Oficialus aprašymas

Zayed University vizija

Zayed University yra nacionalinis ir regioninis švietimo naujovių lyderis. Ši pagrindinė institucija, įkurta 1998 m. Ir išdidžiai pavadinusi "Tautos įkūrėjo" pavadinimą, - vėliava "Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan" - yra šiuolaikiška prezidento ambicijų įvairovė ir dideli lūkesčiai dėl aukštojo mokslo Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Šiandien Zayed University yra žinomas dėl dviejų modernių universitetų, esančių Abu Dabyje ir Dubajus, kuriuose sveiki nacionaliniai ir tarptautiniai studentai iš Jungtinių Arabų Emyratų, visame Persijos įlankos regione ir visame pasaulyje.

Zayed University yra akredituotas Akademinės akreditacijos komisijos (CAA), Jungtinių Valstijų vidaus kokybės užtikrinimo ir akreditavimo įstaigos bei tarptautiniu mastu Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisijos (JAV), vienos iš šešių regioninių akreditavimo įstaigų JAV, kuri užtikrina tarptautiniu mastu pripažintos programos iš kokybės užtikrinto universiteto.

Misija 2017-2021 m

  • Teikti pasaulinio lygio mokymą visiems studentams, suteikiant dvi Abu Dabio ir Dubajus universitetų studentų vietas, kurios įkvėps, palaikys ir ugdys studentų sugebėjimus, suteikiant jiems galimybę naudotis aukštos kvalifikacijos dėstytojais ir specialiais darbuotojais.
  • Siūlome įvairias ir tarptautiniu mastu pripažintas bakalauro ir magistro studijų programas, kurios teikia įdomių ir įdomių studentų patirties. Absolventai bus pasirengę prisidėti prie JAE visuomenės ir jų profesijų socialinės ir ekonominės gerovės bei jų propagavimo.
  • Padėti kurti žinių visuomenę, vykdant mokslinius tyrimus, stipendijas, kūrybinę veiklą, informavimą ir tęstinio mokymo paslaugas. Siekiant paskleisti žinias vietos, regioninėms ir pasaulinėms bendruomenėms.

Apie Zayed University

Nepaisant jaunatviškos tautos, Jungtiniai Arabų Emyratai vaidina ypatingą vaidmenį Artimuosiuose Rytuose dėl savo strateginės padėties, modernios infrastruktūros kokybės ir perspektyvios šalies perspektyvos. Šie lyderiai nustatė, kad švietimas yra labai svarbus JAE ateičiai, kaip rodo vėliavos Zayed bin Sultan Al Nahyan, JAE įkūrėjo žodžiai:

„Išsilavinimas ir žinios - tai kelias į šlovę. Tai galima pasiekti tik nuolatinėmis pastangomis ir akademine pažanga. Švietimas yra pagrindinis pažangos ir vystymosi ramstis, o valstybė nesiėmė jokių pastangų, kad užtikrintų reikiamą švietimo sektoriaus reikalavimą. Valstybė turi didžiulį poreikį visų išsilavinusių piliečių pastangoms vystymosi procese. “

Zayed University , vyriausybės remiama institucija, buvo įsteigtas 1998 m., Siekiant parengti lyderius, kurie numatys galimybes ir užfiksuotų veiksmų galimybes, kurios sukurs Jungtinių Arabų Emyratų ateitį.

Universitetas turi universitetų, įsikūrusių JAE dviejuose didžiuosiuose miestuose - Abu Dabyje ir Dubajaus - vienoje centrinėje administracijoje. Įstojimas į kiekvieną universitetą viršija 4000 studentų. Universitetas yra pakankamai mažas, kad studentai ir dėstytojai galėtų tarpusavyje bendrauti, tačiau pakankamai dideli, kad studentai galėtų pasiūlyti daugybę sudėtingų studijų programų. Zayed University studentai patiria mokymosi aplinką, kuri skatina ir remia jų akademinius poreikius ir skatina jų sėkmę.

Zayed University akademinės patirties pagrindas yra akademinės programos modelis, kuris orientuotas į mokymosi rezultatus ir vertinimą. Šis modelis suteikia studentams subalansuotą, sujungtą akademinę programą, kuri aiškiai apibrėžia rezultatus, užtikrina, kad ištekliai remia švietimo tikslus, ir pabrėžia studentų pasiekimus ir sėkmę. Akademinės programos modelis remiamas visapusiška švietimo programa, apimanti akademinę tilto programą, užtikrinančią studentų anglų kalbos mokėjimą; bendrojo lavinimo pagrindinė mokymo programa, kuri suteikia platų tarpdisciplininį pagrindą studento pasirinktai studijų sričiai; išsamios studijos, kurias siūlo septynios kolegijos; stažuotes, kurios suteikia praktinę patirtį; ir periodinis studentų pasiekimų Zayed University studijų rezultatuose vertinimas.

Per pirmuosius tris bakalaureato programos semestrus studentai įsitraukia į Universiteto kolegijos Bendrojo ugdymo programą, kurią sudaro pagrindinė mokymo programa, suteikianti intelektinę patirtį, kurią dalijasi visi studentai ir kuria sukuriama sistema, palaikanti Zayed University mokymosi rezultatus. . Per daug artimų tarpdisciplininių kursų, studentai tobulina savo gebėjimus kritinio mąstymo, pasaulinio sąmoningumo, kompiuterinių programų, mokslinio ir kiekybinio argumentavimo, informacijos raštingumo ir kalbos bei arabų kalbos įgūdžių.

„ Zayed University studentai gali rinktis studijų programas, skirtas jų asmeniniams akademiniams interesams ir karjeros tikslams pasiekti. Programos sukurtos taip, kad atitiktų aukščiausius tarptautinius akademinius standartus. Savo pasirinktose studijų programose studentai aktyviai dalyvauja mokymosi procese, reikalaujančiame, kad jie taikytų savo žinias realaus pasaulio aplinkose ir plėtotų plačią dabartinių klausimų ir praktikos supratimą. Plečiantis jų intelektiniams gebėjimams, studentai prisiima vis didesnę atsakomybę už savęs mokymąsi. Zayed University absolventai puikiai dera su arabų ir anglų kalbomis ir yra gerai pagrįsti akademinėmis disciplinomis, gerai mokosi kompiuterių įgūdžių, gerai išmano savo turtingą kultūrą ir paveldą, pasauliniu mastu ir patyrę profesinėje darbo vietoje. Jų sėkmė Zayed University ruošia juos tapti savo šeimų, bendruomenės ir tautos lyderiais.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Zayed University

Tarptautinių studijų menų bakalauras užtikrina griežtą politinių, ekonominių, socialinių ir kultūrinių aspektų, susijusių su kompleksiniais tarpusavio ryšiais, kurie egzi ... [+]

Apžvalga

The

Sparčiai besivystančiose ir besikeičiančiose visuomenėse, tokiose kaip Jungtiniai Arabų Emyratai, žmonės, kurie supranta dinamišką visuomenių globalizacijos pobūdį, jų institucijas, problemas ir galimybes, labiausiai kompetentingai gali tobulinti socialinius, ekonominius ir politinius pokyčius.

Remiantis fakulteto stipriu pagrindu socialinių ir humanitarinių mokslų disciplinose (antropologijoje, kino ir literatūros studijose, istorijoje, tarptautiniuose santykiuose, politologijoje ir sociologijoje), tarptautinių studijų studentams suteikiama galimybė specializuotis vienoje iš trys koncentracijos po to, kai baigė ne mažiau kaip 57 kreditų valandos pagrindinių kursų. Koncentracija tarptautiniuose santykiuose, politinėje ekonomikoje... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Mohammed Bin Zayed City Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Zayed University

Aplinkos mokslų ir tvarumo studentai aplinkos moksle ir tvarumas yra suinteresuoti mokslo ir aplinkosaugos klausimais. Kursas orientuojasi į temas, susijusias su aplinkos ... [+]

Apžvalga

Studentai

Aplinkos studijoms reikia tvirto mokslo supratimo, ir šis pasirengimas galėtų būti naudojamas medicinos studijoms baigus, nes studentai galės pasiekti visus pre-med reikalavimus, jei pasirenkamieji už programos ribų yra psichologijos kursai. Todėl karjeros keliai yra lankstūs ir gali paskatinti aplinkosaugos karjerą arba baigti studijas, pvz., Mediciną, arba bet kurią kitą discipliną, kuriam reikalingas tvirtas mokslinis pasiruošimas. Aplinkos mokslų karjera apima aplinkos apsaugą, aplinkos valdymą, tvarias technologijas, aplinkos sveikatą, aplinkos mokslą, tvarumo mokslą ar energetikos mokslą.

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Mohammed Bin Zayed City Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zayed University

Finansų bakalauro laipsnis rengia studentus trijose srityse: įmonių finansai, investicijos, islamo bankininkystė ir finansai. ... [+]

Apžvalga

The

Verslo finansai: studentai sutelkia dėmesį į įrankius ir metodus, skirtus gamybinio turto vertinimui, jų finansavimo būdų pasirinkimui ir finansinės sėkmės įvertinimui. Pagrindinis dėmesys skiriamas verslo strategijos ir finansinių sprendimų suderinimui bei tvirtos vertės didinimui, priimant protingus finansinius sprendimus.Investicijos: Studentai supranta finansų rinkų, įskaitant akcijų, obligacijų ir išvestinių finansinių priemonių rinkas, pobūdį ir dinamiką. Jie mokosi investuoti į šias rinkas, siekdami padidinti grąžą ir sumažinti riziką.Islamo bankininkystė ir finansai: mokiniai mokosi apie pagrindinius islamo finansų ir sutarčių principus. Jie mokosi apie šiuolaikinius islamo bankus; draudimo bendrovės ir pinigų valdymo įmonės keičia ir pritaiko tradicinę praktiką, kad atitiktų šariato principus. Šios unikalios įžvalgos paruošia juos karjerai augančioje islamo finansų srityje.Programos mokymosi rezultatai... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Mohammed Bin Zayed City Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zayed University

Technologinių naujovių kolegijos akademinė programa yra praktiška, kompetencija pagrįsta ir skirta studentams parengti svarbias informacinių technologijų srities pareigyb ... [+]

Apžvalga

The

Saugumas

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

1. Kritinis mąstymas ir kiekybinis IT samprata (ITCTQR). Programos absolventai galės naudoti kritinį mąstymą ir kiekybinius procesus, kad nustatytų, analizuotų ir išspręstų problemas bei įvertintų sprendimus IT kontekste.

2. Informacinių technologijų taikymas (ITA). Programos absolventai galės pasirinkti esamus ir pažangiausius IT įrankius ir procedūras, kad galėtų kurti modulius ir sistemas, atitinkančias organizacinius reikalavimus veiklai pasaulio aplinkoje.

3. Informacinių technologijų valdymas (ITM). Programos absolventai galės įvertinti ir nustatyti informacinių išteklių poreikius dabartinėms problemoms, siekdami parengti IT ir verslo vadybininkams pritaikytus sprendimus daugiašalėje ir daugiakultūrėje aplinkoje.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Mohammed Bin Zayed City Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zayed University

Mokymo programa, kurią sudaro studentai, kurie komunikacijos ir žiniasklaidos moksluose juos plačiai moko meno, humanitarinių, socialinių ir taikomųjų mokslų srityse, tai ... [+]

Apžvalga

Mokymo programa, kurios laikosi studentai

Visose koncentracijose vyksta įžanginiai kursai "Žiniasklaidos istorija", "Žiniasklaidos ir kultūros kritika", "Žiniasklaidos istorija", "Žiniasklaidos etika", "Taikomosios skaitmeninės komunikacijos" ir "Viešas kalbėjimas ir įtikinimas" bei pažangūs komunikacijos ir žiniasklaidos tyrimų ir analizės, žiniasklaidos teisės ir praktikos kursai. Užuot sutelkdami dėmesį į vieną bendravimo formą ar žiniasklaidą, mokiniai mokosi įvairių žiniasklaidos priemonių ir technologijų, įskaitant garso, vaizdo, žiniatinklio, daugialypės terpės ir spausdinimo paslaugas. Šis metodas suteikia išskirtinę instrukcijų ir praktinių pritaikymų integraciją.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Mohammed Bin Zayed City Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zayed University

Švietimo koledžo bakalauro studijų programa suteikia būsimiems mokytojams, socialiniams darbuotojams ir psichologijai bei žmogiškųjų išteklių specialistams tvirtą ir grie ... [+]

Apžvalga

The

Zayed University remiasi šiomis nuostatomis savo mokytojų ir mokyklos socialinio darbo rengimo programose. Psichologijos ir žmogiškųjų paslaugų absolventai yra parengti su tvirtu pagrindu psichologijos, padėti įgūdžius, bendruomenės įsitraukimą ir paslaugas, ir supratimą, kad magistro laipsnis bus svarbus elementas rengiant specialistų šiose srityse.

Jungtinių Arabų Emyratų užimtumo perspektyvos yra puikus. Atsižvelgiant į tai, pasirengimas Zayed University , kuriame akcentuojamas sklandus anglų ir arabų kalbų mokėjimas, technologijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiai, pasirengimas vadovybei, tarnauja JAE

Ankstyvosios ugdymo koncentracija rengia mokytojų kandidatus mokyti vaikus nuo gimimo iki aštuonių metų amžiaus. Šios koncentracijos dėstytojai turi visapusišką praktiką visais lygmenimis ir yra gerai pasirengę skatinti kalbų ir raštingumo ugdymą, skaičiavimo ir kiekybinius argumentus bei tyrimo įgūdžius.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Mohammed Bin Zayed City Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Zayed University

Grafiniame projekte studentai įgyja teorinių ir praktinių žinių dizaino ir praktikos srityse, plėtodamos įvairius spausdinimo ir medijos dizaino įgūdžius. Savo kursų metu ... [+]

Apžvalga

Į

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

Grafinio dizaino teorija ir istorija. Pademonstruokite grafinio dizaino evoliucijos supratimą ir panaudokite stilius bei teorines analizes bendram vizualiniam sprendimui.Profesionalios grafikos dizaino praktika:Išbandykite akademines žinias realios praktikos scenarijose, pristatydami idėją įvairioms auditorijoms, laikydamiesi profesinių standartų, laiko valdymo ir tinkamų bendravimo įgūdžių.Kritiškas mąstymas: apibrėžkite, analizuokite problemą, susidomėję auditorija, taip pat konceptualizuokite ir įvertink galimus projektinius sprendimus.Vizualusis raštingumas: parodykite vizualinės kalbos pagrindų supratimą, kad galėtumėte veiksmingai bendrauti ir perteikti idėjas ir (arba) žinias per novatoriškus dizaino sprendimus.Informacinės technologijos: integruokite keletą dizaino technologijų, turinčių žinias ir įgūdžius atitinkamoje žiniasklaidoje.Komandinis darbas ir lyderystė: dalyvaukite komandos dinamikoje prieš siekdami nurodyto tikslo ir supraskite bendradarbiavimo svarbą, prisiimdami atsakomybę už savęs ir komandos rezultatus.Mokymo planas... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Mohammed Bin Zayed City Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Zayed University, P.O. Box 144534
Mohammed Bin Zayed City, Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai
Interneto svetainė
Telefonas
02 599 3593
Address
Zayed University, P.O. Box 19282
Dubai, Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
Interneto svetainė
Telefonas
04 402 1444