The University Of Aizu

Įvadas

Oficialus aprašymas

Paimkite pasaulyje siurprizas

Jūs galite būti kitas asmuo, kuris užkariauja pasaulį

Aizu turi keisti visuomenę per švietimo galia tradiciją. Paveldi šią dvasia, Aizu universitetas tęsia pasirodyti asmenims su žinių ir įgūdžių, reikalingų imtis pasaulio. Tai yra mūsų unikalų požiūrį į mokymąsi rezultatas. Ką sužinojote apie šį miesteliu bus tarnauti kaip durys į didesnį pasaulyje. Kitas asmuo įkvėpti pasaulį gali būti jums!

Iš Aizu universitetas (UoA) buvo įkurta 1993 metais kaip pirmas universitetas Japonijoje tik skirta kompiuterių mokslo ir inžinerijos. Su maždaug 3000 kompiuterių ir darbo stočių miesteliu ir mokymosi aplinkų turimų maždaug parą, UoA padeda studentams imtis iššūkių augti į lyderių kompiuterių mokslo ir inžinerijos srityje.

apie UoA

 1. Puoselėja talentą, kuris vykdys vadovavimo žinių visuomenėje.
 2. Puoselėja kompiuterių mokslininkų ir aukštos kvalifikacijos kompiuterių inžinierių, kurie bus sukurti ir išnaudoti "žinios" už naują erą.
 3. Turi pirmos klasės fakulteto nariai iš beveik dvidešimties pasaulio šalių.
 4. Teikia puikią kompiuterinę aplinką neprilygstamą kitų universitetų.
 5. Įkurta aukštosios mokyklos ir atvirą pasauliui, kur anglų kalba yra naudojamas kaip bendra kalba.
 6. Skatina mokinių latentinis neribotą kūrybingumą apmokant kritinį mąstymą ir suvokti jų smalsumą, be išankstinio nusistatymo.

instituciniai tikslai

į Išankstinės žinios žmonijai

Iš prie Aizu universiteto misija yra "Išankstinės žinios for Humanity" arba, kitaip tariant, padaryti atradimai ir išradimai, kurie prisidės prie taikos ir klestėjimo žmonių.

Iš Aizu universitetas žada pirmą kartą pateikti savo studentų ir pateikti pasiekimus, kad bus labai vertinami akademinės, su naujovėmis tvaraus augimo Fukušimos prefektūroje, Japonijoje ir visame pasaulyje.

Universitetas šūkis yra "Shine", kaip pionieriai "su smalsumu, sapne ir sudėtingas-dvasia.

Paskirtis įkūrimo

Šiandien dažnai girdime terminą "susiejimas", prevencijos netinkamo elgesio prie įmonių ar kitų organizacijų kontekste. Vertimas šio termino buvo pakeistas iš prasme, "kaip laikomasi atitinkamų taisyklių," į "veiklą atitinkamomis organizacijomis, laikantis atitinkamų taisyklių ir priežiūros aplinkoje palengvinti atitiktį šių taisyklių padengti platesnį laikomasi. Mūsų universitetas pradėjo savo naują istoriją, kaip viešosios universiteto korporacijos balandžio, 2006 ir vidutinės trukmės tikslai ir planai ateinantiems 6 metams buvo nustatyti ir buvo pradėtas realizuoti šiuos tikslus valdymas ir eksploatavimas universitete. Realizuoti universiteto tikslus, jis bus labai svarbus visiems Universiteto darbuotojams, įskaitant visas jos vadovų ir darbuotojų, pasidalinti supratimą apie misijas ir tikslus universiteto ir daryti viską, priimant individualius darbo pareigas link šio tikslo. Esant tokioms aplinkybėms, įsteigimas "elgesio kodekso" yra labai svarbus kaip gairės ir standartas vadovai ir darbuotojai praktiškai tai vykdydamas savo darbo pareigas.

Tikslas

Siekdami įgyvendinti Universiteto misiją ir tikslus, mes, personalas, įskaitant vadovus ir darbuotojus, vadovaujasi šiuo kodu. Mes:

Laikytis įstatymų ir taisyklių.
Mes, vadovai ir darbuotojai turi laikytis taisyklių ir universiteto korporacijai taisyklių, teisėtai, atitikti visuomenės normas, ir veikti su garso sprendimo, kaip visuomenės nariams.

Išlaikyti aukštus etikos normų tiek pedagogų ir mokslininkų.
Mes, pedagogai ir mokslininkai, atlieka mokslinius tyrimus, atskleisti mokslinių tyrimų pasiekimų rezultatus ir tinkamai panaudoti mokslinių tyrimų biudžetai pateikiami, išlaikant aukštus etikos normas.

Didinti studentų pasitenkinimą.
Mes, vadovai ir darbuotojai, turi įdėti studentai pirmą kartą ir sutelkti mūsų pastangas anksto kokybę mokslo ir mokslinių tyrimų.

Tinkamai atlikti rizikos valdymą siekiant išlaikyti patikimumą Universiteto ir apsaugoti savo turtą.
Mes, vadovai ir darbuotojai imasi rizikos valdymo svarbą rimtai ir stengiasi išvengti problemų, kurios gali pabloginti pasitikėjimą universitete.
Mes taip pat tinkamai ir efektyviai rūpintis Universiteto išteklių ir tinkamai apsaugoti intelektinę nuosavybę universitete.

