Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis anglų kalbos bakalauro studijas Ritsumeikan University ?

Anglų kalbos bakalauro studijų programos leidžia susipažinti su įvairiais akademiniais kursais studentams be japonų kalbos gebėjimų.

Užsiregistravus, tarptautiniai studentai turės galimybę mokytis japonų į mokymo programą / už jos ribų.

Studentų įvairovė yra viena iš patraukliausių GĮ savybių. 2019 m. Mūsų absolventų ir bakalauro studijų programose studijavo 2441 laipsnio tarptautinių studentų iš 66 šalių. GĮ visada suteikia jums galimybę susitikti su visais pasaulio ir skirtingų kultūrų studentais. Studentų įvairovė daro jūsų universiteto gyvenimą įdomia ir prisideda prie vaisingos akademinės veiklos Japonijoje.

Ritsumeikan University turi keturias kampus Kansai regione. Trijose iš šių universitetų siūlomos anglų kalbos žiniasklaidos bakalauro studijų programos. „Global Studies Major“ ir „Joint Degree“ programa yra Kinugasa Campus šiaurės vakarų Kioto mieste. Bendruomenės ir regioninės politikos studijos Pagrindiniai ir pasauliniai liberalų menai yra įsikūrę Osaka Ibaraki universitete, kuris 2015 m. Atidarytas Osakos prefektūroje Ibaraki mieste. Informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursai yra įsikūrę „Biwako - Kusatsu“ universitete Kusatsu mieste, Šigos prefektūroje. Trys miestai yra lengvai pasiekiami vienas nuo kito. Kioto į Ibarakį (Osaka) ir Kusatsu (Shiga) traukiniu nuvažiuosite per 20-30 minučių.

Ritsumeikan University sudaromos studijos užsienyje su daugiau nei 120 universitetų 32 šalyse ir regionuose. Studentai skatinami dalyvauti studijų užsienyje programose ar lauko darbuose užsienyje, priklausomai nuo jų didžiųjų ir akademinių sričių. Be to, GĮ vykdo Dual Undergraduate Degree Program (DUDP) programą, kurioje studentai gali gauti bakalauro laipsnį tiek GĮ, tiek su jais susijusiuose universitetuose.

GĮ siūlo daugybę programų, pavyzdžiui, savanorišką veiklą, susijusią su universitetu, stažuotes, bendraamžių paramos veiklą ir įvairius studentų ir klubų klubus. Tarptautiniai studentai su studentu Visa gali kreiptis dėl studijų mažinimo stipendijų. Apgyvendinimas baldais apstatytuose apartamentuose arba bendrame bendrabutyje yra prieinamas studentams, neturintiems ankstesnės Japonijos patirties. Tai suteikia anglų kalbos žiniasklaidos bakalauro studijų programos studentams gerą aplinką, kad sutelktų dėmesį į savo studijas ir kasdieninį bendravimą su kitais studentais.

- Mokymo mažinimo schema

Žemiau pateikiama informacija apie 2020 m. Įstojimo į mokslą mažinimo programą.

 • 100% mokymas atsisakoma
 • 50% nuolaida
 • 20% mokestis už mokslą

Studijų sumažinimas iš pradžių siūlomas vieneriems metams, remiantis studentų priėmimo įvertinimu. Antruoju ir vėlesniais metais studijų suma sumažinama pagal studentų klases ankstesniais studijų metais. Ši stipendija gali keistis Taikyti kuo anksčiau.

Ritsumeikan University iš pirmo žvilgsnio

 • 2014 m. Japonijos vyriausybė pasirinko Ritsumeikan University kaip vieną iš "Top Global University Project" universitetų. Tam tikri universitetai privalo aktyviai skatinti Japonijos universitetų globalizaciją.
 • Įkurta 1900 metais , „ Ritsumeikan turi beveik 120 metų istoriją.
 • GĮ yra integruotas universitetas su 16 kolegijų ir 22 aukštųjų mokyklų.
 • Mes turime 4 universitetus Kioto mieste, Kioto prefektūrai, Kusatsu miestui, Shiga prefektūrai ir Ibarakio miesto Osaka prefektūrai .
 • RU turi visame pasaulyje absolventų tinklą su 24 užsienio filialais.
 • 2441 laipsnio ieškantys tarptautiniai studentai iš 66 šalių, plius 180 tarptautinių studentų iš 27 šalių.
 • GĮ buvo užregistruota Nr.1 už labiausiai užsienio fakulteto narius Japonijos universitete.
 • GĮ turi pasaulinį 441 partnerių tinklą visame pasaulyje. Mes taip pat turime studijų užsienyje susitarimus su 137 universitetais 30 šalių ir regionų.
 • 99% tarptautinių studentų, dalyvavusių anglų kalbos žiniasklaidos bakalauro programose, kurios kreipėsi dėl stipendijų, gavo finansinę paramą.
 • Daugiau nei 95% tarptautinių absolventų sėkmingai įsidarbino.
 • RU buvo priskiriama Nr. 3 QS absolventų įdarbinimo reitinguose 2015 (Pilot) tarp Japonijos privačių universitetų.
 • RU turi 450 studentų klubų ir visų rūšių draugų, įskaitant sportą, menus, japonų kultūrą ir viską, kas yra tarp jų.
 • Nr. 1 užėmė užsakymą atlikus privačiojo sektoriaus pramonės tyrimus visoje šalyje.
Programos mokomos:
 • Anglų
 • Japonijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Ritsumeikan University

Pasaulinių liberalų menų kolegija suteikia studentams visapusišką laisvųjų menų ugdymą anglų kalba, reikalingą mūsų globalizuotam laikui. Bakalauro dvigubo laipsnio progr ... [+]

Dvigubo bakalauro studijų programa

Ši programa suteikia studentams galimybę baigti du bakalauro laipsnius iš dviejų universitetų: Ritsumeikan University (RU) ir Australijos nacionalinis universitetas (ANU). Abu universitetai siūlo daugiau nei 16 kursų, kurie gali būti kryžminiai kredituojami partnerių universiteto kreditais ir yra pripažinti už kreditą laipsniui. Pasaulio liberalų dailės bakalauro laipsnį suteikia GĮ ir Azijos Ramiojo vandenyno reikalų bakalauras ANU.

Programos apžvalga

Raktiniai žodžiai: socialinis pokytis su AI, rinkos ekonomikos raida, dizainas ir visuomenė, šiuolaikinio pasaulio istorija, kultūros studijos, žiniasklaidos studijos, šiuolaikinė Japonija, stažuotė,... [-]

Japonija Osaka
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ritsumeikan University

Studentai informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursuose kuria informacinių sistemų inžinerijos įgūdžius, reikalingus dirbti bet kurioje pasaulio vietoje, ir įgauna ... [+]

Šiuolaikines informacines sistemas kuria įvairios tarptautinės komandos iš daugelio šalių; Politinės ir kultūrinės sienos nebėra sienų. Informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursų (ISSE) pagrindinis švietimo tikslas yra apmokyti žmones, kurie gali dirbti šiame sparčiai besikeičiančiame techniniame pasaulyje, kaip komandos nariai, novatoriai ir lyderiai.

Programos apžvalga:

Studentai informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursuose kuria informacinių sistemų inžinerijos įgūdžius, reikalingus dirbti bet kurioje pasaulio vietoje, ir įgauna vaizduotę ir techninę kompetenciją kiekvienam projektui ir organizacijai, taip pat palaiko galingą savo unikalių asmenybių ir kultūrų pranašumą. Programa yra inžinerijos pagrindų ir techninės kompetencijos lankstus pagrindas, nuolat besikeičiančios techninės įrangos, programinės įrangos ir vartotojų poreikius.... [-]

Japonija Kusatsu Kyoto
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ritsumeikan University

Politikos mokslų kolegija buvo įkurta 1994 m., Atsižvelgiant į didėjantį poreikį tarpdisciplininio požiūrio į vis sudėtingesnių problemų sprendimui visuomenėje ir dabar y ... [+]

Politikos mokslų kolegija buvo įkurta 1994 m., Reaguojant į didėjantį poreikį tarpdisciplininio požiūrio į vis sudėtingesnes visuomenės problemas. Politikos mokslas yra akademinė sritis, kurios tikslas - išaiškinti šių socialinių problemų priežastis ir išnagrinėti sprendimus taip, kad atitiktų maksimalų visuomenės narių skaičių arba suinteresuotąsias šalis.

Programos apžvalga:

Atidžiai suformuluota, gerai įgyvendinta politika turi galios transformuoti žmonių gyvenimus. Politikos mokslų studentai mokosi atskleisti šią galią, derinant pažangias akademines žinias keliose disciplinose, sutelkiant dėmesį į realių problemų sprendimą. Tokie klausimai kaip skurdas, demografiniai pokyčiai, urbanizacija ir aplinkos pokyčiai yra pripažįstami pasauliniais iššūkiais, tačiau jie visi reikalauja vietos atsakymų. Politikos mokslas jungia pasaulinį ir vietos lygmenį, ugdydamas pažangias praktikes, siekdamas pateikti kūrybinius sprendimus, kurie patenkina visus suinteresuotus subjektus.... [-]

Japonija Osaka Kyoto
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ritsumeikan University

Bendros studijų programos yra bendri laipsniai, kuriuos siūlo du skirtingi universitetai, turintys švietimo ir studentų paramos sistemas, skirtas ugdyti absolventus, kuri ... [+]

2018 m. Balandžio 30 d. Tarptautinių ryšių kolegija sukūrė jungtinę studijų programą su Amerikos universiteto (AU) tarptautinės tarnybos mokykla. Būdama pirmoji bendrojo laipsnio bakalauro studijų programa tarp JAV ir Japonijos, ši programa labai pabrėžia, kaip svarbu sužinoti apie Vakarų ir ne Vakarų perspektyvas artėjant tarptautinėms studijoms pasaulio mastu. Jis sukurs pasaulinio masto lyderius, kurie gali aktyviai dalyvauti tarptautinėje arenoje.

Programos apžvalga:

Bendros studijų programos yra bendri laipsniai, kuriuos siūlo du skirtingi universitetai, turintys švietimo ir studentų paramos sistemas, skirtas ugdyti absolventus, kurių įgūdžiai ir žinios yra paklausios. Ši nauja ir įdomi programa suteikia studentams galimybę visiškai pasinerti į Japonijos ir JAV, Rusijos ir Afrikos kultūrą bei mokymosi aplinką. Nors dalijamasi GS gebėjimų turiniu RU ir IR kursuose AS, studentai taip pat dalyvaus koorto klasėse kartu su AU namuose studentais tiek GĮ, tiek AU.... [-]

Japonija Kyoto Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ritsumeikan University

Šiandienos pasaulyje beveik visi klausimai yra globalūs ir sudėtingi. Gebėjimas suprasti ir analizuoti pasaulinius reikalus iš tarpdisciplininės perspektyvos bus esminis, ... [+]

Tarptautinių santykių koledžas siekia padėti studentams plėtoti įgūdžius ir žinias, būtinas mūsų sparčiai kintančiame globalizuotame pasaulyje: kūrybingumui, sugebėjimui galvoti ir veikti pasauliniu mastu, kalbų ir bendravimo įgūdžiais bei skirtingų kultūrų supratimu.

Programos apžvalga:

Programa yra suprojektuota taip, kad būtų lankstus, o studentai galėtų kurti savo mokymosi programas pagal savo interesus ir karjeros tikslus. Pirmaisiais metais studentai imasi įvairių įžanginių ir pagrindinių kursų, taip pat akademinių įgūdžių kursų, kurie sudaro pagrindą jų studijoms. Antrus metus studentai pradeda studijuoti pagrindinių ir srities studijų kursus iš toliau pateikto sąrašo. Antrojo kurso studentai taip pat dalyvauja "Global Simulation Gaming", klasėje kartu su japonų moksleiviais. Jie trejus metus toliau tobulina savo studijas, ypač pasitelkdami išplėstinį tyrinėjamąjį seminarą, prieš rašydami savo baigiamąjį darbą ketvirtaisiais metais.... [-]

Japonija Kyoto
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
56-1 Tojiin Kitamachi, Kita Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 603-8577, Japan
Kyoto, Kyoto Prefecture, JP
Social Media
Location address
Osaka, Osaka Prefecture, JP