Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

WVU yra išskirtinių miestų miestelių, kurias vienija misija, šeima. Nuo pagrindinio Morgantowno vadovo tyrimo iki WVU Potomaco valstijos Keyserio liberaliojo meno centro iki intensyvių technologijų technologijų WVU Tech Beckley programoje - mes naudojame savo talentus ir išteklius, kad sukurtume geresnę ateitį Vakarų Virdžinijai ir pasauliui. .

Misija

West Virginia University dėstytojai, darbuotojai ir studentai, kaip žemės dotacijos įstaiga, įsipareigoja kurti įvairią ir integracinę kultūrą, kuri skatina švietimą, sveikatos priežiūrą ir klestėjimą visiems, suteikiant jiems prieigą ir galimybę; plėtojant aukšto poveikio tyrimus; ir vedant Vakarų Virdžinija ir pasaulį per vietos, valstybės ir pasaulio dalyvavimą.

Vizija

Kaip vienas West Virginia University , esame tikslingi mūsų studijose ir darbe, kad galėtume bendradarbiauti su mūsų bendruomenėmis, tiek šalia, tiek ir toli, kad būtų galima rasti reikiamų ir vertinamų realių problemų, susijusių su švietimo, sveikatos priežiūros ir klestėjimo aspektais, sprendimus.

Campus vietos ir įrenginiai

WVU sistema yra išskirtinių miestų miestelių, kurias vienija misija, šeima. Nuo pagrindinio Morgantowno (pirmaujančios R1 kategorijos įstaigos) tyrimo, kuriame dalyvavo WVU Potomac valstijos koledžas, į Keyserio programą orientuojantis į studentų dėmesį į technologiškai intensyvias programas WVU Technologijos instituto mieste Beckley, mes naudojame savo talentus ir išteklius, kad sukurtume geresnę Vakarų Virdžinijos ir pasaulio ateitį.

WVU technologijos institutas Beckley siūlo daugiau nei 40 didžiųjų, įskaitant vieną iš 100 geriausių šalies inžinerijos programų, kurias reitinguoja JAV naujienos.

WVU Potomac valstijos koledžas Keyseryje yra vienas iš žemiausių visų keturių metų trukusių institucijų mokymo kursų. Šiam miesteliui siūlant daugiau nei 50 didžiųjų universitetų, šis universitetas sujungia individualų mažos kolegijos dėmesį su pagrindinio universiteto privalumais.

WVU sistemoje taip pat yra Robert C. Byrd sveikatos mokslų centro Charleston ir Martinsburg skyriuose, taip pat 10 eksperimentinių ūkių ir keturi miškai visoje valstijoje ir WVU Jackson Mill State 4-H stovykla. "WVU" sistemoje yra 518 pastatų 15,880 hektarų. "Morgantown Campus" turi 245 pastatų (11 nacionaliniame istorinių vietų registre) 1892 ha.

"WVU Morgantown Campus" yra miestelyje "Nr. 1 "Small City in America" ​​by BizJournals.com už išskirtinę gyvenimo kokybę. Morgantown, gyventojų skaičius 30 855, taip pat buvo vertinamas pagal verslo Insider devintąjį geriausią koledžo miestą Amerikoje. Jis lengvai pasiekiamas Vašingtone, į rytus, Pitsburge, Pa, į šiaurę, ir Klyvlendas ir Kolumbas, Ohajas, iki šiaurės vakarus. Kiti reitingai: "Kiplinger.com" įtraukė "Morgantown" savo 10 geriausiose vietose; vienas iš "Sporto naujienų" "Geriausių sporto miestų"; "Forbes" 5-asis "geriausias mažasis metro"; 12-asis bendras "Karščiausias mažasis miestas", Inc .; viena iš "Kiplingerio" 50 geriausių gyvenimo vietų "; ir "Forbes" antrojo lygio "Geriausias koledžo miestas darbui".

Gyvenimas WVU

Jūsų savaitė turi 168 valandas. Mes atliekame valandas, kuriose esate ne klasėje, bet ir atradimų, augimo ir linksmybių.

Būstas

Mūsų gyvenamieji salės ir apartamentų kompleksai yra daug daugiau nei vieta miegoti. Jūs mokysitės, atsipalaiduosite, sukursite ir sapnuojate vieningus draugus.

Valgomosios paslaugos

Geras maistas visada šalia. Valgomojo planai priimami 26 vietose visame universiteto miestelyje, įskaitant keturias valgomasis ir mažmeninės prekybos galimybes, tokias kaip Chick-fil-A, Sbarro ir Saikou Sushi. Ieškote mažai kalorijų arba be alergenų pasirinkimų? Mes turime ir tuos.

Transportas ir stovėjimo aikštelė

Geriausias miesto važiavimas yra mūsų elektrinių žmonių judėjimas, PAG. Kur dar galite paslinkti virš eismo kompiuteriu varomiems automobiliams, mokydamiesi už kitą klasę? Jūsų studento pažyma suteikia laisvą prieigą prie PRT ir Morgantown "Mountain Line" autobusų.

Studentų gyvenimas

Mes remiame "WVU" studentų orientuotą mokymosi aplinką. Nuo įdomių veiksmų ir paslaugų projektų iki išteklių, kurie padeda jums pereiti koledžo gyvenimą, mes turime jums padengti.

Bibliotekos

Pionieriai peržengė žemynus siekdami didžiųjų žmonijos atradimų. Naudodamiesi mūsų bibliotekomis, vargu ar turėsite kirsti gatvę tavo labui.

Technologija

Kur ir kur esate, mes jus prijungsime prie Universiteto reikalingų išteklių ir paslaugų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

West Virginia University

Ši plati programa leidžia jums įgyti patirties srityje, kuri jus domina rengiant sėkmingą karjerą iškart baigus studijas. Jums bus pasirengusi imtis pradinių lygių vadovų ... [+]

Apie

Ši plati programa leidžia jums įgyti patirties srityje, kuri jus domina rengiant sėkmingą karjerą iškart baigus studijas. Jums bus pasirengusi imtis pradinių lygių vadovų pareigybių arba pradėti savo įmonę įvairiose kaimo, žemės, žemės ūkio ir (arba) su maistu susijusiose įmonėse.

Galite tikėtis rasti darbą žemės ūkio versle - įskaitant darželius ir kraštovaizdį - įmones ar ūkius, finansines institucijas ir valstybines bei federalines agentūras, susijusias su žemės naudojimu, maistu ir žemės ūkiu.

Užimtumas šiose srityse reikalingas esminėms šio pagrindinio komponento dalims: plati švietimo sistema ir žiniomis apie gamtinių išteklių valdymą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Morgantown
Rugpjūtis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
West Virginia University

Civilinė inžinerija istoriškai apėmė visas inžinerines pastangas, kurių reikia, kad visuomenė veiktų infrastruktūrai. Dėl savo kilmės ir istorijos civilinė inžinerija vis ... [+]

Apie

Civilinė inžinerija istoriškai apėmė visas inžinerines pastangas, kurių reikia, kad visuomenė veiktų infrastruktūrai. Dėl savo kilmės ir istorijos civilinė inžinerija vis dar apima įvairias technologines sritis. Jie apima:

StatybaAplinkos ir vandens ištekliaiGeotechniniaiKonstrukcijosTransportas

Civilinės inžinieriai dirba su problemomis, kurios tiesiogiai veikia žmonių ir bendruomenių sveikatą ir ekonominį gyvybingumą. Šios problemos yra atliekų šalinimas, aplinkos tarša, transporto sistemų analizė ir projektavimas, vandens išteklių plėtra ir pastatytų objektų, tokių kaip užtvankos, tiltai, pastatai ir greitkeliai, projektavimas, statyba ir reabilitacija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Morgantown
Rugpjūtis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
West Virginia University

Geologai praeityje sugrįžta milijonus metų, atlieka dabartinių eksperimentų ir prognozuoja, kokia būtų žemės ateitis. Tarpdisciplininis mokslinis darbas, skirtas fizikai, ... [+]

Apie

Geologai praeityje sugrįžta milijonus metų, atlieka dabartinių eksperimentų ir prognozuoja, kokia būtų žemės ateitis. Tarpdisciplininis mokslinis darbas, skirtas fizikai, chemijai, biologijai ir kt. Geologija traukina jus studijuoti gamtinius išteklius, kurie šiandien formuoja mūsų gyvenimą.

Vakarų Virdžinija yra daug unikalių išteklių ir netoli natūralios Apalachų kalnų laboratorijos. Mūsų departamentas pritraukia studentus į šią sritį ir glaudžiai bendradarbiauja su energetikos ir aplinkosaugos pramonės šakomis bei Vakarų Virdžinijos geologijos ir ekonomikos apžvalga. Mokymai šioje srityje ir laboratorijoje su naujausiais technologijomis paruošia jums daugybę karjeros ar magistrantūros studijų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Morgantown
Rugpjūtis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
West Virginia University

Mechanikos inžinerija yra plati techninė disciplina. Jame integruojamos fizinių ir matematikos žinios dėl prietaiso, struktūros, mašinos, proceso ar žmonijai tarnaujančio ... [+]

Apie

Mechanikos inžinerija yra plati techninė disciplina. Jame integruojamos fizinių ir matematikos žinios dėl prietaiso, struktūros, mašinos, proceso ar žmonijai tarnaujančios sistemos projektavimo, konstravimo ir gamybos, bandymo, analizės, naudojimo ir veikimo. Jos vystymasis atitinka pramonės augimą. Šiuolaikinei visuomenei reikia mechaninių inžinierių, kurie plačiai ir giliai mokosi inžinerijos ir susijusių sričių mokslinius pagrindus, ir kurie sukūrė universalumą analizuojant ir sprendžiant sudėtingas problemas. Inžinierius mechanikas privalo turėti ne tik aukšto lygio profesinę patirtį, bet ir įvertinti inžinerinių sprendimų poveikį visuomeniniame kontekste, įskaitant etinius ir ekonominius aspektus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Morgantown
Rugpjūtis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
West Virginia University

Pramonės inžinerija yra inžinerijos disciplina, susijusi su integruotų žmonių, medžiagų, informacijos, įrangos ir energijos sistemų kūrimu, tobulinimu ir diegimu, kad būt ... [+]

Programos pobūdis

Pramonės inžinerija yra inžinerijos disciplina, susijusi su integruotų žmonių, medžiagų, informacijos, įrangos ir energijos sistemų kūrimu, tobulinimu ir diegimu, kad būtų užtikrintas našumas, patikimumas, tinkamumas, grafiko laikymasis ir išlaidų kontrolė. Pramonės inžinieriai pažvelgia į "didelį" operacijos ar sistemos vaizdą ir perpildo atotrūkį tarp valdymo ir operacijų. Jie sprendžia ir motyvuoja žmones, taip pat nustato, kokie įrankiai turėtų būti naudojami ir kaip jie turėtų būti naudojami. Pramoniniai inžinieriai naudoja kompiuterius ir sudėtingą programinę įrangą kaip įrankius, skirtus spręsti sudėtingas problemas projektuojant, kiekybiškai įvertinant, prognozuojant ir vertinant visų rūšių sudėtingų technologijų ir sistemų veikimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Morgantown
Rugpjūtis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
West Virginia University

Ar sunku pasirinkti vieną verslo sritį? Bendrojo verslo galimybė leidžia pasirinkti iš daugelio skirtingų karjeros būdų ir pritaikyti savo mokymo programas, kad atitiktų ... [+]

Ar sunku pasirinkti vieną verslo sritį? Bendrojo verslo galimybė leidžia pasirinkti iš daugelio skirtingų karjeros būdų ir pritaikyti savo mokymo programas, kad atitiktų jūsų tikslus.

Bendrojo verslo srityje jūs įgysite bendrą supratimą apie verslą ir tai, kaip organizacijos veikia.

Bendrojo verslo specialistai pasirenka aukščiausio lygio verslo kursų pasirenkant iš apskaitos, ekonomikos, finansų, vadybos, rinkodaros ir valdymo informacinių sistemų kursus.

Kas daro "General Business" WVU unikalų?Akademinis lankstumas: kurkite savo mokymo programas ir pasirinkite kursus iš visų 10 verslo ir ekonomikos koledžų didžiųjų mokyklų.Akreditacija: Verslo ir ekonomikos kolegija yra akredituota AACSB.Finansinė parama: Verslo ir ekonomikos koledžas siūlo įmokas ir bendras stipendijas.Eiti pirmiausia: smulkiojo verslo plano konkursai ir kitos programos, kurias galima įsigyti "BrickStreet" inovacijų ir verslumo centre.Perduoti susitarimus dėl susitarimų... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Morgantown
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

West Virginia University

Didžiosios biologijos studijuoja gyvus organizmus ir gyvenimo procesus. Pasirinkite vieną iš keturių dėmesio sričių, kad sutelktumėte savo studijas: ląstelinę ir molekuli ... [+]

Apie

Kai tyrinėjate biologiją, jūs pradedate suprasti neeilinį pasaulio pobūdį - nuo genų iki ekosistemų, molekulių ir ląstelių, struktūros ir funkcijos, organizmų ir jų aplinkos.

Išsamiai mokydami savo disciplinos pažangiausius dalykus, apdovanojimų pelniusio fakulteto atliktus praktinius tyrimus ir patirtį su naujos kartos ištekliais ir įranga, biologijos specialistai WVU mokosi klausinėti, eksperimentuoti ir diegti naujoves. Mes aprūpiname visas galimybes dideliu universitetu ir mažu kolegijos jausmu.

Kaip pagrindinis biologijos specialistas, jūsų karjeros tikslai gali būti biologiniai tyrimai, medicinos mokykla, farmacija, verslas ar švietimas. Studentai, domintys sveikatos profesijomis, taip pat gali gauti papildomos informacijos ir patarimų per "Pre-Health Advising and Professional Development Office".... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Morgantown
Rugpjūtis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
West Virginia University

Finansų didžiosios bendrovės vykdo 37 kreditų valandos pagrindinę verslo mokymo programą, kuri yra modeliuojama tarp funkcinių verslo sričių tarpusavio santykių, nes jie ... [+]

Apie

Finansai yra turto kūrimo ir valdymo studija. Finansų specialistė išmoko įvertinti ir valdyti turtą ir riziką, kad savininkai arba naudos gavėjai gautų maksimalią naudą. Tai apima tokią kasdienę veiklą, kaip rinkti / mokėti pinigus ir bendrauti su bankais ir kitomis finansinėmis institucijomis. Taip pat dalyvauja tolimojo planavimo apie tai, koks reikalingas pastatas ir įranga, kokias atsargas reikia pirkti ar išleisti, valdyti dividendus ir palūkanas, naudojant draudimą apsaugoti turtą ir kurti naujas finansines priemones ar paslaugas. Finansų specialistai yra pasirengę karjerai abiejose darbo stalo pusėse: kaip investicijų pardavėjai ar pirkėjai; kaip kredito ieškovai ar kredito davėjai; ir kaip draudimo paslaugų teikėjai arba gavėjai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Morgantown
Rugpjūtis 2020
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
West Virginia University
Address
Morgantown
26506 Morgantown, West Virginia, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 304-293-0111