Oficialus aprašymas

SAE yra pasaulyje pirmaujanti kūrybinės žiniasklaidos pramonės pedagogė. Įkurta 1976 m., Dabar mes platiname pasaulį 55 universitetuose 28 šalyse.

Dubajuje SAE siūlo kursus daugiau nei 300 studentų.

SAE siūlo vyriausybės akredituotus kursus, įskaitant pažymėjimus, diplomus ir bakalauro laipsnius. Mūsų programos apima 5 specializuotus disciplinos srautus:

 • Animacija
 • Garso įrašas
 • Dizainas
 • Filmas
 • Žaidimai

SAE mes didžiuojamės tuo, kad pristatome išskirtines programas pasaulinės klasės objektuose. Mes užtikriname, kad mūsų studentai gautų puikų išsilavinimą, tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją ir atitinkamus pramonės šakos įgūdžius.

Mūsų absolventai tikrai turi konkurencinį pranašumą.

SAE DUBAI

Centrinėje vietoje "SAE Dubai" yra miesto klestinčių ir energingų žiniasklaidos ir interneto miestų bei "Dubai Knowledge Village" dalis. Tai miesto menas ir kultūrinė bendruomenė. Universitete gali pasigirti didelė ir įvairi studentų bendruomenė bei specialiai dirbančių specialistų, dirbančių geriausios praktikos dėstymo ir mokymosi srityje, personalas.

SAE Dubai siūlo:

 • Vienas ant vieno dėmesio ir bendradarbiavimo mokymosi galimybės
 • Pramonės standartinė įranga ir įranga
 • Specializuoti trumpi kursai
 • Specializuotos meistriškumo kursai
 • Nuorodos su keliomis studijomis kaimyninėse kūrybinėse bendruomenėse
 • Aktyvi ir sveikintina studentų atstovybių taryba
 • Stiprūs ryšiai su įvairiais garso, filmų, grafikos dizaino, interneto, žaidimų ir animacijos kūrimo kompanijomis

Įranga:

 • Pasaulio klasių patogumai nuo 2005 m
 • Naujas Dubajus Campus su nuostabiu vibe
 • Analoginės ir skaitmeninės akustinės pusiausvyros įrašymo studijos
 • Keli valdymo kambariai
 • Super dydžio žalia ekranas ir fotografijos studija
 • Milžiniškas internetinis redagavimo rinkinys
 • Apšvietimo apšvietimo įrenginys
 • Aukštos klasės fotoaparatai
 • Pramonės lyderio programinė įranga

Mūsų istorija

SAE AUSTRALIJA

SAE buvo įsteigta Australijoje 1976 m. Kaip pirmasis pasaulyje garso inžinerijos institutas. Pirmoji SAE sėkmė ir mūsų praktinių, teorijų ir pramonės atitinkamų mokymų poreikis greitai paskatino įsteigti kitus universitetus visoje šalyje. Iki 1982 m. SAE turėjo universitetus Brisbane, Sidnėjuje, Melbourne, Adelaidėje ir Pertuje. Įkurtas 2003 m. Atidarytas Bairono įlanka kampelis, kuriame siūlomos neprilygstamos garso įrangos.

Pradėjus SAE pirmuosius institutus ir kursus, buvo įvesta vyriausybės akredituotų profesinio mokymo ir aukštojo mokslo kvalifikacija. SAE dabar tapo pasauliniu kūrybinės žiniasklaidos mokymo lyderiu.

2004 m. SAE įsigijo "Qantm College", pirmaujančią skaitmeninės terpės pedagogą, specializuojančią 3D animaciją, žaidimų dizainą ir programavimą, interneto svetainių kūrimą ir grafinį dizainą.

Kantmas, vienas iš pirmųjų švietimo paslaugų teikėjų, siūlančių laipsnių programas žaidimų projekte, turi įspūdingą kilmę. Kolegija įsteigta 1996 m. Kartu su:

 • Kvinslando valstijos plėtros ir inovacijų departamentas
 • Meno Kvinslandas
 • Šiaurės teritorijos vyriausybė
 • Kvinslando universitetas
 • Pietų Kvinslando universitetas
 • James Cook universitetas
 • Grifito universitetas
 • TAFE Queensland

"SAE", "Qantm" nuo šiol išsiplėtė į pasaulinę areną kaip pirmaujanti skaitmeninės žiniasklaidos pedagogė.

2011 m. Vasario mėn. SAE institutas ir Kantmo kolegija tapo "Navitas", pagrindinio pasaulio švietimo paslaugų teikėja.

"SAE", "Qantm" ir "Navitas" konsoliduota patirtis ir ištekliai užtikrina, kad mūsų studentai turi reikiamų įgūdžių ir pramonės žinias, reikalingas atlygio karjerai pramogų ir kūrybinės žiniasklaidos sektoriuose.

SAE institutas ir Qantm koledžas, kaip "Navitas" dalis, dabar yra žinomi kaip "SAE Australia".

SAE INTERNATIONAL

Sekdamas SAE sėkme Australijoje, 1985 m. Londone buvo atidarytas pirmasis užsienio SAE universitetas. Kaip ir Australijoje, tarptautinėje arenoje SAE pasirodė esąs labai sėkmingas, siekdamas kokybiškos, praktinės ir teorinės mokymo programos, skirtos ambicingiems specialistams. muzikos industrija.

Netrukus po to, kai buvo atidarytas Londono miestelis, SAE įsteigė pirmąjį Europos institutą Miunchene. Miunchenas turėtų būti pirmasis iš daugelio užsienio kalbų SAE institutų visame pasaulyje.

SAE buvo gerai įsitvirtinęs Europoje, Azijoje ir Naujojoje Zelandijoje iki 90-ųjų vidurio. Pirmasis iš 7 universitetų buvo atidarytas JAV 1998 metais.

Nuo mūsų kuklių Sidnėjaus studijų pradžios SAE šiandien apima 53 pasaulio universitetus 27 šalyse. "SAE International" jau daugelį metų vystėsi su "Audio", o dabar taip pat siūlo kvalifikaciją kitose kūrybinės žiniasklaidos disciplinose - "Animacija", "Dizainas", "Skaitmeninė žurnalistika", "Kinas", "Žaidimai" ir "Internetas"

Visi mūsų kursai atitinka "SAE" principus - aukštos kokybės, į pramonę orientuotas, praktines ir teorines mokymo galimybes kūrybingiems ir talentingiems asmenims.

Apie Navitas

"Navitas" yra Australijos pasaulinis švietimo lyderis, teikiantis ikimokyklines ir universitetines programas, anglų kalbos kursus, migrantų švietimo ir gyvenviečių paslaugas, kūrybinės žiniasklaidos ugdymą, studentų įdarbinimą, profesinio tobulinimo ir įmonių mokymo paslaugas daugiau nei 80 000 studentų per daugiau kaip 100 kolegijų tinklą. ir universitetuose 23 šalyse. "Navitas" yra ASX Top 200 kompanija.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

SAE Institute UAE

Priimkite SAE animacijos bakalaurą ir sustiprinkite savo žinias visais Animacijos aspektais. Studentai sukurs pagrindinius įgūdžius ir žinias šioje įdomioje pramonėje tok ... [+]

Priimkite SAE animacijos bakalaurą ir sustiprinkite savo žinias visais Animacijos aspektais. Studentai sukurs pagrindinius įgūdžius ir žinias šioje įdomioje pramonėje tokiose srityse kaip 3D modeliavimas, charakterio animacija, takelažas, tekstūros, projektų valdymas, komandinis darbas, apšvietimas, piešimas ir kompozicija.

Plėtojant tvirtą šių sričių supratimą, studentai turi tvirtą pagrindą ir kontekstą tolesniam tyrimui prieš išsamiai išnagrinėję specialistų sritis.

Per savo laiką SAE jūs sužinosite apie standartinę programinę įrangą, tokią kaip "Maya", "Autodesk 3D MAX" ir "Adobe Creative Suite".

Jūs atliksite specializuotus padalinius, skirtus studentams dalyvauti realaus pasaulio projekte, vadovaujant ekspertams SAE personalui. Naudodami šį unikalų mokymo stilių, jūs demonstruosite savo įgūdžius ir technines žinias bendradarbiaujančiose ir kūrybinėse studijose pagrįstoje mokymosi aplinkoje.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 - 8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SAE Institute UAE

Baigti "SAE" bakalauro studijas ir kurti savo gebėjimus karjeros srityje garso pramonėje. Taikyti įgūdžius ir žinias studijų, postprodukcijos ir gyvo garso srit ... [+]

Baigti "SAE" bakalauro studijas ir kurti savo gebėjimus karjeros srityje garso pramonėje. Taikyti įgūdžius ir žinias studijų, postprodukcijos ir gyvo garso srityse, naudojant pramonės standartinę programinę įrangą ir didelės apimties garso stalelius iš tokių pramonės gigantų kaip Neve, SSL, Audient ir kt.

Per savo laiką SAE studijuosite įvairią pramonės standartinę programinę įrangą, įskaitant "Pro Tools", "Logic Pro X", "Ableton Live" ir kt.

Jūs atliksite specializuotus padalinius, skirtus studentams dalyvauti realaus pasaulio projekte, vadovaujant ekspertams SAE personalui. Naudodami šį unikalų mokymo stilių, jūs demonstruosite savo įgūdžius ir technines žinias bendradarbiaujančiose ir kūrybinėse studijose pagrįstoje mokymosi aplinkoje.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 - 8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SAE Institute UAE

Priimkite SAE dizaino bakalaurą (grafinį dizainą) ir pradėkite savo karjerą neribotame dizaino pramonės pasaulyje. Išnagrinėkite visas dizaino sritis nuo spaustuvių, spau ... [+]

Priimkite SAE dizaino bakalaurą (grafinį dizainą) ir pradėkite savo karjerą neribotame dizaino pramonės pasaulyje. Išnagrinėkite visas dizaino sritis nuo spaustuvių, spaudos, spaudos ir skaitmeninių bei kitų dizaino. Jūs sutelksite dėmesį į vizualinių vaizdų kūrimą ir plėsti supratimą visose dizaino pramonės srityse, daugiausia dėmesio skiriant grafiniam dizainui, žiniatinklio dizaino komponentams ir kitiems.

Jūs išmoksite koncepcijas ir metodologiją, naudodami įvairius žiniasklaidos priemones, atkreipdami dėmesį į gyvenimo bruožus, įskaitant anatominius tyrimus ir perspektyvius aplinkos ir pobūdžio kūrimo būdus.

Jūs atliksite specializuotus padalinius, skirtus studentams dalyvauti realaus pasaulio projekte, vadovaujant ekspertams SAE personalui. Naudodami šį unikalų mokymo stilių, jūs demonstruosite savo įgūdžius ir technines žinias bendradarbiaujančiose ir kūrybinėse studijose pagrįstoje mokymosi aplinkoje.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SAE Institute UAE

SAE filosofijos bakalauro laipsnis - tai praktinis filmų kūrimo kursas, apimantis kieto lavinimo įgūdžių elementus kino formavime šiuolaikinėje epochoje. Naujos filmų pla ... [+]

SAE filosofijos bakalauro laipsnis - tai praktinis filmų kūrimo kursas, apimantis kieto lavinimo įgūdžių elementus kino formavime šiuolaikinėje epochoje. Naujos filmų platinimo formos pakeitė filmų peržiūros aplinką, tačiau filmų kūrimui reikalingi pagrindai reikalingi filmų kūrimo ateičiai.

Minkšti įgūdžiai yra neįkainojami studentų atributai, jie mokomi rengiant filmų kūrinius studentų lygiu. Komunikacija, planavimas ir organizaciniai įgūdžiai yra II stadijoje pristatytų studijų vienetų pagrindas kartu su įgytais pagrindiniais įgūdžiais. Kuriant aukštos kokybės trumpametražius filmus su didelėmis produkcijos vertėmis, studentai per šį bendrą techninį ir į žmones orientuotą pristatymą suteikia jiems tramplinas visiems filmų kūrimo sritims.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 - 8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SAE Institute UAE

Baigti "SAE" žaidimų plėtros bakalaurą ir įgyti žinių apie programavimą ar žaidimų dizainą. Taikykite įgūdžius ir žinias šioje įdomioje pramonėje tokiose sritys ... [+]

Baigti "SAE" žaidimų plėtros bakalaurą ir įgyti žinių apie programavimą ar žaidimų dizainą. Taikykite įgūdžius ir žinias šioje įdomioje pramonėje tokiose srityse kaip lygio dizainas, socialinių ir mobiliųjų žaidimų kūrimas, žaidimų tvarkyklių programavimas, žaidimų programavimas, žaidimų dizainas, projektų valdymas, rimti žaidimai ir dar daugiau.

Per savo laiką SAE dirbate su pramonės standartine programine įranga, tokia kaip "Unreal Engine 4", "Unity3D", "Autodesk 3D Studio Max" ir "Maya". "Games Development" studentas taip pat dirbs su tokiomis technologijomis kaip "Oculus Rift", "Android", "iOS" ir naudos pramonės standartines programavimo kalbas, tokias kaip "C", "Javascript" ir "C #".... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 - 8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Keiran Bartlett Introduces SAE Dubai

SAE Dubai

Bachelor's Degrees in Creative Media. Enrol now to start your career!