studijų sritys

UMW bakalauro studijų programa "Verslo kolegija" leidžia jums atlikti didžiulę apskaitą, bendrą verslą, tarptautinį verslą ar rinkodarą. Be to, programa apima informacines sistemas ir taikomąsias programas, taikomą statistiką ir verslo tyrimus, verslo teisinę aplinką, valdymo principus, federalinius mokesčius, organizacinę elgseną, žmogiškųjų išteklių valdymą, sprendimų analizę, finansų principus, komercinę teisę, vartotojų elgesį, vadovavimą teorija ir praktika, derybos ir dar daugiau.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fredericksburg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba