International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Arba septyni laisvieji menai kodėl mes turime dabar?

Pagrindai švietimo ICLA yra
Tai laisvųjų menų.
Iš laisvųjų menų tipo švietimo esmė
Užuot dėmesio specializuotose srityse
Yra išmokti platų srityse.

Mokymo programa, humanitariniai ir laisvųjų menų, socialiniai mokslai, matematinio mąstymo, buvo suskirstyti į gamtos mokslų, sveikatos ir fizinio lavinimo penkių žinių srityse. Susiejant ir integruoti įgytas žinias iš įvairių sričių, mes auginame darbuotojai su dideliu laisvės be dėmesio tam tikro operatoriaus pasirinkimo. Su vaizdu į tarptautinę bendruomenę yra būsimos veiklos etapas, dauguma klasių vyksta anglų kalba. Anglų taip pat tarptautiniu mastu pripažintas kaip antrosios užsienio kalbos šalyje, kuri yra ne gimtoji kalba yra anglų. Todėl nuo įėjimo į siunčia į bendrabutį dėl kampusie pragyvenimui, juos sutelkti dėmesį į anglų meistriškumą.

Laisvųjų menų ICLA Koks skirtumas?

Patirtis ir mokytojams, kurie susirinko iš viso pasaulio
Aukštos kokybės lygis,
Užsienio fakulteto nariai daugiau nei 80% visu etatu fakulteto

Ir iš mažos klasės dydžių pamoka
Didelis užsienio mokytojams

Standartinė studentų skaičius 1 klasės akademinio Metai Talpa 80 žmonių 20 žmonių arba mažiau. Studentas iki fakulteto santykis yra ne daugiau kaip 12: bus be aktyvus (studentų dalyvavimas) pamoka viename. Užsienio fakulteto nariai yra priimta visame pasaulyje, taip pat Jungtinėse Valstijose ir Jungtinėje Karalystėje tik traukė talentingiausius su patirtimi dėstė absolventų, arba tie iš žinomų mokyklų visame pasaulyje universitetas. Be to, Akademinis anglų programa yra sudaryta iš narių, kurie supranta, kad antrosios kalbos mokymosi teorijos svarbą Japonijos studentams, kurie ne gimtoji kalba yra anglų. Tai Todėl, galima sužinoti, kad tinka kiekvienam mokiniui, o tada pavesta eiti tvirtai pamoką. Nors paliesdami disciplinų įvairovė, nes studentai pakreipus aistra (aistra), ir aplinka vaidmuo universitete taip pat galima pateikti kaip institucija, kaip antai talentas ir aistra susikerta bet kuriuo metu. Be diskusijų formatu, o ne paskaita formato ICLA, studentai daugiausia mokytis, lyderiai, jei nepakankamas supratimas, o žiūrint į situaciją yra Yuki ir žinoma korekcija.

Ir state-of-the-art įrenginių bendrabutyje
tarpdisciplininis mokymo programą

Išmoko klasėje su state-of-the-art įrenginių pasaulinio garso architekto Toyo Ito dizaino, mes gyvename state-of-the-art studentų bendrabutyje (1 laipsnio įlaipinimo). Taip pat užsienio studentai ir mainų studentai gyvena tame pačiame bendrabutyje, visada įtraukti užsienio studentus vienoje grupėje. Taip tapti marinuotų anglų gyvenimas per vieną dieną, taip pat teikia išmokti naują vaizduotę dėl bendravimo tarp skirtingų kultūrų. Savybės laisvųjų menų stilius švietimo programos "tarpdisciplininio mokymo programa". Humanitariniai švietimo, socialinių mokslų, matematinio mąstymo, be žinių srities gamtos mokslų, taip pat yra ICLA Japonijoje mokslinių tyrimų programą. Žinių srityje, ji išplėtė plotas nuo menų, pavyzdžiui, muzikos ir tapybos iki kovos menų. Japonija Shakuhachi ir Koto tyrime, per platų, pavyzdžiui, kaligrafija, gėlių arbatos ceremoniją, kursuose ir seminaruose sveikų skaičių, taip pat apie 140. Nors patiria tai ištirti "kryžkelėje žinių", intuicijos ir vaizduotės, jis skatina platų matymo lauką.

Aštuoni iš funkcijų, kad jūs norėtumėte pasirinkti ICLA tarptautinį laisvųjų menų bakalauro

1 taškas amerikietiško stiliaus laisvųjų menų pagrindu švietimas

Sužinokite platų disciplinų ribų žanro

Laisvųjų menų, o ne sutelkti dėmesį į vieną iš kursų išmoksite akademinio platų sričių. Taip mes galime ugdyti turtingą jautrumą ir išraiškos jėga Agnostikas stereotipus. Tada, humanitariniai ir laisvųjų menų, socialinių mokslų, matematinio mąstymo, gamtos mokslų, ieško savo galimybes laisvai pasirinkti dalykų iš penkių plotas, kurį sudaro sveikatos ir fizinio ugdymo, randame dalykų tinkamas į savo galimybes. Mes siekiame tarptautinė, kurie gali reaguoti į visuomenės paįvairinti.

daugumos klasių 2 punkto siūlomi anglų kalba

Apie 80 procentų dieninio fakulteto nariai yra užsienio valstybių piliečiai

Dieniniame fakulteto nariai yra užsienio piliečiai, apie 80 procentų tarptautinio laisvųjų menų bakalauro, bus dauguma užsiėmimai vyksta anglų kalba. Sužinokite labai akademinius anglų kalbos įgūdžius per mokymosi daugiašalė anglų ir dėvėti galimybę bendrauti dėl akademinės anglų kalba.

3 punktas Intensyvus anglų kalbos programa EAE

Akademinė anglų EAE

Anglų yra intensyvi programa dėvėti anglų jėgą, kuri yra reikalinga klasių ir studijų užsienyje anglų kalba. Mes sukūrėme sistemą, kurioje vienas asmuo gali būti pagrįstai įsitikinęs, kad lygiu aukštyn. Ir intensyviai mokytis EAE nuo pirmųjų metų. Atlikti kiekvienas klasifikavimo pagal studentų, skaitymo, rašymo, klausymo lygio, ir apskritai pagerinti bendruosius įgūdžius apskritai, pavyzdžiui, kalbant vienu iš dalykų.

4 vieta studijuoti užsienyje vienerius metus privalo

Platus asortimentas studijų užsienyje

Be ICLA, bendradarbiauja su universitetais 28 mokyklų užsienyje, ji priėmė studentų mainų sistema, kuri gali dirbti sunku mokytis, be studijų našta. Studijos užsienyje informacijos galima rasti per platų, tačiau tai nėra įstrigo tik angliškai kalbančiame pasaulyje. Tai taip pat ir ne angliškai kalbančiose šalyse, kurios nėra gimtoji kalba yra anglų žmonėms, nes galimybė imtis komunikatą, padidėja tikimasi tarptautinės bendruomenės ateina anglų kalba.

5 vieta mažas interaktyvus mokymas

Dėmesys bendrauti su mokytojais

Mokytojų ir mokinių santykis sukurti mokymosi aplinką, mažų grupių 1:12. Nedidelis skaičius žmonių sistemą, bendravimo tarp studentų taip pat tarp mokytojų ir mokinių atstumas yra netoli taip pat bus atidžiai. Jei taip mokytojai gali skambinti vardas studento, jis turėtų būti tamsiai pamoką anglų kalba tankis. Mažos klasės lygiu aukštyn ir anglų kalba yra būtina.

6 punktas kritinė, kūrybingas, savarankiškas, įvaldyti pasaulinę (CCIG) koncepcija

Mintys skaityti dalykų atgal

Peržiūrėkite kad tai yra kritinis mąstymas, kad jis vėl dešinėn yra, įsitikinkite, kad nėra klaidų. Jis kūrybingas yra energijos augti savo žinias. Ir savarankiška pasaulinės mąstymas yra ugdyti tarptautinį jausmą.

7 punktas mokymo kryžminio rašymo programa Rašymas horizontaliam Gyvenimo; WAC

Sužinokite bendravimo įgūdžius mąstymo ir anglų kalbomis

Studentai apie vieną iš iššūkių tema, yra programa, kuri nuosekliai baigimo sukurti anglų ir japonų pranešimą tema nuolat. Tema bus pasirinkti vieną iš numatytąją tema 12 ICLA buvo pasirengę. Be to, ji taip pat galima pasirinkti savo temą, kurią patys studentai, be jo. Tai yra, kai ataskaitų dirbs stabiliai, o gauti rekomendacijas ir patarimus apie instruktorius ir kalbos mokymo centras (LB) priklauso konsultantu.

Patirkite bendruomenės gyvenimą studentų taške 8 naujausią studentų bendrabutyje

Turtingas bendrabučio gyvenimas tarptautinė

1 metai po priėmimo, ji turi bendrabutyje kiekvienas yra privalomas. Kadangi tai yra studentas bendrabutyje gyvena taip pat studentai iš užsienio, ji tampa anglų marinuoti tik nuo ryto iki vakaro. Kambariuose yra iš esmės privatus kambarys. Bendrabučiai yra komunikacijos erdvę taip, kad kiekvienas iš mokinių tarpusavyje gali keistis mielai užtikrinamas. Diena iš dienos mainus su užsienio studentais, turėtų tapti ateities nuosavybė.

Jis tampa žmogiškųjų išteklių, gautų iš pasaulyje.

Dabar, tai būtų kokios žmogiškųjų išteklių tarptautinės bendruomenės ieškote?

Kad yra aukšto lygio komunikacijos ir prezentacijos įgūdžius tiek japonų ir anglų kalbomis Laisvas anglų kalbos yra kalbėti. Kritiškai, kūrybingas, savarankiškas Pasaulinis (CCIG) galvoju jėga yra numatyta. Kad jūs suprantate pagrindines žinias apie ekonomikos ir verslo. Ji bus laikoma, pavyzdžiui, kad jūs turite supratimą ir susipažinimą su įvairių kultūrų ir užsienio kalbomis.
Be ICLA laisvųjų menų švietimo programą, ji teikia įsigyti išsilavinę ir jausmą tapti žmogiškųjų išteklių, gautų iš pasaulio ateitį.

Po universiteto baigimo, pasaulio veikloje.

EAE (Akademinė anglų) ir atliko klasių anglų, į studijų užsienyje universiteto gyvenimą ir 1 metų su studentų mainų jūs galite dėvėti anglų jėga aukšto lygio, įskaitant anglų bendravimo įgūdžių darbo vietoje. Per laisvųjų menų tipo mokymo programą, kuri apima labai platų sričių, ji teikia įsigyti požiūrį gyventi su aukšto lygio bendrojo lavinimo produktais tam kad rasti sritis, kad aš pour aistra ateitį. Po universiteto baigimo, galite būti aktyvūs ir iš tarptautinės bendruomenės įvairovė su ginklų pasaulinė prasme, kad jūs išmoksite etape. Be to, mes einame į aukštosios mokyklos taip pat įskaitant užsienyje, taip pat bus skatinami gauti išsilavinimą daugiau kompetencijos sričių.

Žmogiškieji ištekliai, kurių sukeliamo globalinio mąstymo pasaulis laukia.

Japonija unikalus ir išsivystė Garake (Galapagų Mobile ") turėjo aukštą technologijų ir veiklos, bet pasaulis standartas buvo pakeistas išmanųjį telefoną (smartphone) nėra pripratę. Ji turi būti maitinamas pasaulinį mąstymą tam, kad būtų aktyvus pasaulyje. Nesvarbu, kaip mokytis anglų kalbos, net mokymosi laisvųjų menų, tiesa pasaulio vaizdas yra nėra praktikuojama užsienio šalyse iš Japonijos laikomas nelimpa prie kūno. Studijos užsienyje siekiant tai padaryti, mes turime didelę reikšmę. Pirma patirti pasaulį iš užsienio. Metus būtų mums didelė svajonė ir į kelią po Kimi baigimo kryptį. Po universiteto baigimo, tvirtai Fumishime Žemę ne savo kojomis, jums, kad esate visuomenėje, kuri turi galimybę imtis veiksmų eiti skristi bet kur pasaulyje. Pasaulis yra priešininkas, paskirties bus begalinis.

Baigimo nuo priėmimo

1 metai

Tarptautiniai laisvųjų menų studentai, kurie praėjo bakalauro (ICLA) bus įrašyti į studentų bendrabutį (Privatūs kambariai), kurie per everyone miesteliu.

2 metai

Mokytis užsienyje yra privalomas vienerius metus (antroji metų arba trečioji metų).
Jis pasinaudoja mainų programos priimančiosios institucijos studijuoti užsienyje.

trejų metų

Anglų išmoko vieno iki dviejų metų, žinios jėga, mąstymas yra tvirtai įtvirtinti, kad išsilavinusių stalčius bus padidintas daugiau ir daugiau.

4 metai

Laipsnis gaunamas tada, kai baigė tarptautinio laisvųjų menų bakalauro (ICLA) planuoja "bakalauro (Tarptautinis laisvųjų menų) (bakalauras Tarptautinių laisvųjų menų)".

Srityje tarptautinių mainų

Kadangi studentas bendrabutyje yra bendrabutyje taip pat keičiasi studentų iš užsienio, jūs norite patirti kasdien tarptautinį keitimąsi viešint Japonijoje. Kai yra surinkta tik japonai kalbės tik su japonų kalba. Tarptautinė Tai bendrabučio yra vieną kartą-in-a-gyvenime aplinka kartotinis mokymosi anglų kalbą EAE (akademinė anglų kalba) mokytis ICLA. Be to, mes mokyti dramatiškai anglų per trumpą laiką į pasinaudojant LB (kalbos mokymosi centras).

Studijos užsienyje vienerius metus

Studentai buvo įpareigota studijuoti užsienyje vienerius metus. Ši studijų užsienyje yra dėl mainų programas su universitetų partnerių, jei vienas žmogus iš šio fakulteto buvo studijuoti užsienyje, bus studentai vienam asmeniui iš Jungtinės Karalystės ar universitetą kaip keitimasis ateina išmokti šio fakulteto. Tai nėra padengti atskirą mokslą, o mokytis tai. Studijuoti užsienyje paskirties taip pat Universiteto kad ne gimtoji anglų kalba, kitas taip pat gali išmokti šalyje žodžius šalis, yra dėvėti labai pasaulinį jautrumą, kad yra ne tik su angliškai kalbančių Jeigu jūs įtraukėte vaizdą į verslo veiklą ateityje jūs galite.

Privalomas žinių

Anglų kaip mokyklos metus, taip pat Yuki padengtos įgūdžių iki daugiau ir daugiau. Šiuo atveju, jis bus dirbti kostiumai kategorijos sau iš tarp įvairių sričių akademinės. Todėl mokymo kryžminio rašymo programa įpareigoti žinias per platų disciplinų išmoko laisvųjų menų atneš prasmę. Studentai, tai skaidres į Koshite išmokti su gamta lankstų mąstymą, pavyzdžiui, kad pora teisę smegenų ir kairėje smegenų.

Baigimo reikalavimas vienetai yra 124 vienetų

Kiekvienu metų pabaigos, tačiau tai nėra nustatyti specialią reklamą. Už buvo priimtas kursai Žinoma remiantis pasauliniu standartu "Kurso numeris (Kurso numeris)" sistemos. Studentai kartu su atlikti planuotus dalykus į mokymosi turinio kokybei po priėmimo atlikti pasirinktą garantija nuo karto, nes daroma prielaida, mokymo programa valdymas atsižvelgiant, kad jis taip pat yra garantija kokybės Mokymosi rezultatų, kartu skatinant žingsnis po žingsnio mokymosi ,

Vietos

Kofu

Yamanashi Gakuin University

Address
Yamanashi Prefecture, Japan
Kofu, Jamanaši prefektūra, Japonija
Interneto svetainė