Oficialus aprašymas

Įsikūręs Wuhan, Hubei provincijos sostinė ir pagrindinis centru transportavimo Kinijoje, