Oficialus aprašymas

Amanas Arabų universitetas (NNV) buvo įkurta 1999 metais kaip privati ​​(ne pelno) universitetas specializuojasi magistrantūros studijų pavadinimu "Amanas Arabų universiteto Aukštųjų studijų". Tai buvo pirmasis universitetas Jordanija pasiūlyti daktaro programas. 2009 metais universitetas pripažino pirmąjį pleistrą, bakalauro studentams ir jo pavadinimas buvo pakeistas į "Amano Arabų universiteto".

Universitetas pasiekė bendrą ir asmeninį akreditaciją Aukštojo mokslo akreditavimo komisijos (HEAC) Jordanijoje ir tai yra iš Arabų universitetų asociacijos narys.

Universitetas siekia didinti švietimo kokybę ir ji orientuota teikti studentams žinių ir įgūdžių, būti aktyvus ir efektyvus narys visuomenėje. Iš mokslininkų ir akademinių specialistų grupė sukūrė universitetą būti žinių švyturys ir veiksmingai ir efektyviai funkcionuoti su aukštos vientisumą esant pasaulinės klasės lygio. Be to, ten buvo iš aukštojo mokslo institucijų poreikis absolventai su žymiais kompetencijų siekiant spręsti dabartinius ir būsimus iššūkius.

Amanas Arabų universitetas tiekė vietos ir nacionalines rinkas su žymiais ir kvalifikuoti absolventai. Iš viso studentų, kurie buvo baigė universitetą visoms programoms viršija 7000.

Mes turime 90 pasižymėjusių dieninio fakulteto nariai, kurie baigė gerbiamų universitetų ir 522 studentus ir 449 antrosios pakopos studijų studentai.

Universitetas yra įsikūręs Jordanija gatvės Mobis su puikus vaizdas Amanas (kapitalas), Al-Balqa ir Jerash. Universitetas yra pastatyta ant 122 akrų ir Universiteto pastatai sujungtas ir sumaišyti su originalumu ir modernumo ir vieta yra apie 12 km į šiaurę nuo sostinės Amano. Universitetas yra modernus sąlygos išteklius ir priemones, vykdyti mokymo ir mokslinių tyrimų poreikius.

Misija ir Vission

VIZIJA:

Gerai žinomas vietos ir regionų universitetų aukštos kokybės mokymo, mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų.

MISIJA:

Norėdami parengti absolventus, kurie kritiškai mąstytojas, kūrybingas, ir visą gyvenimą besimokantiems ir įrengta žinių ir įgūdžių, kurie leidžia jiems konkuruoti rinkoje ir tapti lyderiais savo bendruomenėse, skatinti mokslinius tyrimus ir inovacijas dėstytojų ir studentų ir skleisti gautą žinias, skatinti nuolatinį kokybės gerinimą, o kurti veiksmingą partnerystę su bendruomene.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Arabiškas

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Amman Arab University

Tai bakalauro programa, kuri remiasi tiek teorinį ir praktinį praktinės požiūrį į mokymąsi. Ji specializuojasi audito per priemonėmis nuodugniu ir kritinės švietimo žinių ... [+]

Ką tiksliai reiškia in kontrolės ir finansinio audito specializacija apima?

Tai bakalauro programa, kuri remiasi tiek teorinį ir praktinį praktinės požiūrį į mokymąsi. Ji specializuojasi audito per priemonėmis nuodugniu ir kritinės švietimo žinių perdavimo. Absolventai, pagrindinis šioje srityje bus kvalifikacijos audito savo plačiu mastu, apskaita, finansinė analizė, valdymas valdymo, rizikos valdymo, mokslinių tyrimų ir tyrimo. Be to, studentai turės naudos iš skatinant jų vadybinius, kalbinės galimybes.

Kaip tai specializacija ateiti į formavimas?

Kaip dalis mūsų socialinės atsakomybės, platus tyrimas dėl darbo rinkoje buvo atlikta kuri atskleidė taip:... [-]

Jordanija Amman
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Amman Arab University

Mobiliosios technologijos plito labai greitai mobiliųjų produktų ir sprendimų, pavyzdžiui, smartphonach, tabletės, bevielio ryšio infrastruktūrą ir bevielio duomenų planu ... [+]

Mobiliosios technologijos plito labai greitai mobiliųjų produktų ir sprendimų, pavyzdžiui, smartphonach, tabletės, bevielio ryšio infrastruktūrą ir bevielio duomenų planus forma. Suinteresuotosios specialistai gali užtrukti internete arba klasėje mokymo kursai sverto savo mobilių žinias ir įgūdžius.

Tačiau jauni žmonės gali rasti tokių kursų sunku naudotis kaip tokie kursai reikalauja dalyviams turi puikią žinių ir praktinės patirties įvairiose srityse, įtvirtinti į Mobile Computing stuburą, pavyzdžiui, Kompiuterija ir programavimo kalbų; Plėtra / Testas / Operacija platformose; Tinklo ir Wireless Network Systems; Operacinės sistemos; Interneto technologijos (pvz Web-Serveriai ir Skriptų kalbų, tokių kaip Servlets, JSP, ir tt), duomenų centrų ir tt Taigi, jis tapo itin svarbu, kad "Academia prisiima vaidmenį sukurti ir pasiūlyti padorų bakalauro programas, sutelkti dėmesį į Mobile Computing.... [-]

Jordanija Amman
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba