Memorial University, Grenfell Campus

Įvadas

Oficialus aprašymas

Grenfelio kampelis, memorialinis universitetas yra Rytų Kanadoje , Corner Brook mieste, vakarinėje Niufaundlendo vakarinėje pakrantėje.

"Grenfell " unikali vieta suteikia tarptautiniams studentams gyvybingą, draugišką ir saugią mokymosi aplinką. Grenfellyje mūsų klasės dydžiai yra nedideli, todėl lengva susipažinti su savo profesoriais ir bendraklasiais - jūs netrukus jaučiatės namuose. Memorialinis universitetas taip pat pasižymi mažiausiomis tarptautinėmis mokymosi normomis šalyje, tuo pačiu suteikiant Jums išsilavinimą, kuris gerbiamas visame pasaulyje.

Tarptautiniai studentai vaidina svarbų vaidmenį studentų gyvenime Grenfell . Tapsi universiteto bendruomenės dalimi ir įtraukite į bendruomenės kultūrinę įvairovę.

Kodėl Grenfellas? Kadangi mes esame nuostabūs, tai kodėl.

Mes esame prieinamos, turi nuostabią vietą, siūlome nedideles klases saugioje aplinkoje, siūlome garantuotą studentų būstą pirmojo kurso studentams ir turime aukščiausio lygio paslaugas.

įperkamumas

Kaip Memorialo universiteto kampelis, jums patiks mažiausias kursas angliškai kalbančiose Kanadoje. Provincijos vyriausybė teikia aukštą prioritetą švietimui, teikdama didelį finansavimą Memorialiniam universitetui. Šis įsipareigojimas leidžia mums suteikti prieinamą, tačiau aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą.

Mažos klasės, saugi aplinka

Žinoma, daugelyje universitetų yra nedidelių klasių, tačiau "Grenfell" jūs susipažinsite su savo profesija pagal vardą. Be to, "Corner Brook" yra nedidelis, todėl jūs galite jaustis saugiai ir saugiai vienoje iš saugiausių Šiaurės Amerikos miestų. Mes siūlome kokybiškus bakalauro laipsnius meno, verslo, švietimo, dailės, slaugos, išteklių valdymo ir mokslo. Magistrantūros laipsniai siūlomi aplinkosaugos politikoje, borealinėse ekosistemose ir žemės ūkio moksluose. Mūsų maža miestelio aplinka padės jums klestėti savo švietimo tikslais. Daugelis mūsų studentų taip pat gali atlikti tyrimus su savo profesoriais - galimybė, kuri suteiks jums unikalią praktinę patirtį.

Vieta, vieta, vieta

Grenfell yra viename gražiausių šalies vietų: švarus oras, riaumojantis vandenynas, didingieji kalnai. Vakarinė Niufaundlendo pakrantė yra nuotykių centras vasarą, žiemą, pavasarį ir rudenį. Pasivaikščiojimo takai kerta sritį. Yra vietų, kuriose galima slidinėti, snieglentynėse, uolienose ir zipline. "Marble Mountain Resort" yra 1700 pėdų aukščiausios klasės slidinėjimo ir snieglenčių sporto ir "Blow Me Down Trails". Kryžiaus slidinėjimo klubas turi 42 km prižiūrimų takų, esančių vos už kelių minučių nuo universiteto. Trumpame automobilio autobusas yra Gros Morne nacionalinis parkas, pasaulio paveldo vieta su jūriniais įėjimais, turtingais miško ir ledynų pjaustytais fjordais. Paimkite lauko griovelį.

Mes taip pat klesti teatrų bendruomenė, kuri kiekvienais metais turi keletą kūrinių. Mūsų meno galerijose yra eksponatų iš viso pasaulio. Pasivaikščiokite centre apsipirkdami, naktinius ir maitinančius maistą ar apsilankykite kitose mūsų prekybos vietose, įskaitant mažmeninį didžiųjų langų rajoną. Mes esame nedidelis miestas su viskuo, ko reikia.

Vietos

Kampinis upelis

Address
20 University Drive, Corner Brook
A2H 5G4 Kampinis upelis, Niūfaundlandas ir Labradoras, Kanada

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis