Royal Roads University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie

Royal Roads University įsikūrusi viena iš gražiausių Kanados nacionalinių istorinių vietų, ji turi ilgametę kompetencijos istoriją. 2015 m. Mes švenčiame 75 metų vadovavimą ir mokymąsi - 55 metų karo koledže ir 20 metų viešųjų taikomųjų tyrimų universitete.

Mes suprantame savo studentų poreikius ir siekius bei sukūrėme galimybes, kad jūsų gyvenimo būdas atitiktų mokymosi patirtį. Mūsų koorto modelis apima grupinį kurso darbą, suteikiantį panašių bendruomenių išteklių, kuriais galite dalytis, iššūkis ir išaugti visoje jūsų programoje. Net baigus pamokas šios grupės ir toliau remia jūsų siekius užtikrinti, kad mūsų gyvenimas keistųsi patirtimi su mumis, leido ne tik profesionaliai transformuoti, bet ir asmeniškai.

Mes turime unikalų mokymosi modelį - jį vadiname „veiksmingu“

Royal Roads University siūlomos programos suteikia besimokantiesiems priemones ir būdus, reikalingus, kad jie būtų veiksmingi po baigimo. Nesvarbu, ar ieškote naujos karjeros ar norėtumėte pagerinti savo padėtį, finansiškai ir profesionaliai, pagal savo dabartinę organizaciją, mūsų mišrus mokymosi modelis, internetiniai kursai ir intensyvios universitetų rezidencijos leidžia jums naudotis tuo, ką išmokote šiandien.

Mūsų internetinis mokymosi modelis leidžia tęsti darbą, kol baigsite laipsnį. Programa prasideda nuo trumpos, universiteto gyvenamosios vietos, kuri leidžia patenkinti likusius savo kohortos besimokančiuosius, po to eiti nuotolinio mokymo kursus, kurie pateikia teorinę ir informacinę medžiagą programoje. Moodle, mokymosi internetu platforma, palengvina mokymosi medžiagos pristatymą, tuo pačiu suteikdama jums galimybę bendrauti ir bendrauti su kitais studentais ir profesoriais.

Kas daro mus kitaip

Tvari ateitis

„ Royal Roads University suprantame, kad reikalinga lyderystė aplinkosaugos srityje, ir mes didžiuojamės, kad mūsų studentai, dėstytojai ir darbuotojai palaiko šią kryptį. Klimato kaita yra vienas iš svarbiausių mūsų laikų iššūkių, ir mes sutelkiame dėmesį į iniciatyvas, kurios remia universiteto tvarumą. Aplinkos tvarumas yra ne tik iš esmės susijęs su mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų įgaliojimais, bet ir iššūkiu, reikalaujančiu tarpdisciplininio ir bendradarbiavimo problemų sprendimo būdų, kuriais mes puikiai elgiamės.

Vietos

Viktorija

Royal Roads University

Interneto svetainė
Telefonas
250.391.2511