University of Redlands

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kur jūsų svajonės tampa siekius ir jūsų siekiai tapti pasiekimai-tai yra Redlands patirtis. Kadangi mūsų įkūrimo 1907Mes ne bangavo iš mūsų pažadas: transformacijos išsilavinimą akademinio griežtumo ir asmeninės atsakomybės, kur Jūs galite mišinys ko mokytis klasėje su gyvenimo įgūdžių, kurie padės jums turėti įtakos teigiamus pokyčius pasaulio aplinkoje.

Mes esame RedlandsKai smalsumas randa įkvėpimo; kur nesavanaudiškumas tampa tarnyba; kur mažos klasės skatinti diskusijas ir diskusijos kibirkščių įžvalgos; kur kūrybiškumas ir inovacijos atviros durys ir pakeisti mūsų gyvenimus; ir kur įvairovė praturtina mus visus.

Mes esame Redlands, Kur mes labiau rūpi, kas jums bus ne kas jums anksčiau; kur mes gerų studentų ir paversti juos į puikių žmonių.

Misija

Iš Redlands universitetas yra privati, nepriklausoma laisvųjų menų universitetas įsipareigojusi teikti asmeninį išsilavinimą, kuris išlaisvina studentai padaryti sąmoningai,.

Redlands pabrėžia akademinį, mokymo programų įvairovę ir novatorišką mokymą. Redlands puoselėja mokslininkų bendruomenę ir skatina pliuralistinę sąvoką vertybių ginčydama prielaidas ir stereotipus abiejų klasių ir veiklą. Redlands ugdymas peržengia mokymo perimti atspindintis supratimą apie mūsų pasaulį; tai pajamos, gautos informacijos supratimą, nuo žinių prasme.

Sveikindamas intelektualiai smalsius studentus įvairių religinių, etninių, nacionalinių ir socialinių ir ekonominių sluoksnių, universitetas siekia plėtoti atsakingą pilietiškumą kaip visiškai išsilavinimą. Redlands skatina bendruomenės atmosferą su išskirtinę galimybę studentui vadovavimo ir bendravimo. Dėl darbo suaugusiesiems, Universitetas siūlo novatoriškus akademines programas patogiose vietose ir laiku.

Redlands mišiniai laisvųjų menų ir profesinę programas, taikomas ir teorinių studijų, tradicinių didžiųjų ir savarankiškai suprojektuoti sutartis baigimo. Mažos klasės įgalinti kiekvieną mokinį dalyvauti klasės diskusija, glaudžiai bendradarbiauti su dėstytojais ir gauti daug individualaus dėmesio. Redlands išlieka jautrūs šiuolaikinės visuomenės tendencijos ir iššūkiai studentų įsipareigoti dėl mokymosi visą gyvenimą.

Vietos

Raudonplaukiai

University of Redlands

Address
Raudonplaukiai, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 909-793-2121

Niujorkas

Address
Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Upės krantas

Address
Upės krantas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

San Diego

Address
San Diego, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Kančia

Address
Kančia, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Vakarų Kovina

Address
Vakarų Kovina, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Burbankas

Address
Burbankas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos