Manipal Academy of Higher Education Dubai

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apžvalga

"Manipal" aukštojo mokslo akademija, "Dubai Campus" yra filialas MAHE (laikomas Universitetu), Manipal Indija, turinti 64 metų senumo; 400 000 absolventų

"Manipal University" dabar "MAHE" įsteigė savo veiklą Dubajuje, Jungtinėje Karalystėje, 2000 m. Šiuo metu ji priima daugiau kaip 1800 studentų iš 40 tautų visame pasaulyje ir yra Indijos daugiadisciplininis universitetas regione.

2011 m. Rugsėjo mėn. "MAHE" Dubajus persikėlė į savitą moderniausią universiteto miestelį. Išskleisdamas 750 000 kvadratinių pėdų apgyvendintą teritoriją, sparčiai augantis universitetas gali apsistoti virš 5000 studentų. Naujojoje Dubajus tarptautinio akademinio miestelyje (DIAC) įsikūrusiame universitete įsikūrusi pažangiausi inžinerijos, vadybos, biotechnologijų ir informacinių technologijų laboratorijos, be modernių klasėje sukurtų klasių, taip pat yra nemažai geriausių šios srities studijų ir seminarų programos žiniasklaidoje

Universitete taip pat yra daugybė bibliotekų, kavinių, gausių uždarų ir laukinių sporto renginių, įskaitant sporto takelį, teniso kortai, treniruoklių salę ir fitneso centrą bei berniukų ir mergaičių poilsio centrą. Visas universitetas yra "Wi-Fi" įgalintas.

Ne tik mokslininkai, bet ir MU, Dubajus studentai susiduria su papildomomis studijomis, sporto veikla ir kitais kultūriniais renginiais.

Priežastis, kodėl norite pasirinkti bakalauro studijų programą MAHE Manipal, Dubajus Campus:

  • Labai patyręs
  • Taikymas orientuotas
  • Specialios paskirties vietos ir palaikymo paslaugos
  • Geriausios klasės laboratorijos
  • Išplėstiniai globalūs bendradarbiavimai ir akademinės partnerystės
  • Platus lauko
  • Studentai iš 40 šalių

Vietos

Dubajus

Address
G04,Dubai International Academic City (DIAC)
PO Box 345050

Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai