N|A|M|E Dubai (Nest Academy of Management Education)

Įvadas

Oficialus aprašymas

NEST vadybos švietimo akademija, Dubajus yra naujo amžiaus verslo mokykla Dubajuje. Licencijavo KHDA (Žinių ir žmogiškojo vystymosi tarnyba - Dubajus) ir akredituota garsios JK suteikiančiosios įstaigos, siūlančios kreditus turinčias JK kvalifikacijas visais lygiais naujojo amžiaus karjeroje, tokiose kaip Renginių valdymas, Sporto vadyba, Svetingumo vadyba, Verslo vadyba, Kompiuterija (IT) ) ir mokymas.

„Nest Academy“ grupė per savo 7 miestelius 6 miestuose, jau 18 metų vykdo naujojo amžiaus karjeros programas ir iki šiol suformavo daugiau nei 11 000 studentų karjerą.

Kursai yra specialiai sukurti norint sukurti įgūdžių rinkinius, reikalingus sėkmei pramonėje. Pabrėždami praktinį mokymą ir suteikdami geriausias praktikos galimybes, mūsų fakultetas vadovauja studentams kiekviename žingsnyje.

Mes specializuojamės mokymo metodikoje, kuri sujungia mokymą klasėje su praktiniu mokymu ir stažuotėmis, kad mūsų studentas galėtų pasiruošti užimtumui.

Mes siūlome specializuotus kreditus teikiančius akademinius kursus su tinkamu praktinių žinių ir patirties deriniu, sukurdami tikrai futuristinę mokymo programą, skirtą aukštos kvalifikacijos asmenims gaminti, ir verslininkams skirtą paleidimo planą. Vertinimai grindžiami užduotimis, atvejų tyrimais, verslumo projektais ir bendradarbiavimo pristatymais.

Kodėl NEST akademija?

 1. Naujojo amžiaus verslo mokykla Dubajuje
 2. JK kvalifikaciją įgiję už dalį išlaidų.
 3. 99% studentų vizos sėkmės procentas
  - Nereikalaujama patvirtinti lėšų ir banko ataskaitų
  - „Visa“ remia „Nest“ akademija
 4. 50% COVID19 stipendijų, sumažinant studijų kainą iki - 4500 USD už visus metus
  - Lankstus įmokų mokėjimas
 5. IELTS atleista
 6. Leidimas dirbti ne visą darbo dieną, uždirbkite, kol mokysitės!
 7. Vakaro ir savaitgalio paskaitos dirbantiems studentams
 8. Garantuojamos mokamos stažuotės svetingumo vadybos studentams
 9. Specialus praktikos ir praktikos skyrius
 10. Visuotiniai kredito pervedimai
  - galimybė perkelti į tarptautinius universitetų partnerių miestus 7 šalyse per praėjusius metus
  - Pradėkite Dubajuje, baigkite studijas JK už pusę kainos (+ PSW JK)

Siūlomos „New Age“ programos

Renginių valdymas - pradėkite savo karjerą vienoje iš sparčiausiai augančių pramonės sričių, apimančių įvairias konferencijas, įmonių renginius, prekybos muges, ekspozicijas, vestuves, žiniasklaidos ir pramoginius renginius ir dar daugiau.

Sporto vadyba - išmoksta sporto vadybos, verslo ir kultūros aspektus ir siekia karjeros sporto rinkodaros, objektų ir sporto renginių valdymo, vadovavimo, finansų valdymo srityse sporto srityje ir kt.

Verslo vadyba - įsisavinkite tarptautinio verslo vadybos elementus ir gerai išmanykite tarptautinį verslą, finansus, pardavimus ir rinkodarą, žmogiškuosius išteklius, personalo valdymą, operacijas ir mažmeninės prekybos vadybą.

Svetingumo valdymas - milijardų dolerių vertės svetingumo pramonė turi tris pagrindines sritis: apgyvendinimą, maistą ir gėrimus bei keliones ir turizmą. Tikimasi, kad nuo 2013 m. Iki 2023 m. Pramonės sektoriuje išaugs 8,7 proc. Užimtumo kelionių ir svetingumo sektoriuje, o tai išaugs 4 proc. Per metus, o pasaulyje iki 2023 m. Svetingumo įmonėse bus 337 mln. Darbo vietų, o tai reiškia, kad kiekviena iš 10 darbo vietų šioje planetoje vykdoma kas 1 .

Kompiuterija - nesuprantama vizualizuoti pasaulį be technologijos ir nustoti stebėtis jo įtaka žmonijai. Kompiuterija ir IT yra pasaulio dabartis ir ateitis. Manoma, kad pasaulinė skaitmeninių transformacijų rinkos apimtis padidės nuo 1–200 milijardų USD 2017 m. Iki 2000 milijardų USD 2020 m. Priėmus skaitmenines technologijas, bendra adresuojamų pasaulinių technologijų ir verslo paslaugų rinka greičiausiai išsiplės iki maždaug 4000 USD - milijardas iki 2025 m.

Apdovanojimai ir apdovanojimai

„Nest Academy“ tėvų miesteliai pelnė šiuos apdovanojimus ir apdovanojimus

 • NAEMD kursai pateko į „Times Top 75“ B mokyklas
 • ASIA UGDYMO SUMMITAS NASM apdovanojo „ Geriausia inovatyvių sporto vadybos akademija“ 2015 m
 • 2015 m., 2016 m. Ir 2017 m. NAEMD suteiktas ASIA UGDYMO SUMITAS „GERIAUSIAS RENGINIŲ VALDYMO INSTITUTAS“
 • NAEMD užėmė 1 vietą Indijoje kaip privačią aukštojo mokslo įstaigą pagal Profesinio švietimo“ programą „Education World India 2019-20“
 • LIMCA rekordų knygoje NAEMD buvo sertifikuota kaip „PIRMOJI IR AZIJOS INSTITUTAS“
 • Pasaulinis švietimo aukščiausiojo lygio susitikimas NASM suteiktas kaip „geriausias SPORTO VALDYMO INSTITUTAS“ 2019 m.
 • Indijos švietimo kompetencijos apdovanojimai, kuriuos „Time Research“ suteikė NAEMD kaip „GERIAUSIĄ RENGINIŲ VALDYMO INSTITUTĄ“ 2013, 2014 ir 2015 m.
 • Švietimo pasaulio Indija 2019-20 klasifikavo NASM kaip 1 vietą Indijoje kaip privačią aukštojo mokslo įstaigą, skirtą „ SPORTO IR KURINTOJO UGDYMUI
 • NAEMD apdovanotas už Excellence Event Management mokslo viduryje dienos
 • NASM yra asocijuotas „KHELO INDIA“ 2019 ir 2020 m
 • „NEST“ akademija UNICA 2019 pripažinta '' vadovaujančia INSTITUCIJA PRAMONĖS BENDRADARBIAVIMU ''

Į įgūdžius orientuoti užimtumo kursai

Kursai yra specialiai sukurti norint sukurti įgūdžių rinkinius, reikalingus sėkmei pramonėje. Pabrėždami praktinį mokymą ir suteikdami geriausias praktikos galimybes, mūsų fakultetas vadovauja studentams kiekviename žingsnyje. Vertinimai grindžiami užduotimis, atvejų tyrimais, verslumo projektais ir bendradarbiavimo pristatymais.

Skatinkite studentus integruoti savo aistrą ir profesiją

N | A | M | E Dubajuje mūsų tikslas yra pritraukti kvalifikuotų pramonės sričių specialistų, pritraukiančių naujo amžiaus karjerą. Mes skatiname studentus savo aistrą paversti profesija, palaikant ją stipendija

. 126413_pexels-photo-1438072.jpeg

Mokymo metodai

„N | A | M | E“ Dubajuje mes esame įsipareigoję holistiniam savo studentų tobulėjimui, kad užtikrintume geriausius rezultatus ir dideles įsidarbinimo perspektyvas. Mokymo metodiką sudaro klasės užsiėmimai, meistriškumo kursai, atvejų analizė, praktinis mokymas, darbas grupėse ir diskusijos. Šis požiūris yra tinkamas teorijos, praktikos ir patirties balansas. „Aktualumas realiame pasaulyje“ yra gyvybiškai svarbus visos programos metu.

 1. SeminaraiNorėdami, kad mūsų studentai būtų informuojami apie aktualijas sporto, renginių ir vadybos srityse, mes dažnai rengiame unikaliai suprojektuotus seminarus, orientuotus į pramonę orientuotas temas, kurias atrinko mūsų ekspertų komanda.

 2. PaskaitosNorėdami teigiamai paveikti mūsų studentų perspektyvas, paskaitas skaitys mūsų patyrusi pagrindinė fakulteto komanda kartu su kviestiniais fakultetais iš aukščiausių vadybos institutų ir profesionalais iš sporto ir renginių pramonės.

 3. Užduotys ir projektaiUžduotys ir projektai yra mūsų mokymo programos dalis. Tai suteikia mūsų studentams daugybę galimybių susitikti, bendrauti ir užmegzti ryšius su populiariais ir patyrusiais asmenimis jų atitinkamose pramonės šakose, vadovaujant mūsų paskirtam fakultetui.

 4. Imituoti seansaiMes sukūrėme išskirtinę metodiką, kuri padeda atkartoti renginio organizavimo ir valdymo procesą realiuoju laiku. Studentai mokomi suformuluoti renginio pavyzdį ir pristatyti jį tiesiogiai klasėje. Šis pratimas suteikia jiems galimybę peržvelgti svarbiausius įvykių vykdymo aspektus.

 5. Meistriškumo kursaiN | A | M | E meistriškumo kursai siekia informuoti studentus apie dabartinį sporto, renginių ir vadybos pasaulį. Kviestiniai pranešėjai iš įvairių šių pramonės sričių dalijasi savo žiniomis ir padeda studentams formuoti idėjas ir įžvalgas apie šias pramonės šakas.

 6. Atvejų tyrimaiMūsų mokymo programa apima atvejų analizę, siekiant pabrėžti įvairius praktinius ir situacijos klausimus. „Protų šturmas“ ir diskusijos padeda supaprastinti mūsų studentų minčių procesus ir paaštrinti analitinius sugebėjimus tyrinėjant, nustatant ir sprendžiant problemas.

Stipendijos

Mes tikime aukštos kokybės švietimo teikimu už labai prieinamą mokestį už mokslą; Mes esame įsipareigoję pasiūlyti talentingiems studentams prieinamą aukštąjį mokslą išlaikydami mažą studijų kainą ir teikdami dosnų stipendijų paketą, pagrįstą nuopelnais ir poreikiais pagrįsta stipendija.

126730_pexels-photo-267885.jpeg

Vietos

Dubajus

Address
NAME Dubai,
306, 3rd & 8th Floor, Block 10,
Dubai International Academic City

Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Ahmedabadas

Address
1. 3rd Floor, Shoppers Plaza 2,
C. G. Road, Opp. Municipal Market,
Navrangpura, Ahmedabad,
Gujarat, India - 380009

Ahmedabadas, Gujaratas, Indija

Noida

Address
2. B2, Sector 4, Main DND Road,
Near HDFC Bank,
Noida, India - 201301

Noida, Utar Pradešas, Indija

Džaipuras

Address
3. Plot No. G 68 (C), B2 Bypass Rd,
RIICO Industrial Area, Mansarovar,
Jaipur, India - 302020

Džaipuras, Radžastanas, Indija

Mumbajus

Address
4. Topiwala Marg, Off Station Road,
Goregaon West,
Mumbai, India- 400104

Mumbajus, Maharaštra, Indija

Mumbajus

Address
5. Tilak Road, Near Lion’s Garden,
Sindhu Wadi, Ghatkopar (E)
Mumbai, India - 400077

Mumbajus, Maharaštra, Indija

Mumbajus

Address
6. Nagindas Khandwala College,
S.V. Road, Malad (W),
Mumbai, India - 400064

Mumbajus, Maharaštra, Indija

Jodhpur

Address
7. Pal link Road,
Kamla Nehru Nagar.
Jodhpur, India - 342008

Jodhpur, Radžastanas, Indija