Oficialus aprašymas

Yarmouk universitetas

vizija

Vadovavimas ir kompetencijos švietimo ir mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų srityse; Yarmouk universitetas užimti svarbią vietą Jordanijos, regioniniu ir pasauliniu mastu.

žinutė

Mokslinių kompetencijų įvairiose žinių ir mokslo srityse parengimas, teikiant kokybiškas švietimo ir mokslinių tyrimų gamyba kūrybiškai tarnauti bendruomenei ir prisideda kuriant žiniomis pagrįstą ekonomiką, sukuriant stimuliuojančią akademinėje aplinkoje kūrybiškumo vietas, per minties, išraiškos ir reaguoti į visuomenės ir mokslo raidos reikalavimus.

700x450-pasėlių 90-20140318_101533-2

Nutarimas vertybes universitete

Universiteto strateginio plano sėkmė nustatyti vadovaujančių vertybes, kurios atstovauja neapsunkinti reglamentuojantys Universiteto visi reikalauja vaikų elgseną, tačiau paprasčiausiai nustatant tas vertes ilgiau pakankama, kad būtų pasiekti planą, jis turi būti skirtas toms veiklos vertybes vyksta konsolidavimas siekiant pereiti nuo vien šūkiais į galingas ir įtakingas aktai ir kietas pagrindas visų universitetų lygių prekybos. Akademinė Kompetencijos prezidentas ašies reikšmės valdančiosios universitete, šios vertybės yra 1. Socialinė ir moralinė įsipareigojimas: Yarmouk universitetas siekia aukščiausius socialinius ir moralinius įsipareigojimų lygį, o saikingai konsolidavimą ir lygybės linija su Aukštųjų religiją, papročius ir tradicijas Arabų arklių, Aukščiausiojo žmogaus idealų religijos mokymų vertybes.

  1. Filialai: universitetas siekia pasiekti aukščiausią nacionalinę pažiūros nuoširdi jos studentams ir darbuotojams lygiais: stiprinti nacionalinę dvasią, ir įdėti į viešąjį interesą aukščiau visų asmeninių interesų.

  2. World Vision: universitetas priima globalią viziją, kalbant apie tarptautinius humanitarinių principų ir standartų, ir siekia bendrauti pozityviai su visų kultūrų ir atidarykite bendradarbiavimo duris su visais tarptautiniais universitetais ir mokslinių tyrimų centrų.

  3. Įtraukimas: Universitetas siekia įtrauktį į įvairių formų žinias ir tarpdisciplininių mokslinių interesų sutelktas į jų plėtros integracija.

  4. Kokybė: Universitetas yra įsipareigojusi aukšto lygio švietimo standartų, visada siekia plėtoti ugdymo procesą, mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų pagal aukščiausius kokybės ir kokybės lygį.

  5. Apdovanoti puikių rezultatų ir atskaitomybę: Universitetas mano, kad teigiamas elgesys ir kompetencija visiems universiteto bendruomenės nariams turi būti remiamas Universiteto planų apdovanoti puikių rezultatų savo darbuotojams. Be to, universitetas darys atskaitomybės sistemą darbuotojams, ypač akademinio ir administracinio lyderius.

  6. Skaidrumas ir akademinė laisvė: Universitetas skatina atvirumą ir sąveiką su kitais, ir pabrėžia, kad teisingumo, akademinio sąžiningumo susidomėjimą ir laisvės vertybes.

  7. Decentralizacija: universiteto mano, kad reikia visoms šalims dalyvauti universiteto sprendimų priėmimo ir priėmimo procesą. Tai pasiekiama per sprendimų dėl departamentų, kolegijų ir administracinius vienetus ir studentams lygiais stiprinti. Universitetas remia tendenciją daugiau decentralizacijos priimant sprendimus ir imtis.

  8. Išsilavinęs institucija: universitetas mano, kad apčiuopiama pažanga gali būti pasiekta tik koreguojant universitetų praktiką, kad tilptų pokyčius šiuolaikinio mokslo ir technologijų bei jos taikymo mokymo ir mokslinių tyrimų srityse.
700x450-pasėlių-90-received_1697429547196228
Programs taught in:
Anglų
Arabic (Jordan)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Yarmouk University

Ši programa orientuota į archeologijos fondų ir jos svarbą atsižvelgiant į regiono istorijos ir senovės civilizacijų studijų. Siūlomos kursai universalinė spręsti paaiški ... [+]

Bendra informacija apie programą:

Mokymo kalba: arabų Kredito laikas: 132 Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Ši programa orientuota į archeologijos fondų ir jos svarbą atsižvelgiant į regiono istorijos ir senovės civilizacijų studijų. Siūlomos kursai universalinė spręsti paaiškinimo plėtrą ir principus archeologijos ir jo svarbą atsižvelgiant į regiono istorijos ir senovės civilizacijų studijų per materialinių išlieka. Studentai mokosi atpažinti senovės civilizacijų regione, jų archeologinių liekanų savybėmis, o taip pat šių palaikai data, analizavo ir mokėsi. Fakulteto nariai darbo katedros atlikti kasinėjimus ir lauko projektus archeologinių vietų, kurios paprastai vykdomos bendradarbiaujant su užsienio universitetais ir institucijomis. ... [-]

Jordanija Irbid
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Yarmouk University

Šia programa siekiama plėtoti žinias ir įgūdžius kultūros paveldo ir jo išsaugojimo. Studentai, studijuojantys šią programą tikimasi turėti žinias apie kultūros paveldą i ... [+]

Bendra informacija apie programą:

Mokymo kalba: arabų Kredito laikas: 132 Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Šia programa siekiama plėtoti žinias ir įgūdžius kultūros paveldo ir jo išsaugojimo. Studentai, studijuojantys šią programą tikimasi turėti žinias apie kultūros paveldą ir skirtingų požiūrių priežiūros ir valdymo kultūros išteklių srityje. Be to, studentai turėtų gebėti dirbti muziejuose ar kitų organizacijų, kurios dirba su įvairių sričių priežiūrą ir valdymą paveldo išteklių.

Bakalauro Laipsnis Reikalavimai programų, dėstomų arabų

Privalomojo Reikalavimai: (12 Kr Hr..), Išvardyti toliau ... [-]
Jordanija Irbid
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Yarmouk University

Ši programa suteikia aukštos standartus atitinkantį išsilavinimą, kad žmonės galėtų dirbti profesionaliai, kelionių ir turizmo pramonei. Ji tiekia Kelionės ir turizmas tu ... [+]

Bendra informacija apie programą:

Mokymo kalba: anglų Kredito laikas: 132 Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Ši programa suteikia aukštos standartus atitinkantį išsilavinimą, kad žmonės galėtų dirbti profesionaliai, kelionių ir turizmo pramonei. Ji tiekia Kelionės ir turizmas turizmo rinką su kvalifikuotų žmogiškųjų išteklių skirtingų lygių, ir skatina studentus efektyviai bendrauti daugiakultūrinėje aplinkoje.

Gyvenimo

Studentai apdovanoti bakalauras turizmo vadybos baigus šiuos kursus: A. University reikalavimai (27 Kr. Hr.) B. fakultetas reikalavimai (21 Cr.Hr.)

C. Universaliosios reikalavimai (84 Cr Hr..): -Compulsory reikalavimai (69) Cr.Hr.... [-]

Jordanija Irbid
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Yarmouk University

Ši programa suteikia kursus kalbos, lingvistika, literatūra, lyginamosios literatūros, vertimo, ir raštu. Ji siekia atskirti mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų studenta ... [+]

Bendra informacija apie programą:

Mokymo kalba: anglų Kredito laikas: 132 Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Ši programa suteikia kursus kalbos, lingvistika, literatūra, lyginamosios literatūros, vertimo, ir raštu. Ji siekia atskirti mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų studentams siūlant aukšto lygio baigusiųjų kvalifikuotų kartas studentams, turintiems mokslo, žinių ir gebėjimą susidoroti su modernia raida ir konkuruoti vietos ir regionų lygiu.

Gyvenimo

Studentai apdovanoti bakalauro laipsnį anglų kalbos ir literatūros baigus šiuos kursus: A. University reikalavimai (. 27 Cr Hr.)

Privalomieji dalykai (12 Kr. Hr.) Pasirenkamieji dalykai (15 Kr. Hr.) ... [-]
Jordanija Irbid
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Yarmouk University

Šia programa siekiama padėti studentams plėtoti kalbinius ir literatūros įgūdžių arabų kalba, suteikti galimybę studentams vertiname arabų kalba ir arabų islamo paveldą, ... [+]

Bendra informacija apie programą:

Mokymo kalba: arabų Kredito laikas: 132 Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Šia programa siekiama padėti studentams plėtoti kalbinius ir literatūros įgūdžių arabų kalba, suteikti galimybę studentams vertiname arabų kalba ir arabų islamo paveldą, ir kad absolventai patenkinti nacionalinėje rinkoje ar mokymo profesijų ar kitose srityse poreikius.

Bakalauro Laipsnis Reikalavimai programų, dėstomų arabų

Privalomojo Reikalavimai: (12 Kr Hr..), Išvardyti toliau

Visi nauji studentai turėtų imtis lygio egzaminą arabų kalbos, anglų kalbos ir darbo kompiuteriu įgūdžius. Studentai, kurie nesugeba sėkmingai bet kurį iš šių egzaminų privalo imtis šių papildomų prielaida kursus (099):... [-]

Jordanija Irbid
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Yarmouk University

Programa suteikia studentams švietimo kokybės ir reikalingų techninių įgūdžių kompiuterių mokslų, kad būtų galima pateikti visuomenei reikalingų paslaugų pereiti studenta ... [+]

Bendra informacija apie programą:

Mokymo kalba: anglų Kredito laikas: 134 Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Programa suteikia studentams švietimo kokybės ir reikalingų techninių įgūdžių kompiuterių mokslų, kad būtų galima pateikti visuomenei reikalingų paslaugų pereiti studentams pagal Jordanija poreikius, kaimyninių šalių ir kitų pasaulio dalių, įskaitant išsivysčiusiose šalyse, sukurti ryšius su vietos bendruomene, siekiant, kad būtų galima patenkinti savo poreikius, ir galiausiai suteikti konsultavimo paslaugas pramonės sektoriaus ir vietos korporacijų.

Gyvenimo

Tyrimas planas kompiuterių mokslo teikia šias padalinių informacinių technologijų ir kompiuterių mokslų fakulteto: Informatikos katedra Informacinių sistemų departamentas Vadybos informacinės sistemos departamentas Tinklų ir informacijos saugumo departamento Programinė įranga inžinerijos katedra Minimalus kredito valandos reikalingos sudarymo bakalauro laipsnį fakulteto yra (134) kredito valandos Sulaikyti iš skirstyti bakalauras Yarmouk Univ taisyklių. Ne (2) 1991 išduotas pagal įstatuose skyrimo mokslo laipsnių Yarmouk Univ. Nėra (118) 2003 Studentų priėmimas taip universitetines reglamentus ir taisykles kiekvienam pagal įstatus dėl studentų priėmimo į Yarmouk universiteto semestrą. ... [-]
Jordanija Irbid
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Yarmouk University

Šia programa siekiama suteikti studentams teorinių ir praktinių žinių archeologinių, biologinių ir socialinių aspektų žmonėms tyrimas. Be to, ji siekia supažindinti stude ... [+]

Bendra informacija apie programą:

Mokymo kalba: arabų Kredito laikas: 132 Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Šia programa siekiama suteikti studentams teorinių ir praktinių žinių archeologinių, biologinių ir socialinių aspektų žmonėms tyrimas. Be to, ji siekia supažindinti studentus su įvairių kultūrų ir visuomenių. Mokė programoje kursai yra skirtos suteikti studentams teorinių ir praktinių patirtį archeologinių, biologinių ir socialinių aspektų drausmės, kuri yra susijusi su žmogaus tyrimo ir jo kultūrą. Departamentas specializuojasi laboratorijas tyrimo ir gydymo skeleto liekanų. Jis atliko daug tyrimų, susijusių su Jordanijos visuomenės ir jos kultūros ir dalyvavo daugelyje mokslinių tyrimų projektų su nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis.... [-]

Jordanija Irbid
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Yarmouk University

Ši programa orientuota į abiejų teorinius ir praktinius aspektus, telekomunikacijų inžinerija. Iš viso 167 kredito valandos, siūlome inžinerijos programa, kuri suteikia į ... [+]

Bendra informacija apie programą

Mokymo kalba: anglų Kredito valandos: 167 Trukmė Studijų trukmė: 5 metai

Programos aprašas

Ši programa orientuota į abiejų teorinius ir praktinius aspektus, telekomunikacijų inžinerija. Iš viso 167 kredito valandos, siūlome inžinerijos programa, kuri suteikia įgūdžius pagrindinių sąvokų elektros inžinerijos, matematikos, fizinių mokslų, be to, analoginių ir skaitmeninių komunikacijų. Specializuoti ir pažangios temos telekomunikacijų taip pat siūloma, pavyzdžiui, bevielio ryšio, palydovinio ryšio, mikrobangų krosnelė, antenos, duomenų perdavimo, kompiuterinių tinklų, skaitmeninio signalo programavimas, ir tt .Sriegines programa siūlo inžinerijos laipsniui įrengtas su praktine patirtimi, reikalingų sėkmingai telekomunikacijų pramonėje , vyriausybės paslaugų arba Aukštųjų mokyklų.... [-]

Jordanija Irbid
September 2019
Dieninės
5 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Yarmouk University

Šia programa siekiama mokyti studentams rašyti spaudos straipsnius ir pranešimus ir kaip gaminti profesionalius žurnalų straipsnius ir ataskaitas meną. Ugdymo turinio sud ... [+]

Bendra informacija apie programą:

Mokymo kalba: arabų Kredito laikas: 132 Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Šia programa siekiama mokyti studentams rašyti spaudos straipsnius ir pranešimus ir kaip gaminti profesionalius žurnalų straipsnius ir ataskaitas meną. Ugdymo turinio sudedamosios dalys sutelkti dėmesį į vietos ir regionų rinkos poreikius. Mokymo programa yra praktinio mokymo sudedamoji dalis, kuri yra įgyvendinama žurnalistikos "Sahfat Al Yarmouk, kuris išduodamas per savaitę ir funkcijas kaip laboratorija studentams įgyti jų raštu ir profesinę patirtį fakulteto laikraštyje.

Bakalauro Laipsnis Reikalavimai programų, dėstomų arabų... [-]

Jordanija Irbid
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

فيلم جامعة اليرموك