University of Alberta

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Alberta Kineziologijos, sporto ir rekreacijos University of Alberta yra vienas iš geriausių tokio pobūdžio fakultetų. Mes didžiuojamės galėdami pasigirti meistriškumu mokymo ir mokslinių tyrimų srityje - abu jie neseniai buvo pripažinti QS World University reitinguose pagal dalykus, kur fakultetas pateko į geriausių pasaulio sporto šakų dešimtuką 2017, 2018 ir 2019 reitinguose.

Mūsų stiprybė tiriant ir mokant yra mūsų įvairovė šiose srityse. Mūsų kompetencija tyrimų ir mokymo srityje apima darbą, kurį darome sporto, mankštos, fizinio aktyvumo, sveikatos, turizmo, sporto reabilitacijos, poilsio, sporto valdymo ir kt. Srityse. Mūsų įvairovė apima nagrinėjamų sričių aspektą - biologinę, mechaninę, elgesio ir sociokultūrinę.

Vykdydami mokslinius tyrimus, dėstydami įvairius fakulteto tarnybas, mes didžiuojamės, kad daugiau nei 50 metų esame atsidavę savo gyvenimo kokybei ir sveikatai gerinti per fizinę veiklą, sportą ir poilsį.

Kolegialus ir tarpdisciplininis

Su 37 fakulteto nariais, 16 lengvosios atletikos trenerių, per 1000 bakalaurų ir 140 absolventų bei daugiau nei 450 studentų-sportininkų, KSR siūlo kolegialiai skirtingą atmosferą, tarpdisciplininius tyrimus, puikias mokymo ir švietimo galimybes.

Fakulteto dėstymo ir mokslinių tyrimų interesai liečia biomechaninius, istorinius, neuromotorinius, pedagoginius, filosofinius, fiziologinius, psichologinius ir sociokultūrinius žmogaus judėjimo, fizinio aktyvumo ir mankštos aspektus.

Vietos

South Central Edmonton

Address
T6G 2R3 South Central Edmonton, Alberta, Kanada

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis