Université de Hearst

Įvadas

Oficialus aprašymas

Unikali Ontarijo frankofonijos byla


Université de Hearst yra vienintelė provincijos universitetinė institucija, siūlanti programas tik prancūziškai. Su mumis viskas įmanoma pasaulyje, kur atstumas nėra svarbus.


Visi UdeH kursai pateikiami trimis savaitėmis.

Vienu metu galėsite sutelkti dėmesį į vieną kursą, taip palengvinsite savo mokymosi integravimą ir sustiprinimą.


Kodėl verta pasirinkti bloko kursą?

Na, blokinis kursas:

  • Skatina idėjų koncentraciją, o ne jų išsibarstymą.
  • Optimizuokite laiko valdymą, išteklius ir grupinį darbą.
  • Pašalinkite stresą sesijos pabaigoje. Baigė penkių egzaminų studijas tuo pačiu metu.
  • Sutelkti dėmesį į lauko skrydžius: ekskursijos, kurios gali vykti dieną, savaitę ar visą bloką. Oho!


Kaip tai veikia?

Skirtingai nuo tradicinio semestro, kai asmuo rugsėjo-gruodžio mėnesiais vienu metu vykdo penkis kursus vienu metu, " Block Course" formulė vienu metu rengia vieną kursą dvylikos susitikimų metu per tris savaites iš eilės.

Mokslo metai vis dar yra suskirstyti į sesijas, kurias sudaro penki blokiniai kursai ir pavasario pertrauka. Ir taip, laisvo laiko savaitę įkrauti baterijas. Kitaip tariant, bloko kursų semestro trukmė ir kiekvieno kurso mokymo kursų skaičius išlieka toks pat kaip ir anksčiau ar kitur. Formulė yra tiesiog puiku!


Mokymasis pagal patirtį

Pedagoginių metodų įvairovė ir patirtinė mokymosi veikla yra neatskiriama jūsų žinių kūrimo dalis. Ekskursijos lauke, ekskursijos kompanijose, kultūrinė patirtis ir konferencijos yra tik keletas galimybių pasinerti į regionines, nacionalines ir tarptautines realijas.

  • Tarpdiscipliniškumas "Lake Superior Park"
  • Ekskursija prie Moose upės
  • Apsilankymas Petawawa karinės bazės
  • Regiono bendrovių vizitas
  • Naujos žinios kritimas
  • Indijos tradicinės vonios


Ikimokyklinio ugdymo integravimo centras

Universiteto integracijos centrai taip pat leidžia praktikuoti savo žinias ir praktinius įgūdžius praktiniuose kursuose vertimo, mokslinių tyrimų ir archyvo studijose. ekonominis ir bendruomeninis vystymasis.


Praktika darbo vietoje

Pasinaudokite praktiniu mokymu ir patirtimi, nes pratęsite savo studijų trukmę, nes darbo vietos yra integruotos į tam tikras UdeH programas. Prašančiosios praktikos koordinatoriaus pagalba suplanuokite savo vietą vienoje ar kitoje įmonėje ar bendruomenės organizacijoje. Atkreipkite dėmesį, kad leidimas dirbti reikalingas tarptautinės klientų praktikai.


Atidarymas pasaulyje


Studijų kelionė

Kiekvienais metais "UdeH" vykdo kelionę į užsienį kaip nuotykius. Nuo 2005 m Université de Hearst studentai aplankė Europos, Magrebo, Pietų Amerikos ir Centrinės Amerikos šalis. Mūsų paskirties vieta yra Tailandas.


Kreditinė kelionė

Mokymosi kelionėje yra ir kitų studentų mobilumo galimybių. Greitaeigių kursų formulė palanki kelionėms, kuriomis mokamos kreditinės pastabos: kelionės, kurių metu mokoma kalba, socialinis reiškinys ar žmogaus problema, stebima ar analizuojama. Meksikoje labai gerai galėtų vykti ispanų kalbos kursai, tokiu būdu sudarant idealią kultūrinę kalbą mokantis kontekstas.

Vietos

Hearst

Address
60, 9e Rue
P0L 1N0 Hearst, Ontarijas, Kanada

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis