Oficialus aprašymas

Nevados universitetas Reno buvo įkurta 1874 metais kaip valstybinio universiteto Nevada į Elko, Nev., Apie 300 mylių į šiaurės rytus nuo jo dabartinio miestelio Reno. Universitetui parengiamąją mokyklą rytų Nevados (kai nėra valstybinės institucijos anksčiau buvo įsikūrę) svetainėje pasirodė nepraktiškas, nes beveik pusė iš valstybės gyventojai gyveno Reno-Carson City rajone. 1885, teisės aktų leidėjas patvirtino universiteto nuo Elko iki Reno žingsnį. Morrill salė, pastatyta ant blefas su vaizdu miesto centro, buvo pirmasis statinys pastatytas ant 10 akrų miesteliu. Salė, pavadintas po JAV senatorius Justin S. MORRILL Vermont, autorius 1862 Žemės grantų College akto, kuri atvedė į Nevados, Reno ir panašių institucijų universiteto plėtrą, buvo vienas pastatas universiteto būstas Prezidento ir kancleris biurai, patalpos, biblioteka, muziejus ir gyvenamosiose patalpose, dėl groundskeeper.

1891, 17 metų po jos įkūrimo, universitetas pristatė savo pirmuosius diplomus į abiturientų iš trijų, kad įtraukti Frank Norcross, būsimą JAV apygardos teismo teisėjas, Nevada Aukščiausiojo Teismo teisėjo narys ir Nevados teisės aktų leidėjas.

Iki to laiko, turtingi "Bonanza" dienas iš sidabro ir aukso kasybos dėl Comstock Lode, 23 mylių į pietryčius nuo Reno Virginia City, dingo. Valstybė buvo ekonominio nuosmukio ir jo pirmasis universitetas kovojo statyti priėmimą ir ūgio.

Mackay įtaka

John Mackay, Airijos imigrantų, kurie padėjo nukreipti daugiau nei 100 milijonų JAV dolerių rūdos gavyba iš dviejų Virdžinija City kasyklų viduryje 1870, šeima suvaidino svarbų vaidmenį padedant miesteliu augti. Nuo 1907-1936, Mackay įpėdiniai testamentu Universitetas daugiau yra 1,5 milijono $ norite Mackay mokyklos Mines pastatas, futbolo lauko dydžio keturkampį, sumodeliuota Tomas Džefersonas s tuo Virdžinijos Athletic srityje, žemės įsigijimui universiteto ir Mackay mokslo salėje. 7 pėdų 8 colių statula Mackay, sukurtas Gutzon Borglum, kuris vėliau raižyti Mount Rushmore, jau stovėjo ant šiauriniame gale Quad nuo 1908. Guobos pamušalu Quad ir universiteto originalus branduolys miesteliu, su į nacionalinį registrą istorinių vietų sąrašą nuo 1987 metų, yra laikomas JAV kultūros šaltinis.

Sukurti savo vardą

Universiteto pareigūnai padarė teigiamų poslinkių gerinant miesteliu stovi kaip mažas, 1000 studentų viešosios kolegijoje į retai apgyvendintas vakarus nuo 1920 ir 30s. Tarp pastebimas anksti fakulteto buvo Jamesas bažnyčia, kurios Siera sniego apklausos pradininkas prognozuojant sezoninius vandens tiekimą mokslą; chemijos mokslininkas Maksvelo Adams, kuris atrado naudojimo už aliejų plekšnė ir triušių šepetį Vakarų dykumos; ir Mackay mokykla kasyklos geologas seismologist Vincent Gianella, dėl gyvsidabrio mineralinių bendravardis, gianellaite.

Iki 1940, Holivudo filmų gamintojai, traukia universiteto vynuogių dengtas, Ivy League panašių mūrinių pastatų ir idiliškas MANZANITA ežero, buvo naudojant miesteliu kaip nustatymo populiariausių filmų, įskaitant "Ponas Belvedere Goes koledže," su Shirley Temple; "Andy Hardy Šviesiaplaukis bėdą," Mickey Rooney; ir "Motinos Ar pirmakursis," su Van Johnson.

Dramos Pakeisti

Iki 1958 su 2000 studentai lankyti užsiėmimus, institucija buvo ant didelių pasikeitimų slenksčio. Nauja kolegijos mokslo ir verslo buvo savo pirmuosius metus. Studentas kūnas, kuris neturėjo studento centro pastato per pirmuosius 70 metų iš universiteto kadencijos Reno, pagaliau turėjo būstinę su JOT Travis studentų sąjungos atidarymo. Ši sąjunga buvo pakeistas 2007 lapkričio mėn Joe Crowley Studentų Sąjunga, vienas iš labiausiai pertvarkos pastatų kada nors sukurtų miesteliu. Tai 167.000 kvadratinių pėdų, "žaliųjų" ekologiškas įrenginys signalizuoja Campus plėtros pamainą, siūlanti miesteliu ir bendruomenės naują centralizuotai įsikūręs "Priekinės durys" Universitetui iš Virginia Street. Jis pavadintas garbei universiteto prezidentas Joe Crowley, kurio 23-metų kadencijai kaip institucijos vadovo yra įrašas. 2008, vienas iš tautos labiausiai technologiškai pažangių bibliotekose, Mathewsona-IGT Žinių centras atidarytas šalia Crowley Studentų Sąjunga, toliau signalizacijos miesteliu "judėti į šiaurę.

Prezidentas Charles Armstrongas ir viceprezidentas Williamas Mediena paskatino mokslinių tyrimų programas miesteliu 1959 su Desert Research Institute (DRI) ir jos dukterinių programų atmosferos fizikos, biologijos, dykumos antropologinių tyrimų, kompiuterių mokslo ir vandens išteklių kūrimo. DRI buvo universiteto padalinys dėmesio skirti moksliniams tyrimams egzaminų Nevada sausringuose žemės išteklius. Iki 1969 m valdant prezidentui N. Edd Miller, miesteliu turėjo doktorantūros programas daugiau nei tuziną specialybių ir sukūrė medicinos mokslų mokykla.

Per pastaruosius 35 metų, universitetas susitiko su vadovavimo iššūkiais, kas yra dabar sparčiausiai auganti valstybė šalyje, su jo registracija auga daugiau nei 17000 studentų rudenį 2010.

Universitetas skaičiais

 • Įkurta: 1874
 • Vieta: Reno, Nevada
 • Šūkis: Omnia Pro Patria "(" Viskas mūsų šalyje ")
 • Studentai: 18.227 (rudenį 2012)
 • Fakultetas: 912
 • Dieninis fakultetas turintis aukščiausius laipsnius jų srityse: 93 proc
 • Laipsniai pasiūlė: išsamus pasirinkimas studijų programų bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros lygio.
 • Kolegijų ir mokyklų: Žemės ūkis, biotechnologijos ir gamtos ištekliai; Verslo; Švietimas; Inžinerija; Žurnalistika; Laisvųjų Menų; Medicina; Baigti Mokyklą; ir sveikatos mokslų skyrius.
 • Talismanas: ALPHIE, vilkas; Wolfie Jr
 • Nickas: Vilkas paketas
 • Spalvos: sidabrinė ir mėlyna
 • Akredituotos: Šiaurės vakarų Komisijos kolegijų ir universitetų (nuo 1938), plius 20 profesionaliai akredituotos programos.
Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

University of Nevada, Reno

Chemija didžiųjų pilnas kursai sukurti tvirtą fone fizinių mokslų ir matematikos, kartu su kursų seka apskritai, organinės, neorganinės, analizės ir fizinės chemijos. Pas ... [+]

Chemija didžiųjų pilnas kursai sukurti tvirtą fone fizinių mokslų ir matematikos, kartu su kursų seka apskritai, organinės, neorganinės, analizės ir fizinės chemijos. Paskaita klasių papildo laboratorijose, kurios suteikia praktinės patirties cheminius metodus ir prietaisus.

Susijusios laipsniai ir programos Chemija, Mažosios Chemija, bakalauro laipsnį Chemija, magistro mokslo laipsnis Chemija, filosofijos daktaras laipsnis [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Reno
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nevada, Reno

Psichologija didžiųjų sužinoti apie žmogaus elgesį ir jo konteksto. Jie studijuoja motyvaciją, gebėjimus ir žmogaus gebėjimus ir praktikų šias žinias į darbą žmogaus kanč ... [+]

Psichologija didžiųjų sužinoti apie žmogaus elgesį ir jo konteksto. Jie studijuoja motyvaciją, gebėjimus ir žmogaus gebėjimus ir praktikų šias žinias į darbą žmogaus kančių palengvinimo.

Šiuolaikinio psichologija yra šiek tiek suskirstyti į skirtingus požiūrius ar teorijas, siekiant suprasti elgesį. Organizmai laikomos gali svyruoti nuo šimpanzių ir balandžių, iš žmonių Amoebas. Kai psichologai mano, kad ji yra svarbiausia suprasti fiziologinius procesus (biologinis požiūris); kiti labai retai, jei kada nors, mano fiziologija. Kai psichologai tvirtina, kad mes turime ištirti giliausius minčių apie sąmonės proto (psichoanalizės); kiti siekia suprasti psichikos struktūras ir procesus, kuriais grindžiamos žmogaus veiklos (cognitivists). Tuo tarpu, kiti studijuoja įsikūręs veiksmus organizmų ir neigia, kad "protas" galima atskirti nuo šios analizės (biheviorizmas) lygiu. Psichologija yra toli gražu ne vieninga srityje mokslinių tyrimų ir praktikos. Tai bus vienas iš klausimų, jums teks atsakyti už save: kuris srityje, ar perspektyvos, iš psichologija yra įdomiausia jums.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Reno
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nevada, Reno

Civilinės statybos inžinieriai naudoti savo žinias apie mokslą ir inžineriją projektuoti ir palaikyti daug mūsų pasaulio infrastruktūrą. Jie taip pat taikyti savo žinias, ... [+]

Civilinės statybos inžinieriai naudoti savo žinias apie mokslą ir inžineriją projektuoti ir palaikyti daug mūsų pasaulio infrastruktūrą. Jie taip pat taikyti savo žinias, siekiant pagerinti mūsų gyvenimo kokybę, ar tai sukurdami saugesnę pastatus, sumažinti mūsų anglies pėdsaką ar tiesiog sutrumpinti savo važinėti. Jų darbas padeda išspręsti daugelį mūsų planetos rimčiausių problemų, įskaitant pūvančių kelius, užsikimšusi kelių, užteršto vandens ir pavojingų atliekų.

Civilinės statybos inžinieriai paprastai specializuojasi tam tikroje srityje. Mūsų departamentas siūlo penkis specializacijos sritis studentams:

Žemės drebėjimas ir struktūrinė inžinerija apima analizę ir konstrukcijų projektavimas, kurie palaiko arba atsispirti kroviniams, pavyzdžiui, tiltų arba pastatų. Aplinkos inžinerija naudoja mokslo ir inžinerijos principus siekiant pagerinti aplinką, ypatingą dėmesį skiriant oro, vandens ir žemės išteklių. Geotechnikos yra atitinkamų su inžinerijos elgesio žemių medžiagų, tokių kaip dirvose, fondų ir žemės struktūrų, pavyzdžiui, tunelius, užtvankas ar pylimų civilinės inžinerijos šaka. Šaligatvių / medžiagų inžinerija orientuota į dangų projektavimo ir medžiagų, taip pat transporto priemonė dangos sąveika. Transportas inžinerija apima visus planavimo, funkcionalaus dizaino, veikimo ir pastatų ūkio valdymo aspektus bet transportavimo režimu. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Reno
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nevada, Reno

Bendra Verslo pagrindinė plečia stiprios verslo įkūrimo sukurta pasirengimo verslo ir viršutinės skyriaus verslo užsiėmimuose. Iš pagrindinių tikslas yra suteikti galimy ... [+]

Bendra Verslo pagrindinė plečia stiprios verslo įkūrimo sukurta pasirengimo verslo ir viršutinės skyriaus verslo užsiėmimuose. Iš pagrindinių tikslas yra suteikti galimybę studentams, kurie riboja darbo ar kitų įsipareigojimų tvarkaraštis, kursinių, leidžiant studentams atlikti pagrindinių susijusių kursinių metu lanksčiau-reguliariojo vakarinė.

Apskritai verslo pagrindinis plečia stiprios verslo įkūrimo sukurta pasirengimo verslo ir viršutinės skyriaus verslo užsiėmimuose. Pagrindinis reikia užbaigti pasirengimo verslo pagrindas ir viršutinė divizijos verslo pagrindinius kursus, kurių reikalaujama pagal kitų BS-BA (bakalauro verslo administravimo) didžiųjų, be to, 24 kreditų rekomenduojamą viršutiniame pasidalijimas verslo kursinių iš įvairių verslo sričių. Pagrindinis reikalauja 128 kreditų iš viso.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Reno
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nevada, Reno

Biochemikai studijuoti svarbiausio gyvenimo procesus, pavyzdžiui, nustatyti būdą, kuriuo DNR, kuri atlieka genetinės informacijos, yra perduodama tarp ląstelių ir gali bū ... [+]

Biochemikai studijuoti svarbiausio gyvenimo procesus, pavyzdžiui, nustatyti būdą, kuriuo DNR, kuri atlieka genetinės informacijos, yra perduodama tarp ląstelių ir gali būti manipuliuojama. Tai atvedė prie naujų technologijų, tokių kaip molekulinės biologijos, biotechnologijos ir genų inžinerijos plėtrą.

Biochemijos programa rengia studentus konkurencingų ir naudingas karjeros mokslo, medicinos ar mokslinių tyrimų. Biochemijos pagrindiniai skiriama daug dėmesio skiriant praktiniams, praktinės patirties, todėl absolventai biochemijos programa gerai pasirengę darbo rinkai.

Biochemija suteikia puikią pagrindą biotechnologijų mokslinių tyrimų, medicinos, odontologijos, farmacijos, mitybos, veterinarijoje ir švietimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Reno
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nevada, Reno

Elektros inžinerijos laipsnis rengia studentus sukurti skubių problemų sprendimus tokiose srityse, kaip elektros, ryšių, kompiuterių ir tinklų kūrimą. ... [+]

Elektros inžinerijos laipsnis rengia studentus sukurti skubių problemų sprendimus tokiose srityse, kaip elektros, ryšių, kompiuterių ir tinklų kūrimą.

Elektros inžinieriai dirba su elektromagnetinių laukų ir elektros naudojimo komunikacijų, biotechnologijų taikymo ir elektroninių grandinių. Elektros inžinerijos branduolys yra gebėjimas dirbti su davikliais, įgyti duomenis, bendrauti elektroniniu būdu, apdoroti signalus ir informaciją, modelis sudėtingas sistemas ir integruoti įvairias energijos šaltinius paskirstytų sistemų.

Veiklos sritys dėmesio

Jūs turite galimybę pasirinkti vykdyti savo Elektrotechnika laipsnį su investicijomis, tiek atsinaujinančios energijos arba biomedicininės inžinerijos dėmesio variantą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Reno
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nevada, Reno

Bakalauro laipsnį suteikia pagrindinių mokslo pamatus. Studentai, norintys vykdyti nedelsiant karjerą mokslo arba technologijų, arba norintys dirbti studijas fizikos, rei ... [+]

Bakalauro laipsnį suteikia pagrindinių mokslo pamatus. Studentai, norintys vykdyti nedelsiant karjerą mokslo arba technologijų, arba norintys dirbti studijas fizikos, reikia atsižvelgti rekomenduojama viršutinius padalijimo kursus, kaip pasirenkant. Kursinių susideda iš dviejų komponentų. Mokslas komponentas vadinamas pagrindinių reikalavimų ir išsamūs dalis vadinama pagrindinę mokymo programą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susijusios su pagrindinio ugdymo reikalavimus aplankyti pagrindinę mokymo programą svetainėje. Susijusios laipsniai ir programos Fizika, Mažosios Fizika, magistro mokslo laipsnis Fizika, filosofijos daktaras laipsnis Gairės Fizikos 497: Senior darbas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Reno
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nevada, Reno

Kompiuterių mokslas ir inžinerija yra lauko orientuota į problemų, susijusių su kompiuteriais. Tai dinamiškas disciplina pastatytas daugelio laukų matematikos, mokslo ir ... [+]

Kompiuterių mokslas ir inžinerija yra lauko orientuota į problemų, susijusių su kompiuteriais. Tai dinamiškas disciplina pastatytas daugelio laukų matematikos, mokslo ir inžinerijos kryžkelėje, ir ji vienija teorija, abstrakcija ir dizaino skaičiavimo prietaisai, programų ir sistemų išspręsti keletą problemų tik apie visų žmogaus veiklos sričių.

Kompiuterių mokslas ir inžinerija apima metodiką, priemones ir metodus, ir teorija, kaip informacija gaunama, saugomi, manipuliuoti ir perduoti. Dėl savo svarbos mūsų pasaulis, kompiuterių mokslo ir inžinerijos labai jaudinantis studijų srities, kad ir toliau auga sparčiai.

Susijusios laipsniai ir programos Kompiuterių mokslo ir inžinerijos, Mažosios Kompiuterių mokslo ir inžinerijos magistrė laipsnis Kompiuterių mokslo ir inžinerijos, filosofijos daktaras laipsnis ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Reno
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nevada, Reno

Bakalauro laipsnius matematikos turite galimybių taikomosios matematikos, diskrečiosios matematikos / operacijų tyrimams, statistikos, ar bendras tyrimas ... [+]

Matematika ir statistika

Bakalauro laipsnius matematikos turėti galimybes taikomosios matematikos, diskrečiosios matematikos / operacijų tyrimams, statistikos, ar bendras tyrimas. Bakalauro laipsnį suteikia tradicinis laisvųjų menų patirtį pasitelkiant subalansuotą studijuoja humanitarinius mokslus, užsienio kalbų, socialinių ir gamtos mokslų. Bakalauro laipsnį yra "išplėtė pagrindinė", kuris suteikia intensyvesnį patirtį matematikos, informatikos ir mokslas.

Susijusios laipsniai ir programos Matematika, Mažosios Matematika, Dailės bakalauras laipsnis Matematikos dėstymas, Meistras Meno studijų Matematika, Meistras Mokslo laipsnį [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Reno
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nevada, Reno

Bakalauro laipsnį mechanikos inžinerijos plačiai sukurta, kad tilptų karjeros tikslų įvairovė. Studentai imtis reikalingų kursų inžinerijos, humanitarinių mokslų, matemat ... [+]

Bakalauro laipsnį mechanikos inžinerijos plačiai sukurta, kad tilptų karjeros tikslų įvairovė. Studentai imtis reikalingų kursų inžinerijos, humanitarinių mokslų, matematikos ir gamtos mokslų branduolys, taip pat papildomus pasirenkamuosius kursus. Šie kursai pristatyti pagrindinius inžinerijos mokslo ir projektinius ir suteikti studentams galimybę plėtoti konkrečias karjeros interesus dalių sričių mechaninės inžinerijos, pavyzdžiui, atsinaujinančios energijos, nanotechnologijos arba biomedicininės inžinerijos.

Mūsų šalyje užėmė programa suteikia studentams galimybę glaudžiai bendradarbiauti su atskirti fakultetas ir gauti praktinės patirties, kaip jie juda nuo pastato Lego automobilius pirmakursių projektavimo capstone projektą savo nuožiūra, kaip vyresnio amžiaus. Studentai gali pasinaudoti dviem mokymo laboratorijose, taip pat pilno aptarnavimo mašina ir suvirinimo parduotuvėje naudojamą studentų projektų ir mokslinių tyrimų įrangą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Reno
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Nevada, Reno

Tradiciškai valdymas apima šias veiklas: planavimą, organizavimą, todėl ir kontroliuoti. Tiksliau, vadovybė yra atsakinga už pirminių veiklos įmonė; tie yra atvykstamąjį ... [+]

Tradiciškai valdymas apima šias veiklas: planavimą, organizavimą, todėl ir kontroliuoti. Tiksliau, vadovybė yra atsakinga už pirminių veiklos įmonė; tie yra atvykstamąjį logistikos, operacijų, išvykstamasis logistikos, rinkodaros ir pardavimų ir paslaugų.

Valdymas yra taip pat atsakingos už paramos veiklą infrastruktūros (apskaitos, finansų, strateginio planavimo), žmogiškųjų išteklių valdymo (įdarbinimo, mokymo ir plėtros, kompensacija valdymas), technologijų plėtros (produkto ir proceso tobulinimo) ir viešųjų pirkimų (medžiaga įsigijimo). Vadyba didžiųjų paruošti karjeros arba bendro valdymo (arba žmogiškųjų išteklių valdymo specializacija) arba verslumą, grindžiamą koncentracijos pasirinkimas apskritai vadybos arba žmogiškųjų išteklių valdymo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Reno
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

This Is Nevada - 2011

Inauguration of President Marc Johnson - Universit

2012 National Concrete Canoe Race at University of

Strategic Research Program

Commencement, Spring 2012

Dorm Storm - Move In Day

Night of All Nations - University of Nevada, Reno

University of Nevada, Reno - A National Tier One U

The Mackay Song: Remixed

Study Abroad at the University of Nevada, Reno

Black Graduate Celebration

Happy Holidays from the University of Nevada, Reno

BioFit: Academic Bootcamp

Spring in Nevada

Visit Nevada

Commencement Season is Upon Us

Reno & Tahoe: An Ideal University Setting

Academics at the University of Nevada, Reno

Real Impact: University Research & Engagement Chan

Student Life at the University of Nevada, Reno

Research at the University of Nevada, Reno