Oficialus aprašymas

Kolegija yra daugiau nei tiesiog laipsnį. Tai savo būsimas investicijas.

Laisvųjų menų švietimo gausite ne Wartburg leidžia ne tik įgyti įgūdžius, reikalingus nuo pasirinktos studijų srities, bet ir kritinio mąstymo įgūdžius, reikalingus ištirti sprendimų priėmimo ir visuomenę, efektyvaus bendravimo, kultūrinę kompetenciją etiką, ir bendradarbiavimas.

Mūsų misija

Wartburg Kolegija yra skirta sudėtingų ir puoselėjant studentų gyvenimą vadovavimo ir paslaugos, kaip atkakli išraiškos savo tikėjimą ir mokymuisi.

Mūsų tapatybė

Wartburg College yra laisvųjų menų koledžas liuteronų bažnyčia (Elca). Jūs neturite būti Liuteronas, ar net krikščionių, įvertinti kelią Wartburg ugdymas padės jums atrasti prasmę ir tikslą savo gyvenime.

Daugelis kolegijų darbą iš bendro tikėjimo, arba pareiškimo tikėjimo, kurioje nustatytas tikėjimas. Kitos kolegijos išlaikyti tikėjimą iš bendruomenės gyvenime visiškai. Tuo Wartburg College, mes naudojame liuteronų požiūrį į švietimą, kuris stato bendruomenę aplink gyva ir integracinio pokalbio tikėjimo ir mokymuisi.

Martinas Liuteris, kuris sukėlė Reformacija 1517, buvo ir pastorius ir universiteto profesorius. Jis kovojo su didesnių gyvenimo klausimus ir kaip tikėjimas gali tikrai pakeisti pasaulį aplink mus. Kadangi mūsų liuteronų teologinė perspektyva, mes norime, kad jūs taip pat galynėtis su šių didelių klausimų, kaip jūs dirbate per savo ketverių metų tuo Wartburg. Kviečiame ir skatinti pokalbius su žmonėmis iš įvairių sluoksnių ir skirtingų dvasinių perspektyvas. Savo ruožtu, jūs išmoksite daugiau apie savo įsitikinimus ir vertybes.

Atraskite savąjį pašaukimą

Wartburg kolegija padeda studentams atrasti ir teigia, kad jų pašaukimai-jungiamieji savo mokymąsi su tikėjimu ir vertybėmis, savo supratimą apie save ir savo dovanas, jų požiūrį į gyvenimą ir ateitį, o dėl dalyvavimo bažnyčios, bendruomenės galimybes ir didesnę visuomenę tikslingas ir prasmingai.

Akademiniai Faktai

Vidutinis klasės dydis: 17 Studentų fakultetas santykis: 11: 1 Dieninis Fakultetas: 104 Ranked fakultetas su aukščiausio laipsnio drausmės: 99% Gaudama fakulteto padėtys: 2 garbingi kėdės, 11 aprūpinta kėdės, 1 išskirti profesorių, 4 aprūpinta profesorių.

Populiariausi Specialybių

1 Verslo administravimas 2 biologija 3 pagrindinio ugdymo 4 Žurnalistika ir komunikacijos 5 Muzikos švietimo

Tarptautinis pripažinimas

Vienas iš penkių kolegijų gauti Vašingtono centro "" inauguracinis Aukštojo mokslo pilietinis dalyvavimas apdovanojimą už paslaugų mokymosi ir bendruomenės dalyvavimą. Nacionaliniu klasifikuojami pagal Carnegie fondo už mokymo pažangos kaip vienas iš 12 tik bakalaureato kolegijose, kad skatinti patirtinį mokymąsi ir bendruomenės dalyvavimą. Pavadinta aštuonis kartus iš eilės prezidento aukštojo mokslo bendruomenės paslaugų Honor Roll, tris kartus "su pagyrimu", in pripažinimo savanorių pastangų Wartburg studentams. Vienas iš šešių Iowa kolegijose įtraukti į 2014-15 kolegijų pasižymėjimą, kuriame pripažįstamas mokyklas, kurios parodė savo atsidavimą "užsiima studentų, puikus mokymą, energingas bendruomenės, ir sėkmingai rezultatus." Wartburg užėmė 16-ąją tautos trumpalaikiam studijų užsienyje į 2014 m Open Doors ataskaita, atlikta bendradarbiaujant su JAV valstybės departamento biuro švietimo ir kultūros reikalų. Įtraukti į Vašingtono Mėnesio geriausi laisvųjų menų koledžų rango už indėlį į visuomenės gerovę per socialinio mobilumo, tyrimų ir paslaugų. Nugalėtojas NetImpact anketa 2012 "mažais žingsneliais Big laimi iššūkis," nacionalinę konkurencijos tarp universitetų ir kolegijų naudingas socialines ir aplinkosaugos veiksmams. Suskirstytos į Prinstono Apžvalga kaip vienas iš geriausių kolegijų Midwest regione. Išvardytos Peterson Top Colleges Mokslo tarp 200 mokyklų, kurių neapmokėtų programų mokslo ir matematikos. Vienas iš dviejų kolegijų Ajova būti pripažintos nacionaliniu lygiu pagal nacionalinės tarybos akreditacijos mokytojų rengimo jos ELEMENTARY-ugdymo programą. Yra įtrauktos į pirmosios pakopos Best Nacionalinės laisvųjų menų koledžų kaip reitinguojami pagal US News and World ataskaitoje. Užėmė № 7 tarp nacionalinių universitetų ir laisvųjų menų koledžų US News and World ataskaitoje kaip "overperformer" Baigiamajame kursų studentams iš mažas pajamas gaunančių šeimų. Įtraukti į pinigų žurnalo "geriausias kolegijos" reitingą. Wartburg programa "Bendrijos statybininkų" buvo apdovanotas MacJannet premija už Global pilietybės.

Baigė ketverius metus!

Kas yra Baigimo norma?

Tai gali būti labai paini sąvoka. Iš esmės, tai yra studentų, kurie iš tikrųjų baigti institucijoje laipsnį procentais. Dauguma ataskaitas internete rodys 6 metų baigimo norma, kuri yra dieninių studentų procentas gavo savo bakalauro laipsnį per šešerius metus, kurie yra tapę vidutinis ilgis bakalauro išsilavinimą daugelyje universitetų. Tai nėra tiesa ne Wartburg kolegija.

93% mūsų absolventų baigę laipsnių per ketverius metus. Iš dieninių studentų, kurie pradėjo tuo Wartburg, 63% bus baigti savo laipsnį Wartburg, kuri yra laikoma labai aukštos gradacijos lygis. Per pastaruosius 10 metų, Wartburg turėjo baigimo sparta siekia 70%.

Kodėl lyginti penkerių metų valstybinėse mokyklose iki ketverių metų tuo Wartburg?

Už daugelis studentų Realybė yra tai užtruks keturių su puse iki penkerių metų ar daugiau uždirbti valstybinėje mokykloje laipsnį, atsižvelgiant į nacionalines statistikos. Tuo Wartburg, 93 procentų mūsų absolventų užbaigti jų laipsnį per ketverius metus.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Wartburg College

Jei turite talentą dėl numerių ir noro dirbti versle, karjera kaip aktuarija gali būti jums. Nuolat vertinamas kaip viena iš geriausių darbo vietų Amerikoje, aktuarijus n ... [+]

Jei turite talentą dėl numerių ir noro dirbti versle, karjera kaip aktuarija gali būti jums. Nuolat vertinamas kaip viena iš geriausių darbo vietų Amerikoje, aktuarijus naudoja matematinius modelius ir analitinius įgūdžius, kad galėtumėte įvertinti finansinę saugą ir kiekybiškai įvertinti riziką. Wartburg griežta ekonomika, finansai ir matematika pagrįsta programa - rengia studentus sėkmingai karjerai rizikos valdymo pasaulyje.

Dalyvauja Matematikos, Informatikos katedroje

Greiti faktaiPasak "Darbo statistikos biuro", aktuarijus buvo įrašytas kaip ketvirtasis geriausias darbas, vidutinė atlyginimo suma yra 93 680 JAV dolerių, 2012-2013 metais.Jūsų laipsnis taip pat paruošia jus už matematiko ar statistikos karjerą - atitinkamai 1 ir 3 geriausius darbus.Numatoma, kad iki 2022 m. Profesija padidės 26 proc., Palyginti su 11 proc. Visų profesijų vidurkiu.Daugelis aktuarijų gyvena ir dirba šiaurės rytuose (Manhetene yra finansinis kapitalas) ir Midwest, kur yra daugybė didelių korporacijų.Aktuarai dirba draudimo pramonėje, privačioms korporacijoms, vyriausybei ar nepriklausomiems konsultantams. Tavo pasirinkimas.Bendrieji mokymosi rezultatai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Aplinkos mokslo ir studijų pagrindinis yra dviejų krypčių (mokslo ir studijų) tarpdisciplininė programa, kuria remiasi gamtos ir socialiniai mokslai ir skirta studentams ... [+]

Aplinkos mokslo ir studijų pagrindinis yra dviejų krypčių (mokslo ir studijų) tarpdisciplininė programa, kuria remiasi gamtos ir socialiniai mokslai ir skirta studentams suprasti ir taikyti įvairių disciplinų integraciją sprendžiant sudėtingas problemas, kylančias sąsajoje žmogaus egzistavimą su likusiu gamtos pasauliu. Aplinkos mokslų ir studijų magistratai yra pasiruošę pradėti karjerą tokiose srityse kaip gamtos išteklių išsaugojimas, aplinkos mokslas, aplinkosaugos teisė, atsinaujinanti energija, miestų planavimas ir aplinkos politika. Studentai dalyvauja interaktyviuose seminaruose, atlieka nepriklausomus tyrimus vadovaujant fakulteto nariui arba dalyvauja tinkamoje stažuotėje ir yra skatinami pasinaudoti lauko biologijos gegužės kursų kursais. Taip pat yra nepilnametis aplinkosaugos tyrimuose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Aplinkos mokslo ir studijų pagrindinis yra dviejų krypčių (mokslo ir studijų) tarpdisciplininė programa, kuria remiasi gamtos ir socialiniai mokslai ir skirta studentams ... [+]

Apžvalga

Aplinkos mokslo ir studijų pagrindinis yra dviejų krypčių (mokslo ir studijų) tarpdisciplininė programa, kuria remiasi gamtos ir socialiniai mokslai ir skirta studentams suprasti ir taikyti įvairių disciplinų integraciją sprendžiant sudėtingas problemas, kylančias sąsajoje žmogaus egzistavimą su likusiu gamtos pasauliu.

Aplinkos mokslo ir studijų pagrindinis yra dviejų krypčių (mokslo ir studijų) tarpdisciplininė programa, kuria remiasi gamtos ir socialiniai mokslai ir skirta studentams suprasti ir taikyti įvairių disciplinų integraciją sprendžiant sudėtingas problemas, kylančias sąsajoje žmogaus egzistavimą su likusiu gamtos pasauliu.

... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Ekonomikos moksle daugiausia dėmesio bus skiriama stygiaus studijoms, kaip žmonės naudoja išteklius ir sprendimų priėmimo procesą. Studentai taip pat įgis gerai susietų ž ... [+]

Apžvalga

Ekonomikos moksle daugiausia dėmesio bus skiriama stygiaus studijoms, kaip žmonės naudoja išteklius ir sprendimų priėmimo procesą. Studentai taip pat įgis gerai susietų žinių apie statistiką ir skaičiavimus.

Jūs rasite karjeros galimybes tokiose ekonomikos srityse kaip vyriausybė, moksliniai tyrimai, analitikai, ekonominės konsultacijos, finansų rinkos, bankininkystė ir draudimas. Jūs būsite pasirengęs prisiimti pareigas ir atsakomybę šiose pozicijose ir įgyti vertingų įgūdžių.

" Wartburg College ekonomikos studentai gauna mažų klasių ir skirtingų klasių klasių mokinių. Jums bus mokomi profesoriai, turintys patirties ir kompetencijos, kurie yra pasirengę mokyti studentus už karjerą, taip pat už aktyvų pilietiškumą per pamokas, stažuotes ir bakalauro studijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Wartburg College yra akredituotas, institucinis Nacionalinės muzikos mokyklų asociacijos (NASM) narys. Studentai, baigę Amerikos muzikos terapijos asociacijos (AMTA) patv ... [+]

Wartburg College yra akredituotas, institucinis Nacionalinės muzikos mokyklų asociacijos (NASM) narys. Studentai, baigę Amerikos muzikos terapijos asociacijos (AMTA) patvirtintą muzikos terapijos studijų programą, gali dalyvauti "Certified Music Therapists" (CBMT) sertifikavimo valdyboje. Wartburg yra vienintelė privati ​​Ajovos kolegija, siūlanti muzikos terapijos pagrindą. Mokymo bakalauro arba muzikinio ugdymo bakalauro / muzikos terapijos laipsnio baigimas leidžia gauti licenzijas švietimo srityje Ajovos valstijoje.

Menų muzikos bakalauro laipsnis suteikia jums daugybę karjeros galimybių muzikos srityje. Galite pasirinkti bendrą muzikos pagrindą, kuris leidžia jums sujungti muzikos pagrindus su kita pagrindine ar nedidele sritimi. Arba galite pasirinkti Bažnyčios muzikos takelį, kuris sujungia muzikos ir religijos kursus, kad pasirengtumėte vadovaujamoms muzikos programoms bažnyčiose arba tolesniam studijant aukštojoje mokykloje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Praktinė patirtis, patyrę specialistai ir aukščiausios klasės patalpos rengia studentus greitai besikeičiančioms sritims, reikalaujančioms puikių bendravimo įgūdžių. Depa ... [+]

Praktinė patirtis, patyrę specialistai ir aukščiausios klasės patalpos rengia studentus greitai besikeičiančioms sritims, reikalaujančioms puikių bendravimo įgūdžių. Departamentas siūlo šias didžiąsias ir (arba) koncentracijas. Mūsų absolventai dirba kaip rašytojai, redaktoriai, žurnalistai, gamybos specialistai ir viešųjų ryšių specialistai. Jie dalyvauja interneto kūrimo, pramogų industrijoje ir įvairiose susijusiose srityse.

Absolventų sėkmės istorijos

Wartburg absolventai suranda tinkamas darbo vietas ir įleidžiami į aukščiausias išsilavinimo ir profesines mokyklas. Wartburg absolventai gali būti rasti visose 50 JAV valstijose ir daugiau kaip 70 užsienio šalių. Žemiau yra tik pavyzdžių iš pozicijų tipų Wartburg absolventų Žurnalistikos ir ryšių departamento turėjo praeityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Biochemija, vadovaujantis knygos apibrėžimu, yra pastangos suprasti biologiją chemijos kontekste. Biochemijos paskaitos Wartburg College lokaliai apima makromolekules, fe ... [+]

Biochemija, vadovaujantis knygos apibrėžimu, yra pastangos suprasti biologiją chemijos kontekste. Biochemijos paskaitos Wartburg College lokaliai apima makromolekules, fermentus ir žmogaus medžiagų apykaitą. Biochemijos laboratorijoje dėstomi metodai naudojami daugelyje sričių, įskaitant mikrobiologiją, teismo mediciną, neurobiologiją ir vėžio tyrimus.

"Wartburg" biochemijos laipsnis dinamiškai pritaikytą mokymo programą, apimančią lanksčią pasirinkimo galimybę, kad atitiktų jūsų interesus ir mokslinių tyrimų sudedamąją dalį, pagrįstą naujausia mokslo įranga, bus unikali jūsų pasirengimo karjerai sveikatos, mokslinių tyrimų, biotechnologijų ar švietimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Wartburg biologijos departamentas rengia studentus įvairioms karjeros sritims, įskaitant sveikatos profesijas, mokslinius tyrimus, mokymą, biotechnologijas ir sritis, sus ... [+]

Wartburg College biologijos laipsnis yra gerai žinomas visoje šalyje.

Wartburg biologijos departamentas rengia studentus įvairioms karjeros sritims, įskaitant sveikatos profesijas, mokslinius tyrimus, mokymą, biotechnologijas ir sritis, susijusias su pasauliniais ir aplinkosaugos klausimais. Mes mokome, koks yra mokslas, o ne tik žinias, kurias jis sukūrė, su mokymu pagal užklausą.

Nors biologijos katedros studijų programa yra griežta, studentai taip pat vertina tai, kaip biologijos studijos gali būti įdomios, įdomios ir naudingos. Biologijos programos sėkmė remiasi tyrimo pagrindu, kai mokiniai palengvina mokymą, patirdami mokslą, o ne tik skaito apie jį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Chemija paruošia jus už sėkmę daugelyje su mokslu susijusių profesijų. Jūs turite galimybę mokytis moderniausiu mokslo centru. Ieškokite Wartburgo chemijos ir biochemijos ... [+]

Gerai gerbiama programa

Chemija paruošia jus už sėkmę daugelyje su mokslu susijusių profesijų. Jūs turite galimybę mokytis moderniausiu mokslo centru. Ieškokite Wartburgo chemijos ir biochemijos absolventų kompanijų, organizacijų ir institucijų, ieškančių žmonių, turinčių praktinės patirties. Departamentas turi 100 procentų įdarbinimo kursą. Eksperimentavimas ir tyrimai yra Wartburgo chemijos programos pagrindas. Universitetuose studentai naudoja šiuolaikinę įrangą kursų ir individualių tyrimų srityje. Chemijos fakulteto nariai yra veiksmingi dėstytojai ir patarėjai, o mažų klasių dydžiai leidžia fakultetui ir studentams gerai susipažinti.

... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Jei turite aistra uždavinius, susijusius su kursų, praktinių programų ir problemų sprendimo, fizikos bakalauro laipsnis gali būti puiki galimybė. Jūs atrasite stiprius ta ... [+]

Jei turite aistra uždavinius, susijusius su kursų, praktinių programų ir problemų sprendimo, fizikos bakalauro laipsnis gali būti puiki galimybė.

Jūs atrasite stiprius tarpusavio ryšius tarp matematikos, informatikos ir fizikos, atspindinčią fakulteto ilgalaikį dėmesį, kad padėtų studentams rasti tinkamą jų įgūdžių ir interesų programą. Departamentas sujungia kursinius darbus su laboratorine veikla, praktine stažuotes, mokymo ir vadovavimo galimybes. Kursai pabrėžia išsamią grupinę veiklą, leidžiančią jums išspręsti sudėtingus projektus, kartu ugdydami savo tarpasmeninius bendravimo įgūdžius. Ši patirtis suteiks tvirtą pagrindą būsimam užimtumui ar studijoms.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Meno departamentas suteikia Wartburgo studentams galimybę bendrauti su disciplinomis ir vaizduotiniu vizualinio pasaulio ir jo dizaino supratimu. Dailės, patirties ir gam ... [+]

Meno departamentas suteikia Wartburgo studentams galimybę bendrauti su disciplinomis ir vaizduotiniu vizualinio pasaulio ir jo dizaino supratimu. Dailės, patirties ir gamybos dėka meno studentai išplečia savo kūrybinius ir kritinius sugebėjimus ir dalijasi šiais naujais įgūdžiais sukurdami meno kūrinius.

Meno departamentas siūlo įvairius akademinius ir studijų kursus tradicinėse ir technologinėse žiniasklaidos priemonėse. Fakulteto dydis ir atviras požiūris skatina individualų dėmesį ir glaudžius darbinius santykius. Per pažangius kursus ir nepriklausomus tyrimus studentai gali siekti individualių interesų.

Reikalavimai

14 kursų kreditai:

ART 105 Dizainas IART 108 grafinis dizainasART 111 brėžinysART 150 XX a. Menas, žiniasklaida ir dizainasART 201 TapybaART 205 Komunikacijos dizainasART 208 fotografija IART 210 "Communication Design II"ART 250 meno istorija: ankstyvoji per gotikąART 251 meno istorija: renesansas per šiuolaikinesART 310 Išplėstiniai projektavimo projektaiART 371 PraktikaART 461 Seminaras "Menas: moksliniai tyrimai"ART 462 Seminaras meno parodoje... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Tyrimus formuoja tarptautinė patirtis, sukurta siekiant padidinti jūsų kalbos mokėjimą ir panardinti jus į ispanų kultūrą. ... [+]

ApžvalgaIspanijos MajorasTyrimus formuoja tarptautinė patirtis, sukurta siekiant pagerinti jūsų kalbos įgūdžius ir pasinerti į kitą kultūrąIšsamus kitos kultūros tyrimas ir gyvenimas užsienyje ilgą laiką leis jums suprasti, kaip kitos kultūros žiūri į pasaulį, taip pat geriau supranta Amerikos kultūrą.Gegužės mėn

Dalyvaukite gegužės mėnesio patirties, kur studentai praleidžia keturias savaites užsienyje, derindami intensyvų kalbos mokymą su fakulteto vadovaujamomis ekskursijomis į istorines ir kultūrines reikšmingas vietas.

Gegužės mėn. Ispanijos didžiosios ir nepilnamečios lankėsi vietose, kuriose yra kultūrinių interesų, ir studijuoja Heridijoje, Kosta Rika; Prancūzų ir prancūzų kalbos specialistai ir nepilnamečiai keliauja į Paryžiaus kalbos institutą; Vokiečių / vokiečių kalbos specialybės ir nepilnamečiai lankosi keliuose Vokietijos miestuose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Jei turite aistra sunkiems kursiniams darbams, praktinėms užduotims ir problemų sprendimui, gali būti puikus pasirinkimas kompiuterinių mokslų bakalauro arba kompiuterini ... [+]

Jei turite aistra, kad galėtumėte išbandyti kursines, praktines programas ir spręsti problemas, kompiuterių bakalauro laipsnis kompiuterių mokslo ar kompiuterių informacinėse sistemose gali būti puiki galimybė.

Jūs atrasite stiprius ryšius tarp matematikos, informatikos ir fizikos, atspindintį fakulteto ilgalaikį dėmesį skiriant padėti mokiniams rasti tinkamą savo įgūdžių ir interesų programą. Departamentas sujungia kursinius darbus su laboratorine veikla, praktine stažuotes, mokymo ir vadovavimo galimybes. Kursai pabrėžia išsamią grupinę veiklą, leidžiančią jums išspręsti sudėtingus projektus, kartu ugdydami savo tarpasmeninius bendravimo įgūdžius. Ši patirtis suteiks tvirtą pagrindą būsimam užimtumui ar studijoms.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Jei turite aistra, kad galėtumėte išbandyti kursinius, praktines programas ir spręsti problemas, matematikos bakalauro laipsnis gali būti puiki galimybė. Jūs atrasite sti ... [+]

Jei turite aistra, kad galėtumėte išbandyti kursinius, praktines programas ir spręsti problemas, matematikos bakalauro laipsnis gali būti puiki galimybė.

Jūs atrasite stiprius tarpusavio ryšius tarp matematikos, informatikos ir fizikos, atspindinčią fakulteto ilgalaikį dėmesį, kad padėtų studentams rasti tinkamą jų įgūdžių ir interesų programą. Departamentas sujungia kursinius darbus su laboratorine veikla, praktine stažuotes, mokymo ir vadovavimo galimybes. Kursai pabrėžia išsamią grupinę veiklą, leidžiančią jums išspręsti sudėtingus projektus, kartu ugdydami savo tarpasmeninius bendravimo įgūdžius. Ši patirtis suteiks tvirtą pagrindą būsimam užimtumui ar studijoms.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Wartburgo neurologijos mokslų srities magistras yra tarpdisciplininis pagrindas, padedantis studentams susikirsti biologiją ir psichologiją, o tada skatina juos kurti nuo ... [+]

Neurologai tyrinėja, kaip veikia smegenys ir nervų sistema. Sparčiai augantis laukas stengiasi atsakyti į tokius klausimus, kaip mes suvokiame savo aplinką, kaip mes sąveikaujame su šia aplinka kitaip nei gyvūnai ir kas gali būti blogai šiame procese. Wartburgo neurologijos mokslų srities magistras yra tarpdisciplininis pagrindas, padedantis studentams susikirsti biologiją ir psichologiją, o tada skatina juos kurti nuorodas į kitas dominančias sritis. Neuromokslas yra plati sritis, o studentai turi galimybę susikoncentruoti į savo dominančias sritis, pasitelkiant pažangius mokslinių tyrimų kursus ir įvairias pasirenkamąsias. Neurologijos specialistai gali siekti karjeros neurologijos tyrimų, medicinos, fizinės terapijos, profesinės terapijos, psichiatrijos, farmakologijos, kognityvinės psichologijos, robotų, mokslo rašymo ir daugelio kitų sričių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Politikos mokslų magistras siūlo pasirengti karjerai ar tolesniam išsilavinimui viešosios politikos formavimo, teisės, miestų planavimo, tarptautinės prekybos, diplomatin ... [+]

Politikos mokslų magistras siūlo pasirengti karjerai ar tolesniam išsilavinimui viešosios politikos formavimo, teisės, miestų planavimo, tarptautinės prekybos, diplomatinės tarnybos ir politinių kampanijų metu.

Politikos mokslų magistras yra prieinamas Socialinių mokslų katedroje. Socialinių mokslų kursai teikia patirties projektų pagrindu rengiamuose kursuose ir originalių mokslinio tyrimo galimybėms, apimančioms ekskursijas ir studijas ne universitetuose visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose ir užsienyje. Pastaraisiais metais psichologijos fakulteto nariai ir studentai tyrė tokias temas kaip auklėjimas ir asmenybė, atminties procesai, stresas ir koregavimas. Be to, studentai padėjo fakultetui tirti žmogaus teises, demokratizacijos studijas, pilietinį diskursą ir mokymąsi apie paslaugas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Išsilavinimo laipsnis siūlo įdomias galimybes. Wartburg švietimo laipsnis suteikia puikių pamokų klasėje. Galite pasinaudoti savo talentais ir gebėjimais tapti veiksmingu ... [+]

Išsilavinimo laipsnis siūlo įdomias galimybes. Wartburg švietimo laipsnis suteikia puikių pamokų klasėje. Galite pasinaudoti savo talentais ir gebėjimais tapti veiksmingu ir atspindinčiu mokytoju profesionalų aptarnavimo ir vadovavimo gyvenime. Jūs rasite darbo galimybes švietime bet kokiu lygiu, nuo ikimokyklinio darželio iki 12 klasės.

Kalbėdamas apie išsilavinimą, galite dirbti su vaikais skirtingų klasių nustatymuose, pasidalinti savo susidomėjimu turinio sritimi ir turėti įtakos ateičiai. Galite ieškoti vaikų literatūros, raštingumo, skaitymo, mokymo programų, edukologijos psichologijos, ankstyvojo ugdymo ugdymo, žmonių santykių, daugiakultūrių studijų, mokymo strategijų ir metodų, edukacinių technologijų, praktikos vietų ir specialiojo ugdymo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Psichologijos programa, Socialinių mokslų katedros dalis, siekia, kad psichologija būtų akademinė disciplina, profesija ir mokslas. Fakultetas pristatė psichologijos srit ... [+]

Psichologijos magistras paruoš jūsų pozicijas žmogaus paslaugų, mokslinių tyrimų ir švietimo srityse. Programa orientuota į psichologiją kaip akademinę discipliną, profesiją ir mokslą.

Psichologijos magistras yra prieinamas Socialinių mokslų katedroje. Socialinių mokslų kursai teikia patirties projektų pagrindu rengiamuose kursuose ir originalių mokslinio tyrimo galimybėms, apimančioms ekskursijas ir studijas ne universitetuose visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose ir užsienyje. Pastaraisiais metais psichologijos fakulteto nariai ir studentai tyrė tokias temas kaip auklėjimas ir asmenybė, atminties procesai, stresas ir koregavimas. Be to, studentai padėjo fakultetui tirti žmogaus teises, demokratizacijos studijas, pilietinį diskursą ir mokymąsi apie paslaugas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Pagrindinė sociologija rengia studentus visą gyvenimą prisiimdama atsakomybę visuomenei ir įvairioms karjeros galimybėms valstybiniame ir privačiame sektoriuose arba stud ... [+]

Apžvalga

Pagrindinė sociologija rengia studentus visą gyvenimą prisiimdama atsakomybę visuomenei ir įvairioms karjeros galimybėms valstybiniame ir privačiame sektoriuose arba studijas baigusiems. Sociologijos pagrindą galima rasti Socialinių mokslų katedroje. Socialinių mokslų kursai teikia patirties projektų pagrindu rengiamuose kursuose ir originalių mokslinio tyrimo galimybėms, apimančioms ekskursijas ir studijas ne universitetuose visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose ir užsienyje.

Kriminologija / baudžiamosios justicijos koncentracijaSuprasti dabartines kriminalinės justicijos sistemos problemas ir ateities kryptys.Sukurkite ir atlikite originalius tyrimus, suteikiant įžvalgą sparčiai besikeičiančiame lauke.Įtraukti į bendruomenės paslaugų ir paslaugų mokymosi veiklą.Dalyvavimas baudžiamosios justicijos sistemoje.Dirbti ir bendrauti su įvairiomis žmonių grupėmis, suinteresuotomis baudžiamojo teisingumo sistema.Sužinokite apie platų karjeros galimybes kriminalinės justicijos srityje.Programos tikslai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Tarptautinių santykių programa kelia esminius klausimus, susijusius su procesais, kurių metu tarpusavio priklausomybės sunkumai susiliečia su giliai išvystytomis individu ... [+]

Tarptautinių santykių programa kelia esminius klausimus, susijusius su procesais, kurių metu tarpusavio priklausomybės sunkumai susiliečia su giliai išvystytomis individualiomis vertybėmis. Apskritai kalbant, tai apima atsakymą į pagrindinį klausimą, kas gauna ką, kur, kada, kaip ir kodėl tarptautiniuose santykiuose. Tarptautiniai santykiai yra tarpdisciplininė programa, suteikianti studentams plataus masto (ty perspektyvų) ir aprėpties gylio, kad būtų galima apgalvoti ir veiksmingai reaguoti į šiuos klausimus. Programoje taip pat galima atlikti išsamesnį konkretaus geografinio regiono tyrimą.

Studentai, siekianti šio didelio masto, yra labai skatinami įtraukti į savo akademinę programą daugiau užsienio kalbų ir tarptautinių kelionių. Galima įvairaus pobūdžio gegužės ir pusmečio trukmės galimybių. Be to, mes skatiname mokinius dviem pagrindiniais dalykais susijusioje srityje, pavyzdžiui, ekonomikos, užsienio kalbos, istorijos, tarptautinio verslo, politikos mokslų, religijos ar sociologijos, siekiant dar labiau sustiprinti jų supratimą ir pasirengimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Wartburg College esančiame mokyme jūs dirbate daugelyje etikos iššūkių, su kuriais susiduria verslo pasaulis. Jūs būsite pasirengę priimti ir laikytis sudėtingų sprendimų ... [+]

Wartburg College esančiame mokyme jūs dirbate daugelyje etikos iššūkių, su kuriais susiduria verslo pasaulis. Jūs būsite pasirengę priimti ir laikytis sudėtingų sprendimų ir įgyti praktinės patirties, kurią siekia daugelis darbdavių.

Jūs taip pat rasite karjeros galimybes šiuolaikinėje sparčiai besivystančioje verslo aplinkoje tokiose srityse kaip viešoji ar privati ​​apskaita, finansai, tarptautinis verslas, valstybės tarnyba, sveikatos priežiūros valdymas, rinkodara ir ne pelno organizacijos.

Jūs gausite naudos iš mažų klasių dėsto profesoriai, kurie turi patirties ir patirties daugelyje verslo administravimo, apskaitos ir ekonomikos aspektus. Fakulteto nariai mentuoja studentus karjeros, taip pat aktyvaus pilietiškumo per klasę patirtimi, stažuotes, atvejų studijas ir bakalauro studijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Wartburg College

Šiandien darbdaviai siekia inžinierių, kurie yra daugiau nei techniškai kompetentingi. Jie ieško absolventų, kurie gali rašyti ir kalbėti veiksmingai, kurie yra komandos ... [+]

Unikalus besikeičiančiam pasauliui skirtas mokymo planas

Šiandien darbdaviai siekia inžinierių, kurie yra daugiau nei techniškai kompetentingi. Jie ieško absolventų, kurie gali rašyti ir kalbėti veiksmingai, kurie yra komandos žaidėjai ir kas gali matyti "didelį vaizdą". Tai yra inžinierių, kuriuos Wartburg absolventai, rūšys. Skirtingai nuo universitetinio mokymo programų, Wartburgo inžinerijos mokslo programa pabrėžia, kad fonas yra platesnis nei siaurą specializaciją. Skirtingai nuo inžinierinių programų daugumoje kitų laisvųjų menų kolegijų, programa yra ketverių metų bakalauro laipsnis, dėl kurio nereikia tolesnio studijų kitoje įstaigoje prieš ieškant pramonės užimtumo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Wartburg College

Muzikos terapijos bakalauro laipsnis yra skirtas tiems, kurie nori užpildyti kursinius kursus, suderintus su Amerikos muzikos terapijos asociacijos nustatytais reikalavim ... [+]

Wartburg College yra akredituotas, institucinis Nacionalinės muzikos mokyklų asociacijos (NASM) narys. Studentai, baigę Amerikos muzikos terapijos asociacijos (AMTA) patvirtintą muzikos terapijos studijų programą, gali dalyvauti "Certified Music Therapists" (CBMT) sertifikavimo valdyboje. Wartburg yra vienintelė privati ​​Ajovos kolegija, siūlanti muzikos terapijos pagrindą. Mokymo bakalauro arba muzikinio ugdymo bakalauro / muzikos terapijos laipsnio baigimas leidžia gauti licenzijas švietimo srityje Ajovos valstijoje.

Muzikos terapijos bakalauro laipsnis yra skirtas tiems, kurie nori užpildyti kursinius kursus, suderintus su Amerikos muzikos terapijos asociacijos nustatytais reikalavimais, norint tapti valdybos sertifikuotu muzikos terapijos specialistu. Prieš sėdi už lentos sertifikavimo egzaminą, reikia šešių mėnesių stažuotės kursinių darbų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wartburg College

Wartburg College yra akredituotas, institucinis Nacionalinės muzikos mokyklų asociacijos (NASM) narys. Studentai, baigę Amerikos muzikos terapijos asociacijos (AMTA) patv ... [+]

Apžvalga

Wartburg College yra akredituotas, institucinis Nacionalinės muzikos mokyklų asociacijos (NASM) narys. Studentai, baigę Amerikos muzikos terapijos asociacijos (AMTA) patvirtintą muzikos terapijos studijų programą, gali dalyvauti "Certified Music Therapists" (CBMT) sertifikavimo valdyboje. Wartburg yra vienintelė privati ​​Ajovos kolegija, siūlanti muzikos terapijos pagrindą. Mokymo bakalauro arba muzikinio ugdymo bakalauro / muzikos terapijos laipsnio baigimas leidžia gauti licenzijas švietimo srityje Ajovos valstijoje.

Laipsniai ir pagrindai

Muzikinio ugdymo bakalauro laipsnis atitinka Ajovos švietimo departamento reikalavimus K-12 muzikos sertifikavimui. Tai suteikia studentams galimybę mokyti elementariosios bendrosios muzikos klasėje arba mokyti grupėje, choras ar orkestruose vidurinėje ar vidurinėje mokykloje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waverly
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Wartburg. Worth It

Wartburg College: You are Welcome Here

Wartburg College
Address
100 Wartburg Blvd.
50677 Waverly, Iowa, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 800-772-2085