Oficialus aprašymas

istorija

1940 metais, Jungtinių Krikštytojo konvencija tapo susirūpinęs jaunų žmonių, kurie palieka Atlanto Kanadoje Biblijos aukštesnįjį išsilavinimą. Nepaisant to, kad pavadinimas turėjo universitetą Wolfville, NS, buvo krikščioniškojo švietimo sritis, kuri buvo kuriam netaikomos. 1949, Jungtinės Amerikos baptistų Biblijos mokymo mokykla buvo įkurta Monktonas ir kaip Biblijos kolegijoje ir vidurinės mokyklos. Per ateinančius du dešimtmečius, jauni žmonės atėjo iš visame Atlanto Kanadoje studijuoti krikščionių kontekste ir gyventi krikščionišką bendruomenę.

Akademinės kompetencijos, labai greitai tapo naujos mokyklos bruožas, ir daugelis žmonių davė sacrificially plėsti patalpas ir programas. Dr Myron BRINTON paliko sėkmingą Kunigo vadovauti jauną instituciją didžiąją dalį savo pirmąjį dešimtmetį. Jo jausmas šeimos ir krikščionių įsipareigojimą nustatyti etape daug savo tradicijas.

Iki 1968 Mokyklos buvo pereinamosios dėmesys pasikeitė po vidurinės mokyklos programą. Jis tapo Bible College ir Krikščionių Jaunesnysis laisvųjų menų koledžas. 1970, pavadinimas buvo pakeistas į Atlanto baptistų koledžas, siekiant atspindėti naujas programas. Per šį laikotarpį, prezidentas Dr. Stuart E. Murray siekė sukurti stiprią dėstytojų ir teikti išplėsta pasirinkimą kursus.

1983, Naujasis Bransvikas Įstatymų priėmė chartiją, suteikianti Atlanto baptistų koledžas, teisę siūlyti bakalaureato laipsnių. Vėliau per dešimtmetį, 1996 metais, originalus aktas teisės aktų leidėjas iš dalies pakeistas siekiant pakeisti pavadinimą į Atlanto Krikštytojo universiteto. Tai buvo padaryta siekiant atspindėti nuolatinį augimą ir vystymąsi Universiteto kaip liudija laipsnių suteikimą disciplinų įvairovę, įskaitant meno, mokslo, verslo ir mokslo.

2008 ir 2010 metais, buvo šiek tiek pakeitimų įstatymo, pirmas pratęsti laipsnių nepriklausančių bakalaureato lygmens nuostatos, ir, antra, kad pakeisti pavadinimą į CRANDALL universiteto garbės Joseph CRANDALL, kuris įkūrė keletą baptistų bažnyčias didesnis Monktonas plotas per 1800. Tai naujas vardas taip pat buvo pristatytas kaip būdas siekiant aiškiau garantuota krikščionių studentų ir rėmėjų, kurie nebuvo iš baptistų tradicijos invititation.

Misija

Nuo CRANDALL Universiteto misija yra tai, kad pertvarka išgyvena kokybės universitetinį išsilavinimą tvirtai įsišaknijusi krikščionių tikėjimą. Ši misija yra pasiekiama per:

Iš laisvųjų menų, gamtos mokslų ir profesinių studijų, kuris apima mokymą: Studentą orientuotas požiūris, kad pagrindinis dėmesys skiriamas mokymosi, o ne pristatyti tik informacijos; Įsipareigojimas holistinio augimo asmuo: dvasinė, intelektinė, asmens / Socialinės ir fizinės gerovės; Negrąžinta ir atsidavęs personalas, fakulteto, administratoriams ir valdybos narių komandinis darbas; Vieningos ir rūpestinga bendruomenė plėtra, kuriame dalyviai yra jautrūs vienas kito poreikius, skatinti kiekvieną charakterio formavimo, vadovavimo įgūdžius ir tikėjimo ir mokymosi integracijos kita, kai jie yra pasirengę ateities pozicijas įtakos ir vadovavimo tarnyboje Dievo Karalystė; Atvirumas asmenims kiekvieno rasės, odos spalvos, lyties ir įsitikinimų, kurie nori tapti iš CRANDALL universiteto bendruomenei. Tyrimai fakulteto, kuri apima, bet neapsiriboja: Plėtra Žinių mokslininko drausmės; Kompetencijos, kad patvirtina universiteto įsipareigojimą akademinės sąžiningumo standartas; Tobulinimas tikėjimo integraciją ir mokymąsi stipendijas ir paskelbimo, kad įvertinti teorijas / išvadas atsižvelgiant į krikščionišką pasaulėžiūrą.

Tikėjimo išpažinimas

Dievas: Yra vienas Dievas egzistuoja amžinai trijų asmenų: Tėvo, Sūnaus, ir Šventosios Dvasios. Be Dievo šie trys asmenys yra lygūs ir vieningi esmę ir tobulumo. Jie vykdo skirtingas, bet harmoningus biurus didelį darbą išpirkimo. Dievas yra Tėvas visiems bendrojo prasme Kūrėjo ir Išlaikytojas visatos žmonių. Jis turi tėvišką užuojautą visai žmonijai. Dievas yra Tėvas, asmeniškai prasme, visiems, kurie išpažįsta tikėjimą savo viengimį ir unikalaus Sūnaus, Jėzaus Kristaus. Jėzus Kristus yra Dievas apreikštas kūne; mes patvirtiname savo mergaitę gimimo, nuodėmės žmoniją, dieviškų stebuklų, svetimo mirtį, kai už visą laiką, kūno prisikėlimą ir kilimo, Tarpininkavimo darbą prieš Tėvą, ir palaimintosios vilties jo asmens grįžimo į valdžią ir šlovę. Šventoji Dvasia yra trečiasis asmuo iš Dievo, kuris vyksta iš Tėvo ir Sūnaus. Šventoji Dvasia nuteistųjų žmoniją nuodėmės, teisumo, ir Dievo sprendimu; ragina žmones į atgailą ir tikėjimą į Jėzų Kristų, visada su mumis, ir leidžia tikinčiajam gyventi šventą gyvenimą; ir suteikia tikinčiajam liudyti ir dirbti Viešpaties Jėzaus Kristaus.

Raštai: Šventasis Raštas Senojo ir Naujojo Testamentų turi savo institucijai vien Dievui ir yra duota mums dieviškosios įkvėpimo. Jie tik tobula, aukščiausias, neklystantis, ir pakankamas standartas visų tikėjimo ir elgesio klausimais. Jie buvo kruopščiai konservuoti Dievo apvaizdos per tikintieji darbą.

Žmonija: Žmonija buvo sukurta be nuodėmės. Iki pirmojo vyro ir moters nepaklusnumo, nuodėmė įėjo žmonių rasę. Per šį nepaklusnumą visa žmonija gimsta nuodėmingas, pagal pasmerkimo ir mirties prakeikimo, reikia atgailos ir atleidimo.

Išgelbėjimas: Apie pamestus ir nuodėmingos žmonijos išgelbėjimas yra įmanoma tik per Jėzaus Kristaus nuopelnų ir jo Substituciniai mirties mūsų vardu. Išgelbėjimas turi gauti per atgailos ir tikėjimo, ir ji yra be darbų. Jis apibūdinamas regeneracijos Šventosios Dvasios.

Bažnyčia: Bažnyčia sudaro visi tikri tikintieji į Viešpatį Jėzų Kristų. Biblija taip pat identifikuoja vietos Bažnyčią kaip pakrikštyti tikintieji organizuojamus garbinimui, mokinystės, informavimo veiklą, ir paslaugų kitiems už Dievo asamblėja.

Prisikėlimo ir Sprendimas: Bus bendras prisikėlimas iš teisingas ir neteisingas įstaigos. Dievas teis visą žmoniją. Tie, kurie yra saugomi gyvens amžinai Dievo akivaizdoje. Tie, kurie prarado nuodėmės gaus amžinąjį pasmerkimą.

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Crandall University

Menų bakalauro laipsnį iš universiteto CRANDALL suteikiančias jums su analizės įrankių ir rašymo įgūdžių, reikalingų sėkmingai pažangių studijų ar profesinės karjeros. ... [+]

Septyni laisvieji menai Talpinti šiandienos iššūkiams

Menų bakalauro laipsnį iš universiteto CRANDALL suteikiančias jums su analizės įrankių ir rašymo įgūdžių, reikalingų sėkmingai pažangių studijų ar profesinės karjeros. Crandall bakalauras laipsnis taip pat suteikia jums daug daugiau. Jūs taip pat įgyti dvasinių žinių, kad bus remti ir stiprinti savo tikėjimą ir pasiruošti gerai patenkinti gyvenimo iššūkius.

Skirkite laiko momentą, atrodo per mūsų pasirinkimas Dailės bakalauras didžiųjų. Sužinokite, kodėl mūsų studentai apsvarstyti Crandall universitetinis išsilavinimas turi būti išskirtinis vertė aukštojo mokslo srityje. Tai ketverių metų, kad parengs jums už ką gyvenimas duoda savo kelią.... [-]

Kanada Moncton
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BBA

Crandall University

CRANDALL verslo mokykla taip pat siūlo BBA kooperatyvas išsilavinimą, kad per on-the-darbo patirtis, suteikia studentams su galimybe įdėti mokymosi praktikoje kuriant sva ... [+]

Pasirengti sudėtinga Karjera Verslas CRANDALL anketa verslo mokykla

Studijavimas verslo administravimo rengia jums karjeros pasirinkimo turtus. Tuo CRANDALL anketa verslo mokykla, verslo studentai turi galimybę sutelkti savo verslo studijas apskaitos, rinkodaros ar verslo vadybos. Per programą jūs išmoksite bendrauti aiškiai, analizuoti organizacinius klausimus, išspręsti verslo problemas ir nustatyti geriausią verslo praktiką.

Verslo šiandien yra neįtikėtinai sudėtinga. Įrankiai ir įgūdžių jūs gaunate ne CRANDALL anketa verslo mokykla įrengs jums pavyks reikliausių karjeros ar siekti verslo administravimo magistro.

Speciali programa Svarbiausi verslo administravimo... [-]

Kanada Moncton
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Crandall University

Biologijos laipsnį CRANDALL universiteto padės jums įgyti analizė, interpretavimas ir bendravimo įgūdžius, reikalingus pradėti savo karjerą mokslo arba toliau dirbti paža ... [+]

Studijų pasaulio nuostabius gyvybės formų

Biologija tyrinėja gyvųjų organizmų pasaulį. Išvados šioje srityje yra labai svarbus siekiant pažangos, žemės ūkio, medicinos, biotechnologijų ir ekologija. Biologijos laipsnį CRANDALL universiteto padės jums įgyti analizė, interpretavimas ir bendravimo įgūdžius, reikalingus pradėti savo karjerą mokslo arba toliau dirbti pažangių mokymo studijas.

Kartu su savo profesorių ir klasiokais, jums bus mokytis funkcijas ir sąveiką gyvųjų organizmų tiriant jų struktūra, elgesio ir gyvenimo procesus. Be to, jūs turėsite galimybę plėtoti įgūdžius, kad padidinti savo supratimą apie pasaulį, užpildant universiteto holistinį laisvųjų menų pagrindinę programą.... [-]

Kanada Moncton
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Crandall University

Ši unikali partnerystė suteikia CRANDALL studentams imtis laipsnį iš Acadia universiteto (per Acadia Divinity College) kartu su savo CRANDALL laipsnį galimybę. ... [+]

Crandall-Akadijos bakalauras Teologijos partnerystės

Ši unikali partnerystė suteikia CRANDALL studentams imtis laipsnį iš Acadia universiteto (per Acadia Divinity College) kartu su savo CRANDALL laipsnį galimybę. Į Akadijos bakalauras Teologijos programą, mokiniai turės imtis specializuotus kursus, kurie orientuoti į asmens mokinystės Christian tarnybos bažnyčios ir bendruomenės, taip pat kursus Biblijos studijų ir teologija. Praktiniai elementai programoje bus suteikti studentams galimybę tarnauti ir vadovauti vietos ir tarptautiniu mastu.

Šis laipsnis yra specialiai sukurta tiems studentams, kurie už tarnauti Dievui ir plėtoti stipresnę santykius su Juo aistra. Tai suteikia tvirtą pagrindą pirmaujanti bažnyčios ir bendruomenės ministerijų.... [-]

Kanada Moncton
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Crandall University

Mūsų bakalauras techninis išsilavinimas absolventų palaikykite tvirtą reputaciją visame pasaulyje. Dažnai jie yra specialiai prašoma stažuotės vietą tose vietose, tokiose ... [+]

Techninė ugdymas CRANDALL

Techninės išsilavinimas (BTEd.) Bakalauras yra naujoviška programa, skirta sujungti savo ankstesnius techninius įgūdžius ir mokymą su 21 amžiaus mokytojų rengimo. Jei turite tokiose srityse kaip verslo technologijos, IRT, kulinarinio meno, interjero dizainas, prekiauja, ar Hospitality fonas ir nori dirbti mokyklos aplinkoje, tai yra už jus programa.

Sėkmingai užbaigus techninis išsilavinimas bakalauro laipsnį, jums bus teisę kreiptis dėl 4 lygio mokymo pažymėjimas iš New Brunswick Švietimo departamento.

Speciali programa akcentai už techninio švietimo bakalauro

Mūsų bakalauras techninis išsilavinimas absolventų palaikykite tvirtą reputaciją visame pasaulyje. Dažnai jie yra specialiai prašoma stažuotės vietą tose vietose, tokiose kaip Kinija ir Australija.... [-]

Kanada Moncton
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Crandall University

Švietimo programos bakalauras ne CRANDALL universitetas yra vienas iš labiausiai gerbiamų mokytojų rengimo programų Rytų Kanadoje. Crandall Švietimas laipsnis rengia jums ... [+]

Švietimas Tuo CRANDALL

Švietimo programos bakalauras ne CRANDALL universitetas yra vienas iš labiausiai gerbiamų mokytojų rengimo programų Rytų Kanadoje. Crandall Švietimas laipsnis rengia jums mokyti praktiškai bet klasėje, bet kur.

Mūsų bakalauro švietimo programos tikslas yra baigusių mokytojų, kurie taps studentą orientuotą švietimo lyderiams įsipareigojimą svarbią misiją šviesti generationsto ateiti.

Sėkmingai užbaigus mokslo bakalauro laipsnį, jums bus gerai pasirengusi prisiimti mokymo iššūkius įvairių ekvivalentas nustatymus. Jūs taip pat turėtų teisę kreiptis dėl New Brunswick 5 lygio mokymo pažymėjimas, suteikiančias jums mokyti elementarių ar vidurinės mokyklos klasėje.... [-]

Kanada Moncton
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba