Oficialus aprašymas

Amerikos universiteto Pnompenis Studijų vietoje. Live visame pasaulyje.

Graduate Management Admission Test arba Amerikos universitetas Phnom Penh (AUPP) duris atvėrė gegužės 2013 metų. AUPP pradėjo Kambodžos piliečių, kurie turi aistra ir įsipareigojimą teikti kokybės aukštąjį išsilavinimą Kambodžoje, ir noras padėti anksto Kambodža su išsilavinusių lyderių.

Graduate Management Admission Test arba Amerikos universitetas Phnom Penh (AUPP) yra nepriklausoma aukštojo mokslo įstaiga, siūlanti griežtą, aukštos kokybės amerikietiško stiliaus išsilavinimą, rengia studentus su stipria teorine baze ir praktinių įgūdžių tęsti savo studijas ir būti konkurencinga pasaulio rinkoje. AUPP teikia edukacinę aplinką, kurioje studentai pasiekti kompetenciją savo studijų srityje, rodo, kad reikia veiksmingų kritinio mąstymo ir bendravimo įgūdžių gebėjimus ir naudoti tinkamus problemų sprendimo strategijas. AUPP moko studentus būti prisidedama pasaulio piliečiai, kurie turi tvirtą žinių bazę, yra įsipareigojusi visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir parodyti aukštus etikos standartus ir elgesį.

Graduate Management Admission Test arba Amerikos universitetas Phnom Penh yra pripažįstamas kaip aukštojo mokslo lyderis, žinomas akademinės negandos, mokymo kokybės ir inovacijų ir aukštų etikos standartų. Universiteto partneriai su universitetų ir kolegijų Jungtinėse Valstijose ir kitose aukštojo mokslo institucijose pasiūlyti galimybes ir prieigą, kurios užtikrintų, kad mūsų absolventai yra tarp geriausiai išsilavinusių pasaulyje.

AUPP suteikia puikią galimybę studentams, ir į užsienį vykstančių studentų studijuoti JAV, Australijoje, Didžiojoje Britanijoje, ar net regiono alternatyvą. Kaip tarptautinė universitete, AUPP suteikia puikią išsilavinimą Kambodžos ir kitų tautybių. Ji suteikia kokybišką išsilavinimą karjerą, bet ir puikų išsilavinimą studentams, norintiems vykti į užsienį magistro laipsnį.

AUPP siūlo bakalauro programas įstatymo; Bendrosios reikalų; Verslo; ir informacinių technologijų vadyba. Šiuo metu nepilnametis egzistuoja Liberalų studijų ir ekonomikos. Šios programos buvo strategiškai pasirinko ir sukurta remiantis nacionalinių, regioninių ir tarptautinių tendencijas ir poreikius. Papildomos programos yra identifikuoti, taip pat remiantis rinkos analizes.

Visi universiteto veiksmai vadovaujasi nacionaliniais ir tarptautiniais akreditavimo standartus.

AUPP supranta ir yra įsipareigojusi vykdyti partnerystę su verslo ir pramonės, kartu su kitais tarptautiniais universitetais. Šiuo metu AUPP partnerystes su universiteto Massachusetts, Lowell, Ohio universiteto ir Kalifornijos valstijos universitetas, Long Beach, taip pat SM su vietinės pramonės, kaip antai RMA. Universitetas siekia pareikšti lektorių į miesteliu, imtis fieldtrips įmonėms ir kitoms organizacijoms, užsiima su bendruomenės projektus, kad studentai turi realias gyvenimo patirtis yra susiję su jų akademinės kursinių ir atlikti mokslinius tyrimus siekiant pagerinti Kambodža.

Misija

Amerikos universitetas Phnom Penh (AUPP) yra pirmasis Amerikos stiliaus nepriklausoma aukštojo mokslo institucija, kokybę ir griežtą išsilavinimą, rengia studentus su stipria teorine baze ir praktinių įgūdžių tęsti savo studijas ir būti konkurencinga pasaulio rinkoje siūlo. Amerikos universitetas Pnompenyje teikia edukacinę aplinką, kurioje studentai pasiekti kompetenciją savo studijų srityje, rodo, kad reikia veiksmingų kritinio mąstymo ir bendravimo įgūdžių gebėjimus ir naudoti tinkamus problemų sprendimo strategijas. Amerikos universitetas Pnompenyje moko studentus būti prisidedama pasaulio piliečius, kurie turi tvirtą žinių bazę, yra įsipareigojusi visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir parodyti aukštus etikos standartus ir elgesį.

Vizija

Amerikos universitetas Phnom Penh bus aukštojo mokslo lyderis, žinomas akademinės negandos, mokymo kokybės ir inovacijų ir aukštų etikos standartų. Universiteto partneriai su universitetų ir kolegijų Jungtinėse Valstijose ir kitose aukštojo mokslo institucijose pasiūlyti galimybes ir prieigą, kurios užtikrintų, kad mūsų Universiteto absolventai yra tarp geriausiai išsilavinusių pasaulyje.

Vertybės

Išsilavinę Piliečiai

Amerikos universitetas Phnom Penh mano, kad žinios yra svarbu į Kambodžos ir pasaulio visuomenės pažangos, ir yra įsipareigojusi akademinės kompetencijos.

Mokymasis visą gyvenimą

Amerikos universitetas Phnom Penh sutinka su įsitikinimu, kad asmenys turėtų būti investuota į mokymosi visą gyvenimą procesą, ir siekia įteigti, kad tikėjimą savo absolventų.

Socialinė atsakomybė ir pasaulinės perspektyvos

Amerikos universitetas Phnom Penh yra įsipareigojusi spręsti šiandienos pasaulio visuomenės iššūkius ir rimtai priima savo atsakomybę parengti studentus / absolventus būti geri pasaulio piliečiai.

Sąžiningumas

Amerikos universitetas Phnom Penh mano, kad etiškas elgesys yra svarbus socialinei gerovei; aukšti etikos standartai yra pamatinis Universitetui ir studentų patirtį.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

AUPP: American University of Phnom Penh

Graduate Management Admission Test arba Bendrosios reikalų programa suteikia studentams dabartinių iššūkių ASEAN regione ir visame pasaulyje supratimą. ... [+]

Programos misija yra parengti studentus pasaulinio pirmavimo bei paslaugų ir mokyti naujos kartos politikos lyderius spręsti sudėtingus klausimus globalizuotame pasaulyje. Jis skirtas asmenims, kurie nori būti politikai nacionaliniu, regioniniu ir vietos valdžios institucijų, tarptautinių organizacijų, nevyriausybinių organizacijų ir įvairių šalių korporacijoms.

Graduate Management Admission Test arba Bendrosios reikalų programa suteikia studentams dabartinių iššūkių ASEAN regione ir visame pasaulyje supratimą. Programa suteikia galimybę studijuoti esminius šiuolaikinio klausimus - konfliktą ir tarp tautų, demokratizacija, ekonominę ir politinę globalizaciją, regioninius konfliktus ir besiformuojančią svarbą nevalstybinių subjektų; taip pat analizuoti ir užsienio ekonominę politiką ir saugumo klausimais regione ir pasauliniu mastu.... [-]

Kambodža Phnom Penh
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
AUPP: American University of Phnom Penh

Graduate Management Admission Test arba Dailės bakalauras įstatyme (BA, teisė) Programą rengia absolventus sėkmės karjeros privačių įmonių, juridinių padalinių, nevyriaus ... [+]

Įstatymas yra reiklus karjeros, kurioje gebėjimas analizuoti informaciją ir teikti sprendimus klientams yra labai svarbus sėkmės. Teisės programa ne AUPP yra pagrįstas kritinis mąstymas, profesinių įgūdžių ir etikos, ir suteikia platų kursų pasirinkimo. Programa apima kursus civilinės ir baudžiamosios teisės ir programa apima specialius kursus Kambodžos, ASEAN ir tarptautinės teisės.

Graduate Management Admission Test arba Dailės bakalauras įstatyme (BA, teisė) Programą rengia absolventus sėkmės karjeros privačių įmonių, juridinių padalinių, nevyriausybinių organizacijų, tarpvyriausybinių organizacijų ir vyriausybių. Studentai mokosi BA, teisė programa Tikimasi plėtoti pagrindines kompetencijas siekiant žinių, analizės, kultūrinio jautrumo, ir profesionalumo srityse.... [-]

Kambodža Phnom Penh
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

AUPP: American University of Phnom Penh

Graduate Management Admission Test arba Informacinės technologijos valdymas (ITM) programos yra skirta parengti specialistų kylančios ir į bendrus informacinių ir ryšių t ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Informacinės technologijos valdymas (ITM) programos yra skirta parengti specialistų kylančios ir į bendrus informacinių ir ryšių technologijų srityje. Į ITM laipsnis gamina absolventų, kurie gali organizuoti verslo procesus, siekiant remti strateginius verslo poreikius, reikalavimus ir tikslus tuo valdymo lygiu. Programa yra sukurta siekiant suartinti problemų verslo ir informacinių technologijų galimybes spragą, o derinant technologijas su verslo strategijas. Studentai padidinti jų kritinį mąstymą, problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių su žinių valdymo principus. Programa yra technologija, valdymo, ryšių ir laisvųjų menų balansas.... [-]

Kambodža Phnom Penh
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
AUPP: American University of Phnom Penh

Graduate Management Admission Test arba Verslo programos rengia absolventus sėkmės verslo pasaulyje, tiek Kambodžoje, Pietryčių Azijoje, ar už jos ribų. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Verslo programos rengia absolventus sėkmės verslo pasaulyje, tiek Kambodžoje, Pietryčių Azijoje, ar už jos ribų. Verslo švietimo ir sėkmingai dirbti pagal verslo karjeros reikalauja absolventams suprasti pagrindinius ekonominius sąvokas ir matematinius santykius, o tuo pačiu metu analizės ir sugebėti bendrauti idėjas efektyviai per rašytinius ir žodinius komunikacijų.

Studentų Verslo plėtoti pagrindines kompetencijas kiekvienoje iš funkcinių sričių verslo - rinkodaros, finansų, apskaitos ir valdymo - norint suprasti tarpusavio ryšius tarp šių funkcinių sričių ir kaip šie santykiai gali turėti įtakos veikimą ir vertę organizacijai.... [-]

Kambodža Phnom Penh
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

AUPP Now Accepting Applications