Ritsumeikan University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis anglų kalbos bakalauro studijas Ritsumeikan University ?

Anglų kalbos bakalauro studijų programos leidžia susipažinti su įvairiais akademiniais kursais studentams be japonų kalbos gebėjimų.

Užsiregistravus, tarptautiniai studentai turės galimybę mokytis japonų į mokymo programą / už jos ribų.

Studentų įvairovė yra viena iš patraukliausių GĮ savybių. 2019 m. Mūsų absolventų ir bakalauro studijų programose studijavo 2441 laipsnio tarptautinių studentų iš 66 šalių. GĮ visada suteikia jums galimybę susitikti su visais pasaulio ir skirtingų kultūrų studentais. Studentų įvairovė daro jūsų universiteto gyvenimą įdomia ir prisideda prie vaisingos akademinės veiklos Japonijoje.

Ritsumeikan University turi keturias kampus Kansai regione. Trijose iš šių universitetų siūlomos anglų kalbos žiniasklaidos bakalauro studijų programos. „Global Studies Major“ ir „Joint Degree“ programa yra Kinugasa Campus šiaurės vakarų Kioto mieste. Bendruomenės ir regioninės politikos studijos Pagrindiniai ir pasauliniai liberalų menai yra įsikūrę Osaka Ibaraki universitete, kuris 2015 m. Atidarytas Osakos prefektūroje Ibaraki mieste. Informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursai yra įsikūrę „Biwako - Kusatsu“ universitete Kusatsu mieste, Šigos prefektūroje. Trys miestai yra lengvai pasiekiami vienas nuo kito. Kioto į Ibarakį (Osaka) ir Kusatsu (Shiga) traukiniu nuvažiuosite per 20-30 minučių.

Ritsumeikan University sudaromos studijos užsienyje su daugiau nei 120 universitetų 32 šalyse ir regionuose. Studentai skatinami dalyvauti studijų užsienyje programose ar lauko darbuose užsienyje, priklausomai nuo jų didžiųjų ir akademinių sričių. Be to, GĮ vykdo Dual Undergraduate Degree Program (DUDP) programą, kurioje studentai gali gauti bakalauro laipsnį tiek GĮ, tiek su jais susijusiuose universitetuose.

GĮ siūlo daugybę programų, pavyzdžiui, savanorišką veiklą, susijusią su universitetu, stažuotes, bendraamžių paramos veiklą ir įvairius studentų ir klubų klubus. Tarptautiniai studentai su studentu Visa gali kreiptis dėl studijų mažinimo stipendijų. Apgyvendinimas baldais apstatytuose apartamentuose arba bendrame bendrabutyje yra prieinamas studentams, neturintiems ankstesnės Japonijos patirties. Tai suteikia anglų kalbos žiniasklaidos bakalauro studijų programos studentams gerą aplinką, kad sutelktų dėmesį į savo studijas ir kasdieninį bendravimą su kitais studentais.

- Mokymo mažinimo schema

Žemiau pateikiama informacija apie 2020 m. Įstojimo į mokslą mažinimo programą.

 • 100% mokymas atsisakoma
 • 50% nuolaida
 • 20% mokestis už mokslą

Studijų sumažinimas iš pradžių siūlomas vieneriems metams, remiantis studentų priėmimo įvertinimu. Antruoju ir vėlesniais metais studijų suma sumažinama pagal studentų klases ankstesniais studijų metais. Ši stipendija gali keistis Taikyti kuo anksčiau.

Ritsumeikan University iš pirmo žvilgsnio

 • 2014 m. Japonijos vyriausybė pasirinko Ritsumeikan University kaip vieną iš "Top Global University Project" universitetų. Tam tikri universitetai privalo aktyviai skatinti Japonijos universitetų globalizaciją.
 • Įkurta 1900 metais , „ Ritsumeikan turi beveik 120 metų istoriją.
 • GĮ yra integruotas universitetas su 16 kolegijų ir 22 aukštųjų mokyklų.
 • Mes turime 4 universitetus Kioto mieste, Kioto prefektūrai, Kusatsu miestui, Shiga prefektūrai ir Ibarakio miesto Osaka prefektūrai .
 • RU turi visame pasaulyje absolventų tinklą su 24 užsienio filialais.
 • 2441 laipsnio ieškantys tarptautiniai studentai iš 66 šalių, plius 180 tarptautinių studentų iš 27 šalių.
 • GĮ buvo užregistruota Nr.1 už labiausiai užsienio fakulteto narius Japonijos universitete.
 • GĮ turi pasaulinį 441 partnerių tinklą visame pasaulyje. Mes taip pat turime studijų užsienyje susitarimus su 137 universitetais 30 šalių ir regionų.
 • 99% tarptautinių studentų, dalyvavusių anglų kalbos žiniasklaidos bakalauro programose, kurios kreipėsi dėl stipendijų, gavo finansinę paramą.
 • Daugiau nei 95% tarptautinių absolventų sėkmingai įsidarbino.
 • RU buvo priskiriama Nr. 3 QS absolventų įdarbinimo reitinguose 2015 (Pilot) tarp Japonijos privačių universitetų.
 • RU turi 450 studentų klubų ir visų rūšių draugų, įskaitant sportą, menus, japonų kultūrą ir viską, kas yra tarp jų.
 • Nr. 1 užėmė užsakymą atlikus privačiojo sektoriaus pramonės tyrimus visoje šalyje.

Vietos

Kiotas

Address
56-1 Tojiin Kitamachi, Kita Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 603-8577, Japan
Kiotas, Kioto prefektūra, Japonija

Osaka

Address
Osaka, Osakos prefektūra, Japonija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis