Almaty Management University

Įvadas

Oficialus aprašymas

"AlmaU" istorija prasidėjo 1988 m. Su maža vadybos mokykla, kuri tapo pirmuoju naujosios kartos vadovų ženklu mūsų jaunai šaliai. 1996 m . , Kai sėkmingai baigtas pirmasis vystymosi etapas, Almansų vadybininkų mokykla (ASM) buvo pakeista į Tarptautinę verslo akademiją (IAB). Ir praėjus 25 metams po to , kai universitetas sukūrė universitetą, jis įėjo į kitą vystymosi spiralės eigą - Akademija gavo UNIVERSITETO statusą. Pagal "AlmaU" naują strategiją, 2014 m. Universitetas pradėjo kurti verslumo universiteto modelį.

Universitete įskaitomi pirmųjų Kazachstano verslininkų, pirmųjų MBA ir DBA programų Kazachstane, geriausi mokytojai ir populiariausi absolventai.

"AlmaU" gali būti vadinamas "Kazachstano švietimo" vairuotoju, universitetu, kuris visada yra švietimo naujovių sferoje ir juda į priekį, priima naujus iššūkius ir užkariavo naujus aukščius. Tai liudija daugybė universiteto apdovanojimų.

Pagal "Universal International Ranking Agency" (Prancūzija) " Almaty Management University yra TOP-3 reitinge geriausių verslo mokyklų Vidurio ir Pietų Azijoje; Nacionalinės reitingų TOP-3 "Geriausi Kazachstano humanitariniai-ekonominiai universitetai", tarptautinio vystymosi ir interneto technologijų lyderis, naudojantis ir skatinant universitetą interneto erdvėje pagal IQAA reitingus - nepriklausoma Kazachstano švietimo kokybės užtikrinimo agentūra, Kazachstanas .

AlmaU yra universitetas, kuris sukuria reikšmes.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Rusijos

Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bakalauro programa: rinkodara, finansai, valdymas, verslo analizė ir dideli duomenys, programinės įrangos inžinerija

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Kazachija Almaty + 1 daugiau

Bakalauro studijų programos yra 4 metų trukmės profesinės aukštojo mokslo programos, suteikiančios "bakalauro" laipsnį tam tikroje specialybėje. "AlmaU" yra mokyklų (fakultetų), kurie gali būti veiksmingesni ir orientuoti į skirtingų sričių profesionalų rengimą. [+]

Bakalauro studijų programos yra 4 metų trukmės profesinės aukštojo mokslo programos, suteikiančios "bakalauro" laipsnį tam tikroje specialybėje. "AlmaU" yra mokyklų (fakultetų), kurie gali būti veiksmingesni ir orientuoti į skirtingų sričių profesionalų rengimą.

Kas yra ši programa:

vidurinės mokyklos absolventaikolegijos absolventai

Švietimas teikiamas vienoje iš trijų kalbų: kazachų, rusų ar anglų.

Studijų forma - dieninė (po mokyklos ir koledžo) ir atstumas (po kolegijos susijusiai specialybei).

Programų darbo krūvis matuojamas kredito vienetais.

Mokinių turimos galimybės:

Klasės su aukšta technine įranga, kompiuterių ir mokslo kambariai su nemokama interneto prieiga (įskaitant "Wi-Fi"), prieiga prie pagrindinių mokslo ir mokslinių žurnalų ir knygų elektroninės bibliotekos.Creative Zone AlmaU.SportasSpecialybė "Rinkodara"... [-]

Vaizdo įrašai

Welcome to Almaty!

Eduniversal ENG

Student anthem of Almaty Management University