Canadian Mennonite University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Iš CMU istorija

Kanados Menonitų universitetas yra vienas iš trijų kolegijų susivienijimo rezultatas: menonitų Broliai Bible College / Concord koledže (est. 1944); Kanados Menonitų Bible College (est. 1947); ir Menno Simons koledžas (est. 1989).

Iš CMU ištakos 1990, kai žmonės iš verslo bendruomenės ir iš keturių menonitų kolegijose Manitoba-CMBC, Concord koledže, Steinbach Biblijos Kolegijos ir Menno Simons kolegijoje-met kalbėti apie, inter-menonitų bendradarbiaujant aukštojo mokslo , Tai paskatino oficialias diskusijas tarp kolegijų, pradedant 1995 m. Steinbach Bible College pasitraukė iš proceso 1996 m.

Rugpjūtį, 1998, Manitobos vyriausybė paskelbė už universitetinio lygio, laipsnių suteikimo federacijos menonitų kolegijų kūrimo chartiją. Lapkričio 18, 1998, trys kolegijos pasirašė susitarimo memorandumą, reiškiantis galutinį patvirtinimą federacijos sukūrimo. Gegužės 4, 1999, susitarimas įsigyti 500 Shaftesbury buvo sudarytas. Menonitų kolegija federacija pradėjo siūlyti naujus, bendrai remia akademines programas rugsėjo mėnesį, 1999 m. Iki rugsėjo, 2000, CMBC ir Concord kolegija įsikūrusi kartu dėl bendros miestelio į 500/600 Shaftesbury bulvare. (Menno Simons kolegija liko centro Vinipegas kaip CMU miesteliu ties Vinipegas universitete.) Spalio, 2008, CMU tapo universitetų asociacijos ir kolegijų Kanados (dabar žinoma kaip universitetų Kanada) narys.

Kiekvienas iš steigėjų kolegijose turi savo istoriją. Tačiau nuo pat pradžių, individualūs pasakojimai dažnai kerta ir dabar yra dalis, kaip Dievas atvedė juos dirbti kartu dėl bendros švietimo misiją vadinamas CMU bendrą istoriją-pasakojimą.

Misija

CMU yra novatoriškas Christian University, įsišaknijusi Anabaptist menonitų tradicijos persikėlė ir pasamdytas gyvenimą ir mokymus Jėzaus Kristaus. Per mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų CMU įkvepia ir suteikiančias moterų ir vyrų gyvenimą paslaugų, vadovavimo ir susitaikymo bažnyčioje ir visuomenėje.

CMU Misija, kaip ir bet kurioje organizacijoje, yra tarsi tankiai supakuoti ritės su potencialu ir pareigos pavasario iki gyvenimo energingas masyvas programas ir projektus, pokalbių ir įsipareigojimus. CMU anketa misija yra iš anksto ir ten savo specifiką. Ištikimybė Dievo sukuriant ir pertvarkyti darbo per Jėzų Kristų istorija yra širdies plakimas, The atidumas ir motyvuojanti impulsas paslaugų, vadovavimo ir susitaikymo, per kurį CMU dalyvauja bažnyčioje ir visuomenėje.

Tuo CMU, susitaikymas yra akademinis darbas su visų socialinių, asmeninių, teologijos, tarpasmeninių, meno, fizinių ir aplinkosaugos rūšių matmenų-pavadinimas kelias. Susitaikymas, tokių kaip švietimas, visada apie "statybinių supratimo." Ir "Statybos supratimas" visada apie užsiima tiek žinių ir santykių, būdai matome, užsiima ir dalintis pasaulyje, kuris yra nuostabus, kad nerimauja, ir kad niekada reikia mūsų geriausią priežiūrą ir vaizduotę.

Frazė "įsišaknijusi Anabaptist menonitų tradicijos" turbūt geriausiai kreipėsi per CMU studentų parodymus. Kas patraukia ant jų protus ir širdis jiems ne kartą yra darna ir nuoseklumas tarp to, ką dėstytojai mokyti klasėje ir kaip šie "mokytojai gyvenimo" eiti apie kasdienio gyvenimo. Stiprūs įsitikinimų susitaikymo link ir sąžiningumu gyvenimo ir tikėjimo buvo ne iš anabaptistų atsiradimo XVI amžiaus priešakyje. Veiksmų ir išpažinties integracija ir toliau bus labai svarbus šiandien, kaip ir praktiką bendruomenės įžvalgiai, sulaikant, kas yra tiesa. Šie įsitikinimai pasiūlyti drąsių pažeidžiamumą ir dinamišką laisvę, o šie formą giliai ir tik per santykius pasitikėjimo. Tai per santykius pasitikėjimo ir bendruomenės įžvalgumo, kad CMU supranta esąs bažnyčios susijusių universitetą, teikti už nuolatinį dialogą apie tai, kaip kartu esame pašaukti kalbėti malonę ir priimti susitaikymo bažnyčioje, visuomenėje ir pasaulyje, kaip mes forumą jį žinome.

Nuo šios misijos, CMU įsteigė keturias įsipareigojimus, apibūdinančius jo darbą visose savo programas ir veiklą srautas:

Švietimas taikos ir teisingumo

Įsipareigojimas šviesti už taiką ir teisingumą spalvų visų mūsų programų ir mūsų institucijų gyvenimą kaip visumą ir yra aiškiai atstovavo kai parašo programose ir kelios iš mūsų institutų (pvz, Kanados mokykla Taikos stiprinimo) darbą.

Mokymasis per mąstymą ir Doing

Akademinė analizė papildo patirtinio mokymosi būdu, kuris formuoja tiek mąstymo ir gyvenimo, ypač per mūsų PRACTICA, Outtatown, co-op ir stažuočių programas.

Turtinga Svetingumo ... Radikalios dialogas

CMU sveikina visus, nes ji skatina dialogą tarp religinių, ekonominių, socialinių, politinių, etninių, nacionalinių ir kultūrinių chasms kad padalinti žmonijai, per Šiaurės Amerikoje ir tarptautiniu mastu.

Modeliavimas Invitational Bendruomenė

CMU mišiniai mūsų laiką individualizmas modeliavimo ir puoselėjant Invitational bendruomenes, kurios yra įvairi dar mokosi kartu, kurioje žmonės vieni kitus ir kuris skatina užuojautą ir atstovauja viltį tiems, kuriems jų ir už jos ribų.

Vietos

Vinipegas

Canadian Mennonite University

Address
North Shaftesbury (Primary Mailing Address)
500 Shaftesbury Blvd.
Winnipeg, MB R3P 2N2

Vinipegas, Manitoba, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1 204-487-3300

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis