Amman Arab University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Amanas Arabų universitetas (NNV) buvo įkurta 1999 metais kaip privati ​​(ne pelno) universitetas specializuojasi magistrantūros studijų pavadinimu "Amanas Arabų universiteto Aukštųjų studijų". Tai buvo pirmasis universitetas Jordanija pasiūlyti daktaro programas. 2009 metais universitetas pripažino pirmąjį pleistrą, bakalauro studentams ir jo pavadinimas buvo pakeistas į "Amano Arabų universiteto".

Universitetas pasiekė bendrą ir asmeninį akreditaciją Aukštojo mokslo akreditavimo komisijos (HEAC) Jordanijoje ir tai yra iš Arabų universitetų asociacijos narys.

Universitetas siekia didinti švietimo kokybę ir ji orientuota teikti studentams žinių ir įgūdžių, būti aktyvus ir efektyvus narys visuomenėje. Iš mokslininkų ir akademinių specialistų grupė sukūrė universitetą būti žinių švyturys ir veiksmingai ir efektyviai funkcionuoti su aukštos vientisumą esant pasaulinės klasės lygio. Be to, ten buvo iš aukštojo mokslo institucijų poreikis absolventai su žymiais kompetencijų siekiant spręsti dabartinius ir būsimus iššūkius.

Amanas Arabų universitetas tiekė vietos ir nacionalines rinkas su žymiais ir kvalifikuoti absolventai. Iš viso studentų, kurie buvo baigė universitetą visoms programoms viršija 7000.

Mes turime 90 pasižymėjusių dieninio fakulteto nariai, kurie baigė gerbiamų universitetų ir 522 studentus ir 449 antrosios pakopos studijų studentai.

Universitetas yra įsikūręs Jordanija gatvės Mobis su puikus vaizdas Amanas (kapitalas), Al-Balqa ir Jerash. Universitetas yra pastatyta ant 122 akrų ir Universiteto pastatai sujungtas ir sumaišyti su originalumu ir modernumo ir vieta yra apie 12 km į šiaurę nuo sostinės Amano. Universitetas yra modernus sąlygos išteklius ir priemones, vykdyti mokymo ir mokslinių tyrimų poreikius.

Misija ir Vission

VIZIJA:

Gerai žinomas vietos ir regionų universitetų aukštos kokybės mokymo, mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų.

MISIJA:

Norėdami parengti absolventus, kurie kritiškai mąstytojas, kūrybingas, ir visą gyvenimą besimokantiems ir įrengta žinių ir įgūdžių, kurie leidžia jiems konkuruoti rinkoje ir tapti lyderiais savo bendruomenėse, skatinti mokslinius tyrimus ir inovacijas dėstytojų ir studentų ir skleisti gautą žinias, skatinti nuolatinį kokybės gerinimą, o kurti veiksmingą partnerystę su bendruomene.

Vietos

Amanas

Address
Amman Arab University
PO Box 2234
Jordan Street-Mobis

Amanas, Amano gubernija, Jordanija