University of Redlands

Įvadas

Oficialus aprašymas

139165_RedlandsCampusUniversity of Redlands","author_url":"","source":""}" />

© University of Redlands

Tikroji Redlands patirtis prasideda nuo tavęs.

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta pasirinkti University of Redlands , tačiau iš tikrųjų svarbi tik viena: tavo.

University of Redlands yra dinamiškas privatus laisvųjų menų ir mokslų universitetas, esantis Pietų Kalifornijos vidaus vandenyno imperijoje, netoli Los Andželo. „Redlands“ 2 450 studentų iš 45 šalių mokosi 40 bakalauro programų, iš kurių daugelis yra pripažintos nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. „ University of Redlands News“ University of Redlands užima 16 vietą tarp Vakarų Vakarų JAV universitetų pagal „US News“ ir „World Report“. Studentai džiaugiasi gyvenamuoju miesteliu (70% studentų gyvena miesteliu), kuriame yra daugiau nei 120 studentų organizacijų, o studijų užsienyje procentas - 60%. Mažos klasės ir nuostabi aplinka netoli Ramiojo vandenyno paplūdimių, Orindžo apygardos pramogų parkai ir per valandą iš penkių pagrindinių oro uostų yra kiti Redlands patirties atributai. 100% priimtų tarptautinių studentų gauna nuopelnus (iki 31 000 USD per metus), taip pat yra ribotos stipendijos, pagrįstos poreikiais.

Redlands mieste gyvensite ir mokysitės tikroje atsidavusių profesorių ir įsitraukusių studentų bendruomenėje. Mes sujungiame nesenstantį menų ir mokslų mokymą su praktiniu praktiniu mokymu, kad gautume efektyviausią šių dienų pasaulį ir ateitį. Štai kodėl mūsų studentai priimami į aukštąsias mokyklas ir baigus mokslą pradeda patenkinti karjerą. Mūsų gerbiami profesoriai turi tarpdalykinį išsilavinimą, mokslinius pasiekimus, tyrimų patirtį ir realaus pasaulio patirtį keliose programose. Bet labiausiai jiems rūpi mokyti ir patarti studentams.

Istorija ir tradicijos

1926 m. Universiteto studentai ir absolventai susirinko, norėdami išgelbėti vieną iš mūsų mylimiausių pasididžiavimo simbolių - studentų pastatytą R aukštai ant netoliese esančių San Bernardino kalnų šlaito.

R išdidžiai stebėjo mūsų slėnį ir žemiau esantį universitetą, kol JAV miškų tarnyba pagrasino jį pašalinti dėl reklamos draudimo.

Mes paragino pareigūnus persvarstyti. Pasakėme, tai buvo lojalumo, pasididžiavimo ir istorijos ženklas. Mūsų motyvai, mes tvirtinome, „yra vieni aukščiausių, galinčių puošti žmogaus širdį“.

R buvo išgelbėtas.

Net mūsų kūdikystės amžiuje universitetas buvo ta vieta, kurioje buvo vertinama istorija, ir ji niekada nepasikeitė per 100 plius metų.

Nuo mūsų bendruomenės tarnavimo palikimo iki gerbiamo „Och Tamale“ giedojimo, mes švenčiame įvairias tradicijas, kurias gerbiame laikui bėgant, su kiekvienos kartos gilėjančiu įsipareigojimu.

Mes labai džiaugiamės dėl bendros istorijos.

139166_RedlandsStudentsUniversity of Redlands","author_url":"","source":""}" />

© University of Redlands

Misija

University of Redlands yra privatus, nepriklausomas laisvųjų menų universitetas, įsipareigojęs teikti individualizuotą išsilavinimą, kuris išlaisvina studentus apsispręsti.

Redlands pabrėžia akademinį griežtumą, mokymo programų įvairovę ir novatorišką mokymą. Redlandsas puoselėja mokslininkų bendruomenę ir skatina pliuralistinę vertybių sampratą, ginčydamas prielaidas ir stereotipus tiek klasėse, tiek veikloje. Redlands išsilavinimas apima ne tik mokymą, kuris atspindi mūsų pasaulio supratimą; tai eina iš informacijos į supratimą, iš žinių į prasmę.

Sveikindamas intelektualiai smalsius įvairaus religinio, etninio, nacionalinio ir socialinio bei ekonominio išsilavinimo studentus, universitetas siekia ugdyti atsakingą pilietiškumą kaip viso išsilavinimo dalį. Redlandsas skatina bendruomenės atmosferą ir turi išskirtinę galimybę studentų vadovavimui ir bendravimui. Dirbantiems suaugusiesiems universitetas siūlo novatoriškas akademines programas patogiomis vietose ir laiku.

Redlandsas jungia laisvųjų menų ir profesines programas, taikomąsias ir teorines studijas, tradicines didžiąsias įmones ir savarankiškai sudarytas sutartis dėl studijų baigimo. Mažos klasės suteikia kiekvienam studentui galimybę dalyvauti diskusijose apie klasę, glaudžiai bendradarbiauti su dėstytojais ir sulaukti plataus individualaus dėmesio. Raudonplaukiai išlieka jautrūs šiuolaikinėms visuomenės tendencijoms ir verčia studentus įsipareigoti visą gyvenimą mokytis.

Vietos

Raudonplaukiai

Address
University of Redlands
1200 East Colton Ave P.O. Box 3080
Redlands, CA 92373 United States

P.O. Box 3080 Raudonplaukiai, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis