University of Southern Indiana

Įvadas

Oficialus aprašymas


Įkurta 1965 m., University of Southern Indiana įregistruoja beveik 9 500 studentų ir magistro laipsnį 80 didelių bendrovių. Viešoji aukštoji mokykla, įsikūrusi gražioje 1400 akrų universiteto mieste Evansville, Indiana, JAVI siūlo programas per Liberalų menų koledžą, Romaino verslo kolegiją, Slaugos ir sveikatos profesijų kolegiją ir Poto Mokslo, inžinerijos, ir švietimas. USI yra "Carnegie Foundation Community Engaging University" ir siūlo tęstinio mokymo ir specialias programas daugiau nei 15 000 dalyvių kasmet per "Outreach and Engagement".

85259_standard_wallpaper_008.jpg

Apie University of Southern Indiana

Universitetas siūlo studijų užsienyje galimybes daugiau nei 60 šalių ir priima užsienio studentus iš viso pasaulio. Konkurencingos NCAA II skyriaus ir Didžiųjų ežerų slėnio konferencijos narys, USI siūlo 17 įvairiausių tarpkultūrinių vyrų ir moterų sporto šakų. Prezidentė Linda LM Bennett yra trečiasis JAV prezidentas, o 2009 m. Ji buvo įkurta. Vadovaujantis universitetu, studentai tęsia studentams priimtinos kompetencijos tradicijas, kartu siekdami pažangos plėtojant inovacijas ir įsitraukdami į pozicijas, o JAVI - kaip aukščiausią pasirinkimas kolegijos studentams visoje valstybėje ir regione, taip pat pritraukti aukštos kalbos studentus iš visos šalies ir viso pasaulio.

67518_cover.JPG

Pasaulinės ambasadoriai pasaulinėje bendruomenėje

USI yra aktyvi mokymosi bendruomenė, skatinanti švietimą ir žinias, stiprinti pilietinį ir kultūrinį supratimą bei puoselėti partnerystes, rengiant išsamias informavimo programas. Mes rengiame žmones protingai gyventi įvairiose ir pasaulinėse bendruomenėse.

Greiti faktai

Registracija: 9 364 studentų iš 89 Indianos apskričių, 36 kitų valstybių ir 51 kito tautos. 86,2% naujausių USI laipsnių dirba savo srityje arba patenkinamai srityje. Moterys: 62% vyrų: 38% Minority: 9% absolventai: 36,000 Apie 74% USI absolventų išlieka Indianoje. Daugiau nei 130 universitetų studentų organizacijų. "Evansville" yra lengvai nuvykus nuo Indianapolio, Luisvilio, Našvilio ir Sent Luiso

Vietos

Evansvilis

University of Southern Indiana

Address
8600 University Blvd.
47712 Evansvilis, Indianoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 812-464-1768