Stengiasi išlaikyti ir gerinti darbo aplinką.
turi būti laikomasi žmogaus asmenybės kiekvienos vykdomosios ir darbuotojo suvokti saugią ir patogią darbo aplinką.

Prisidėti prie vietos bendruomenių.
Turime suprasti, kad universitetų ir pramonės bendradarbiavimo skatinimas yra pareiga, kad universitetai turėtų vykdyti visuomenei, ir siekiame prisidėti prie Vizualizacijos pramonės ir pažangos kultūrą.

Skatinti tarptautinius santykius.
Siekiant įgyvendinti pasaulinio lygio švietimą ir mokslinius tyrimus, studentai, taip pat dėstytojai turi būti aktyviai kviečiami ir priimtas į universitetą atgaivinti tarptautinius mainus, bendradarbiavimą ir bendrą veiklą.

Aktyviai atskleisti informaciją.
Aktuali informacija turi būti atskleista aktyviai būdu įgyti visuomenės supratimą ir patikimumą universitete.

Užtikrinti sąžiningą santykius su verslo partneriais.
Verslo partneriai atrenkami sąžiningai nešališką santykiuose.

Šeši Svarbūs taškų elgesio įvykdymas universiteto misijos ir tikslų

Mes, universiteto darbuotojai, įskaitant visus jos vadovų ir darbuotojų, turi elgtis sąžiningai ir oriai įvykdymo misijos ir tikslų universitete laikomasi į Aizu elgesio kodekso universiteto žinoma, išlaikant šiuos šešis dalykus ,

 • Nesvarbu, ar mūsų elgesys remiasi aukštų etikos normų tiek kaip pedagogų ir mokslininkų.
 • Nesvarbu, ar mūsų elgesys tinkamai reagavo į poreikius vietos bendruomenių, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
 • Nesvarbu, ar mūsų elgesys laikomas mokinių požiūrius.
 • Nesvarbu, ar mūsų elgesys pažeidė atitinkamus įstatymus ir / arba universiteto Corporation nuostatus.
 • Nesvarbu, ar mūsų elgesys nuklydo nuo misijos ir / arba universiteto Corporation nuostatų.
 • Nesvarbu, ar mūsų elgesys nuėjo su socialine padorumo ir / ar etikos.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

IKT pasaulinė programa

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų October 2019 Japonija Iitate

Ši programa siekia naujovių ir technologijų plėtrą IRT srityje ir yra įvairesnių kompiuterių mokslo ir inžinerijos. Be to, dalykų, pavyzdžiui, japonų kalbos kursų ir "kultūros ir istorijos Aizu" siūlomi. Studentai galės suprasti regioninį identitetą per patirtį Japonijos kultūros ir tada aktyviai dalyvauti pasaulyje, remiantis tapatybę. [+]

Kas yra pažangūs IRT Globali programa? Nuo 1 metų bakalauro, atsižvelgiant bendrojo lavinimo kursus ir specializuotus kursus viskas anglų kalba, studentai gali pereiti iš bakalauro mokykloje. Ši programa siekia naujovių ir technologijų plėtrą IRT srityje ir yra įvairesnių kompiuterių mokslo ir inžinerijos. Be to, dalykų, pavyzdžiui, japonų kalbos kursų ir "kultūros ir istorijos Aizu" siūlomi. Studentai galės suprasti regioninį identitetą per patirtį Japonijos kultūros ir tada aktyviai dalyvauti pasaulyje, remiantis tapatybę. Ši programa priima tarptautinius egzaminus, pavyzdžiui, televizija ir IELTS, kurie atneš patogumą užsienio pareiškėjams. Tas pats taikoma Japonijos tautybių ir užsienio gyventojų Japonijoje. Ši programa bus pasiūlyti trumpalaikes studijas užsienyje ir užsienio stažuotes, kaip reguliariai žinoma. Šios programos tikslas Tai pirmasis "All-in-anglų akademinės programos Japonijoje kurios funkcijos kompiuterių mokslo ir inžinerijos profesinį išsilavinimą. Ji suteikia studentus galimybę išmokti pagrindinių žinių apie kompiuterių mokslo ir inžinerijos ir praktinių įgūdžių anglų kalba. Pagal šią programą, tarptautiniai studentai ir Japonijos studentai bus mokytis ir gyventi kartu. Šios pastangos suteikia studentams daugiakultūrę ir pasaulio patirtimi, siekiant jų augimas kaip pasaulio talentų. Šios programos svarbą Sutikdami didesnį skaičių puikių studentų iš visame pasaulyje, bus tobulinama tarptautinio švietimo mūsų universiteto aplinka. Japonijos studentai turės nuostabų įtakas iš tarptautinių studentų panašaus amžiaus su jais. Ši aplinka leidžia studentams jaustis užsienyje daug arčiau jų. Tikimasi, kad jie aktyviau dalyvaus globalizacijos programas, tokias kaip studijuoti užsienyje ir užsienio stažuotės. Gyvenimo Savybės šią programą Mūsų mokymo programa taip visame pasaulyje standartą kompiuterių mokslo: ACM / IEEE-CS kompiuterių mokslo studijų programas. Mes teikiame aktyvų mokymąsi mažose grupėse, hands-on tyrimų ir... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
Aizu-Wakamatsu
Fukushima Pref.

Iitate, Fukushima Prefecture, 965-8580 JP
Socialiniai tinklai