Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Kaip pirmaujanti novatorius pasaulinės švietimo, Fairleigh Dickinson universitetas ieško naujų būdų, kaip pasiūlyti savo unikalią mokymosi galimybes studentams visame pasaulyje. Universiteto Naujausias miesteliu atidarytas 2007 m Vankuveris, Britų Kolumbija. Įsikūręs vakarinėje Kanadoje netoli sienos su JAV, Vankuveris yra viena iš labiausiai pasaulyje vaizdingas Cosmopolitan ir daugiakultūrėje miestuose.

Vankuveris apgyvendinimu studentams siūlo viena iš nedaugelio galimybių uždirbti Amerikos koledžo laipsnį, studijuoja Kanadoje. Visi siūlomi Vankuveris Campus studijų programos buvo leista Britų Kolumbijos ministerijos Išplėstinė švietimo. Fairleigh Dickinson universitetas - Vankuveris sveikina studentus iš viso pasaulio kurti kultūriškai įvairų mokymosi aplinką. Vankuveris siūlo išteklius studentams, kuriems reikia papildomos pagalbos kuriant savo anglų kalbos žinias, prieš pradėdami studijas.

Kodėl Fairleigh Dickinson? Fairleigh Dickinson universitetas yra akademinės kompetencijos centras skirtas pasaulio piliečių parengimo per pasaulio ugdymo. Universitetas siekia suteikti studentams su įvairių sričių, kultūrų ir etikos supratimą, reikalingų dalyvauti, švino ir klestėti pasaulinėje rinkoje idėjomis, komercijos ir kultūros.

Įkurta 1942 metais, FDU yra didžiausia New Jersey privatus universitetas, tarnauja beveik 12.000 absolventų ir studentus, įskaitant daugiau nei 1000 tarptautinių studentų iš viso pasaulio. Universiteto du JAV miesteliai Šiaurės New Jersey, netoli New York City. Be to, į Vancouver Campus Universitetas valdo ir eksploatuoja Campus Wroxton, Anglija.

Vankuveris Campus yra valdomas per Fairleigh Dickinson University of British Columbia fondo, kuris yra ne pelno subjektas Britų Kolumbija, Kanada.

Akreditacijos ir patvirtinimai Universitetas yra akredituota Artimuosiuose narių Komisijai Aukštojo mokslo licenciją New Jersey Komisijos narės, Aukštasis išsilavinimas. FDU anketa SILBERMAN kolegijos verslo administravimo turi prestižinį akreditaciją AACSB International - asociacijos Advance Collegiate Schools of Business. Daugelis Universiteto atskirų akademinių studijų programos yra akredituotos pagal atitinkamus profesinius ir švietimo įstaigų.

Terminas "universitetas" yra naudojamas pagal raštišką sutikimą British Columbia ministerijos Išplėstinė Švietimo veiksmingą gegužės 8, 2006, liftui kokybės vertinimo procesą ir buvo nustatyta, kad atitiktų nustatytus ministerijos kriterijus. Fairleigh Dickinson universitetas yra pirmoji ne Kanados institucija įgyti patvirtinimą pagal griežtus standartus Britų Kolumbijos priimtas 2003 m.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Vankuveris sritis yra viena iš Kanados populiariausių turizmo vietų ir, kaip rezultatas vieta, turtinga karjeros galimybes žmonėms, norintiems įsidarbinti svetingumo ir t ... [+]

Specializacija svetingumo ir turizmo vadybos Galingas ŠVIETIMAS Programa jums uždirbti įgaliojimai jums reikės pradėti arba išankstinis savo karjerą sparčiausiai augančių pasaulio pramonei.

Vankuveris sritis yra viena iš Kanados populiariausių turizmo vietų ir, kaip rezultatas vieta, turtinga karjeros galimybes žmonėms, norintiems įsidarbinti svetingumo ir turizmo pramonei. Dailės bakalauras individualizuotų studijų (Bais) programa suteikia idealią galimybę tiek privatiems asmenims, norintiems pasiruošti už svetingumo ir turizmo pramonei karjerą vietoje arba tarptautiniu mastu, ir tiems, kurie šiuo metu dirba pramonėje, norintys gauti bakalauro laipsnį pažanga jų profesija. Tuo FDU Vankuveryje, galite uždirbti švietimo įgaliojimai, reikalingi karjeros svetingumo industrijos per siūlomos Universiteto Tarptautinės mokyklos svetingumo ir turizmo vadybos šią specializuotą programą.... [-]

Kanada Vancouver
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
120 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Mokslo (BS) programos bakalauras informacinių technologijų (IT) siūlo tarpdisciplininį mokymo sutelkiant dėmesį į informacinių technologijų ir kompiuterių mokslo. Be to, ... [+]

Mokslo (BS) programos bakalauras informacinių technologijų (IT) siūlo tarpdisciplininį mokymo sutelkiant dėmesį į informacinių technologijų ir kompiuterių mokslo. Be to, programa yra unikali tuo, kad ji susilieja tradicinio akademinio pranešimų su pažangiausiomis ir dabartines IT praktikos ir technologijų srityje.

Svarbiausias programos tikslas yra parengti studentus su plačiąja, integruotas IT žinias, įskaitant ryšių, kompiuterinių tinklų, kompiuterinių sistemų, duomenų bazių valdymo, programinės įrangos kūrimas, interneto svetainių kūrimas, skaitmeninės žiniasklaidos ir elektroninės leidybos. Studentai mokosi, kaip įvertinti esamas ir atsirandančias technologijas; identifikuoti vartotojų poreikius; dizaino patogi sąsajas; taikyti, konfigūruoti ir valdyti technologijas; ir įvertinti technologijų poveikį asmenų, organizacijų ir visuomenėje.... [-]

Kanada Vancouver
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
122 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

Tarptautinio verslo koncentracija rengia studentus suprasti ir veiksmingai dalyvauti verslo įmonių, veikiančių tarptautinėje aplinkoje valdymą. Kursai išnagrinėti nuodug ... [+]

Tarptautinio verslo koncentracija rengia studentus suprasti ir veiksmingai dalyvauti verslo įmonių, veikiančių tarptautinėje aplinkoje valdymą. Kursai išnagrinėti nuodugniai teorijas ir taikomuosius sąvokas svarbius verslui konkurencinėje pasaulinėje arenoje. Tarptautiniai verslo kursai apima: tarptautinio verslo, tarptautinės vadybos, tarptautinės rinkodaros ir tarptautinę prekybą.

Verslo Programa renginiai stažuotės galimybes

Per savo praėjusių metų studijų, studentai turi galimybę stoti į stažuotės arba už kredito ar ne kredito. Tai turi daug privalumų, nes ji leidžia jiems įgyti vertingos darbo patirties, plėtoti ir remtis įgūdžius, gauti kojomis į duris įmonėje, ir tt... [-]

Kanada Vancouver
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
150 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fairleigh Dickinson University Vancouver
Address
842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada
V6B 2P6 Vancouver, British Columbia, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1 604-682-8112