University of North Alabama College of Arts and Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokslo, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos koledžas, 19 skirtingų padalinių su daugybe didžiųjų bendrovių, nepilnamečių ir pažymėjimų programos, dirbančios savarankiškai ir kartu, kad užsidegtų sapną, kuris sukuria garą, galintį pasiekti jūsų ateitį. Prisijunk prie mūsų ir eik į priekį!

University of North Alabama College of Arts and Sciences yra įsipareigojęs sukurti aplinką mūsų universitetuose ir bendruomenėje, kuri skatina žinias, įgūdžius, meninį ir kultūrinį praturtinimą, mokslinius tyrimus ir atradimus remiant nepriklausomybę, kūrybiškumą ir inovacijas.


Menų ir mokslo kolegijos profesoriai yra gerai žinomi ir įdomūs mokytojai, kurie mano, kad intelektualiojo augimo raktas yra intensyvi fakulteto ir studentų bei pačių studentų sąveika. Mūsų profesoriai taip pat yra aktyvūs mokslininkai, kurie išlieka savo mokymo srityje ir palaiko pagarbą savo bendraamžiams. Sėkmingų absolventų įvairovė patvirtina UNA programas meno ir mokslo srityse.


Menų ir mokslo koledžo dekanatas yra istoriniame "Bibb Graves", esančio 217-ajame numeryje.university of north alabama, florence, landscape12019 / Pixabay

Šiaurės Alabamos universiteto misija

Šiaurės Alabamos universitetas, kaip regioninė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, siekia mokyti, mokslinius tyrimus ir tarnybą, siekdama suteikti studentams švietimo galimybes, atradimų ir kūrybos pasiekimų aplinką bei įvairius informavimo veikla, atitinkanti mūsų regiono profesinius, pilietinius, socialinius, kultūrinius ir ekonominius vystymosi poreikius pasaulinės bendruomenės kontekste.

Vietos

Florencija

Address
35632 Florencija, Alabamoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis