Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis anglų kalbos bakalauro studijas Ritsumeikan University ?

Anglų kalbos bakalauro studijų programos suteikia prieigą prie įvairių akademinių kursų studentams, kurie nėra pakankamai gerai japonų kalbos.

Užsiregistravus, tarptautiniai studentai turės galimybę mokytis japonų į mokymo programą / už jos ribų.

Studentų įvairovė yra viena iš patraukliausių GĮ ypatybių. 2017 m. Mūsų aukštojo mokslo ir bakalauro studijų programose mokėsi 1890 studentų, besimokančių užsienio studentų iš 61 šalių. RU visada suteikia jums daug galimybių susipažinti su studentais iš labai skirtingos kultūros sričių. Studentų įvairovė daro jūsų universiteto gyvenimą jaudinančią ir prisideda prie jūsų vaisingos akademinės veiklos Japonijoje.

Ritsumeikan University yra keturi miesteliai Kansai regione. Anglų-vidutinės bakalauro studijų programos siūlomos trijuose universitetuose. Global Studies Major yra įsikūrusi Kinugasos miestelyje šiaurės vakarų Kioto mieste. Bendrijos ir regioninės politikos studijų pagrindai yra Osaka Ibaraki miestelyje, kuris 2015 m. Atidarytas Osaka prefektūrai Ibaraki mieste. Informacinių sistemų mokslo ir technikos kursas, visiškai nauja programa nuo 2017 m., Yra įsikūrusi Biwako - Kusatsu miestelyje Kusatsu mieste, prefektūrai Shiga. Trys miestai lengvai pasiekiami vienas kito. Iš Kioto į Ibarakį (Osaka) ir Kusatsu (Shiga) trunka tik 20-30 minučių traukiniu.

Ritsumeikan University turi studijų užsienyje sutartis su daugiau nei 130 universitetais iš 30 šalių ir regionų. Studentai yra skatinami dalyvauti užsienyje vykdomose studijose užsienyje, priklausomai nuo jų didžiųjų ir akademinių sričių. Be to, RU vykdo Dvigubo bakalaurų studijų programą (DUDP), kurioje studentai gali įgyti bakalauro laipsnį tiek iš GĮ, tiek iš giminingų universitetų.

RU siūlo daugybę programų, tokių kaip savanoriškos veiklos ne mieste, savanoriškos veiklos, stažuotės, studentų paramos vienetai, taip pat įvairūs klubų ir klubų vadovai. Tarptautiniai studentai, turintys studentų vizą, gali kreiptis dėl studijų mažinimo stipendijų. Apgyvendinimas apstatytuose apartamentuose arba už universiteto bendrabutyje yra prieinami studentams, turintiems anglų kalbos bakalauro studijų programas, suteikiant studentams gerą aplinką, kad galėtų sutelkti dėmesį į savo studijas ir kasdienes bendravimą su kitais studentais.

- Mokymo mažinimo schema

Toliau pateikiama informacija apie mokesčio už mokslą sumažinimą iki 2017 m.

 • 100% mokymas atsisakoma
 • 50% nuolaida
 • 20% mokestis už mokslą

Studijų mažinimas siūloma iš pradžių vienerius metus, remiantis studentų priėmimo įvertinimu. Antruoju ir vėlesniais metais studijų mažinimas skiriamas pagal studentų klases praėjusiais studijų metais.

Ritsumeikan University iš pirmo žvilgsnio

 • 2014 m. Japonijos vyriausybė pasirinko Ritsumeikan University kaip vieną iš "Top Global University Project" universitetų. Tam tikri universitetai privalo aktyviai skatinti Japonijos universitetų globalizaciją.
 • Įkurta 1900 m. , " Ritsumeikan garsėja per 110 metų istoriją.
 • RU yra integruotas universitetas, kuriame yra 14 kolegijų ir 21 aukštesniųjų mokyklų.
 • Mes turime 4 universitetus Kioto mieste, Kioto prefektūrai, Kusatsu miestui, Shiga prefektūrai ir Ibarakio miesto Osaka prefektūrai .
 • RU turi visame pasaulyje absolventų tinklą su 24 užsienio filialais.
 • 1890 m. Besimokantys tarptautiniai studentai iš 61 šalių, iš viso 180 nevalstybinių studentų iš 27 šalių 2017-aisiais.
 • RU buvo reitinguojama Nr. 1 daugumai užsienio fakulteto narių Japonijos universitete 2016AY.
 • RU turi pasaulinį 435 partnerių institucijų visame pasaulyje tinklą. Mes taip pat turime sutartis dėl studijų užsienyje su 137 universitetais iš 30 šalių ir regionų.
 • 99% tarptautinių studentų anglų-vidutinėse bakalauro studijų programose, kurios kreipėsi dėl stipendijų, gavo finansinę pagalbą 2016 m.
 • Daugiau nei 95% tarptautinių absolventų sėkmingai dirbo 2014 metais.
 • RU buvo priskiriama Nr. 3 QS absolventų įdarbinimo reitinguose 2015 (Pilot) tarp Japonijos privačių universitetų.
 • RU turi 450 studentų klubų ir visų rūšių draugų, įskaitant sportą, menus, japonų kultūrą ir viską, kas yra tarp jų.
 • 2011 m. FY privačiame sektoriuje veikiančių pramonės šakų užsakomieji tyrimai buvo priskiriami Nr. 1 .
Programs taught in:
Anglų
Japonijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Ritsumeikan University

Pasaulinių liberalų menų kolegija suteikia studentams visapusišką laisvųjų menų ugdymą anglų kalba, reikalingą mūsų globalizuotam laikui. Bakalauro dvigubo laipsnio progr ... [+]

Dvigubo bakalauro studijų programa

Ši programa suteikia studentams galimybę baigti du bakalauro laipsnius iš dviejų universitetų: Ritsumeikan University (RU) ir Australijos nacionalinis universitetas (ANU). Abu universitetai siūlo daugiau nei 16 kursų, kurie gali būti kryžminiai kredituojami partnerių universiteto kreditais ir yra pripažinti už kreditą laipsniui. Pasaulio liberalų dailės bakalauro laipsnį suteikia GĮ ir Azijos Ramiojo vandenyno reikalų bakalauras ANU.

Programos apžvalga

Raktiniai žodžiai: socialinis pokytis su AI, rinkos ekonomikos raida, dizainas ir visuomenė, šiuolaikinio pasaulio istorija, kultūros studijos, žiniasklaidos studijos, šiuolaikinė Japonija, stažuotė,... [-]

Japonija Osaka
April 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ritsumeikan University

Studentai informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursuose kuria informacinių sistemų inžinerijos įgūdžius, reikalingus dirbti bet kurioje pasaulio vietoje, ir įgauna ... [+]

Šiuolaikines informacines sistemas kuria įvairios tarptautinės komandos iš daugelio šalių; Politinės ir kultūrinės sienos nebėra sienų. Informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursų (ISSE) pagrindinis švietimo tikslas yra apmokyti žmones, kurie gali dirbti šiame sparčiai besikeičiančiame techniniame pasaulyje, kaip komandos nariai, novatoriai ir lyderiai.

Programos apžvalga:

Studentai informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursuose kuria informacinių sistemų inžinerijos įgūdžius, reikalingus dirbti bet kurioje pasaulio vietoje, ir įgauna vaizduotę ir techninę kompetenciją kiekvienam projektui ir organizacijai, taip pat palaiko galingą savo unikalių asmenybių ir kultūrų pranašumą. Programa yra inžinerijos pagrindų ir techninės kompetencijos lankstus pagrindas, nuolat besikeičiančios techninės įrangos, programinės įrangos ir vartotojų poreikius.... [-]

Japonija Kusatsu Kyoto
April 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ritsumeikan University

Politikos mokslų kolegija buvo įkurta 1994 m., Atsižvelgiant į didėjantį poreikį tarpdisciplininio požiūrio į vis sudėtingesnių problemų sprendimui visuomenėje ir dabar y ... [+]

Politikos mokslų kolegija buvo įkurta 1994 m., Reaguojant į didėjantį poreikį tarpdisciplininio požiūrio į vis sudėtingesnes visuomenės problemas. Politikos mokslas yra akademinė sritis, kurios tikslas - išaiškinti šių socialinių problemų priežastis ir išnagrinėti sprendimus taip, kad atitiktų maksimalų visuomenės narių skaičių arba suinteresuotąsias šalis.

Programos apžvalga:

Atidžiai suformuluota, gerai įgyvendinta politika turi galios transformuoti žmonių gyvenimus. Politikos mokslų studentai mokosi atskleisti šią galią, derinant pažangias akademines žinias keliose disciplinose, sutelkiant dėmesį į realių problemų sprendimą. Tokie klausimai kaip skurdas, demografiniai pokyčiai, urbanizacija ir aplinkos pokyčiai yra pripažįstami pasauliniais iššūkiais, tačiau jie visi reikalauja vietos atsakymų. Politikos mokslas jungia pasaulinį ir vietos lygmenį, ugdydamas pažangias praktikes, siekdamas pateikti kūrybinius sprendimus, kurie patenkina visus suinteresuotus subjektus.... [-]

Japonija Osaka Kyoto
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ritsumeikan University

Bendros studijų programos yra bendri laipsniai, kuriuos siūlo du skirtingi universitetai, turintys švietimo ir studentų paramos sistemas, skirtas ugdyti absolventus, kuri ... [+]

2018 m. Balandžio 30 d. Tarptautinių ryšių kolegija sukūrė jungtinę studijų programą su Amerikos universiteto (AU) tarptautinės tarnybos mokykla. Būdama pirmoji bendrojo laipsnio bakalauro studijų programa tarp JAV ir Japonijos, ši programa labai pabrėžia, kaip svarbu sužinoti apie Vakarų ir ne Vakarų perspektyvas artėjant tarptautinėms studijoms pasaulio mastu. Jis sukurs pasaulinio masto lyderius, kurie gali aktyviai dalyvauti tarptautinėje arenoje.

Programos apžvalga:

Bendros studijų programos yra bendri laipsniai, kuriuos siūlo du skirtingi universitetai, turintys švietimo ir studentų paramos sistemas, skirtas ugdyti absolventus, kurių įgūdžiai ir žinios yra paklausios. Ši nauja ir įdomi programa suteikia studentams galimybę visiškai pasinerti į Japonijos ir JAV, Rusijos ir Afrikos kultūrą bei mokymosi aplinką. Nors dalijamasi GS gebėjimų turiniu RU ir IR kursuose AS, studentai taip pat dalyvaus koorto klasėse kartu su AU namuose studentais tiek GĮ, tiek AU.... [-]

Japonija Kyoto Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
April 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ritsumeikan University

Šiandienos pasaulyje beveik visi klausimai yra globalūs ir sudėtingi. Gebėjimas suprasti ir analizuoti pasaulinius reikalus iš tarpdisciplininės perspektyvos bus esminis, ... [+]

Tarptautinių santykių koledžas siekia padėti studentams plėtoti įgūdžius ir žinias, būtinas mūsų sparčiai kintančiame globalizuotame pasaulyje: kūrybingumui, sugebėjimui galvoti ir veikti pasauliniu mastu, kalbų ir bendravimo įgūdžiais bei skirtingų kultūrų supratimu.

Programos apžvalga:

Programa yra suprojektuota taip, kad būtų lankstus, o studentai galėtų kurti savo mokymosi programas pagal savo interesus ir karjeros tikslus. Pirmaisiais metais studentai imasi įvairių įžanginių ir pagrindinių kursų, taip pat akademinių įgūdžių kursų, kurie sudaro pagrindą jų studijoms. Antrus metus studentai pradeda studijuoti pagrindinių ir srities studijų kursus iš toliau pateikto sąrašo. Antrojo kurso studentai taip pat dalyvauja "Global Simulation Gaming", klasėje kartu su japonų moksleiviais. Jie trejus metus toliau tobulina savo studijas, ypač pasitelkdami išplėstinį tyrinėjamąjį seminarą, prieš rašydami savo baigiamąjį darbą ketvirtaisiais metais.... [-]

Japonija Kyoto
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

AY2016 Introduction of the Ritsumeikan Academy

Students' Voice

A Day with Our Students

English-medium Undergraduate Programs, [International Relations]

English-medium Undergraduate Programs, [Policy Science]

English-medium Undergraduate Programs, [Information Science and Engineering]

Dual bachelor’s degree from Ritsumeikan University and ANU

Location address
56-1 Tojiin Kitamachi, Kita Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 603-8577, Japan
Kyoto, Kyoto Prefecture, JP
Social Media
Location address
Osaka, Osaka Prefecture, JP