Oficialus aprašymas

Anderson University yra Andersono, Indianos valstijos privati ​​krikščionių kolegija. 1917 m. Įkūrė Dievo bažnyčia, daugiau kaip 1800 studentų kreipiasi į Anderson University namus. AU studentai ne tik mokosi, turi patirties ir įsitraukia į kampusiečius, bet ir arti Indianapolio, taip pat suteikia unikalias galimybes atrasti gyvenimą už AU ribų.

6 priežastys, kodėl lankytis Anderson University

Atraskite tinkamą kelią tau. Anderson University siūlo daugiau nei 50 didžiųjų bendrovių. Nauji mūsų kataloge yra sporto rinkodara, kompiuterių inžinerija, nacionalinio saugumo studijos ir informacijos saugumo didžiosios bendrovės.

  • Praturtinkite savo tikėjimą laisvųjų menų ugdymu. Kristaus centre gyvenantis ne tik vienas dalykas.
  • Ištirkite daugiau nei 130 galimybių dalyvauti universiteto mieste vykdomose veiklose. Jums patinka diskoteka šokti valgydami spurgus, tiesa? Arba kaip apie KanJam žaidimą?
  • Prisijunkite prie vienos iš Anderson University 14 tarpdalykinių sporto šakų, kurie varžosi NKAO III skyriuje kaip "Raveno" žaidėjas ar pasipriešinimas. Naujas 2018 m. Rudenį: vyrų ir moterų lakrasas.
  • Bendraukite su rūpestingų dėstytojų ir darbuotojų bendruomene. Mes norime, kad tu sėkmingai sekėsi akademiškai ir augtų dvasiškai.
  • Patiekite Anderson bendruomenėje ir visame pasaulyje. Padarykite skirtumą gatvėje arba Centrinėje Amerikoje. Mes kviečiame būti Kristaus rankomis ir kojomis rimtai Anderson University .

Kai pradedate savo istoriją AU, pradedate studijų, bendravimo ir tarnavimo kelionę, pasitelkę dėstytojus, personalą ir žmones, kurie taps tavo draugais visą gyvenimą.

Misija

Anderson University misija - mokyti tikėjimo ir tarnavimo gyvenimą bažnyčioje ir visuomenėje.

Gyvenimas Misija

Šis universitetas, įsisteigęs ir išlaikytas laisvose ir atvirose Dievo bažnyčios tradicijose, yra įsipareigojęs būti aukščiausios tvarkos mokymosi ir mokymosi bendruomene, kuri siekia tiesos iš krikščioniškos tikėjimo perspektyvos.

Per akademinius ir krikščioniškus atradimus ketiname įgyti visuotinės perspektyvos žmones, kurie yra kompetentingi, rūpestingi, kūrybingi, turtingi asmenybės, turinčios pobūdžio ir potencialo.

Mes sukursime tas kokybės programas, kurios leis kiekvienam universiteto nariui sustiprėti kūne, protu ir dvasia, patirti tai, ką reiškia mylėti Dievą ir artimą, ir priimti visą Kristaus tarną.

Vertybės

Pagrindinė mūsų institucinė istorija yra penkios pagrindinės vertybės. Šios pagrindinės vertybės yra Andersono patirties ramsčiai, remiantys kiekvieną mūsų įmonę.

  • Vientisumas
  • Kompetencija
  • Sergėtojos lyderystė
  • Atsakomybė
  • Dosnumas
Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Anderson University

Kompiuterių mokslo magistras puikiai tinka studentams, besidomintiems programinės įrangos kūrimu ir kūrimu, daugiausia dėmesio skiriant pagrindinei kompiuterių mokslo teo ... [+]

Kompiuterių mokslo magistras puikiai tinka studentams, besidomintiems programinės įrangos kūrimu ir kūrimu, daugiausia dėmesio skiriant pagrindinei kompiuterių mokslo teorijai ir programavimui. Kompiuterijos mokslo magistras yra tinkamas matematikos ir mokslo srities specialistams, taip pat tiems studentams, kurie siekia karjeros medicinoje ir gyvosios gamtos mokslai.

Kokias klases aš turiu pasiimti?

Tarp 51 valandų pagrindinių klasių yra:

I ir II ITDuomenų struktūros ir algoritmaiDuomenų bazių programavimasĮvadas į žiniatinklio programasKibernetinės saugos ir kibernetinės saugos laboratorijaPrograminės įrangos inžinerijaVyresnysis dizainas I ir II

Studentai, norintys suporuoti kompiuterį su kitu pagrindiniu, gali užbaigti 32 valandų papildomą magistro laipsnį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Anderson
September 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Anderson University

Verslo tikimybė - tai visuotinis siekis yra aiški. Studentai, norintys būti geriau pasirengę dirbti pasaulinėje verslo aplinkoje, ar jie faktiškai dirba už Jungtinių Amer ... [+]

Verslo tikimybė - tai visuotinis siekis yra aiški. Studentai, norintys būti geriau pasirengę dirbti pasaulinėje verslo aplinkoje, ar jie faktiškai dirba už Jungtinių Amerikos Valstijų ribų, ar jų sienose, gali pasirinkti svarbiausią pasaulinį verslą.

Pasaulinės verslo koncentracijosapskaitaekonomikafinansuotivaldymasrinkodaraTarptautinio verslo instituto (IBI) programaKokius kursus aš turiu pasiimti?pasaulinis verslastarptautinis valdymasapskaitaverslo kompiuterių programosverslo teisėstrateginis valdymasKokią karjerą galėčiau tikėtis baigus studijas?Tarptautinis rinkodaros direktoriusFinansų kontrolieriusTarptautinis vadybininkasTarptautinės prekybos ir muitin... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Anderson
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anderson University

Anderson University matematikos studentai mokomi, kaip spręsti problemas ir suvokti, kaip matematika keičia pasaulį. Kai studentas progresuoja per svarbiausius, mokiniai ... [+]

Anderson University matematikos studentai mokomi, kaip spręsti problemas ir suvokti, kaip matematika keičia pasaulį. Kai studentas progresuoja per svarbiausius, mokiniai išmoksta atlikti sudėtingus skaičiavimus ir teorijas už šiuos skaičiavimus.

Kokias klases aš turiu pasiimti?

Matematikos pagrindinis (30 valandų) reikalauja skaičiavimo I, II ir III; Linijinė algebra ir probleminis seminaras. Papildomi matematikos kursai yra pasirinkti, siekiant papildyti studento matematikos interesus ir tikslus, konsultuojantis su studento skyriaus patarėju.

Pagrindiniai reikalavimai

Būtinos sąlygos: studentai privalo įrodyti matematikos įgūdžius vienu iš trijų būdų

SAT (MSS 540 ar aukštesnė) ir / arba (SRM 510 ar aukštesnė) / ACT (ACNM 23 ar aukštesnė)"PassinguniversitycomputerbasedMathplacementexam"Sėkmingai užbaigta MATH 1000 (CR)... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Anderson
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anderson University

Mokytojai ugdo mokytojus - tai tik kelias supratimas, tačiau tai daro įtaką visam pasauliui. Mūsų įsipareigojimas auga, nes studentai, turintys 100 procentų praktiką ir 1 ... [+]

Mokytojai ugdo mokytojus - tai tik kelias supratimas, tačiau tai daro įtaką visam pasauliui. Mūsų įsipareigojimas auga, nes studentai, turintys 100 procentų praktiką ir 100 procentų įstojus į Indiją, reikalauja CORE egzaminų. Mūsų mokytojai turi kompetenciją turinio kompetencijos, kultūrinių ryšių ir krikščioniškojo pobūdžio. Jie transformuoja gyvenimą ir daro įtaką pasauliui.

Mūsų misija yra parengti profesionalius kompetencijos pedagogus Kristuje esančiame aplinkoje, puoselėjant kompetenciją:

Turinio kompetencijaKultūriniai ryšiai, irKrikščioniškas personažas

Mūsų vizija: suteikti ugdytojams, transformuoti gyvenimus, įtakoti pasaulį Kristuje esančioje aplinkoje... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Anderson
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anderson University

Pagrindinės apskaitos tikslas - suteikti žinių bazę finansinėje ir vadybinėje apskaitoje. Apskaitos kursai pakelia studentą į plačią apskaitos perspektyvą, reikalingą val ... [+]

Pagrindinės apskaitos tikslas - suteikti žinių bazę finansinėje ir vadybinėje apskaitoje. Apskaitos kursai pakelia studentą į plačią apskaitos perspektyvą, reikalingą valdymo atsakomybei įmonės viduje, viešosios apskaitos srityje ir studijoms magistrantūros studijų programoje.

Pagrindinė teikia kursinius darbus, kurie padeda rengti studentus Sertifikuoto vadybininko buhalterio (CMA) egzaminui ir Certified Public Accountant (CPA) egzaminui.

Indija ir dauguma valstybių reikalauja, kad asmenys, turintys teisę į CPA egzaminą, būtų įgiję ne mažiau kaip 150 valandų koledžo kreditų. Apskaitos specialistai, kurie ketina įsitraukti į viešąją apskaitą, yra raginami baigti ne mažiau kaip 150 valandų, kol baigsite kolegijos išsilavinimą. Turima išteklių, kad mokiniai galėtų suplanuoti savo 150 planą ir jį baigti per aštuonis ar devynis semestrus (su kai kuriais vasaros mokyklomis).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Anderson
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anderson University

Biocheminis pagrindas yra tarpdisciplininis pagrindas, taikantis biologijos ir chemijos principus ir metodus, siekiant suprasti gyvenimo molekulinį pagrindą. ... [+]

Biocheminis pagrindas yra tarpdisciplininis pagrindas, taikantis biologijos ir chemijos principus ir metodus, siekiant suprasti gyvenimo molekulinį pagrindą.

Kokias klases aš turiu pasiimti?

Svarbiausia (52 valandos) reikalauja daug pagrindinių klasių iš kiekvienos disciplinos su pažangiais kursais cheminių instrumentų, ląstelių ir molekulinės biologijos, genetikos ir biochemijos ir leidžia studentui pasirinkti papildomus kursus, reikalingus tam tikriems karjeros tikslams pasiekti. Studentai, kurie svarsto biochemijos pagrindus, turėtų pradėti savo studijas su bendrosios chemijos I (CHEM 2110) ir moderniosios biologijos I fondais (BIOL 2210).

Pagrindiniai reikalavimai:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Anderson
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anderson University

Fizikinių mokslų ir inžinerijos katedra yra skirta aukščiausios kokybės švietimui, taip pat rengia studentus tikėjimo ir tarnavimo gyvenimui. Studentai, turintys nedidelę ... [+]

Fizikinių mokslų ir inžinerijos katedra yra skirta aukščiausios kokybės švietimui, taip pat rengia studentus tikėjimo ir tarnavimo gyvenimui. Studentai, turintys nedidelę klasę, gauna individualų dėmesį ir mokosi fakulteto asmeniniame lygmenyje. Mūsų studentai mokosi plačių mokslo ir inžinerinių žinių klasėje, turėdami galimybę atlikti reikšmingus tyrimus. Su šiose programose įgytais įgūdžiais mūsų moksleiviai praleidžia medicinos ir doktorantūros studijas kartu su mokslo ir inžinerijos karjeros pramone.

Fiziniai mokslai

Fizikos mokslų klasė Pastaraisiais metais šalyje buvo daug dėmesio skiriama didesniam išsilavinusių mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos specialistų poreikiui. Šių disciplinų studentų rengimas yra būtinas regionų, nacionaliniam ir pasauliniam konkurencingumui.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Anderson
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anderson University

Rinkodara apima kursus, skirtus suprasti verslo veiklą, administravimą verslo ir kitose organizacijose, ir pasirengti magistrantūros studijoms. ... [+]

Rinkodara apima kursus, skirtus suprasti verslo veiklą, administravimą verslo ir kitose organizacijose, ir pasirengti magistrantūros studijoms.

Rinkodaros koncentracijos:

rinkodaros strategija ir taktikasocialinė žiniasklaidaintegruotas prekės ženklas ir reklamapasaulinė rinkodaramuzikos verslasrenginio planavimasKokius kursus aš turiu pasiimti?vartotojo elgesysrinkodaros tyrimairinkodaros vadybastrateginis valdymasverslo teisėKokią karjerą galėčiau tikėtis baigus studijas?Rinkos tyrimų analitikasKorporacinis pirkėjasTarptautiniai rinkos tyrimaiPirkimo agentasMarketingo vadybininkas [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Anderson
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Jean Manners

Marisa Leach

Ashleigh Ellson

President John Pistole