West Virginia University

Įvadas

Oficialus aprašymas

WVU yra išskirtinių miestų miestelių, kurias vienija misija, šeima. Nuo pagrindinio Morgantowno vadovo tyrimo iki WVU Potomaco valstijos Keyserio liberaliojo meno centro iki intensyvių technologijų technologijų WVU Tech Beckley programoje - mes naudojame savo talentus ir išteklius, kad sukurtume geresnę ateitį Vakarų Virdžinijai ir pasauliui. .

Misija

West Virginia University dėstytojai, darbuotojai ir studentai, kaip žemės dotacijos įstaiga, įsipareigoja kurti įvairią ir integracinę kultūrą, kuri skatina švietimą, sveikatos priežiūrą ir klestėjimą visiems, suteikiant jiems prieigą ir galimybę; plėtojant aukšto poveikio tyrimus; ir vedant Vakarų Virdžinija ir pasaulį per vietos, valstybės ir pasaulio dalyvavimą.

Vizija

Kaip vienas West Virginia University , esame tikslingi mūsų studijose ir darbe, kad galėtume bendradarbiauti su mūsų bendruomenėmis, tiek šalia, tiek ir toli, kad būtų galima rasti reikiamų ir vertinamų realių problemų, susijusių su švietimo, sveikatos priežiūros ir klestėjimo aspektais, sprendimus.

Campus vietos ir įrenginiai

WVU sistema yra išskirtinių miestų miestelių, kurias vienija misija, šeima. Nuo pagrindinio Morgantowno (pirmaujančios R1 kategorijos įstaigos) tyrimo, kuriame dalyvavo WVU Potomac valstijos koledžas, į Keyserio programą orientuojantis į studentų dėmesį į technologiškai intensyvias programas WVU Technologijos instituto mieste Beckley, mes naudojame savo talentus ir išteklius, kad sukurtume geresnę Vakarų Virdžinijos ir pasaulio ateitį.

WVU technologijos institutas Beckley siūlo daugiau nei 40 didžiųjų, įskaitant vieną iš 100 geriausių šalies inžinerijos programų, kurias reitinguoja JAV naujienos.

WVU Potomac valstijos koledžas Keyseryje yra vienas iš žemiausių visų keturių metų trukusių institucijų mokymo kursų. Šiam miesteliui siūlant daugiau nei 50 didžiųjų universitetų, šis universitetas sujungia individualų mažos kolegijos dėmesį su pagrindinio universiteto privalumais.

WVU sistemoje taip pat yra Robert C. Byrd sveikatos mokslų centro Charleston ir Martinsburg skyriuose, taip pat 10 eksperimentinių ūkių ir keturi miškai visoje valstijoje ir WVU Jackson Mill State 4-H stovykla. "WVU" sistemoje yra 518 pastatų 15,880 hektarų. "Morgantown Campus" turi 245 pastatų (11 nacionaliniame istorinių vietų registre) 1892 ha.

"WVU Morgantown Campus" yra miestelyje "Nr. 1 "Small City in America" ​​by BizJournals.com už išskirtinę gyvenimo kokybę. Morgantown, gyventojų skaičius 30 855, taip pat buvo vertinamas pagal verslo Insider devintąjį geriausią koledžo miestą Amerikoje. Jis lengvai pasiekiamas Vašingtone, į rytus, Pitsburge, Pa, į šiaurę, ir Klyvlendas ir Kolumbas, Ohajas, iki šiaurės vakarus. Kiti reitingai: "Kiplinger.com" įtraukė "Morgantown" savo 10 geriausiose vietose; vienas iš "Sporto naujienų" "Geriausių sporto miestų"; "Forbes" 5-asis "geriausias mažasis metro"; 12-asis bendras "Karščiausias mažasis miestas", Inc .; viena iš "Kiplingerio" 50 geriausių gyvenimo vietų "; ir "Forbes" antrojo lygio "Geriausias koledžo miestas darbui".

Gyvenimas WVU

Jūsų savaitė turi 168 valandas. Mes atliekame valandas, kuriose esate ne klasėje, bet ir atradimų, augimo ir linksmybių.

Būstas

Mūsų gyvenamieji salės ir apartamentų kompleksai yra daug daugiau nei vieta miegoti. Jūs mokysitės, atsipalaiduosite, sukursite ir sapnuojate vieningus draugus.

Valgomosios paslaugos

Geras maistas visada šalia. Valgomojo planai priimami 26 vietose visame universiteto miestelyje, įskaitant keturias valgomasis ir mažmeninės prekybos galimybes, tokias kaip Chick-fil-A, Sbarro ir Saikou Sushi. Ieškote mažai kalorijų arba be alergenų pasirinkimų? Mes turime ir tuos.

Transportas ir stovėjimo aikštelė

Geriausias miesto važiavimas yra mūsų elektrinių žmonių judėjimas, PAG. Kur dar galite paslinkti virš eismo kompiuteriu varomiems automobiliams, mokydamiesi už kitą klasę? Jūsų studento pažyma suteikia laisvą prieigą prie PRT ir Morgantown "Mountain Line" autobusų.

Studentų gyvenimas

Mes remiame "WVU" studentų orientuotą mokymosi aplinką. Nuo įdomių veiksmų ir paslaugų projektų iki išteklių, kurie padeda jums pereiti koledžo gyvenimą, mes turime jums padengti.

Bibliotekos

Pionieriai peržengė žemynus siekdami didžiųjų žmonijos atradimų. Naudodamiesi mūsų bibliotekomis, vargu ar turėsite kirsti gatvę tavo labui.

Technologija

Kur ir kur esate, mes jus prijungsime prie Universiteto reikalingų išteklių ir paslaugų.

Vietos

Morgantaunas

West Virginia University

Address
Morgantown
26506 Morgantaunas, Vakarų Virdžinija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 304-293-0111

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

AACSB Accredited