Oficialus aprašymas

Dubajus dizaino ir inovacijų institutas (DIDI) siūlo unikalų dizaino švietimą, ketverių metų bakalauro laipsnį (BDes) forma . Pirmasis tokio pobūdžio regionas, DIDI mokymo programa buvo sukurta bendradarbiaujant su Masačiusetso technologijos institutu (MIT) ir Parsons School of Design , ir siūlo išskirtinę programą, tvirtai įtrauktą į dizaino ir kūrybišką problemų sprendimą.

DIDI, atidaręs duris 2018 m. Rudenį, yra privatus, ne pelno siekiantis dizaino institutas.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Dubajaus dizaino ir inovacijų institutas mano, kad dizaino švietimo ateitis yra eksperimentinė, transformacinė, sutrikdanti ir tarpdisciplininė. Mes ketiname tapti pasirinktos mokyklos naujos kartos pokyčių kūrėjais, kurie sukurs ir sukurs tvarius dizaino sprendimus šiuolaikinėms problemoms, kurios bus naudingos rytdienos visuomenei.

DIDI rengia studentus veiksmingai reaguoti į sparčiai besikeičiančią pasaulį su perduodamais įgūdžiais, kurie yra tarpdisciplininiai ir problemų sprendimo būdai. Mes pasirūpinsime naujos kartos keitimo kūrėjams naudoti dizainą kaip priemonę, kuriant teigiamus pokyčius. Mūsų studentai mokysis vizualaus raštingumo ir technologinių gebėjimų ugdyti amatų, formos ir sukurti tvarią ateitį. DIDI remia naujus dizaino talentus visame regione per atviro kodo ir bendradarbiavimo metodą, kuris vertingas bendradarbiavimą ir partnerystę. Mes investuojame į integruotas mokymo programas ir technologinius eksperimentus.

  • DIDI sukurs 21-ojo amžiaus lyderius ir įtaką.
  • DIDI pristatys pasaulinio lygio mokymo programas ir pasaulinius mokslinius tyrimus, kad sukurtų naujos kartos kvalifikuotų asmenų regione.
  • DIDI suteiks naują mokymosi patirties ekosistemą.
  • DIDI suteiks studentams pagalbą ir prieigą prie inkubacijos paramos.
  • DIDI naudos dizainą kaip naują keitimo kalbą.

58555_16123_104_Aerial_View_01-min.jpg

DIDI KEMPUS siūlo erdvę kūrybos link, kad būtų įkvėpta.

DIDI miestelyje bus pristatomos interaktyvios ir šiuolaikinės darbo vietos jauniems dizaineriams JAE, "Creative Community" širdyje d3.

"Foster + Partners" sukurtas universitetas sukuria unikalią mokymosi aplinką, skirtą studentams ugdyti ir pristatyti savo naujoves ir kūrybiškumą.

"Socialiniai" laiptai pastato širdyje jungia visus šešis aukštus, sukuriantys neoficialias erdves sąveikai, debatams ir parodymui, kartu sujungti studijas. Skirtingos grindų plokštės kiekviename lygyje sukuria dinamiškas vidines terasas, iš kurių atsiveria centrinis atiumas.

Erdvė išdėstyta "mega" studijoje , kartu su pasaulinės klasės įrenginiais, leidžiančiais kryžminiu dizaino disciplinų bendradarbiavimu, dinamiškoje aplinkoje pritraukti studentus ir dėstytojus. Universiteto kūrybinėje bendruomenėje d3 plotas yra 100 000 kvadratinių pėdų, o jame bus 550 studentų.

Po studijos

Studentai, gyvenantys Dubajus, turės pavydėtiną prieigą prie neįtikėtino dizaino renginių kalendoriaus, kuriame yra "Dubai Design Week", "Dubai Design Days", "Fashion Forward" ir "Abwab". "Futuristinis" miestas Dubajuje gali pasigirti auksiniais paplūdimiais, dykumais ir augančiais menais bei gatvėmis. kultūros siužetas, sukurtas prieš kvapą gniaužiančią Dubajus.

Futuristinis, daugiakultūris ir saugus Dubajuje yra inovacijų miestas, kuris pritaria rytdienos pokyčių kūrėjams.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) yra privatus, ne pelno siekiantis universitetas, akredituotas Jungtinių Arabų Emyratų Aukštojo mokslo ministerijos. ... [+]

Dubajaus dizaino rajono centre, d3, Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) yra privatus, ne pelno siekiantis universitetas, kurį aukštojo mokslo ministerija akreditavo kaip universitetą. Pirmą kartą 2018 m. „DIDI“ daugiausia dėmesio skiria naujos kartos dizainerių ugdymui, kuravimui ir kūrimui.

DIDI užmezgė strateginį bendradarbiavimą su Masačusetso technologijos institutu ir Naujosios mokyklos Parsonso dizaino mokykla, kad parengtų mokymo programą, kuria siekiama suteikti studentams galimybę išsiaiškinti savo ketverių metų mokomąją kelionę, baigiant pirmuoju regiono integruotu Dizaino bakalauras , turintis galimybę pasirinkti koncentraciją produktų dizaino, multimedijos dizaino, mados dizaino ir strateginio dizaino valdymo srityse .... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Student Life at DIDI

The Vision of DIDI

The Institute

The Future

http://didi.ae/
Address
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
Dubai, Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
Telefonas
+971 3434 392