Tohoku University Of Art & Design

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tohoku meno ir dizaino universitetas, kurį 1992 m. Balandžio mėn. Įkūrė Yamagata prefektūra ir Yamagata City, yra pirmoji tokio pobūdžio įmonė Japonijoje, kur vyriausybės lėšomis pastatytas universitetas buvo paverstas valdyti kaip visiškai privatus universitetas.

Tohoku meno ir dizaino universitete laikomasi šių principų: suteikti žinių toli ir plačiai kaip akademinės kultūros centrui; visapusiškai šviesti ir atlikti tyrimus meno ir dizaino srityje; puoselėti žmones, kurie, tobulindami savo intelektualinį, etinį ir taikomąjį potencialą, randa džiaugsmo kūrybos procese, realizuotame sujungus meną ir mokantis; prisidėti prie akademinės kultūros gerinimo ir pramonės gyvybingumo.

Universitetas yra Jamagatoje, centrinėje Tohoku regiono dalyje. Ši vietovė turi turtingą istoriją, pradedant senovės Jomono epochos pradinės japonų kultūros šaknimis prieš daugiau nei dešimt tūkstančių metų. Ši aplinka padeda įgyvendinti mūsų tikslą sukurti naują pasaulio viziją, naudojant mokslą ir technologijas kartu su menine kūryba ir sąžiningomis pastangomis.

Vietos

Yamagata

Address
3-4-5 Kami-Sakurada
990-9530 Yamagata, Yamagata, Japonija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis