University of Southern Indiana

Įvadas

Oficialus aprašymas


Įkurtas 1965 m., University of Southern Indiana daugiau kaip 10 000 bakalaurų ir magistrų daugiau nei 130 studijų sričių.

Viešoji aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi gražiame 1400 akrų miestelyje Evansvilyje, Indijane, USI siūlo programas per Laisvųjų menų koledžą, Romeno verslo koledžą, Slaugos ir sveikatos profesijų kolegiją bei Potto mokslo, inžinerijos koledžą, ir švietimas. USI yra Carnegie fondo bendruomenės įtrauktas universitetas ir per tęstinę veiklą bei dalyvavimą siūlo tęstinį mokymą ir specialias programas daugiau nei 15 000 dalyvių.

85259_standard_wallpaper_008.jpg

Apie University of Southern Indiana

Universitetas siūlo studijų užsienyje galimybes daugiau nei 60 šalių ir yra priėmimas tarptautinių studentų iš viso pasaulio. Konkurencingas NCAA II skyriaus ir Didžiųjų ežerų slėnio konferencijos narys, USI siūlo 17 universitetų tarpkogrupinių vyrų ir moterų sporto šakų. Prezidentas Ronas Rochonas yra ketvirtasis USI prezidentas ir buvo inauguruotas 2018 m. Jam vadovaujant, universitetas tęsia prieinamos kompetencijos studentams tradiciją, kartu eidamas drąsų strateginį planą, kaip pasiekti inovacijų ir įsitraukimo būdu tobulinti kompetenciją, ir laikyti USI geriausiu pasirinkimu. studentų kolegijoms iš visos valstijos ir regiono, taip pat pritraukti aukštos kvalifikacijos studentų iš visos šalies ir pasaulio.

67518_cover.JPG

Pasaulinės ambasadoriai pasaulinėje bendruomenėje

USI yra aktyvi mokymosi bendruomenė, skatinanti švietimą ir žinias, stiprinti pilietinį ir kultūrinį supratimą bei puoselėti partnerystes, rengiant išsamias informavimo programas. Mes rengiame žmones protingai gyventi įvairiose ir pasaulinėse bendruomenėse.

Greiti faktai

Priėmimas: 10 734 aptarnaujantys studentai iš 91 Indianos grafystės, 42 kitų valstijų ir 69 kitų tautų. 82% paskutinių USI klasių dirba savo srityje arba patenkinamoje srityje.

Moterys: 64% vyrai: 36% Mažuma: 15% Alumni: 44 000 ir daugiau metų. Apie 70% USI absolventų lieka Indianoje.

Daugiau nei 140 studentų organizacijų miesteliu.

Evansvilis yra lengvai pasiekiamas iš Indianapolio, Luisvilio, Našvilio ir Sent Luiso

Vietos

Evansvilis

University of Southern Indiana

Address
8600 University Blvd.
47712 Evansvilis, Indianoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 812-464-1768

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis