Zaytuna College

Įvadas

Oficialus aprašymas

2009 m. Berkeley mieste, Kalifornijoje, buvo įkurtas „ Zaytuna College , kurio misija kvietė studentus pagrįsti islamo mokslo tradicijomis, taip pat kultūros srovėmis ir kritinėmis idėjomis, formuojančiomis šiuolaikinę visuomenę. „Summer Arabic Intensive“, gyvenamųjų kalbų programa, buvo pirmasis akademinis pasiūlymas, o 2010 m. Rudenį bakalauro programa pasveikino steigiamąją pirmakursių klasę. 2015 m. Kovo mėn. Zaytuna pelnė Vakarų mokyklų ir kolegijų asociacijos akreditaciją ir tapo pirmuoju akredituotu musulmonu. kolegija JAV.

2015 m. Vasarą „Zaytuna“ baigė persikelti į daugiakalbės akademinės bendruomenės Holy Hill kaimynystę Berkeley, Kalifornijoje, kur Koledžui priklauso trys pastatai, bendrai vadinami žemesniu miesteliu.

Žemutinis Zaytuna miestelis yra greta vieno iš pirmaujančių pasaulio mokslinių tyrimų universitetų - Kalifornijos universiteto Berkeley. Šventojoje kalvoje taip pat įsikūrusi didžiausia Teologijos sąjunga (GTU) - didžiausias seminarijų ir akademinių centrų konsorciumas, skirtas religijos studijoms tautoje.

Ši bendruomenė suteikia „Zaytuna“ studentams ir dėstytojams neprilygstamą galimybę užsiimti klasėje ir už jos ribų su skirtingų tikėjimo tradicijų švietimo bendruomenėmis.

Vietos

Berkeley

Address
Le Conte Avenue,2401
94709 Berkeley, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis