Oficialus aprašymas

Šiuolaikinis pasaulis reikalauja asmenis, kurie nusimano, prisitaikyti ir lanksčiai įgūdžių rinkinių, kurie nuolat keičiasi. Mūsų unikalus mokymo pasižymi šis pajėgumas ir leidžia studentams specializuotis jų išsilavinimą.

sėkmingą karjerą

Remiantis buvo instruktoriai yra visi specialistai ir labai sėkmingai savo atitinkamų disciplinų. Naudojant savo žinias, mes ruošiame mūsų studentus sėkmės. Mūsų fakultetas įkvėps studentus atlikti savo karjeros siekius ir sėkmingai jėgos.

Faktai

  • BUVO yra visiškai nauja "Apple" remia mokymo įrenginys yra funkcija Junction, Whistler.
  • BUVO turi naują gamybos laboratorijoje, dirbtuvės ir klasėje per mūsų įrenginio.
  • BUVO kursai suteikti studentams realaus pasaulio įgūdžių ekspertų šiuo metu dirba savo srities specialistai.
  • WAS studentai gyventi, dirbti ir žaisti kalnus, į Whistler Village ir patirti geriausias iš Vakarų Kranto.

Santrauka

Vislerio Nuotykių Mokykla suteikia studentams iš viso pasaulio patirti gyvenimo gražioje vakarinėje pakrantėje Britų Kolumbija, Kanada. BUVO yra per keletą minučių iš abiejų Whistler ir Blackcomb kalnų bazę, pasaulinės klasės slidinėjimo kurorte, kad vyko 2010 žiemos olimpinės žaidynės.

WS yra naujai atidarytas įrenginys, kuris siūlo sertifikavimą įvairiose karjeros statybinių dalykų. Mūsų fakultetas yra ekspertai pagal savo laukus ir buvo atrinkti remiantis jų specializuotų žinių ir gebėjimų mokyti. Kalnų tokių miestų kaip Whistler ir darbdaviai sparčiai besivystančiai veiksmų sporto pasaulyje reikalauja darbuotojų su specializuotų įgūdžių, BUVO remia bendruomenės ir darbdavių atverdama reikiamus mokymo galimybes.

BUVO siūlo galimybę po pamokų su darbu Co-op galimybes ir karjeros kūrimo vietas. Jūsų švietimo kelionė patiko, o žaisti kalnuose ir gyvenimo apdovanojimą daugiakultūrę miestelis Whistler.

Mokiniai gali baigti atskirų kursų ar visas programas planavimas jų tvarkaraštis aplink savo Whistler gyvenimo būdą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Welcome to Whistler

Introduction to Whistler Adventure School