NUCB

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nagoja Japonija - Rytų Azijos širdis

Įsikūrusi Rytų Azijos širdyje, Japoniją sudaro keturios pagrindinės salos, kuriose gyvena daugiau nei 126 milijonai gyventojų. Japonija, žinoma dėl savo aukštesniojo išsilavinimo, turi didžiausią Nobelio premijos laureatų skaičių bet kurioje Azijos šalyje, o antroji pagal dydį bet kurioje šalyje nuo 2000 m. Japonija yra trečia pagal dydį šalies ekonomika pasaulyje, o didžioji Nagoja - gamybos meistriškumo centras , kasmet gamina beveik 1% pasaulio BVP. Kadangi Nagoja yra trečias pagal dydį Japonijos miestas, ji yra tarp Tokijo ir Kioto, ji yra gerai žinoma dėl to, kad ji yra arti daugybės gamtos vaizdingų ir turistų lankomų vietų. Tai puiki vieta mokytis ir mėgautis savo laikais Japonijoje.

Neužmirštama Japonijos patirtis

Mokymasis Japonijoje siūlo patrauklių tarptautinių studentų patirtį, kuri padės jums vystytis kaip žmogus ir pamatyti dalykus iš naujų perspektyvų. Japonija yra viena saugiausių pasaulio šalių ir žinoma, kad jos pasaulinio lygio švietimas yra pažangiausias inovacijų srityje. Apsuptas kvapą gniaužiančiu gamtiniu reljefu, keturiais nuostabiais sezonais, turtinga kultūra ir išskirtiniais patiekalais galite užtikrinti, kad jūsų laikas čia bus įsimintinas. Su daugiau nei 250 000 tarptautinių studentų ir augant, Japonija yra viena iš populiariausių tarptautinių studentų vietų.

Campus

Svarbiausias mūsų Nisshin universiteto miestelio bruožas yra tai, kad švietimo įstaigos ir sporto centrai yra vienoje universiteto miestelyje, todėl aktyvus studentų gyvenimas. Pagrindinis miestelis yra maždaug 1,5 karto didesnis už Tokijo Disneilendą ir apsuptas gražios gamtos.

Užimtumas ir užsienio galimybės

Turime 99% sėkmės užimtumo su specialia komanda, kurios tikslas - padėti studentams susirasti karjerą. Mes taip pat turime variantų

NUCB jau yra užmezgusi studentų mainų partnerystes su daugiau nei 100 pirmaujančių verslo mokyklų daugiau nei 40 šalių. Pagal studentų mainų programą studentai gali įtraukti naują profesinio tobulėjimo aspektą. Mokėjimo mokestis partnerių mokyklose netaikomas, o studentai, turintys puikų akademinį statusą, gali gauti papildomas stipendijas kelionės ir pragyvenimo išlaidoms padengti.

Vietos

Nagoja

Address
470-0193 Nagoja, Aičio prefektūra, Japonija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos