Read the Official Description

Kanados universitetas Dubajus siūlo Kanados remiantis mokymo Dubajaus centre, kultūros ir vertybių Jungtinių Arabų Emyratų (JAE). Kanados universitetas Dubajus (VDK) yra centralizuotai įsikūręs vos ne Sheikh Zayed Road lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo, Dubajaus metropolitenas (Finansinio centro stoties). Įkurta 2006 metais, Kanados universiteto Dubajus šiuo metu sudaro apie architektūros ir interjero projektavimas, verslo mokykla, inžinerijos, taikomosios mokslo ir technologijų mokyklos ir Aplinkos ir sveikatos mokykla School. Mes siūlome bakalauro ir magistro laipsnius. Mūsų anglų akademinių tikslų (EAP) programa yra skirta tiems studentams, kuriems reikia papildomų anglų kalbos įgūdžius.

10 priežasčių pasirinkti Kanados universiteto Dubajus

Yra daug priežasčių pasirinkti Kanados universiteto Dubajus jūsų bakalauro ar magistrantūros studijas, bet mums pasakyti, kas išskiria mus iš mūsų bendraamžių:

  1. Kanados pagrįstas mokymo programos

Siūlome išsilavinimą, grindžiamą Kanados mokymo programą, suteikdamas mums tarptautiniu mastu pripažintą kokybės ir patikimumo.

  1. Galimybė pereiti Kanadoje

Kaip portalą Kanados aukštojo mokslo, jūs galite pradėti savo laipsnį CUD tada baigti savo studijas ir baigė vieną iš mūsų partnerių institucijų Kanadoje.

  1. JAE akreditacijos

Visos mūsų programos yra akredituotos JAE mokslo ministerija: aukštojo mokslo reikalų.

  1. Tarptautinė fakultetas

Mūsų tarptautinė fakultetas yra aukštos kvalifikacijos ir įkvepiantis savo srityje, todėl inovatyvius mokymo stilių ir filosofiją iš viso pasaulio.

  1. baigusiųjų įsidarbinimo

Su švietimo remiantis Kanados principo nustatytų mokymosi rezultatais, CUD absolventai yra labai darbingas ir tarptautinėje darbo rinkoje.

  1. Lankstus mokymasis

Siūlome lanksčias programos tvarkaraščius - vakare ir savaitgaliais klasėms yra prieinama tiek bakalauro ir magistro programas.

  1. Verslo rajono vieta

Turime patogų Downtown vietoje, pačioje Dubajaus verslo rajono širdyje, su šiuolaikiniais akademinių ir pramogų.

  1. studentą orientuotas požiūris

VDK yra studentą orientuotas universitetas, kur mes vertiname studentų sėkmė virš visa kita.

  1. Mokslinių tyrimų galimybės

Mūsų tyrimų centras suteikia studentams galimybę dalyvauti pažangiausius mokslinius tarptautiniu ir JAE.

  1. Daugiakultūris studentas bendruomenė

Mes turime tikrai daugiakultūrėje mokymosi aplinką, su studentais iš daugiau nei 100 tautybių.

Misija

Kanados universitetas Dubajus skatina Kanados perspektyvas mokytis, mokslinių tyrimų ir taikymo, pagrįsto vertinimo ir pagarbos įvairių kultūrų ir JAE vertybes.

Vizija

Kanados universitetas Dubajus yra įsipareigojusi teikti studentams tarptautinės akademinės patirties, vadovaujasi aukščiausiais švietimo ir verslo etikos, pridėtinę vertę į asmeninį ir profesinį gyvenimą jos absolventų, ir bendruomenių, kuriose mes dirbame.

Instituciniai Tikslai ir uždaviniai

1 tikslas:

Sukurti ir išlaikyti palankią aplinką nuolatinio mokymosi ir tobulinimo, o nuolat vertinti visus CUD operacijų aspektus, siekiant užtikrinti aktualumo ir kompetencijos.

Tikslai:

1.1. Suteikti galimybes studentams pagerinti savo klasėje patirtį per daugialypės terpės ir interneto išteklių naudojimo.

1.2. Per institucinių veiksmingumo biuro, nuolat vertindama savo veiklą, kaip mokymo ir mokymosi organizavimo ir studentų pasitenkinimą ir darbuotojų su Universiteto veiklos.

1.3. Norėdami naudoti sisteminį planavimą, remiantis įrodymais, plėtoti universitetą tiek funkciniu ir strategiškai.

2 tikslas:

Priimti ir rodyti entuziazmą ir indėlį, visų darbuotojų ir studentų, ir remti visų ambicijų, suteikiant jiems tiek akademinės kompetencijos ir praktinės patirties, reikalingų karjeros sėkmę

Tikslai:

2.1. Numatyti meistriškumo mokymo vertinant pagal studento ir tarpusavio vertinimu.

2.2. Suteikti galimybes, tam tikrais atvejais, už darbo vietomis projektų ir kitos veiklos.

2.3. Verstis verslo, valdžios ir ne pelno organizacijos, per Dubajų su Universiteto darbą.

3 tikslas:

Norėdami generuoti orumo ir abipusės pagarbos atmosferą, kartu skatinant mokslinį diskusijas ir taikomuosius tyrimus.

Tikslai:

3.1. Norėdami sukurti kryptingą mokslinių tyrimų centrą, kuris žaloja taikomuosius mokslinius tyrimus ir vykdo tiek darbuotojus ir studentus į mokslinės veiklos vykdymui.

3.2. Norėdami turėti periodinį atviras ir viešas paskaitas skatinti diskusijas, pagrįstą akademinės griežtumo susirūpinimą keliančiais klausimais regione,

3,3. Kurti, su studentais ir darbuotojais, elgesio šiame kodas yra garbė ir gerbiamas kasdienį darbą universitete.

4 tikslas:

Prisiimti atsakomybę ir vertiname visų suinteresuotųjų šalių indėlis ypač mūsų veiklos kaip portalas į Kanados švietimo ir todėl, kad VDK pasirinkimo universitetas mūsų tikslinė rinka ir tuo pačiu patrauklaus darbdavio už visą akademinę, valdymo ir pagalbinių darbuotojų.

Tikslai:

4.1. Turėti aiškią strategiją bendradarbiaujant ir bendradarbiaujant su Kanados povidurinio švietimo įstaigų ir plėtoti bendradarbiavimo susitarimus, kurie atspindi šią strategiją.

4.2. Sistemingai rinkti duomenis iš suinteresuotųjų šalių, vidaus ir išorės, susijusius su Universiteto, jo strateginio prekės ženklo pozicijos ir jos augimo galimybes efektyvumą,

4.3. Toliau augti programų ir studentų skaičių bazę, kad būtų įvykdyti misiją ir pristatyti į strateginio plano universitete.

5 tikslas:

Kad būtų atsižvelgta į visų vidinių ir išorinių suinteresuotųjų šalių poreikius, užtikrinant pakankamus ir tinkamus išteklius kurie yra prieinami visų strateginių ir operatyvinių tikslų, tokiu būdu didinant Universiteto suverenitetą kaip nepriklausoma aukštojo mokslo institucijos.

Tikslai:

5.1. Vykdyti sistemiškai išteklių planavimą mokymo reikalavimus, ploto reikalavimų, biblioteka ir studentų paslaugų reikalavimus ir informacinių technologijų ir naudoti šiuos planus kaip už biudžeto plėtros ir strateginio planavimo pagrindu.

5.2. Siekti užtikrinti mūsų kaip savarankiškai finansavimo organizacijos statusą esant pirmai galimybei, naudojant naujas investicijas plėtrai ir vystymuisi.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Canadian University Dubai

Absolventai turės įgūdžių ir žinių, skelbti, redaguoti, gamina ir mokslinių tyrimų reklamos turinį per vietos ir tarptautinėje rinkoje. ... [+]

Absolventai turės įgūdžių ir žinių, skelbti, redaguoti, gamina ir mokslinių tyrimų reklamos turinį per vietos ir tarptautinėje rinkoje.

[-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian University Dubai

Ši programa yra mokoma arabų kalba. Spauskite čia, kad perskaitytumėte jo aprašymą arabų kalba ... [+]

Ši programa yra mokoma arabų kalba. Spauskite čia, kad perskaitytumėte jo aprašymą arabų kalba

[-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian University Dubai

... [+]

[-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BBA

Canadian University Dubai

BBA Apskaita ir finansai programa suteikiančias absolventai su žinių ir įgūdžių dirbti įmonių finansų ir apskaitos srityse. Studentai bus baigti sudėtinga programa, kuri ... [+]

BBA Apskaita ir finansai programa suteikiančias absolventai su žinių ir įgūdžių dirbti įmonių finansų ir apskaitos srityse. Studentai bus baigti sudėtinga programa, kuri apima kursus, pavyzdžiui, bankininkystės, vertybinių popierių analizė, Capital analizė, portfelio valdymo, finansinio reglamento, turto valdymas, Tarptautinės finansų valdymo, valdymo apskaitos sistemų, ir Tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (TFAS).

Privalumai

Absolventai iš apskaitos ir finansų programos yra parengtos tiems dinamišką ir iššūkių kupiname pasaulyje įmonių finansų, taip pat pasiruošę judėti į priekį savo apskaitos karjerą. Po programos, studentai turės būti pastatytas iš anksto į savo profesinę paskyrimo programas, įskaitant CMA, CFA, ir CA.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian University Dubai

tudents į e.verslo programą išmoksite šios technologijos naudojamos sprendžiant verslo sąvokas. Vėliau, imituotoje laboratorijoje, studentai taikys tokias sąvokas, išmokt ... [+]

e.verslo (elektroninis verslas) optimizuoja informacijos ir ryšių technologijų atėjimas, kaip priemonę didinti verslo konkurencingumą. Šiandien klientai ir darbuotojai vienodai turi teisę vairuoti verslą už tradicinių statinių svetainėse. Palaikoma Smart mobiliųjų technologijų, yra poreikis išnaudoti internetinių protingų visos įmonės informacinių sistemų gauti verslo vertybes ir įgyti konkurencinį pranašumą. Tokios technologijos išsklaido veiklos efektyvumą visose vidaus funkcinėse srityse (rinkodara ir pardavimas, gamyba, logistika, pirkimai ir apskaita), įskaitant išorinius subjektus, akcentuojančius dinamiškus klientus ir tiekėjo poreikius. Studentai e.verslo programą išmoksite šios technologijos yra naudojamos sprendžiant verslo sąvokas. Vėliau, imituotoje laboratorijoje, studentai taikys tokias sąvokas, išmoktas naudojant Enterprise Resource Planning (ERP) taikymo sistemą, tokią kaip SAP... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian University Dubai

Tarptautinio verslo BBA rengia studentus vadovaujančioms karjeroms vis labiau konkurencingoms ir tarpusavyje susijusioms tarptautinėms verslo rinkoms. Tai pabrėžia būtini ... [+]

Pasaulinės galimybės sukėlė paklausą vadovams, kurie yra kompetentingi tarptautinėje verslo praktikoje ir strategijose. Vis dėlto vis daugiau įmonių sužino, kad rinka apima visą pasaulį. Nors tarptautinis verslas turi įvairias bendro pobūdžio ypatybes su vietiniu verslu, jis taip pat skiriasi keliais būdais.

Tarptautinio verslo aktualumas toliau didės, nes daugiau įmonių įsitraukia į tarptautines rinkas, norėdami įsigyti išteklių ir komponentų. Šiandienos įmonės žiūri visą pasaulį kaip potencialią rinką, didindamos tarptautinių verslo specialistų paklausą teikti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas visame pasaulyje. Tarptautinių verslo operacijų ateitis bus vienas iš nuolatinių augimo, nes papildomos įmonės perkelia į šią rinką.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Canadian University Dubai

... [+]

Atliekų tvarkymas [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian University Dubai

... [+]

Absolventai su interjero dizaino bakalauro bus įrengta

Kūrybiniai ir analitiniai įgūdžiai <li> Suprasti ekonominę, socialinę, konstrukcinę ir teisinę aplinką, kurioje veikia interjero dizaino praktika.</li> <li> Žinios apie profesionalų dizainą ir etines vertybes.</li> <li> Geras supratimas ir įrodytas gebėjimas interjero dizaino pagrinduose.</li> <li> Patobulintas grafinių ir žodinių ryšių gebėjimas</li> <li> Geros vidaus pastato sistemų, kodų ir tinkamų medžiagų žinios.</li>

Karjeros galimybės

Absolventai, turintys bakalauro studijų programą "Interjero dizainas", galės gauti šias paslaugas:... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian University Dubai

... [+]

Tinklo programuotojas [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 savaites
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian University Dubai

Programa atveria duris į plataus spektro karjeros galimybes ir galimybes toliau pažengusiems tyrimų dėl savo absolventų. Karjeros galimybės telekomunikacijų apima: ... [+]

Programa atveria duris į plataus spektro karjeros galimybes ir galimybes toliau pažengusiems tyrimų dėl savo absolventų. Karjeros galimybės telekomunikacijų apima:

[-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian University Dubai

BBA rinkodaros rengia studentus sėkmingai besikeičiančios globalios verslo aplinkos. Ji suteikia studentams su visų prekybos funkcijai organizacijoje aspektų suvokimą. S ... [+]

Rinkodara yra neatskiriama kiekvieną sėkmingą verslo operacijas. Vienas iš "Premier" marketingo veiklos yra suprasti klientų lūkesčius vertės ir sukurti rinkodaros planą, kuris bus susitikti ir viršyti šiuos lūkesčius reikiamu laiku, reikiamoje vietoje ir gera kaina.

Iš tiesų, šiandien itin konkurencingoje globalioje verslo aplinkoje, strateginis pozicionavimas produktų / paslaugų ir prekių ženklų yra laikomi kritinius sėkmės veiksnius beveik visoms organizacijoms. Aktyvi organizacijos reikalauja rinkodaros strategijas, būtinas siekiant patenkinti vartotojų poreikius, įgyti tvaraus konkurencinio pranašumo ir padidinti finansinę veiklą. BBA rinkodaros rengia studentus sėkmingai besikeičiančios globalios verslo aplinkos. Tai suteikia studentams supratimą apie visus rinkodaros funkcijos aspektus organizacijoje. Studentai susiduria su dabartinėmis vartotojų elgesio teorijomis ir praktikomis, rinkodaros tyrimais, pardavimais, mažmenine prekyba, reklama ir reklama, prekės ženklu ir e-rinkodara.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian University Dubai

BBA žmogiškųjų išteklių vadybos rengia studentų prisidėti tiek strategine ir veiklos į organizacijos plėtros jo jėgos. Studentai šią programą mokysis Strategic Staffing, ... [+]

Kaip informacinės technologijos judėti standartizuoti verslo procesus, žmogiškasis kapitalas tampa vienu iš svarbiausių išteklių organizacijoje. Kintančius pramonės ir prekybos darbo vietoje įstatymus ir internacionalizacija ir globalizacija įmonių reiškė, kad žmogiškųjų išteklių valdymas tapo kritinė strateginis aspektas visose organizacijose.

BBA žmogiškųjų išteklių vadybos rengia studentų prisidėti tiek strategine ir veiklos į organizacijos plėtros jo jėgos. Studentai šią programą mokysis Strategic Staffing, kompensacijų ir išmokų, darbuotojo ir darbo santykiai, integruota žmogiškųjų išteklių plėtros sistemas ir sprendimų paramos procesus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Canadian University Dubai

... [+]

Karjeros galimybės

Egipto JAE ir platesniame regione reikalaujama tinklų kūrimo profesionalų. Šis laipsnis suteikia puikias perspektyvas užimtumo mokiniams, įskaitant:

[-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian University Dubai

Laipsnis programa suteikia studentams su gera suprasti funkcinių sričių struktūrą, įskaitant dizaino įrankiais, projektavimo metodikas ir dizaino filosofijos, giminingų s ... [+]

Architektūros studijų programos bakalauro suteikia jums gerai suprasti funkcinių sričių architektūra, įskaitant dizaino įrankiais, projektavimo metodikų ir dizaino filosofijas, giminingų su sprendimų priėmimo ir veiksmingų pristatymo procesus. Jis plėtos savo žinias apie profesinės architektūros ir etines vertybes ir supažindinti jus su operacine aplinka architektūros praktikoje. Visą programą jums bus suformuoti gerą supratimą ir įrodyta, sugebėjimą architektūros dizaino pagrindus, didinti savo gebėjimus grafikos ir burnos ryšių ir plėtoti išsamių žinių apie pastato sistemų, kodeksų ir tinkamų technologijų ir medžiagų, taip pat iš dėkingi, ir jautrumas link, ekologija ir aplinkos apsauga. Privalumai Absolventai su interjero dizaino bakalauro bus įrengti:... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
September 2019
Dieninės
5 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Canadian University Dubai
Address
1st Interchange, Sheikh Zayed Road
Dubai, Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
Interneto svetainė