Waldorf University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Waldorf universitetas yra draugiška, privati ​​laisvųjų menų mokykla, įsikūrusi gražioje Forest City , Ajovoje . Daugiau kaip 100 metų Valdorfas yra tūkstančių žmonių kertinis akmuo, nustatantis tvirtą sėkmės pagrindą studentams, jų šeimoms ir bendruomenei.

Nuo savo veiklos pradžios 1903 m. Valdorfas buvo akademinės inovacijos priešakyje, kurdamas kelią ateities kartoms. "Waldorf" siūlo sertifikatus, asocijuotas, bakalauro ir magistro studijų programas, kurios suteikia galimybę asmeniškai ar profesionaliai tobulinti savo gyvenimą.

Waldorfe , mes tikime, kad iš tiesų išsamus išsilavinimas apima ne tik akademines studijas, bet ir dalyvavimą meno, kūno kultūros ir kt. Srityse. Mūsų aktyvus universitetas yra pilnas studentų iš viso pasaulio, kurie pasirinko Waldorf, kad padėtų jiems pasiekti savo edukacinius tikslus.

Mūsų dėstytojai ir personalas dirba kartu su mokiniais vieni kitiems, kad užtikrintų, jog jie yra tikri ir pajėgūs išnaudoti visas savo galimybes, skatindami kiekvieną žingsnį. Nesvarbu, ar norėtumėte mokytis tradicinėje klasėje, ar lanksčiau uždirbate savo laipsnį internete, mes dėkojame už jūsų sprendimą išplėsti savo gyvenimą per švietimą.

Vietos

Miško miestas

Address
106 South 6th St.
IA 50436 Miško miestas, Ajova, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis