Doshisha University, The Institute for the Liberal Arts

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Institutas laisvųjų menų (ILA) ne Doshisha universiteto, Vienas iš seniausių ir geriausių Japonijos reitingą universitetų, siūlo pasaulinio lygio akademinės patirties. Kaip studentai studijų už jų laipsnių, jie įgyja tarptautinę patirtį Japonijoje ir turi galimybių įgyti patirties užsienyje, intern, ir išmokti japonų mūsų pripažinto centro japonų kalbos ir kultūros. Studijuoja ILA siūlo geriausią iš abiejų pasaulių: maža institutas per didelis universitete.

Mūsų įvairi tarptautinė fakultetas yra visi aktyvūs mokslininkai ir išradėjai savo srityse. Instituto mažas laisvųjų menų kolegijoje atmosfera ir seminarai leidžia studentams plačią prieigą prie fakulteto kompetencija. Kaip mokiniai mokosi jų laipsnių, fakulteto nariai iššūkis studentams ne tik rasti įdomių atsakymų, bet suformuluoti ir užduoti intriguojančių klausimų.

Ila požiūris į studijas yra tarpdisciplininis, teikti išsamią ekspertizę Japonijos, kuri palengvina platesnį lyginamuosius tyrimus. Instituto komanda akademikų ir administratorių visi suprantame tiek vietos ir pasaulio kontekste svarbu ir kartu su studentų, piešti ant savo patirtimi ir gyvenimo tiriant visame pasaulyje. Šiandieniniame pasaulyje, tarptautinė švietimo, stažuotės patirtis, pasauliniai tinklai ir kalbos įgūdžiai duos jums konkurencinį pranašumą, siekiant padėti jums pavyks.

Mūsų mokesčiai už mokslą yra labai konkurencinga ir visus gaunamus tarptautinių studentų (kolegijos vizos turėtojų) bus laikomi už į mokesčio už mokslą sumažinimo. Doshisha siūlo daug kitų konkurencingas stipendijas studentams.

2011, mes pasveikino savo pirmuosius studentus ir esame įsitikinę, plėsti jos ribų ateityje. Ila klasių prisijungė Doshisha studentams iš padalinių visoje universitete, studentų mainų iš mūsų pasaulinį tinklą universitetų partnerių.

Kaip istorinio ir dinamišką miesto Kijotas, mes turime mūsų akys sutelktas į globalizuoto pasaulio ateitį su mūsų kojos dedamas tvirtai ant vietinių žinių tradicijų.

Kioto nuostata suteikia išskirtinę kultūrinę patirtį, derinant geriausias tradicijas, naktinis gyvenimas, ir dinaminių įsidarbinimo galimybes šiuolaikinėje Japonijoje. Doshisha gauna raginimas maždaug 600 darbo vietų kasmet tarptautinių studentų ir 98% absolventų sėkmingai susirasti darbą.

Doshisha universitetas pagrindiniai faktai:

Privatus universitetas įkurtas 1875
14 fakultetų ir 16 Aukštųjų mokyklų
2.000 fakulteto nariai
25.000 studentai ir absolventai 2400
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Ba laisvųjų menų

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų April 2019 Japonija Kyoto

Į laisvųjų menų programa BA tuo ILA atstovauja pasaulinio lygio požiūris į universitetinį septyni laisvieji menai kulminaciją. Institutas sujungia privačią Šiaurės Amerikos laisvųjų menų kolegijoje atmosfera ir švietimo požiūris pabrėžiant pastato partnerystę tarp studentų ir profesorių mažų, interaktyvios klasių dėstymo anglų kalba. Studentai yra ginčijami prisiimti atsakomybę už savo mokymąsi, plėtoti kritinį raštingumą per intensyvaus skaitymo, atspindys, rašymo, ir diskusija. Institutas fakulteto nariai iššūkis studentams ne tik rasti įdomių atsakymų, bet suformuluoti ir užduoti intriguojančių klausimų. [+]

BA laisvųjų menų

Į laisvųjų menų programa BA tuo ILA atstovauja pasaulinio lygio požiūris į universitetinį septyni laisvieji menai kulminaciją. Institutas sujungia privačią Šiaurės Amerikos laisvųjų menų kolegijoje atmosfera ir švietimo požiūris pabrėžiant pastato partnerystę tarp studentų ir profesorių mažų, interaktyvios klasių dėstymo anglų kalba. Studentai yra ginčijami prisiimti atsakomybę už savo mokymąsi, plėtoti kritinį raštingumą per intensyvaus skaitymo, atspindys, rašymo, ir diskusija. Institutas fakulteto nariai iššūkis studentams ne tik rasti įdomių atsakymų, bet suformuluoti ir užduoti intriguojančių klausimų.

Nors daugiausia dėmesio vienu iš trijų grupių ir Japonijos visuomenės ir globalios kultūros, Japonijos verslo pasaulio ekonomikoje, ar Japonijos politikos ir Bendrosios studijos-studentai skatinami kurti savo unikalią ketverių metų mokymo studijų, pasirenkant iš įvairių klasių pasiūlyta per instituto, už japonų kalbos ir kultūros centras, taip pat šimtai bakalauro klasių siūlomų japonų ne kituose fakultetuose, pavyzdžiui, laiškais fakultetų, socialinių mokslų, ekonomikos, prekybos, teisės ir politikos studijų. Be to, kaip Doshisha universiteto bakalauro, visi instituto studentai turi galimybę stoti į kredito uždirbančių kursų kitų universitetų "universitetų konsorciumo, esantys Kijotas," įskaitant Kioto universiteto Ritsumeikan universiteto Kioto Seika universiteto ir Kioto Sangyo universiteto.... [-]


Kontaktai

Doshisha University

Adresas Doshisha University, Kamigyo-ku
602-8580 Kyoto, Kyoto Prefecture, Japonija
Interneto svetainė http://www.doshisha.ac.jp/
Telefonas +81 75-251-3120