Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie EIBFS

Įkurta 1983 metais, Emyratai institutas Bankininkystė ir finansai studijų (EIBFS) siūlo pasaulinio lygio švietimo programas, mokymo sesijų ir giminingų paslaugas bankininkystės ir finansų srityje savo trijų moderniausių miesteliai strategiškai įsikūrusi Sharjah, Abu Dabis ir Dubajus , Įsipareigojusi Emiratisation iniciatyva EIBFS palaiko JAE piliečiams teikiant geriausios mokymo priemones ir skatinant karjeros bankininkystės ir finansinių paslaugų sektoriuje.

EIBFS buvo visame pasaulyje integruota su įvairių pirmaujančių institutų ir universitetų pasaulyje atnešti ir pasiūlyti geriausią programas ir kursus bankininkystės ir finansų į JAE.

EIBFS padarė didelį indėlį į gyvenimo ir karjeros tūkstančių studentų ir dirbančių specialistų domeno zonoje bankininkystės ir finansų palaikomas savo aukštos kvalifikacijos, kvalifikuotų ir patyrusių akademikų ir verslo trenerių.

EIBFS patyrė didelį augimą per metus, ypač studentų ir stažuotojų, akademinių ir mokymo programas, universitetų svetainėse, dėstytojai ir darbuotojai, absolventai ir įvairių kitų matmenų.

Kasmet institutas sveikina tūkstančius studentų ir stažuotojų iš visos JAE šviesti, mokyti ir siūlome platų bankininkystės ir remiamų geriausia lygio mokslinių tyrimų, kompetencija, programų ir įrenginių finansinių mokymosi galimybes.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Bachelor of Science in Banking & Finance (BScBF)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Abu Dhabi Sharjah + 2 daugiau

[+]

Misija

Tikslai [-]

Bachelor of Science in Banking & Finance Accounting (BScBFAcc)

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Abu Dhabi Sharjah + 2 daugiau

[+]

Bendrovių valdymas Islamo apskaitos Tyrimo metodika

4 metai

[-]

Vaizdo įrašai

Welcome to the Emirates Institute for Banking and Financial Studies