Université de Hearst

Įvadas

Oficialus aprašymas

Unikali Ontarijo frankofonijos byla


Université de Hearst yra vienintelė provincijos universitetinė institucija, siūlanti programas tik prancūziškai. Su mumis viskas įmanoma pasaulyje, kur atstumas nėra svarbus.


Universiteto misija


Université de Hearst universitetas leidžia universitetines studijas prieintis frankofonams Šiaurės rytų Ontarijo mieste, siūlo jiems savo regione išsamias programas pagal mokymo metodus, kurie pripažįsta svarbą, mokymą ir sėkmę nuolatinė sąveika tarp studentų ir tarp šių asmenų ir dėstytojų.

Mokymas vis dar užima pirmąją vietą Université de Hearst . Juo siekiama plėtoti studentų savarankiškumą ir atsakomybės jausmą bei suteikti jiems mokymą, kuris jiems puikiai tinka jų asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Université de Hearst siekia iš anksto supažindinti ir perduoti. Tai skatina savo narių intelektualų, dvasinį, moralinį, fizinį, meninį ir socialinį vystymąsi ir skatina jų dalyvavimą bendruomenėje. Per švietimą, mokslinius tyrimus ir bendruomenės dalyvavimą ji prisideda prie Šiaurės Ontarijo kultūrinio ir ekonominio vystymosi, propaguoja prancūzų kalbą ir Prancūzijos-Ontarijos kultūrą ir vertina priklausymo jausmą. priklausanti Franko-Ontarijos bendruomenei.

Per visą savo veiklą " Université de Hearst " Université de Hearst prisideda prie visuomenės, pagrįstos laisvės, lygybės, teisingumo, atvirumo, solidarumo, pagarbos asmeniui ir aplinkos apsauga, vystymu. ,


Visi UdeH kursai pateikiami trimis savaitėmis nuo 2014-ųjų mokslo metų pradžios.


Vienu metu galėsite sutelkti dėmesį į vieną kursą, taip palengvinsite savo mokymosi integravimą ir sustiprinimą. Šią naudą teikia tik keliasdešimt povidurinių mokyklų Šiaurės Amerikoje, o tik Université de Hearst tai jums prancūziškai.


Kodėl verta pasirinkti bloko kursą?


Na, bloko kursas

 • Skatina idėjų koncentraciją, o ne jų išsibarstymą.
 • Optimizuokite laiko valdymą, išteklius ir grupinį darbą.
 • Pašalinkite stresą sesijos pabaigoje. Baigė penkių egzaminų studijas tuo pačiu metu.
 • Sutelkti dėmesį į lauko skrydžius: ekskursijos, kurios gali vykti dieną, savaitę ar visą bloką. Oho!


Kaip tai veikia?


Skirtingai nuo tradicinio semestro, kai asmuo rugsėjo-gruodžio mėnesiais vienu metu vykdo penkis kursus vienu metu, " Block Course" formulė vienu metu rengia vieną kursą dvylikos susitikimų metu per tris savaites iš eilės.

Mokslo metai vis dar yra suskirstyti į sesijas, kurias sudaro penki blokiniai kursai ir pavasario pertrauka. Ir taip, laisvo laiko savaitę įkrauti baterijas. Kitaip tariant, bloko kursų semestro trukmė ir kiekvieno kurso mokymo kursų skaičius išlieka toks pat kaip ir anksčiau ar kitur. Formulė yra tiesiog puiku!


Mokymasis pagal patirtį


Pedagoginių metodų įvairovė ir patirtinė mokymosi veikla yra neatskiriama jūsų žinių kūrimo dalis. Ekskursijos lauke, ekskursijos kompanijose, kultūrinė patirtis ir konferencijos yra tik keletas galimybių pasinerti į regionines, nacionalines ir tarptautines realijas.

 • Tarpdiscipliniškumas "Lake Superior Park"
 • Ekskursija prie Moose upės
 • Apsilankymas Petawawa karinės bazės
 • Regiono bendrovių vizitas
 • Naujos žinios kritimas
 • Indijos tradicinės vonios


Ikimokyklinio ugdymo integravimo centras


Universiteto integracijos centrai taip pat leidžia praktikuoti savo žinias ir praktinius įgūdžius praktiniuose kursuose vertimo, mokslinių tyrimų ir archyvo studijose. ekonominis ir bendruomeninis vystymasis.


Praktika darbo vietoje


Pasinaudokite praktiniu mokymu ir patirtimi, nes pratęsite savo studijų trukmę, nes darbo vietos yra integruotos į tam tikras UdeH programas. Prašančiosios praktikos koordinatoriaus pagalba suplanuokite savo vietą vienoje ar kitoje įmonėje ar bendruomenės organizacijoje. Darbdaviai ir įmonių vadovai kviečiami kreiptis į Anne-Marie Cantin elektroniniu paštu arba telefonu 1 800 877-1781, kad išreikštų norą bendradarbiauti su vienu iš mūsų studentų.


Tarpdisciplininis požiūris


Tarpdalykinių studijų vertė

Tarpdisciplininėse studijose atsižvelgiama į mūsų besikeičiančio pasaulio sudėtingumą ir pasirengiame jam tobulinant savo kritinį mąstymą ir kūrybiškumą. Jie padės jums geriau suprasti šiuolaikines, atviras pasauliui problemas ir nori aktyviai dalyvauti. Tiesą sakant, tai yra asmens rūšis, už kurią ieškome žmonių, atsakingų už samdymą daugelyje organizacijų ir kompanijų.


Mokslas geriau dekoduoti tikrąjį

Evoliucija, kurią mes stebime mokslo istorijoje, rodo, kad vienu metu buvo labai naudinga iškirpti žinių sritis, siekiant atrasti paslaptis. Nors šio požiūrio nuopelnai išlieka, dabartiniai poreikiai supranta daugybę žmonių ir socialinių reiškinių, reikalaujama, kad būtų įtraukta įvairių disciplinų samprata.


UdeH originalumas

Tada Université de Hearst , konkrečiau, pasiūlo bakalauro studijų programas žmogiškųjų ir socialinių klausimų srityje, siūlo studijų aplinką, kuri suteiks jums bendrą kultūrą, artėjant į temas iš labiau tarpdisciplininio požiūrio. Šioje bakalauro studijų programoje žmogiškuosius ir socialinius dalykus studijuosite tam tikrus reiškinius, tuo pat metu skolindami akinius iš įvairių disciplinų, įskaitant psichologiją, sociologiją, literatūrą, istoriją ir geografiją.


Apibrėžti šią bendrą kultūros sampratą

Šios programos yra pagrįstos nuosekliomis privalomųjų kursų, skirtų garantuoti šią bendrą kultūrą, kurią visi giria tiek mokyklos sistemoje, tiek darbo pasaulyje, rinkinyje. Šiomis programomis suprojektuotas unikalus kursų iš daugelio disciplinų derinys:

 • tvirto mokslinio pagrindo vieta
 • neišvengiamas humanitarinių palikimas (kalbos, literatūra, filosofija, istorija)
 • artimiausio tyrimo objektų tinkamumas tarpdisciplininiam požiūriui
 • pasaulio ir vietos svarbą, kaip mes žvelgdami į pasaulį
 • poreikis praktiniam mokymui per stažuotes atlikti teorinę universitetinių studijų dalį
 • sklandus prancūzų kalbos poreikis
 • antrosios kalbos (anglų arba ispanų) žinojimo svarba


Atidarymas pasaulyje


Studijų kelionė

Kiekvienais metais "UdeH" vykdo kelionę į užsienį kaip nuotykius. Nuo 2005 m Université de Hearst studentai aplankė Europos, Pietų Amerikos ir Centrinės Amerikos šalis. Šiais metais Indija yra dėmesio centre. OPA!


Kreditinė kelionė

Mokymosi kelionėje yra ir kitų studentų mobilumo galimybių. Greitaeigių kursų formulė palanki kelionėms, kuriomis mokamos kreditinės pastabos: kelionės, kurių metu mokoma kalba, socialinis reiškinys ar žmogaus problema, stebima ar analizuojama. Meksikoje labai gerai galėtų vykti ispanų kalbos kursai, tokiu būdu sudarant idealią kultūrinę kalbą mokantis kontekstas.


Studentų mobilumo programa

Universiteto studentų mobilumo galimybės tarptautiniu ar Kanados požiūriu palaipsniui formuojasi programoje, kurią jums siūlo "UdeH". Prisijunkite prie atradimo prie tyrimo prisideda prie įspūdingo patirties portfelio plitimo, leidžiančio jums geriau integruoti darbo pasaulį ir atlikti savo vaidmenį piliečiui.


Įdarbinimas užsienyje

Pastaraisiais metais Université de Hearst norėdamas padidinti savo studentų įvairovę ir skatinti studentų judumą, pastaraisiais metais kreipėsi į tarptautinį įdarbinimą. Ji priima paraiškas iš studentų visame pasaulyje, kurie nori atlikti bakalauro studijas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Prancūzų kalba

Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Humanitarinių Ir Socialinių Problemų Bakalauro Studijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2018 Kanada Hearst

Jus domina kelios disciplinos? Norite suprasti aplinką, kuri yra tavo ir kuri jungia jus su likusiu pasauliu? Šis bakalauro laipsnis siūlo jums mokymą, skirtą tarpdiscipliniškumui socialiniuose ir humanitariniuose moksluose. Tai padės jums tapti universaliu, judriuoju ir atviru žmogumi, tenkinančiu greitai besikeičiančio pasaulio darbo rinkos poreikius. [+]

Jus domina kelios disciplinos? Norite suprasti aplinką, kuri yra tavo ir kuri jungia jus su likusiu pasauliu? Šis bakalauro laipsnis siūlo jums mokymą, skirtą tarpdiscipliniškumui socialiniuose ir humanitariniuose moksluose. Tai padės jums tapti universaliu, judriuoju ir atviru žmogumi, tenkinančiu greitai besikeičiančio pasaulio darbo rinkos poreikius.

Studentų profilis

Rodyti smalsumą apie žmogaus ir socialinės sąveikos sudėtingumą. Siekti sužinoti ir suprasti esamų žmogaus ir socialinių problemų kilmę bei įtaką. Turi bendrą kultūrą ir nori ją išplėsti. Dabartinis atvirumas ir kritinė prasmė.

Programos apžvalga

Humanitarinių ir socialinių problemų bakalauro laipsnis suteikia originalią ir įdomią formulę. Tarpdisciplininiai aspektai padės interpretuoti ir suprasti žmonių ir socialinių klausimų kilmę bei raidą plačiąja prasme. Šios programos kursai suskirstyti į tris dalis: idėjas, metodus ir gilinimą. Įkvėptas humanitarinių mokslų palikimas, žmogaus elgesys ir socialiniai reiškiniai bus nagrinėjami iš geografinės, istorinės, literatūrinės, psichologinės ir sociologinės perspektyvos. Be to, gausite tvirtą mokslinę informaciją, leidžiančią atlikti mokslinių tyrimų projektus, taip pat analizuoti ir išnaudoti visų rūšių duomenis kritiškai. Užfiksuotos ar įspaustas bendrosios žinios ir konkretus mokymasis, galų gale paskatinsite išsamiai išnagrinėti jūsų pasirinktą klausimą ketvirtaisiais programos metais.... [-]


Psichologijos Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2018 Kanada Hearst

Žmogaus elgesys patraukia jus kaip psichologai tiksliau tyrinėja? Šiuolaikinės psichologijos temos, tokios kaip neurobiologija, žmogaus vystymasis, psichopatologija, vertinimo ir konsultavimo metodai, pažadina šį žinių troškimą? Psichologijos programa siūlo tvirtą mokymą visais šiais aspektais. [+]

Žmogaus elgesys patraukia jus kaip psichologai tiksliau tyrinėja? Šiuolaikinės psichologijos temos, tokios kaip neurobiologija, žmogaus vystymasis, psichopatologija, vertinimo ir konsultavimo metodai, pažadina šį žinių troškimą? Psichologijos programa siūlo tvirtą mokymą visais šiais aspektais.

Studentų profilis

Žinoti, kaip lengvai klausytis ir bendrauti. Rodo smalsumą apie įprastą ir neįprastą žmogaus elgesį. Pademonstruokite griežtumą, kritinį mąstymą ir atvirumą.

Programos apžvalga

Kruopščiai žvalgydami žmogaus elgesio gelmes, galite pasimėgauti įvairiais kursais. Kai kurie daugiau dėmesio skirs pagrindinėms teorijoms, kurios gilina mūsų supratimą apie žmogų. Kita vertus, kiti bus suinteresuoti mokslo, metodologijos ir analizės priemonėmis, kurios domisi teorijomis. Be to, šis įrankių rinkinys yra įgūdžiai ir praktinė patirtis, padedančios geriau įsitraukti. Psichosocialinė intervencija nėra vienintelė tradicija, kurią gauna mūsų absolventai; Šis bakalauro laipsnis taip pat gali pasiruošti mokymui ir studijoms.... [-]


Verslo Administravimo Ir Vadybos Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 4 metų September 2018 Kanada Hearst

Ar norite prisidėti prie organizacijų plėtrą čia ir kitur? Verslo prasmė gyvena tavo sieloje? Ar prisijungiate prie valdymo komandos? Nepriklausomai nuo jūsų ambicijų, šios verslo administravimo ir valdymo programos sutelkiamos į bendrą supratimą apie organizacinį kontekstą ir verslo pasaulį. Jie skirti suprasti, kad esate etinis, darbštus ir analitinis asmuo. [+]

Ar norite prisidėti prie organizacijų plėtrą čia ir kitur? Verslo prasmė gyvena tavo sieloje? Ar prisijungiate prie valdymo komandos? Nepriklausomai nuo jūsų ambicijų, šios verslo administravimo ir valdymo programos sutelkiamos į bendrą supratimą apie organizacinį kontekstą ir verslo pasaulį. Jie skirti suprasti, kad esate etinis, darbštus ir analitinis asmuo.

Studentų profilis

Noras kurti ir vadovauti. Meilė iššūkius. Susipažinkite su projekto valdymu Neatsilikite nuo technologinių naujovių Būti skatinama spręsti problemas. Turi stiprią norą dirbti komandoje.

Programos apžvalga

Verslo administravimo ir vadybos programos suteiks jums bendrąsias žinias apie apskaitos, finansų, valdymo, rinkodaros, ekonomikos, gamybos ir žmogiškųjų išteklių valdymo. Jūsų mokymas bus praturtintas lauko atostogomis ir konkrečiu mokymu; Įmonės vizitai, modeliavimas, diskusijos ir atvejų analizė yra viena iš strategijų, kurias fakultetas taiko turinio integracijos skatinimui.... [-]