Pioneer International University PIU

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų vizija ir misija

Vizija

Norėdami būti pasaulinės klasės rinkos veikiamus universitetas kompetencijos dėl visuomenės labui.

Pioneer tarptautinis universitetas yra rinkos dėsniai universitetas iš savo Speciali klasės šviesti socialiai atsakingus piliečius aktyviems ir skirta gyvenime kaip aukštos kvalifikacijos ir kompetentingi lyderiai savo profesijas ir jų bendruomenėms.

PIU studentas orientuotas dėstytojai ir darbuotojai įkvepia akademiškai kvalifikuoti studentų iš įvairių sluoksnių ir visų amžiaus grupių pasinaudoti griežtų aukštojo mokslo ir profesinio tobulėjimo galimybes dinamišką pasaulio aplinką. Giliai įsišaknijusi praktinio stipendiją ir socialinio teisingumo principus, išreikštas etikos supratimą, lyderystės plėtra, ekonominės pažangos ir pilietinio dalyvavimo, Pioneer tarptautinis universitetas skatina bendruomenės partnerystę ir parengti savo absolventus įvairių atsakingo pilietiškumo pasaulio visuomenei.

Misija

Keleivius skyrius nukreipia savo įvairius išteklius apie žinių pažangos per pažangiausius mokslinius tyrimus ir inovacijas, melding savo turtingą patirtį į holistinio auklėjimo procesų, plėsti akiratį, gamina aukštos erudicijos lyderius, ugdyti kūrybiškumą ir patenkinti poreikius ir ambicijas kultūriškai ir tarptautiniu įvairiausių suinteresuotosios šalys.

Keleivius skyrius skatina ir palaiko matomą tinklo veiksmų orientuotas mokymosi patirtį studentams ir absolventams remiamų pažangiausius mokslinius tyrimus ir inovacijas, kaip dalį savo misijos patenkinti poreikius ir ambicijas su įvairiais suinteresuotaisiais subjektais. Taip pat energingas mokymosi bendruomenė susieti akademinių ir paslaugų išteklius veiksmingai naudoti personalo, patalpų ir state-of-the-art technologijos.

Keleivius skyrius gauna tarptautinį pripažinimą už savo skiriamąjį pasaulinio dėmesio ir jos dinamiškos, labai novatoriškas programas į verslo, elektroninės / inžinerijos ir medicinos srityse.

Keleivius skyrius ir toliau pritraukiant, ugdant ir išlaikant aukštos kvalifikacijos kūrybinių ir atsakingus dėstytojai ir specialistai iš įvairių sluoksnių, kurie bus pavesta padaryti didelį skirtumą iš savo studentų gyvenime ir bendruomenės, kurioje jie gyvena.

Pioneer International University aspiracijos

Įkvėptas noras tarnauti visuomenei per švietimą, informacijos apie keleivius skyrius pareiškia savo tikslo, visos asmens išsilavinimą. Universitetas taip skirta:

Studentų pasirengimas prisiimti lyderio vaidmenį visuomenėje per švietimą, kuri plečia akiratį, puoselėjančios kūrybiškumą, pabrėžiama moralinius ir dvasinius, taip pat intelektinės ir estetines vertybes.

Bekompromisis standartas akademinės kompetencijos ir nepakeičiamą įsipareigojimą akademinės laisvės, laisvės apklausiami, ir saviraiškos ieškant tiesos.

Griežtas ir vaizduotės stipendija; puikus mokymo ir iš klasėje; ir švietimo programos buvo sukurta siekiant suteikti plotis ir gylis, skatinti įvairių formų žinių integraciją ir skatinti ne tik įsigyti, bet ir kūrybingą ir atsakingą naudojimąsi žiniomis.

Vertybės

Mes manome, patys atsako už gyvenimo šias pagrindines vertybes, kurios yra labai svarbios vykdant savo misiją, kuriant mūsų viziją:

Akademinės kompetencijos ir poveikis - Eminencija mokymo ir mokslinių tyrimų stipendiją, kuris keičia gyvenimą ir gilinti supratimą. Kūrybiškumas ir inovacijos bus mūsų pastangų požymiai.

Individualus plėtra - nes kiekvienas žmogus yra unikalus ir pilnas pažadą dėl intelektinės ir asmeninio augimo, mes skatinti individualų sėkmę ir apsisprendimo ir tiki, kad švietimas visos asmens stato charakterį, skatina aktyvų įsitraukimą į pasaulio ir gamina geresnius piliečius.

Etikos bendruomenė - pripažįsta orumą kiekvienoje valstybėje ir gydo visiems su pagarba. Mūsų veiksmai vadovaujasi teisingumo, sąžiningumo ir vientisumą.

Įtraukimas - skatinti įvairovę ir teikti prieigą prie švietimo ir socialinių-ekonominių galimybių visiems, nepriklausomai nuo atskirų sluoksnių.

Inovacijos - skatinti išradingumą, kūrybiškumą ir atradimą.

Bendradarbiavimas - pažanga visuomenėje kuriant partnerystes su studentais, absolventais, verslo ir pramonės, valdžios institucijų, akreditavimo agentūrų ir bendruomenių universitetas tarnauja.

Komandinis darbas - darbas kartu siekiant bendro tikslo.

Bendravimas - keistis informacija atvirai ir laiku.

Lyderystė - mes vertiname vadovavimą, pagrįstą pasitikėjimu, sąžiningumu ir mandagumą.

Galimybė - daugiausia dėmesio skiriant besivystančių karjeros įgūdžius ir žinias, mes suteiks pilietinio dalyvavimo, vadovavimo plėtros, pažangos ir sėkmės galimybę.

Kritinis mąstymas - mes mokome ir skatiname mūsų studentus plėtoti analitinius ir sprendimų priėmimo įgūdžius, kad jie galėtų formuluoti ir spręsti problemas ir sugalvoti, kaip į priekį.

Kodėl Pioneer tarptautinis universitetas

Aukštos kvalifikacijos ir atsidavę dėstytojai. Įperkamos mokesčiai, mokami dalimis. Švietimo paskolos laisvus aukštojo mokslo paskolų valdybos bei bendradarbiaujant su Equity banko. Gerai įrengtas biblioteka, įskaitant skaitmeninių / interneto išteklių. Modernus kompiuterių laboratorijose ir IKT įranga. 24 val greitas internetas, idealiai tinka tiriamajam darbui. Hotspots - Interneto prieiga per belaidį LAN. Hands-on tyrimų patirtis - studentų mokslinių tyrimų pabrėžė nuo pat pirmųjų metų studijų programa Socialinė problema orientacija - mes pripažįstame, kad mokslininkai turi prisiimti naujų įsipareigojimų tyrimą, kuris spręstų aktualius klausimus ir bando paaiškinti ar išspręsti socialines problemas. Aktyvios intelektinės kultūra - atitinkami skyriai yra dalis didesnės klestinčią universiteto kultūros, įrengtas su ypatingojo išteklius ir sudaro energingas ir kūrybinės inteligentijos. Kredito pervedimai / išimtys, suteiktos diplomantams atitinkamose srityse. Lankstus planavimas kursų - dieną, vakare ir savaitgaliais nustatymai užtikrina galimybes kitose veiklos ne viskas prarasta. Vadovavimas dalykai - fakulteto tvirtai įsipareigoję kuravimo studentams. Asmeninės profesinį tobulėjimą - studentai turi galimybę tobulinti savo profesinius įgūdžius per sertifikatas pramonės studijų (NVS) programą siūloma visiems studentams ir per unikalų Pramonės Talpinimo (IP) programą. Tai suteikia studentams galimybę patirti pramonę ir plėtoti įgūdžius, kad padėtų joms laipsnių ir už jos ribų. Mes siūlome galimybę susitikti darbdaviams ir gauti rekomendacijas dėl visų darbo medžioklės aspektus, nuo rašymo CV interviu įgūdžius. Komandos formavimas - visi mūsų studentai atliekantys projektinį darbą eiti komandos pastato skirtose vietose. Tai suteikia "išorę privaloma patirtis, kurioje studentai drauge spręsti problemas, kaip komandų. Jie grįžta į universitetą, o tų pačių grupių, pradėti projektinę veiklą, turintys jau patyrė pakilimus ir nuosmukius dirba kaip komanda. Nekilnojamojo bendruomenė - atvira ir palaikanti aplinka, kurioje dėstytojai ir studentai dažnai bendradarbiauti. Serene ir palanki aplinka mokymuisi. Atskiros nakvynės dėl ponai ir ponios. Transportas į ir iš studentų vietas prieinama. Pėsčiomis iš centrinio verslo rajono.

Vietos

Nairobis

Pioneer International University

Address
Desai Rd
P.O.BOX 33421-00600

33421-00600 Nairobis, Nairobio apskritis, Kenija
Interneto svetainė
Telefonas
00 254 700 372 354