University of Science and Arts of Oklahoma

Įvadas

Oficialus aprašymas

Švenčiantis daugiau nei šimtmetį kaip vienintelis viešasis Oklahomos laisvųjų menų koledžas, University of Science and Arts of Oklahoma - nacionaliniu mastu vertinamas pagal kokybę ir vertę - yra pripažintas tarpdisciplininių studijų lyderis ir novatorius.

Kaip ir geriausi privatūs laisvųjų menų kolegijos, „USAO“ siūlo mažas klases; apdovanojimus pelnęs fakultetas; universiteto miestelio kultūra, skatinanti įtraukumą, glaudų dėstytojų ir studentų sąveiką ir bakalauro studijų galimybes. „USAO“ ugdo visą žmogų, skatina augimą per valstybės tarnybą, o mūsų sporto komandos varžosi 13 NAIA sporto šakų.

Įkurta 1908 m. Kaip Oklahomos moterų kolegija (OCW), tai buvo pirmoji kolegija, kurią sukūrė pirmasis Oklahomos įstatymų leidėjas. Viena iš tik septynių šioje šalyje sukurtų panašių misijų valstybinių institucijų, JAV, turi seniausią pirminę misiją iš visų Oklahomos valstijos kolegijų ar universitetų, išskyrus Oklahomos universitetą. „USAO“ taip pat yra vienintelė Oklahomos kolegija, pavadinta Nacionaliniu istoriniu rajonu Nacionaliniame istorinių vietų registre.

PATIKĖJIMO PAREIŠKIMAS

Mes tikime, kad geriausias kelias į prasmingą ir tikslingą gyvenimą yra švietimas, integruojantis daugelio disciplinų žinias, kad XXI a.

10 populiariausių JAV išskirtinumų

  1. USAO siūlo plačią švietimo patirtį. Kaip vienintelis Oklahomos viešasis laisvųjų menų universitetas, USAO suteikia studentams plačią mokslo ir humanitarinių mokslų patirtį, kuri sustiprina bendravimą, kritinį mąstymą ir problemų sprendimą.
  2. Kursų darbai sudaryti iš unikalaus tarpdisciplininio pagrindo. USAO tarpdisciplininių studijų (IDS) programa šiandien išlieka tokia pat novatoriška kaip tada, kai ji buvo sukurta prieš 50 metų, integruojant daugelio disciplinų žinias.
  3. USAO buvo novatoriškas komandos mokymo metodas. Komandos mokymas IDS programoje yra novatoriškas požiūris, kuris du ar daugiau skirtingų disciplinų dėstytojų įtraukia į klasę ir siūlo skirtingą požiūrį ir požiūrį į tą pačią medžiagą.
  4. Mūsų misija pritraukia aukštos kvalifikacijos dėstytojus. Beveik 90% JAVO dėstytojų turi baigiamuosius laipsnius savo srityje ir mokytojų padėjėjai neveda jokių užsiėmimų. Fakulteto nariai yra iš prestižinių absolventų mokyklų iš visos šalies.
  5. Maža miestelio aplinka puoselėja santykius. Priėmimo ribos prisideda prie to, kad USAO studentų ir dėstytojų santykis yra 13: 1, sukuriant aplinką, kurioje studentai gali naudotis dėstytojais ir pažinti vienas kitą.
  6. Skatinamas ir ugdomas smalsumas. „USAO“ puoselėja aplinką, kurioje smalsumas yra akademinės patirties pagrindas, o kūrybiškumas yra norma, o ne išimtis.
  7. Studentai lieka ir baigia studijas. „USAO“ pritraukia smalsiai mąstančių studentų, kurie klesti tokioje aplinkoje ir linkę studijas baigti aukštesniais tempais nei dauguma tokio dydžio valstybinių universitetų.
  8. Absolventams sekasi studijuoti antrosios pakopos studijose ir tapti savo srities lyderiais. USAO studentams sekasi magistrantūroje ir jie užima lyderio pozicijas pasirinktoje srityje.
  9. Mes prieštaraujame įprastam požiūriui, kad kokybė nėra prieinama. Metai po metų USAO yra nacionaliniu mastu pripažįstamas dėl savo prieinamumo, socialinio mobilumo didėjimo, taip pat dėl savo akademinio požiūrio griežtumo.
  10. USAO užima nepanašų vaidmenį valstybinėje aukštojo mokslo sistemoje. Kaip vienintelis Oklahomos viešasis laisvųjų menų universitetas, USAO atlieka unikalų tikslą, vykdydamas švietimo misiją, kuri yra nepanaši į aukštojo mokslo valstybinę sistemą.

Vietos

Chickasha

Address
West Alabama Avenue,1727
73018 Chickasha, Oklahoma, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis