Oficialus aprašymas

AlmaU istorija prasidėjo 1988 m. Su maža vadybos mokykla, kuri tapo pirmuoju mūsų jaunos šalies vadovų kartos ženklu. 1996 m . , Kai buvo sėkmingai užbaigtas pirmasis plėtros etapas, Almaty School of Managers (ASM) buvo pakeista į Tarptautinę verslo akademiją (IAB). Ir praėjus 25 metams po to, kai buvo sukurta, universitetas įėjo į kitą vystymosi spiralės posūkį - Akademija įgijo UNIVERSITETO statusą. Pagal naująją „AlmaU“ strategiją, 2014 m. Universitetas įgijo verslo universiteto modelio kūrimo kursą.

Universitetui suteikiami pirmieji Kazachstano verslininkai, pirmosios MBA ir DBA programos Kazachstane, geriausi mokytojai ir populiarūs absolventai.

"AlmaU" gali būti vadinamas "Kazachstano švietimo" vairuotoju, universitetu, kuris visada yra švietimo naujovių sferoje ir juda į priekį, priima naujus iššūkius ir užkariavo naujus aukščius. Tai liudija daugybė universiteto apdovanojimų.

Almaty Management University Eduniversal International Ranking Agency“ (Prancūzija) teigia, kad Almaty Management University yra geriausių Centrinės ir Pietų Azijos verslo mokyklų reitingas. „TOP-3“ nacionaliniame reitinge „Kazachstano geriausi humanitariniai-ekonominiai universitetai“, tarptautinės plėtros ir interneto technologijų lyderė, naudojant ir skatinant universitetą interneto erdvėje pagal IQAA reitingus - Nepriklausoma Kazachstano švietimo kokybės užtikrinimo agentūra, Kazachstanas .

AlmaU yra universitetas, kuris sukuria reikšmes.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Rusijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Almaty Management University

Bakalauro programos yra profesinės aukštojo mokslo programos, skirtos ketveriems metams, suteikiant „bakalauro“ laipsnį konkrečioje specialybėje. „AlmaU“ yra studijų srič ... [+]

Bakalauro programos yra profesinės aukštojo mokslo programos, skirtos 4 metų laikotarpiui, suteikiant „bakalauro“ laipsnį konkrečioje specialybėje. „AlmaU“ yra studijų sričių mokyklos (fakultetai), kurios gali efektyviau ir tiksliau mokyti specialistus įvairiose srityse.

Kas yra ši programa?vidurinės mokyklos absolventaikolegijos absolventai

Švietimas teikiamas vienoje iš trijų kalbų: kazachų, rusų ar anglų.

Studijų forma

visą darbo dieną (po mokyklos ir kolegijos) ir atstumą (po kolegijos, susijusios su susijusiomis specialybėmis).

Programų darbo krūvis matuojamas kredito vienetais.

Mokinių turimos galimybės:

Klasės su aukšta technine įranga, kompiuterių ir mokslo kambariai su nemokama interneto prieiga (įskaitant "Wi-Fi"), prieiga prie pagrindinių mokslo ir mokslinių žurnalų ir knygų elektroninės bibliotekos.Creative Zone AlmaU.SportasSpecialybė "Rinkodara"... [-]
Kazachija Almaty
Rugsėjis 2019
Anglų,Rusijos
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to Almaty!

Eduniversal ENG

Student anthem of Almaty Management University