University of the Commonwealth Caribbean

Įvadas

Oficialus aprašymas

UCC - Kompetencijos Tradicija

UCC yra filialas / pripažinta institucija Londono universitete. UCC programos taip pat yra akredituota pagal pripažintas regioniniu akreditacijos įstaigos, kuri laikoma viena iš geriausių privačių universitetų Karibų. UOL yra tarptautiniu mastu akredituotos ir pripažinta kaip viena iš labiausiai prestižinių pasaulio universitetų.

KAS MES ESAME

Iš Sandraugos Karibų universitetas (UCC) yra didžiausia privati ​​įstaiga Jamaika ir yra Amerikos valstybių organizacijos (OAS) konsorciumo nariu.

2002, Vadybos mokslų institutas (IGS - est Sausis 1992) susijungė su Vadybos instituto ir gamyba, (IJP - est. Sausis 1976) nustatyti UCC, Premier aukštąjį išsilavinimą galimybe, suteikiančio asmenims galimybę sekti savo akademinius svajones taikant lanksčias studijų pasirinkimo ir be vargo mokėjimo galimybes.

KĄ MES DAROM

Mes didžiuojamės teikti studentams pasaulinės klasės ugdymo programos ir aukštos kvalifikacijos ir kvalifikuotų dėstytojų. Mūsų programa aukos įvertintas atsižvelgiant į tarptautinius standartus ir suprojektuotos taip, kad mūsų absolventai gali konkuruoti sparčiai tempas pasaulinėje rinkoje.

KUR tai atsitinka

Mūsų siekis peržengia Jamaika krantų. Mes bendradarbiaujame su labai galinga aukštojo mokslo institucijų regioniniu ir pasauliniu mastu suburti įvairias galimybes visiems būsimiems studentams.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Pre-Med programos » Matyti M.D. » Matyti Kursai » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Bachelor of Science in Business Administration

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės 4 - 5 metų September 2018 Jamaika Kingston + 1 daugiau

[+]

Mature Entry: Turi dirbti 5 ar daugiau metų, ne jaunesni kaip 25 metų amžiaus. Pateikti akademinę kvalifikaciją, išsamią darbo aprašą, darbo raštą ir 3 profesines rekomendacijas.

[-]

Bakalauro Laipsnį Gamybos Ir Operacijų Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų September 2018 Jamaika Kingston + 1 daugiau

Gamybos ir operacijų valdymo bakalauro laipsnis turi stiprią verslo pagrindinių modulių bazę su specializuotais moduliais, kurie orientuojasi į gamybą gamybos aplinkoje ir operacijų valdyme. [+]

4 metų kursas

Gamybos ir operacijų valdymo bakalauro laipsnis turi stiprią verslo pagrindinių modulių bazę su specializuotais moduliais, kurie orientuojasi į gamybą gamybos aplinkoje ir operacijų valdyme.

Šis bakalauro laipsnis yra 4 metų programa. Jūs galite pasirinkti kursus ar modulius, kad jūsų kursas būtų baigtas per pamokas dienos, vakaro ar sekmadieniais.

Studentai turi galimybę gauti akredituotą mokslo laipsnį gamybos ir operacijų valdymo apdovanojimu po 2 metų studijų (64 kreditų valandos) šioje programoje.

Kurso tikslai

Studentai bus kompetentingi, kai galės:

Sukurkite gamybos tvarkaraščius Valdykite operacinę aplinką Valdykite pirkimo funkciją Sandėliavimo ir atsargų valdymo valdymas Valdyti projektus Akreditavimas ... [-]

Bakalauro Mokslo Informacinių Technologijų

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės 4 - 5 metų September 2018 Jamaika Kingston + 1 daugiau

Programa yra skirta gaminti IT specialistai, kurie gali taikyti savo išsamių žinių apie informacinių technologijų ir verslo klausimais projektavimo ir statybos tinkluose. [+]

Mokslų bakalauras Informacinės technologijos

Programa yra skirta parengti IT specialistai, kurie gali taikyti savo išsamių žinių apie informacines technologijas ir verslo klausimais projektavimo ir statybos tinklų, duomenų bazių ar interneto svetainėse spręsti organizacinius klausimus. Laipsnis taip pat rengia studentų galėti suprasti informacinių sistemų įtaką organizacijų ir teikiant informaciją remti sprendimų priėmimo.

[-]

Vaizdo įrašai

Study Jamaica

Kontaktai
Vietos adresas
University of the Commonwealth Caribbean - Main Academic Campus: 17 Worthington Avenue
Kingston, St. Andrew Parish, JM