Mena College of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Mena College of Management yra jauna, įtraukianti aukštojo mokslo įstaiga, kurios tikslas - išugdyti puikius ir puikius absolventus siūlant 4 bakalauro programas. Atsižvelgdamas į įsidarbinimo galimybes ir rinkos poreikius, MCM apima daugybę vadybos, verslo ir pramonės reikalavimų.

Naujasis MCM miestelis, įsikūręs Jumeriah mieste, dažnai žinomas kaip Dubajaus širdis, siūlo išskirtinę mokymosi ir tobulėjimo aplinką. Universiteto mieste yra daugiau nei 13 klasių ir laboratorijų, socialinių ir dirbtuvių erdvių. Studentų skaičius viršija 1300; Nuo fakulteto iki kitų studentų kiekvienas asmuo gauna naudos iš kolegijos įvairovės ir įtraukimo.

Karjeros potencialo atrakinimo raktas

Kaip mes visi žinome, išsilavinimas yra raktas į jūsų karjeros galimybių išlaisvinimą. Daugelis žmonių grįžta į aukštąjį mokslą tęsti mokslų, nes nesvarbu, kokia jūsų karjera, tolesnis profesinių įgūdžių tobulinimas jums padės. Galite padidinti pasitikėjimą savimi, pasiekti karjeros progresą ir pagerinti savo uždarbio galimybes.

Mena College of Management (MCM) yra aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Jumeirah, Dubajaus, JAE širdyje. MCM siūlo bakalauro studijų programas, akredituotas Švietimo ministerijos (ŪM) ir Dubajaus Žinių ir žmogiškojo vystymosi tarnybos (KHDA).

MCM supranta rinkos ir pramonės šakų, kurios pirmauja verslo srityje MENA regione, poreikius, ir, savo ruožtu, siūlo keturias gerai parengtas bakalauro studijų programas.

Be kokybiško aukštojo mokslo teikimo, Mena College of Management siūlo daugiakultūrę aplinką ir tarptautinį palaikomąjį fakultetą.

124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Mūsų vizija

MCM siekia būti regioniniu mastu pripažintu geriausiu kolegija, siūlančia įvairias, aukštos kokybės akademines programas, paremtas tyrimais ir praktiniu pritaikymu realiame pasaulyje.

Mūsų misija

Kaip kolegija, kurios specializacija yra į studentą orientuotas aukštasis mokslas, MCM siūlo mokymosi patirtį ir galimybes, suteikiančias absolventams sėkmę pasirinktoje karjeroje; skatina ir remia mokslinius tyrimus ir jų sklaidą; ir atsižvelgia į socialinius bei ekonominius bendruomenės poreikius teikiant tęstinį išsilavinimą ir mokymą vadybos srityse bei įgyvendinant bendruomenės dalyvavimo projektus.

Pagrindinės vertybės

Septynios MCM vertybės yra pagrindas visoms savo veikloms ir indėlis į jos vizijos ir misijos įgyvendinimą.

Kolegialumas

MCM yra įsipareigojusi kurti ir palaikyti kolegialią mokymosi aplinką, kurioje su visais žmonėmis būtų elgiamasi pagarbiai.

Vientisumas

MCM vykdo veiklą, susijusią su mokymu, tyrimais ir aptarnavimu, savo veikla ir visais santykiais pagal aukščiausius etinius standartus.

Judrumas

MCM, būdama maža nišinė aukštojo mokslo įstaiga, siekia reaguoti į naujas galimybes ir lanksčiai reaguoti į besikeičiančių aplinkybių ir kylančių pasaulinių aukštojo mokslo tendencijų iššūkius.

Kompetencija

MCM yra įsipareigojusi siekti meistriškumo visuose savo darbuose, susijusiuose su pagrindinėmis mokymo ir mokymosi, mokslinių tyrimų ir bendruomenės dalyvavimo funkcijomis, taip pat visomis savo operacijomis ir pagalbine veikla.

Dėmesio centre

MCM tvirtai laiko studentą visos savo švietimo ir susijusios veiklos centre.

Mokymasis visą gyvenimą

MCM pripažįsta visą gyvenimą trunkančio mokymosi svarbą ir remia jį vykdydamas informavimo ir profesinio tobulėjimo veiklą.

MCM tikslai

Studentų sėkmė

Mes ruošiame šiandienos besimokančius rytojaus bendruomenėms ir darbo vietoms.

Prieiga prie aukštojo mokslo

Mes sukurti išsamią programavimas, kelis Pathways ir paramą studentams pasiekti švietimo tikslų.

Mokymasis

Mes teikiame kompetenciją švietimo ir įgūdžių ugdymo srityje, skatindami visus MCM studentus ir kitus bendruomenės narius mokytis visą gyvenimą.

Taikomieji tyrimai

Mes bendradarbiaudami su verslu, pramone, socialinėmis agentūromis, kitomis aukštojo mokslo institucijomis ir vyriausybe prisidedame ekonomiškai ir socialiai.

Naujovės

Plėtojame kultūrą, skatinančią naujoves, verslumą ir lankstumą, ir, atsižvelgdami į organizacijos veiksmingumą, atsižvelgiame į pokyčius.

Mūsų įsipareigojimas žmonėms

Mes kuriame dinamišką darbo ir mokymosi bendruomenę, kuri vertina žmones, palaiko įtraukimą, iniciatyvą, asmeninį tobulėjimą ir abipusę gerovę.

Mūsų įsipareigojimas skatinti įvairovę ir teisingumą užimtumo srityje

Mes stipriname įvairią darbo jėgą, kuri skatina, atspindi ir palaiko mūsų įvairiapusę kolegijos bendruomenę.

Internacionalizacija

Šiuo metu MCM programos yra pripažintos Aukštojo mokslo ministerijoje Jordanijoje, Sirijoje ir Jemene.

124341_pexels-photo-1438072.jpeg

Vietos

Dubajus

Address
Al Safa 1, Street 8B, Building 43 (Near Al Ittihad Pvt.School) Jumeirah
Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai