Oficialus aprašymas

Unikali Ontarijo frankofonijos byla


Université de Hearst yra vienintelė provincijos universitetinė institucija, siūlanti programas tik prancūziškai. Su mumis viskas įmanoma pasaulyje, kur atstumas nėra svarbus.


Visi UdeH kursai pateikiami trimis savaitėmis.

Vienu metu galėsite sutelkti dėmesį į vieną kursą, taip palengvinsite savo mokymosi integravimą ir sustiprinimą.


Kodėl verta pasirinkti bloko kursą?

Na, blokinis kursas:

 • Skatina idėjų koncentraciją, o ne jų išsibarstymą.
 • Optimizuokite laiko valdymą, išteklius ir grupinį darbą.
 • Pašalinkite stresą sesijos pabaigoje. Baigė penkių egzaminų studijas tuo pačiu metu.
 • Sutelkti dėmesį į lauko skrydžius: ekskursijos, kurios gali vykti dieną, savaitę ar visą bloką. Oho!


Kaip tai veikia?

Skirtingai nuo tradicinio semestro, kai asmuo rugsėjo-gruodžio mėnesiais vienu metu vykdo penkis kursus vienu metu, " Block Course" formulė vienu metu rengia vieną kursą dvylikos susitikimų metu per tris savaites iš eilės.

Mokslo metai vis dar yra suskirstyti į sesijas, kurias sudaro penki blokiniai kursai ir pavasario pertrauka. Ir taip, laisvo laiko savaitę įkrauti baterijas. Kitaip tariant, bloko kursų semestro trukmė ir kiekvieno kurso mokymo kursų skaičius išlieka toks pat kaip ir anksčiau ar kitur. Formulė yra tiesiog puiku!


Mokymasis pagal patirtį

Pedagoginių metodų įvairovė ir patirtinė mokymosi veikla yra neatskiriama jūsų žinių kūrimo dalis. Ekskursijos lauke, ekskursijos kompanijose, kultūrinė patirtis ir konferencijos yra tik keletas galimybių pasinerti į regionines, nacionalines ir tarptautines realijas.

 • Tarpdiscipliniškumas "Lake Superior Park"
 • Ekskursija prie Moose upės
 • Apsilankymas Petawawa karinės bazės
 • Regiono bendrovių vizitas
 • Naujos žinios kritimas
 • Indijos tradicinės vonios


Ikimokyklinio ugdymo integravimo centras

Universiteto integracijos centrai taip pat leidžia praktikuoti savo žinias ir praktinius įgūdžius praktiniuose kursuose vertimo, mokslinių tyrimų ir archyvo studijose. ekonominis ir bendruomeninis vystymasis.


Praktika darbo vietoje

Pasinaudokite praktiniu mokymu ir patirtimi, nes pratęsite savo studijų trukmę, nes darbo vietos yra integruotos į tam tikras UdeH programas. Prašančiosios praktikos koordinatoriaus pagalba suplanuokite savo vietą vienoje ar kitoje įmonėje ar bendruomenės organizacijoje. Atkreipkite dėmesį, kad leidimas dirbti reikalingas tarptautinės klientų praktikai.


Atidarymas pasaulyje


Studijų kelionė

Kiekvienais metais "UdeH" vykdo kelionę į užsienį kaip nuotykius. Nuo 2005 m Université de Hearst studentai aplankė Europos, Magrebo, Pietų Amerikos ir Centrinės Amerikos šalis. Mūsų paskirties vieta yra Tailandas.


Kreditinė kelionė

Mokymosi kelionėje yra ir kitų studentų mobilumo galimybių. Greitaeigių kursų formulė palanki kelionėms, kuriomis mokamos kreditinės pastabos: kelionės, kurių metu mokoma kalba, socialinis reiškinys ar žmogaus problema, stebima ar analizuojama. Meksikoje labai gerai galėtų vykti ispanų kalbos kursai, tokiu būdu sudarant idealią kultūrinę kalbą mokantis kontekstas.

Programos mokomos:
 • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Université de Hearst

Jus domina kelios disciplinos? Norite suprasti aplinką, kuri yra tavo ir kuri jungia jus su likusiu pasauliu? Šis bakalauro laipsnis siūlo jums mokymą, skirtą tarpdiscipl ... [+]

Jus domina kelios disciplinos? Norite suprasti aplinką, kuri yra tavo ir kuri jungia jus su likusiu pasauliu? Šis bakalauro laipsnis siūlo jums mokymą, skirtą tarpdiscipliniškumui socialiniuose ir humanitariniuose moksluose. Tai padės jums tapti universaliu, judriuoju ir atviru žmogumi, tenkinančiu greitai besikeičiančio pasaulio darbo rinkos poreikius.

Studentų profilis

Rodyti smalsumą apie žmogaus ir socialinės sąveikos sudėtingumą. Siekti sužinoti ir suprasti esamų žmogaus ir socialinių problemų kilmę bei įtaką. Turi bendrą kultūrą ir nori ją išplėsti. Dabartinis atvirumas ir kritinė prasmė.

Programos apžvalga

Humanitarinių ir socialinių problemų bakalauro laipsnis suteikia originalią ir įdomią formulę. Tarpdisciplininiai aspektai padės interpretuoti ir suprasti žmonių ir socialinių klausimų kilmę bei raidą plačiąja prasme. Šios programos kursai suskirstyti į tris dalis: idėjas, metodus ir gilinimą. Įkvėptas humanitarinių mokslų palikimas, žmogaus elgesys ir socialiniai reiškiniai bus nagrinėjami iš geografinės, istorinės, literatūrinės, psichologinės ir sociologinės perspektyvos. Be to, gausite tvirtą mokslinę informaciją, leidžiančią atlikti mokslinių tyrimų projektus, taip pat analizuoti ir išnaudoti visų rūšių duomenis kritiškai. Užfiksuotos arba įspausta bendrosios žinios ir konkretus mokymasis, galiausiai ketvirtaisiais programos metais bus išsamiai aptariamas jūsų pasirinkimas.... [-]

Kanada Hearst
Rugsėjis 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Hearst

Žmogaus elgesys patraukia jus kaip psichologai tiksliau tyrinėja? Šiuolaikinės psichologijos temos, tokios kaip neurobiologija, žmogaus vystymasis, psichopatologija, vert ... [+]

Žmogaus elgesys patraukia jus kaip psichologai tiksliau tyrinėja? Šiuolaikinės psichologijos temos, tokios kaip neurobiologija, žmogaus vystymasis, psichopatologija, vertinimo ir konsultavimo metodai, pažadina šį žinių troškimą? Psichologijos programa siūlo tvirtą mokymą visais šiais aspektais.

Studentų profilis

Žinoti, kaip lengvai klausytis ir bendrauti. Rodo smalsumą apie įprastą ir neįprastą žmogaus elgesį. Pademonstruokite griežtumą, kritinį mąstymą ir atvirumą.

Programos apžvalga

Kruopščiai žvalgydami žmogaus elgesio gelmes, galite pasimėgauti įvairiais kursais. Kai kurie daugiau dėmesio skirs pagrindinėms teorijoms, kurios gilina mūsų supratimą apie žmogų. Kita vertus, kiti bus suinteresuoti mokslo, metodologijos ir analizės priemonėmis, kurios domisi teorijomis. Be to, šis įrankių rinkinys yra įgūdžiai ir praktinė patirtis, kurios paruošia jus geriau įsitraukti. Psichosocialinė intervencija nėra vienintelė tradicija, kurią gauna mūsų absolventai; Šis bakalauro laipsnis taip pat gali pasiruošti mokymui ir studijoms.... [-]

Kanada Hearst
Rugsėjis 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Hearst

Ar norite prisidėti prie organizacijų plėtrą čia ir kitur? Verslo prasmė gyvena tavo sieloje? Ar prisijungiate prie valdymo komandos? Nepriklausomai nuo jūsų ambicijų, ši ... [+]

Ar norite prisidėti prie organizacijų plėtrą čia ir kitur? Verslo prasmė gyvena tavo sieloje? Ar prisijungiate prie valdymo komandos? Nepriklausomai nuo jūsų ambicijų, šios verslo administravimo ir valdymo programos sutelkiamos į bendrą supratimą apie organizacinį kontekstą ir verslo pasaulį. Jie skirti suprasti, kad esate etinis, darbštus ir analitinis asmuo.

Studentų profilis

Noras kurti ir vadovauti. Meilė iššūkius. Susipažinkite su projekto valdymu Neatsilikite nuo technologinių naujovių Būti skatinama spręsti problemas. Turi stiprią norą dirbti komandoje.

Programos apžvalga

Verslo administravimo ir vadybos programos suteiks jums bendrąsias žinias apie apskaitos, finansų, valdymo, rinkodaros, ekonomikos, gamybos ir žmogiškųjų išteklių valdymo. Jūsų mokymas bus praturtintas ekskursijomis ir konkrečiais mokymais; Įmonės vizitai, modeliavimas, diskusijos ir atvejų analizė yra viena iš strategijų, kurias fakultetas taiko turinio integracijos skatinimui.... [-]

Kanada Hearst
Rugsėjis 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba