Oficialus aprašymas

Grenfelio kampelis, memorialinis universitetas yra Rytų Kanadoje , Corner Brook mieste, vakarinėje Niufaundlendo vakarinėje pakrantėje.

"Grenfell " unikali vieta suteikia tarptautiniams studentams gyvybingą, draugišką ir saugią mokymosi aplinką. Grenfellyje mūsų klasės dydžiai yra nedideli, todėl lengva susipažinti su savo profesoriais ir bendraklasiais - jūs netrukus jaučiatės namuose. Memorialinis universitetas taip pat pasižymi mažiausiomis tarptautinėmis mokymosi normomis šalyje, tuo pačiu suteikiant Jums išsilavinimą, kuris gerbiamas visame pasaulyje.

Tarptautiniai studentai vaidina svarbų vaidmenį studentų gyvenime Grenfell . Tapsi universiteto bendruomenės dalimi ir įtraukite į bendruomenės kultūrinę įvairovę.

Kodėl Grenfellas? Kadangi mes esame nuostabūs, tai kodėl.

Mes esame prieinamos, turi nuostabią vietą, siūlome nedideles klases saugioje aplinkoje, siūlome garantuotą studentų būstą pirmojo kurso studentams ir turime aukščiausio lygio paslaugas.

įperkamumas

Kaip Memorialo universiteto kampelis, jums patiks mažiausias kursas angliškai kalbančiose Kanadoje. Provincijos vyriausybė teikia aukštą prioritetą švietimui, teikdama didelį finansavimą Memorialiniam universitetui. Šis įsipareigojimas leidžia mums suteikti prieinamą, tačiau aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą.

Mažos klasės, saugi aplinka

Žinoma, daugelyje universitetų yra nedidelių klasių, tačiau "Grenfell" jūs susipažinsite su savo profesija pagal vardą. Be to, "Corner Brook" yra nedidelis, todėl jūs galite jaustis saugiai ir saugiai vienoje iš saugiausių Šiaurės Amerikos miestų. Mes siūlome kokybiškus bakalauro laipsnius meno, verslo, švietimo, dailės, slaugos, išteklių valdymo ir mokslo. Magistrantūros laipsniai siūlomi aplinkosaugos politikoje, borealinėse ekosistemose ir žemės ūkio moksluose. Mūsų maža miestelio aplinka padės jums klestėti savo švietimo tikslais. Daugelis mūsų studentų taip pat gali atlikti tyrimus su savo profesoriais - galimybė, kuri suteiks jums unikalią praktinę patirtį.

Vieta, vieta, vieta

Grenfell yra viename gražiausių šalies vietų: švarus oras, riaumojantis vandenynas, didingieji kalnai. Vakarinė Niufaundlendo pakrantė yra nuotykių centras vasarą, žiemą, pavasarį ir rudenį. Pasivaikščiojimo takai kerta sritį. Yra vietų, kuriose galima slidinėti, snieglentynėse, uolienose ir zipline. "Marble Mountain Resort" yra 1700 pėdų aukščiausios klasės slidinėjimo ir snieglenčių sporto ir "Blow Me Down Trails". Kryžiaus slidinėjimo klubas turi 42 km prižiūrimų takų, esančių vos už kelių minučių nuo universiteto. Trumpame automobilio autobusas yra Gros Morne nacionalinis parkas, pasaulio paveldo vieta su jūriniais įėjimais, turtingais miško ir ledynų pjaustytais fjordais. Paimkite lauko griovelį.

Mes taip pat klesti teatrų bendruomenė, kuri kiekvienais metais turi keletą kūrinių. Mūsų meno galerijose yra eksponatų iš viso pasaulio. Pasivaikščiokite centre apsipirkdami, naktinius ir maitinančius maistą ar apsilankykite kitose mūsų prekybos vietose, įskaitant mažmeninį didžiųjų langų rajoną. Mes esame nedidelis miestas su viskuo, ko reikia.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Memorial University, Grenfell Campus

Grenfelio universiteto Anglijos programa, Memorialinis universitetas leidžia jums dirbti meno bakalauro su anglų kalbos pagrindu ir nepilnamečiu kitoje dalykinėje srityje ... [+]

Grenfelio universiteto Anglijos programa, Memorialinis universitetas leidžia jums dirbti meno bakalauro su anglų kalbos pagrindu ir nepilnamečiu kitoje dalykinėje srityje.

Mes siūlome išsilavinimą anglų literatūroje ir kūrybiniame rašyme pagal laisvųjų menų studijų programą.

"Grenfell's English" programa apima pagrindinius kursus, kurie padeda suprasti esminius anglų literatūros aspektus. Kursai taip pat skirti konkrečioms anglų kalbos studijų sritims, įskaitant:

Kanados literatūra Dramos literatūra Šiuolaikinė literatūra Kūrybinis rašymas Kodėl verta mokytis anglų kalbos Grenfell?

Jei jums patinka skaityti ir rašyti, anglų programa "Grenfell" išplės jūsų kūrybiškumą, vaizduotę ir kritinį mąstymą. Ypatingas dėmesys skiriamas kūrybiniam rašymui, o mūsų dėstytojai atskleidžia skirtingą pasaulėžiūrą per literatūrą, leidžiančią jums analizuoti kultūrą, pasaulio įvykius ir savo kasdienius susitikimus nauju būdu.... [-]

Kanada Corner Brook
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Memorial University, Grenfell Campus

"Grenfell" siūlo ketverių metų meno programos bakalauro programą, kurios pagrindinė veikla - aplinkosaugos studijos. Programa yra ideali tiems studentams, kurie mėgsta la ... [+]

"Grenfell" siūlo ketverių metų meno programos bakalauro programą, kurios pagrindinė veikla - aplinkosaugos studijos.

Programa yra ideali tiems studentams, kurie mėgsta lauke ir nori kurti aplinkosaugos sprendimus ateičiai. "Grenfell" aplinkosaugos studijų programos studentai studijavo aplinkosaugos problemas ir sprendimus įvairiose srityse, įskaitant:

geografija ekonomika Politiniai mokslai Resursu valdymas Aplinkosaugos teisė Teologijos studijos Lauko užsiėmimai Kodėl studijuoti aplinkosaugos studijas?

Mūsų planetai reikia čempionų. Reikia aistringų, informuotų advokatų. Tam reikia lyderių, galinčių suderinti pramonės šakų poreikius su gamtosaugininkų siekiais ir visuomene. Mūsų programa padės jums tapti planetos valdytoja, pasitelkiant stiprią tarpdisciplininę aplinkosaugos etikos, ekologinės ekonomikos ir gamtos mokslų pagrindą. Jūs pažvelgsite į problemas per vietinius ir pasaulinius lęšius. Jūs išnagrinėsite aplinkos ekonomikos klausimus, įskaitant sudėtingus santykius tarp trūkumo ir paklausos, gausos ir atliekų.... [-]

Kanada Corner Brook
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Memorial University, Grenfell Campus

Galite įgyti psichologijos magistro laipsnį pagal bakalauro laipsnį arba bakalauro laipsnį Grenfelio miestelyje. Taip pat galite užpildyti psichologijos apdovanojimus per ... [+]

Galite įgyti psichologijos magistro laipsnį pagal bakalauro laipsnį arba bakalauro laipsnį Grenfelio miestelyje.

Taip pat galite užpildyti psichologijos apdovanojimus per bet kurį laipsnį.

Kodėl mokytis psichologijos Grenfell?

Psichologija siekia suvokti, kaip mes galvojame, elgiamės ir jaučiame. Ištyrus psichines funkcijas ir veiksmus, galime suprasti individualų ir grupinį elgesį. "Grenfell" psichologijos programa suteikia studentams daugybę įvairių temų ir suteiks jums įgūdžių ir žinių, kurios bus aktualios visą gyvenimą, įskaitant:

Kritinis mąstymas Problemų sprendimo gebėjimai Analiziniai gebėjimai Rašymo įgudžiai Pristatymas įgūdžiai ... [-]
Kanada Corner Brook
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BBA

Memorial University, Grenfell Campus

Grenfelio universiteto fizikos programa patenkins jusu smalsumą apie tai, kaip visata veikia. Šis ketverių metų bakalauro studijų programa nagrinėja viską, nuo mažiausio ... [+]

Grenfelio universiteto fizikos programa patenkins jusu smalsumą apie tai, kaip visata veikia. Šis ketverių metų bakalauro studijų programa nagrinėja viską, nuo mažiausio branduolio iki tolimiausių galaktikų. Studentai mokosi pagrindų, kurie suteikia jiems tvirtą pagrindą tobulėti. Galite pasirinkti savo studijų kryptį pasirinkdami kursus subatomic ir dalelių fizikos, astronomijos ir kosmologijos srityse.

Kodėl verta mokytis fizikoje Grenfell?

Žmonės, kurie mokosi fizikos, nori sužinoti, kaip visata veikia. Jų smalsumas juos paima iš mažo dydžio - atomo branduolio struktūros iki labai didžiosios - visatos struktūros - ir visur tarp jų! Jūs galite sužinoti apie astrofiziką ir kosmologiją per vieną iš didžiausių Atlanto Kanados didžiausių astronominių teleskopų čia, Grenfelio kampų observatorijoje. Arba galite ištirti elektros ir magnetizmo, kvantinės mechanikos, geofizikos ir dalelių fizikos pagrindus. Galite suformuoti savo programą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas labiausiai intriguoja jus. Jūsų fizikos laipsnis gali būti baigtas per ketverius metus.... [-]

Kanada Corner Brook
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Memorial University, Grenfell Campus

"Grenfell Campus", "Memorialinis universitetas", verslo administravimo programa daugiausia dėmesio skiria žmonėms valdyti mokslą ir meną gaminti prekes ir paslaugas. ... [+]

"Grenfell Campus", "Memorialinis universitetas", verslo administravimo programa daugiausia dėmesio skiria žmonėms valdyti mokslą ir meną gaminti prekes ir paslaugas.

Studijų verslo administravimas apima keletą temų, įskaitant:

Apskaita ir finansai Verslo etika ir socialinė atsakomybė Verslo teisė Komunikacijos Verslumas ir inovacijos Žmogiškųjų išteklių valdymas Rinkodara Operacijų valdymas Strategijos ir pokyčių valdymas

"Grenfell" verslo programa paruošia jus šiai konkurencinei sričiai, mokydama jus dirbti su žmonėmis, išteklius ir idėjas.

Kodėl studijuoti verslo administravimą Grenfell?

"Grenfell" verslo administravimo programa padeda jums tobulinti praktinius įgūdžius, pavyzdžiui:... [-]

Kanada Corner Brook
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Memorial University, Grenfell Campus

Galite mokytis psichologijos magistro laipsnį bakalauro arba bakalauro laipsnį Grenfell Campus. Taip pat galite užpildyti psichologijos apdovanojimus per bet kurį laipsnį ... [+]

Galite įgyti psichologijos magistro laipsnį pagal bakalauro laipsnį arba bakalauro laipsnį Grenfelio miestelyje.

Taip pat galite užpildyti psichologijos apdovanojimus per bet kurį laipsnį.

Kodėl mokytis psichologijos Grenfell?

Psichologija siekia suvokti, kaip mes galvojame, elgiamės ir jaučiame. Ištyrus psichines funkcijas ir veiksmus, galime suprasti individualų ir grupinį elgesį. "Grenfell" psichologijos programa suteikia studentams įvairias temas ir suteikia jums įgūdžių ir žinių, kurios bus aktualios visą gyvenimą, įskaitant:

Kritinis mąstymas Problemų sprendimo gebėjimai Analiziniai gebėjimai Rašymo įgudžiai Pristatymas įgūdžiai

Netoli studijų pabaigos turėsite galimybę pristatyti savo mokslinius tyrimus savo bendraamžiams, šeimai ir bendruomenei psichologijos studentų mokslinių tyrimų konferencijoje. Tai yra mūsų vyresniųjų studentų darbo šventė ir įspūdingas jų įgūdžių demonstravimas mokslinių tyrimų srityje, kuris toliau demonstruoja dinamišką ir išsamią psichologijos charakteristikas.... [-]

Kanada Corner Brook
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Memorial University, Grenfell Campus

Aplinkosaugos programa Grenfelio miestelyje, memorialiniame universitete, skirta gamtos mokslams ir kaip jie skatina sąmoningumą ir supratimą apie aplinką. ... [+]

Aplinkosaugos programa Grenfelio miestelyje, memorialiniame universitete, skirta gamtos mokslams ir kaip jie skatina sąmoningumą ir supratimą apie aplinką.

Programos kursai apžvelgia mokslinę aplinką, leidžiančią suprasti reakcijas, mechanizmus, įvairovę ir poveikį aplinkai. Ketverių metų aplinkosaugos programa siūlo gilių žinių dviem srautams - chemijai ir biologijai.

Kodėl studijuoja aplinkos mokslus Grenfell?

Gamtos pasaulis su savo sudėtingumu ir grožiu suteikia daug galimybių mokytis. Mūsų aplinka suteikia mums energijos, mitybos, užimtumo ir poilsio - ir tinkamai ją naudoti, mes turime tai suprasti.

Grenfellyje aplinka yra jūsų laboratorija. Jūsų profesoriai paragins jus dalyvauti savo tyrimuose - viskas nuo pesticidų suskaidymo aplinkoje iki miško pramonės poveikio paukščių populiacijoms.... [-]

Kanada Corner Brook
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Memorial University, Grenfell Campus

Matematika yra visur aplink mus, nuo tūpimo, kad tobulas snieglenčių sportas pradeda kurti kitą geriausiai parduodamą programą. Tai apie tai, kaip aptikome šią vietą, kur ... [+]

Matematika yra visur aplink mus, nuo tūpimo, kad tobulas snieglenčių sportas pradeda kurti kitą geriausiai parduodamą programą. Tai apie tai, kaip aptikome šią vietą, kurioje mes gyvename, taikydami algoritmus, skaičiavimus ir loginius argumentus. Kompiuterinė matematikos programa Grenfelio miestelyje, Memorialiniame universitete yra ketverių metų mokslo laipsnio bakalauro laipsnis. Studentai stiprina savo loginius gebėjimus ir įgyti techninių žinių įvairiuose srityse, įskaitant:

ekonomika inžinerija Fizika biologija chemija psichologija verslas Kompiuterija Kodėl mokytis skaičiavimo matematikos Grenfell?

Kompiuterinė matematika - tai spręsti realias problemas su skaičiais. Tai apie mokymąsi kritiškai mąstyti ir analitinių įgūdžių ugdymą, kuris paruoštų jus už daugybę galimybių. Apskaičiuota matematika yra ateities kalba. Jūs gausite įgūdžių, reikalingų norint naršyti numerius ir pasirengti daugelio pramonės šakų raidai.... [-]

Kanada Corner Brook
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Memorial University, Grenfell Campus

Ketverių metų studijų programa remiasi esamais kursais, dalykais tarp įvairių programų Grenfelio miestelyje, taip pat pristatomi nauji kursai. ... [+]

Grenfelio universiteto, Memorialo universiteto tvarių išteklių valdymo programa nėra meno laipsnio bakalauras, taip pat nėra mokslo laipsnis.

Priešingai, tai yra išteklių valdymo bakalauras (BRM), kuris susiaurina mokslinius klausimus apie gamtos išteklius, plėtojant ir valdant politiką. Ketverių metų studijų programa remiasi esamais kursais, dalykais tarp įvairių programų Grenfelio miestelyje, taip pat pristatomi nauji kursai.

Kodėl verta mokytis Grenfellio tvaraus išteklių valdymo?

Kas yra tausus išteklių valdymas? Žmonių poreikiai mūsų tauriems ištekliams didėja. Būtinybė apsaugoti šiuos išteklius yra didesnė nei kada nors anksčiau. Mūsų visuomenei, ekonomikai ir planetai reikia išsilavinusių specialistų, kurie gali rasti tą pusiausvyrą.... [-]

Kanada Corner Brook
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Memorial University, Grenfell Campus

Mūsų keturių metų dailės dailės bakalauras teatre yra vienintelis tokio pobūdžio Kanadoje Atlanto vandenynas. Galite studijuoti veikiančią ar techninę teatro produkciją. ... [+]

Mūsų keturių metų dailės dailės bakalauras teatre yra vienintelis tokio pobūdžio Kanadoje Atlanto vandenynas. Galite studijuoti veikiančią ar techninę teatro produkciją.

Vykdant srautą - plėtokite pagrindinius veikimo įgūdžius, įskaitant balsą, judesį ir kalbą. Jūs sužinosite, kaip pritaikyti šiuos įgūdžius į scenos studijas, techniką ir gyvenimo rezultatus.

Techninis teatro srautas - įvaldykite teatro gamybos pagrindinius įgūdžius, įskaitant apšvietimą, garsą, drabužių spinteles, rekvizitus, stalviršius, rašymą, vaizdingą tapybą ir scenos valdymą.

Kodėl studijuoti teatrą "Grenfell"?

"Grenfell" teatro programa apjungia praktinį ir akademinį mokymą. Be to, kad dirbtumėte su teatro specialistais, gausite platų laisvųjų menų išsilavinimą, daugiausia dramos literatūroje. Taigi, ar jūs siekiate savo teatro sapnų ar nuspręsite naudoti savo laipsnį kaip kitos karjeros platformą, būsite gerai pasirengę.... [-]

Kanada Corner Brook
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Memorial University, Grenfell Campus

Vizualus menininkus skatina jų aistra išreikšti save savo darbais ir yra motyvuoti savo aplinką. Tai, kaip jūs suprantate ir suprantate pasaulį. Vaizduojamųjų menų progra ... [+]

Vizualus menininkus skatina jų aistra išreikšti save savo darbais ir yra motyvuoti savo aplinką. Tai, kaip jūs suprantate ir suprantate pasaulį.

Vaizduojamųjų menų programa "Grenfell Campus" yra įsimintinoji studijos pagrindu sukurta keturių metų trukmės šiuolaikinio meno studijų programa. Išbandykite savo kūrybiškumą per įvairias vizualaus meno sritis, pvz

Brėžinys Tapyba Skulptūra

Mūsų dėstytojai remia studentus savo kelionėje, ieškodami medžiagų, procesų ir praktikos, kurie geriausiai atitinka jų meninę viziją. Mes padėsime jums tobulinti savo techninius įgūdžius, kartu tobulindami savo kūrybinį tikslą.

"Grenfell" turi daugybę galimybių, skirtų mūsų vizualiųjų menų programai, su įsipareigojimu saugiai studijuoti. Mūsų skyriuje turėsite prieigą prie:... [-]

Kanada Corner Brook
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba