Murdoch University Dubai

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studijos Murdoch'e

Būdami Murdocho studentu, turėsite struktūrą, palaikymą ir erdvę savo keliui nueiti, taigi baigsite ne tik darbą, bet ir gyvenimą. Naršykite mūsų platų kursų spektrą ir sužinokite, kaip kreiptis norint prisijungti prie mūsų pasaulinės laisvųjų mąstytojų bendruomenės šiandien.

Murdoch University Dubai yra pagrindinė Murdocho universiteto, įsikūrusio Perte, Vakarų Australijoje, filialas. Mūsų gyvybingas miestelis Dubajuje patenkina augančią kvalifikuotų specialistų paklausą įvairiose pramonės srityse. Visi kursai vyksta pagal tuos pačius akademinius reikalavimus, kaip ir Australijoje siūlomi kursai, dėstomi aukštos kvalifikacijos tarptautinių dėstytojų. Suteikti laipsniai yra išduoti Australijoje ir yra visiškai tokie patys kaip suteikiami Australijos universiteto mieste.

Dubajaus universiteto miestelį 2008 m. Atidarė Jo Ekscelencija Sheik Nahayan Bin Mubarak Al Nahayan, JAE aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministras. Jis yra Dubajaus tarptautiniame akademiniame mieste. Filialą licencijavo Dubajaus vyriausybės reguliavimo institucija, Žinių ir žmogaus tobulėjimo tarnyba (KHDA).

Mūsų lanksčios mokymosi galimybės yra pritaikytos tam, kad galėtumėte susiplanuoti studijų kursą pagal savo asmeninius reikalavimus. Kodėl verta rinktis iš verslo ir žiniasklaidos, kai galite abu? Mūsų dvigubas pagrindinis pasirinkimas leidžia sujungti dvi skirtingas disciplinas į vieną įvairiapusį išsilavinimą, nepratęsiant laiko universitete.

Murdoch'e mes didžiuojamės, kad turime tarptautiniu mastu kvalifikuotą fakultetą, mokantį jus visame pasaulyje pripažintais laipsniais. Nepaisant to, ar esate pamatų programos studentas, ar bakalauras, ar magistro laipsnis, dėstytojų ir siūlomų programų kokybė yra pasaulinės klasės.

Studijos Murdoch University Dubai reiškia ne tik mokymąsi pasirinktoje srityje. Tai taip pat reiškia tyrinėti naujus mąstymo būdus, atrasti skirtingas perspektyvas ir rasti būdų, kaip pakeisti.

Mes turime palaikymą, galimybes ir lankstumą, kurie padės įgyti įgūdžių, žinių ir gyvenimo patirties, kurių jums reikia norint pasiekti savo tikslus.

 • Pasaulinis geriausiųjų šimtukas : patenka į 100 geriausių jaunų universitetų pasaulyje (2017 m. Jaunųjų universitetų reitingas, „Times Higher Education“)
 • Penkių žvaigždučių įvertinimas: Dėl absolventų pradinio atlyginimo ir išsilavinimo („Gerų universitetų vadovas 2018“)
 • Kompetencijos lygis moksliniuose tyrimuose: 85 proc. Ar aukštesnių klasių mokslinių tyrimų disciplinų yra pasaulinio lygio standartas (Australijos tyrimų kompetencijos (ERA) 2015 m. Australijos tyrimų taryba)128515_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Kodėl verta rinktis „Murdoch“ Dubajuje?

 • Patrauklus gyvenimo būdas studentams: pragyvenimo išlaidos Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) yra vienos mažiausių tarp besivystančių ir kylančių šalių. Smėlio kopų apsuptas miestas turi nemažą dalį nuostabių paplūdimių ir šiltų vandenų, o ištisus metus gauna saulės. JAE taip pat yra labai saugi ir moderni šalis, kurioje smurtiniai ir turtiniai nusikaltimai yra labai žemi.
 • Daugiakultūris ir kosmopolitinis miestas: arabų kultūra yra giliai įsišaknijusi Dubajuje, tačiau JAE yra egzistuojanti tauta, todėl joje yra tiek daug kultūrų įvairovės. Dubajuje studentai gali mėgautis kosmopolitišku ir tarptautiniu gyvenimo būdu, suteikdami daugybę galimybių bendrauti su įvairių tautybių ir kultūrinių sluoksnių žmonėmis. Dubajuje jausitės kaip namuose, jei laikysitės įstatymų ir gerbsite kultūras bei vertybes.
 • Mėgaukitės ne visą darbo dieną studijuodami: Murdocho studentams, turintiems darbo leidimą, leidžiama dirbti ne visą darbo dieną laisvosiose zonose. Formalių valandų apribojimų nėra, jei jie atitinka pagrįstą studijų grafiką.
 • Galimybių miestas: Absolventai Dubajuje turi daugybę galimybių įsidarbinti gavę laipsnį, o profesinių galimybių kilimą lėmė sparti ne naftos sektoriaus, pavyzdžiui, statybų pramonės, plėtra.
 • Stebuklų šalis: Dubajus nėra tik subrendęs su gamtos atrakcionais, čia taip pat yra pakankamai žmonių sukurtų atrakcionų, kurie jus užimtų. Studijuodami Dubajuje, jūs gausite daug galimybių dažnai lankytis šiuose pripažintuose atrakcionuose.

Campus infrastruktūra

Dubajaus tarptautiniame akademiniame mieste esantis Murdoch University Dubai teikia moderniausias galimybes ir pasaulinės klasės technologijas, kad studentai galėtų naudotis aukščiausiais švietimo standartais visame pasaulyje.

Mūsų Dubajaus miestelio patalpose yra modernūs paskaitų teatrai, administracinės įstaigos ir studentų palaikymo paslaugos. Universiteto miestelyje yra visiškai profesionali aukštųjų technologijų televizija, taip pat pogaminimo įranga. Centrinėje bibliotekoje veikia „vieno langelio“ principas, skirtas studentų mokymuisi ir paslaugų teikimui. Tai taip pat suteikia studentams prieigą prie visų elektroninių duomenų bazių, kurias teikia pagrindinis Australijos miestelis.128516_pexels-photo-1543895.jpg

Universiteto paslaugos:

 • Kino studija
 • Redaguoti paketą
 • Kompiuterių laboratorija
 • Bendras kambarys
 • Biblioteka
 • Studentų pervežimas

Dubajus Tarptautinis akademinis miestas

Dubajaus tarptautinis akademinis miestas (DIAC) yra vienintelė pasaulyje laisvoji zona, skirta aukštajam mokslui. Įkurta 2007 m. Kaip „TECOM Investments“ dalis, DIAC siekia plėtoti regiono talentų fondą ir įtvirtinti JAE kaip žinių ekonomiką.

DIAC yra svarbiausias aukštojo mokslo tikslas regione, įsikūręs visiškai įrengtame 18 milijonų kv. M miestelyje su modernia modernia įranga. Šiuo metu DIAC yra 21 tarptautinių filialų miesteliai, priklausantys JAE, iš viso 37, tai yra didžiausias skaičius bet kurioje vietoje.

Dubajaus tarptautinis akademinis miestas, turintis daugybę prekybos vietų, yra savarankiška bendruomenė, siūlanti savo nuomininkams ir lankytojams maisto ir gėrimų pardavimo vietas (įskaitant „Costa Coffee“, „Subway“, „Bombay Chowpatty“ ir „All Day Minimart“), vairavimo institutą, priežiūros nuomos paslaugas, kelionių agentūra, vaikų darželis, grožio salonai, odontologijos ir medicinos klinika.

Vietos

Dubajus

Address
Block 10, 4th Floor, Dubai International Academic City, Academic City Road
Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis