Carleton University Undergraduate

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Kanados universiteto Karletono universitetą!

Carleton universitetas teikia aukštos kokybės išsilavinimą daugiau nei 24 000 studentų, dirbančių visą ir ne visą darbo dieną, bakalauro ir magistrantūros lygmeniu. Mes pritraukiame studentus iš daugiau nei 140 šalių į įvairią ir įtraukiąją universitetą ir turime daugiau nei 153 000 absolventų, gyvenančių daugiau nei 160 pasaulio šalių.

Mūsų 22 bakalauro studijų programos, kuriose dalyvauja daugiau kaip 100 didžiųjų bendrovių, koncentracijos ir specializacijos, suteikia įgūdžių ir žinių realių problemų sprendimui.

„Carleton“ 875 akademinis personalas yra pripažintas tarptautiniu mastu už savo stipendijas ir pažangiausius mokslinius tyrimus daugiau nei 50 disciplinų. Carleton studentai gauna naudos iš tarpdisciplininio, aktyvaus, praktinio požiūrio į dėstytojų ir dėstytojų vykdomą mokymą ir mokslinius tyrimus, taip pat nuo daugybės universitetų partnerystės su federaline vyriausybe, kitais universitetais ir privačiojo sektoriaus partneriais.

Mūsų miestelis ir miestelis suteikia gražią ir sveiką aplinką gyventi ir mokytis. Campus yra tik į pietus nuo Otavos miesto centro, ribojasi su Rideau upe, istoriniu Rideau kanalu ir maloniais gyvenamųjų rajonų. Mūsų vieta šalies sostinėje suteikia jums prieigą prie neįtikėtinų ne universitetinių išteklių, pvz., Vyriausybės įstaigų, muziejų ir archyvų, užsienio ambasadų, medicinos ir gyvosios gamtos mokslų tyrimų laboratorijų ir klestinčios aukštųjų technologijų pramonės.

Ateikite ir būkite šio neeilinio universiteto dalis!

110034_109890_Riverbuilding.jpg

Kas apibrėžia Carleton?

 • Mes siekiame naujovių mokslinių tyrimų, mokymo ir mokymosi srityse.
 • Mūsų vieta Otavoje, tautos sostinėje, jungia mus su pasauliu.
 • Mes skatiname praktinę patirtį klasėje.
 • Mes siūlome išskirtinę studentų paramą.

Kas apibrėžia mūsų absolventus?

 • Jie turi verslumo dvasią.
 • Jie yra pasirengę karjerai greitai besikeičiančioje darbo rinkoje.
 • Juos skatina noras pakeisti pasaulį.
 • Jie yra 153 000 stiprių.

110035_109891_Carleton1.jpg

Otava, Kanados nacionalinis kapitalas

Carletono artumas prie valdžios institucijų, bibliotekų, žiniasklaidos ir klestinčios žinių ekonomikos daro Carleton puikią vietą mokytis ir gyventi.

„Carleton University“ studentai, darbuotojai, dėstytojai ir lankytojai gali pasinaudoti Otavos teikiamomis galimybėmis ištisus metus: menas, lauke, profesionalus sportas, jaudinantis, energingas naktinis gyvenimas ir stiprus bendruomenės jausmas.

Carleton universitetas yra netoli didingų Kanados Parlamento pastatų, šurmuliuojančios „Byward Market“ ir gražiojo Gatineau parko.

Gera žinoti:

 • Didžioji dalis „Carleton“ bakalauro studijų programų apima darbo ir studijų galimybes. „Carleton Co-op“ studentai dirbo su daugeliu darbdavių, įskaitant: „Blackberry“, „Bombardier Aerospace“, Kanados pajamų agentūrą, aplinką ir klimato kaitą Kanada, „Ericsson“, „Hydro Ottawa“, „IBM Canada“, Nacionalinę mokslinių tyrimų tarybą, „Nokia“, „Ross Video“, „Scotiabank“ ir kt.
 • Baigus studijų programą, tarptautiniai studentai gali prašyti darbo leidimo likti Kanadoje iki trejų metų, kad įgytų darbo patirtį.
 • „Carleton“ gyvena platų tinklą, kuriame yra daugiau nei 200 aktyvių klubų ir visuomenių - tai puikus būdas susitikti su naujais žmonėmis, įgyti vertingų įgūdžių ir tęsti savo interesus už klasės ribų.

Vietos

Otava

Address
315 Robertson Hall
1125 Colonel By Drive

K1S 5B6 Otava, Ontarijas, Kanada

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis