Alupe University College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Alupe University College

Alupe universiteto koledžas (pagal AUC), kuri yra sudėtinė kolegija Moi University, yra viena iš naujausių universitetinių kolegijų šalyje. Ji buvo įkurta per Alupe Teisinis Užsakyti žinios Pranešimas 163 2015 liepos 24 d. Jo Taryba buvo sudaryta žiūrėk specialią žinios pranešimo No.136 2016 lapkričio 7 d. Jis buvo pradėtas po tuometinis Busia Šiaurės bendruomenės prašymą tuometinei Prezidento Kenija JE Hon Mwai Kibaki, kai jis lankėsi plotas 2007 rugsėjo 18. Vėliau ji pradėjo kaip Alupe Campus Moi universiteto 2008 m.

Universitetas Kolegija turi 200 akrų žemės Busia apskrityje. Jis įsikūręs 7 km nuo Busia mieste dėl Busia-Malaba Road. Tai 23 kilometrų nuo Malaba mieste. Jis įsikūręs Teso Pietų apygardoje Busia apskrities ir yra tik visuomeninio universiteto Busia apskrityje. IT kaimynai Uganda ir todėl išplėsti tarptautines studentų mainų programas, įskaitant tarpvalstybinio mokymo ir mokslinių tyrimų Rytų Afrikos regione.

Alupe universiteto koledžas siekia būti kompetencijos centras integruotą mokymą ir mokslinius tyrimus sveikatos, biologinių, žemės ūkio, gyvūnų, informacijos ir inžinerijos mokslų. Tai tikslas yra panaudoti šio integruoto požiūrio stiprybes, kad šalis pasiektų viziją 2030.

Ji dirbs su kaimyninėmis KEMRI, KALRO ir LBDA mokslininkų mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų teikimo į Kenijos gyventojų ir regione. Alupe universiteto koledžas siekia būti žinių bastionas į mokslų ir švietimo, verslo studijų, ekonomikos, socialinių mokslų, žmogiškųjų išteklių plėtros, turizmo ir svetingumo.

Koledžo studentas

Vietos

Eldoret

Address
Moi University, Main Campus, Kesses
P.O Box 3900-30100 Eldoret
Uasin Gishu County, Kenya

Eldoret, Uasin Gishu apskritis, Kenija

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: