Oficialus aprašymas

Vizija

Matoma muzika kolegija yra pasaulinė, dvasinė bendruomenė muzikantų, technikai, verslo specialistams, ir pedagogams, aptarnaujančių Bažnyčią ir visuomenę su mūsų kolektyvinės energijos ir talento, ugdant kūrybiškumą, garbinimo ir inovacijų aplinka, meninių pastangų, dėl Dievo šlovės.

MISIJA

Matoma muzika kolegija traukiniai ir suteikiančias muzikantus, technikų ir verslo specialistų amatų ir krikščionių charakterio, efektyviam paslaugų muzikos industrijos ir Bažnyčioje.

DVASINIS | profesionalūs | AKADEMINĖ.

Matoma muzika kolegija yra dvasinės, profesiniai ir akademiniai sankirtoje. Mūsų trys bakalauro studijų programos pasiūlyti griežtą išsilavinimą muzikos versle, muzikos gamybos ir muzikos atlikimo, įrengiant savo studentus efektyviai paslaugų muzikos industrijos ir Bažnyčios. Mes tikime, kad krikščionių muzikantų, prodiuserių, vadybininkų ir pramonės specialistų turi būti gerai išvystyta vienodai šiose trijose srityse rasti sėkmę gyvenime, karjeros ir ministerijos. Mūsų tyčia maži menininkas bendruomenės yra orientuota į subalansuotą dvasiniam, profesinės ir akademinės augimą.

PASAULIO

Unikalus aukštojo mokslo

Pradėjo Memfis, Tenesis 2000, matomų muzikos koledže vizija yra unikalus aukštojo mokslo. Daugiausia dėmesio skiriama sukurti mažas, tyčiniai menininkų bendruomenes visame pasaulyje, kad pabrėžti augimą tris pagrindines sritis: dvasinių, profesinių ir akademinių.

Matoma išsiplėtė Čikagoje 2014 ir Dalase 2015 kaip pirmininkas ir įkūrėjas Ken Steorts '2020 × 2020 vizijos - 20 vietų 20 miestų aptarnaujančių 2,020 studentams iki 2020 m. Nuo Sarah Simmons (NBC balsas), kad indie Darlings Carolina Story, matomas absolventai yra topų, į studiją ir deda į bažnyčią poveikį.

akademinis apžvalga

Matoma muzika kolegija yra integruota mokymo patirtis rodo, kad skatina studentus dvasiškai, profesionaliai augti ir akademiškai metu akredituotos bakalauro studijų programą. Kiekvienas laipsnis programa apima Biblija, teologija ir ministerijos kursų branduolį. Iš studento dvasingumo vientisumas yra pamatinis į profesinį tobulėjimą, kaip Raštas informuoja, kaip susiję su Kūrėju ir Jo kūrinijos-ypač, kaip reikia reaguoti į Kūrėjo kvietimą į mąstantis, kūrybingas, ir maldos dalyvavimo muzikos industrijos ir Bažnyčios , Tiek dvasinis ir profesinis tobulėjimas yra pabrėžta per griežta kolegijos lygio ugdymo programą.

Filosofiškai, The "Kodėl" (dvasingumas) ankstesnė "Kas" (profesija) ir "Kaip" (akademikai), Visi trys augimo sritys atstovavo kolegijoje pavadinimas:

Matoma muzika kolegija

  • dvasinis
  • Profesionalus
  • Akademinės

Integruotas mokymas patyrė per pakrovimas ir investicijų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Visible Music College

Muzikos Gamybos programa yra skirta parengti garso inžinieriai ir gamintojai profesinio pasirengimo iš krikščioniškos perspektyvos. Programa yra sukurta siekiant pristaty ... [+]

MUZIKOS GAMYBA

Graduate Management Admission Test arba Muzika Gamybos programa yra skirta parengti garso inžinieriai ir gamintojai profesinio pasirengimo iš krikščioniškos perspektyvos. Programa yra sukurta siekiant pristatyti studentą į įrankius ir metodus, naudojamus gaminti muziką šiuolaikiniame įrašų studijoje, o ugdant mokinių aistra tarnauti bažnyčią arba "Industry su Christian charakterį. Studentas įgis išsamių žinių apie dabartines technologijas, įrašymo techniką ir muzikos gamybos įgūdžius. Muzika Gamybos studentai bus atsakingas už inžinerinius visas studentų įrašus ir tvarkymo gyvą garsą bet kokius įvykius Matomos muzikos koledže. įgytos programos įgūdžiai ir žinios išmokyti studentus dirbti gamintojų, inžinierių, arba sukurti naują studijinį verslą, o pagrindinis dėmesys skiriamas naudojant pramonės standartus programas (logika ir ProTools). ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Memphis
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Visible Music College

Muzika Verslo programa yra skirta būti tiek akademinės ir praktinės: mūsų tikslas yra parengti studentus profesinio pasirengimo iš Biblijos požiūriu visose muzikos versle ... [+]

muzikos versle

Graduate Management Admission Test arba Muzika Verslo programa skirta būti tiek akademinės ir praktinės: mūsų tikslas yra parengti studentus profesinio pasirengimo iš Biblijos požiūriu visose muzikos versle (leidyba, valdymo, kelionių skatinimo, rinkodaros ir įrašų operacijų) srityse. Muzika verslo studentai kurs pagrindinius verslo įgūdžius (tokiose srityse kaip komunikacijos, rinkodaros, finansų, ir tt) ir sužinoti apie muzikos pramonės bent makro ir mikro lygmenyse.

Programa taip pat yra rengimą ir darbą sutartinių ir teisinių klausimų, menininkų ir renginio / Tour skatinimo ir planavimo valdymą. Visų disciplinų rasti savo praktinę tėkmę į nuolat santykius su Madison Line Records, ne pelno įrašų įkūrė Visible muzikos koledže.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Memphis
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Visible Music College

Šiuolaikinės muzikos programa siūlo atitinkamą mokymą įgūdžių ir savybių muzikantų, menininkų, ir lyderių, kurie nori sėkmingai šiuolaikinės muzikos, bet tarnauja bažnyči ... [+]

šiuolaikinės muzikos

Graduate Management Admission Test arba Šiuolaikinės muzikos programa siūlo atitinkamą mokymą įgūdžių ir savybių muzikantų, menininkų, ir lyderių, kurie nori sėkmingai šiuolaikinės muzikos, arba patiekiama bažnyčioje ar atliekant šiandienos muzikos pramonėje. Programa ir mokymo programa yra sukurta siekiant suteikti reikiamą pavyks ministerijos ir gyvenimo srityje studentas tiek akademinių žinių, reikalingą karjeros populiariosios muzikos ir profesinės patirties ir dvasinį augimą.

Nesvarbu, ar jūs dainuoti, švino garbinimas, groti gitara, ragai, stygos, būgnų ar bet muzikos instrumentą, Matoma muzika Kolegija turi vietą už jus - į juostos! Mūsų unikali programa suteikia jums į juostoje savo pirmąjį semestrą kolegijoje, žaisti geriausią muziką pasaulyje, mokymosi band dinamiką, pasirašant sutartis, įrašymo ir žaisti gyventi savo pirmuosius metus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Memphis
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba