Oficialus aprašymas

Iš CMU istorija

Kanados Menonitų universitetas yra vienas iš trijų kolegijų susivienijimo rezultatas: menonitų Broliai Bible College / Concord koledže (est. 1944); Kanados Menonitų Bible College (est. 1947); ir Menno Simons koledžas (est. 1989).

Iš CMU ištakos 1990, kai žmonės iš verslo bendruomenės ir iš keturių menonitų kolegijose Manitoba-CMBC, Concord koledže, Steinbach Biblijos Kolegijos ir Menno Simons kolegijoje-met kalbėti apie, inter-menonitų bendradarbiaujant aukštojo mokslo , Tai paskatino oficialias diskusijas tarp kolegijų, pradedant 1995 m. Steinbach Bible College pasitraukė iš proceso 1996 m.

Rugpjūtį, 1998, Manitobos vyriausybė paskelbė už universitetinio lygio, laipsnių suteikimo federacijos menonitų kolegijų kūrimo chartiją. Lapkričio 18, 1998, trys kolegijos pasirašė susitarimo memorandumą, reiškiantis galutinį patvirtinimą federacijos sukūrimo. Gegužės 4, 1999, susitarimas įsigyti 500 Shaftesbury buvo sudarytas. Menonitų kolegija federacija pradėjo siūlyti naujus, bendrai remia akademines programas rugsėjo mėnesį, 1999 m. Iki rugsėjo, 2000, CMBC ir Concord kolegija įsikūrusi kartu dėl bendros miestelio į 500/600 Shaftesbury bulvare. (Menno Simons kolegija liko centro Vinipegas kaip CMU miesteliu ties Vinipegas universitete.) Spalio, 2008, CMU tapo universitetų asociacijos ir kolegijų Kanados (dabar žinoma kaip universitetų Kanada) narys.

Kiekvienas iš steigėjų kolegijose turi savo istoriją. Tačiau nuo pat pradžių, individualūs pasakojimai dažnai kerta ir dabar yra dalis, kaip Dievas atvedė juos dirbti kartu dėl bendros švietimo misiją vadinamas CMU bendrą istoriją-pasakojimą.

Misija

CMU yra novatoriškas Christian University, įsišaknijusi Anabaptist menonitų tradicijos persikėlė ir pasamdytas gyvenimą ir mokymus Jėzaus Kristaus. Per mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų CMU įkvepia ir suteikiančias moterų ir vyrų gyvenimą paslaugų, vadovavimo ir susitaikymo bažnyčioje ir visuomenėje.

CMU Misija, kaip ir bet kurioje organizacijoje, yra tarsi tankiai supakuoti ritės su potencialu ir pareigos pavasario iki gyvenimo energingas masyvas programas ir projektus, pokalbių ir įsipareigojimus. CMU anketa misija yra iš anksto ir ten savo specifiką. Ištikimybė Dievo sukuriant ir pertvarkyti darbo per Jėzų Kristų istorija yra širdies plakimas, The atidumas ir motyvuojanti impulsas paslaugų, vadovavimo ir susitaikymo, per kurį CMU dalyvauja bažnyčioje ir visuomenėje.

Tuo CMU, susitaikymas yra akademinis darbas su visų socialinių, asmeninių, teologijos, tarpasmeninių, meno, fizinių ir aplinkosaugos rūšių matmenų-pavadinimas kelias. Susitaikymas, tokių kaip švietimas, visada apie "statybinių supratimo." Ir "Statybos supratimas" visada apie užsiima tiek žinių ir santykių, būdai matome, užsiima ir dalintis pasaulyje, kuris yra nuostabus, kad nerimauja, ir kad niekada reikia mūsų geriausią priežiūrą ir vaizduotę.

Frazė "įsišaknijusi Anabaptist menonitų tradicijos" turbūt geriausiai kreipėsi per CMU studentų parodymus. Kas patraukia ant jų protus ir širdis jiems ne kartą yra darna ir nuoseklumas tarp to, ką dėstytojai mokyti klasėje ir kaip šie "mokytojai gyvenimo" eiti apie kasdienio gyvenimo. Stiprūs įsitikinimų susitaikymo link ir sąžiningumu gyvenimo ir tikėjimo buvo ne iš anabaptistų atsiradimo XVI amžiaus priešakyje. Veiksmų ir išpažinties integracija ir toliau bus labai svarbus šiandien, kaip ir praktiką bendruomenės įžvalgiai, sulaikant, kas yra tiesa. Šie įsitikinimai pasiūlyti drąsių pažeidžiamumą ir dinamišką laisvę, o šie formą giliai ir tik per santykius pasitikėjimo. Tai per santykius pasitikėjimo ir bendruomenės įžvalgumo, kad CMU supranta esąs bažnyčios susijusių universitetą, teikti už nuolatinį dialogą apie tai, kaip kartu esame pašaukti kalbėti malonę ir priimti susitaikymo bažnyčioje, visuomenėje ir pasaulyje, kaip mes forumą jį žinome.

Nuo šios misijos, CMU įsteigė keturias įsipareigojimus, apibūdinančius jo darbą visose savo programas ir veiklą srautas:

Švietimas taikos ir teisingumo

Įsipareigojimas šviesti už taiką ir teisingumą spalvų visų mūsų programų ir mūsų institucijų gyvenimą kaip visumą ir yra aiškiai atstovavo kai parašo programose ir kelios iš mūsų institutų (pvz, Kanados mokykla Taikos stiprinimo) darbą.

Mokymasis per mąstymą ir Doing

Akademinė analizė papildo patirtinio mokymosi būdu, kuris formuoja tiek mąstymo ir gyvenimo, ypač per mūsų PRACTICA, Outtatown, co-op ir stažuočių programas.

Turtinga Svetingumo ... Radikalios dialogas

CMU sveikina visus, nes ji skatina dialogą tarp religinių, ekonominių, socialinių, politinių, etninių, nacionalinių ir kultūrinių chasms kad padalinti žmonijai, per Šiaurės Amerikoje ir tarptautiniu mastu.

Modeliavimas Invitational Bendruomenė

CMU mišiniai mūsų laiką individualizmas modeliavimo ir puoselėjant Invitational bendruomenes, kurios yra įvairi dar mokosi kartu, kurioje žmonės vieni kitus ir kuris skatina užuojautą ir atstovauja viltį tiems, kuriems jų ir už jos ribų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Canadian Mennonite University

Biblijos ir teologijos studijos (BTS) kviečia studentus drausmingas, mąstantis apmąstymų apie Bibliją, nuo teologinių tradicijų ir istorijos bažnyčios, o patirtimi ir pra ... [+]

Biblijos ir teologijos studijos (BTS) kviečia studentus drausmingas, mąstantis apmąstymų apie Bibliją, nuo teologinių tradicijų ir istorijos bažnyčios, o patirtimi ir praktika krikščionių bendruomenių visame pasaulyje. Tiek trejų metų ir keturių metų bakalauro dailės su į BTS pagrindinis pateikti poveikio humanitarinių, tiksliųjų mokslų platumos ir socialiniai mokslai, ir didelį gylį Biblijos ir teologijos studijas. Šie laipsniai parengti studentus gerai bet darbo ar profesijos srityje su vertingų įgūdžių bendravimo, rašymo, analitinio, kritinio mąstymo, ir organizuoti. Triženklis arba ketverių metų BA BTS taip pat tarnauja kaip tvirtą pagrindą paleidimo į profesines studijas, pavyzdžiui, socialinio darbo, teisės, ir taip toliau.... [-]

Kanada Winnipeg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian Mennonite University

Ar galite įsivaizduoti, kaip muzika gali pasiūlyti grožio viziją skaldytų pasaulyje, padėti mums išgirsti tų skiriasi nuo save balsus, transformuoti mus ir būti vertinama ... [+]

Ar galite įsivaizduoti, kaip muzika gali pasiūlyti grožio viziją skaldytų pasaulyje, padėti mums išgirsti tų skiriasi nuo save balsus, transformuoti mus ir būti vertinamas kaip Dievo dovana? Muzikos studijos balansas griežtą drausmę šalia kūrybinės vaizduotės ir meninio meistriškumo ir aistra kartu su užuojauta ir jautrumu žmogaus poreikį noras. Koncentracijos apima veikimą, muzikinį ugdymą, muzikologiją, muzikos ministerijai ir išsamius tyrimus.

Muzikos bakalauras yra profesionali programa siūlo šių koncentracijų: muzikinis ugdymas, muzikos ministerija, muzikologijos, patikimumo, ir visapusiškas. Studentai galėtų užpildyti vieną arba daugiau koncentracijos už jų laipsnių. Absolventai iš šių koncentracijų, dažnai siekia studijas prieš pradedant profesinę karjerą muzikoje. Nors šios koncentracijos yra identifikuojami kaip karjeros kelio, šie laipsniai taip pat yra vertinga, nes bendri meno laipsnių. B.Mus. absolventai dažnai pripažįstama kaip gerai disciplinuota, gerai išsilavinę, ir vaizduotės žmonės, turintys kompetenciją tarnauti visuomenei gerai įvairiausiose srityse.... [-]

Kanada Winnipeg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
8 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian Mennonite University

Ar dainavimas "Tai šiek tiek šviesos į mano" tikrai padeda kažkas naujo mokytis kalbėti, po to nušautas į galvą per Broca ploto? Kaip muzikos pagrįstos intervencijos page ... [+]

Ar dainavimas "Tai šiek tiek šviesos į mano" tikrai padeda kažkas naujo mokytis kalbėti, po to nušautas į galvą per Broca ploto? Kaip muzikos pagrįstos intervencijos pagerinti Alzheimerio liga sergančių pacientų funkcionavimą ir gyvenimo kokybė? Ar muzika būti perspektyvi alternatyva narkotikų ar kitų rūšių terapijos gydant nuotaikos sutrikimus? Kaip muzika veikia kurti vaikams?

Jei kuri nors iš šių klausimų jus domina, apsvarstyti mokosi CMU muzikos terapijos programa, akredituota Kanados asociacijos Muzikos terapija (CAMT).

Ši programa yra skirta studentams suinteresuotų į muzikos terapija karjerą. Music terapeutai naudoti muziką, į sumaniai, sisteminiu būdu siekiant skatinti teigiamus pokyčius protinės, fizinės, emocinio, ar dvasinę funkcionavimo individų bei grupių. Įsidarbinimo galimybės muzikos terapeutai egzistuoja psichikos sveikatos priežiūros įstaigų, slaugos namuose, ligoninėse, mokyklose, grupės namus, ir daug kitų parametrų. Kaip gerai, daug muzikos terapeutai kurti savo privačią praktiką. Muzikos terapeutas, tikimasi, bus įvykdyti ir universalus muzikantai tvirtą pagrindą dėl įprastos ir neįprastos žmogaus vystymosi tyrimo Be jų muzikos terapijos įgūdžius. Aukščiau ir už įgūdžių ir metodų, muzikos terapija, studentai CMU įgyti dvasingumo, etikos, ir konsultavimo supratimą, neįkainojama bet kokioje priežiūros profesijos karjerą.... [-]

Kanada Winnipeg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian Mennonite University

Kaip žmonės gali naudoti simbolius, vaizdus ir garsus kurti prasmę, kuri gali būti padalyta tarp grupių ir individų? Kurioje vietoje įtikinantys leidiniai tapti propagand ... [+]

Kaip žmonės gali naudoti simbolius, vaizdus ir garsus kurti prasmę, kuri gali būti padalyta tarp grupių ir individų? Kurioje vietoje įtikinantys leidiniai tapti propagandos? Kaip naujas socialinės žiniasklaidos įtakoja šeimos dinamiką Šiaurės Amerikoje? Kodėl žmonės dalijasi savo asmeninius gyvenimus su nepažįstamais, su sąlyga, kad nepažįstamasis turi mikrofoną?

Komunikacijos ir žiniasklaidos tyrimų, studentai bus suteiktas ryšių teorijos fone, taip pat praktinių įgūdžių, jie turi būti veiksmingos darbo vietoje. Per šį procesą, studentai bus skatinami pasipriešinti srityje Big klausimus apie prasme, platinti informaciją bei idėjas, į balso galią ir sąveiką tarp tikėjimo ir profesine praktika.... [-]

Kanada Winnipeg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian Mennonite University

Tarptautinė plėtros studijų (IDS), yra skurdo, nelygybės ir kaip sukurti kaita ir padaryti pasaulį geresne vieta gyventi tyrimas. Studentai ištirti aplink ką ji iš tikrųj ... [+]

Tarptautinė plėtros studijų (IDS) yra skurdo, nelygybės ir kaip sukurti kaita ir padaryti pasaulį geresne vieta gyventi tyrimas. Studentai ištirti aplink ką ji iš tikrųjų reiškia teikti pagalbą, kad kažkas gyvena skurde, taip pat geriausios praktikos skurdo mažinimo ir padaryti ilgalaikį skirtumą žmonių gyvenimui etiką.

Maisto teisingumas, reagavimas į nelaimes, Kanados pagalbos politika, aplinkos tvarumas, ginkluotas konfliktas, ligų ir švietimo pavyzdžiai temas, IDS paliečia. Tiek trejų metų ir keturių metų bakalauro dailės su Tarptautinių plėtros studijų pagrindinis pateikti poveikio humanitarinių, gamtos mokslų ir socialinių mokslų plotis, ir apima didelę gylį idėjas. Šis svarbus yra skirta studentams, besidomintiems pasaulio teisingumo, pilietiškumo ir darnaus vystymosi. Šie laipsniai parengti studentus gerai bet darbo ar pašaukimo vertingų įgūdžių, komunikacijos, rašymo, analitinio, kritinis mąstymas, ir organizuoti srityje. Triženklis arba ketverių metų BA IDS taip pat tarnauja kaip tvirtą pagrindą paleidimo į profesines studijas, pavyzdžiui, Bendrijos plėtros, viešosios politikos, socialinio darbo, teisės, ir taip toliau.... [-]

Kanada Winnipeg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Canadian Mennonite University

Redekop School of Business vystosi būsimų verslo lyderių potencialą suburti gerą verslo praktiką įsipareigojimų tikėjimo, dosnumą, ir paslaugų. ... [+]

Redekop School of Business vystosi būsimų verslo lyderių potencialą suburti gerą verslo praktiką įsipareigojimų tikėjimo, dosnumą, ir paslaugų.

Pelnas perspektyva

Ir už jos ribų klasėje, mokiniai ištirti išminties verslo ir etikos sprendimus sudėtingumą. Mokymas ir kuravimo profesoriai, verslo savininkams, ir ne pelno lyderių, kartu su verslininku reziduojančiu programą, praktikumo vietas, on-campus verslo klubas, tarptautinių studijų galimybes, bei Co-op patirtimi galimybe, kurti pagerintame mokymosi pagrindas.

Studentai pasirengę karjeros pasaulio verslo aplinką, kaip jie mokosi per tarpdisciplininiu verslo programą. Jie turi galimybę dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose kelionės studijų kursus, kurie svyruoja nuo mikrofinansų ir plėtros Lotynų Amerikos į verslą Europos Sąjungoje. Studentai taip pat gauti naudos iš plataus tinklo tarptautinių organizacijų, CMU partneriai su visame pasaulyje sukurti stažuotes ar karjeros galimybes.... [-]

Kanada Winnipeg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
120 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

About CMU

Why I chose CMU

Residence Life at CMU

Community Life at CMU

Business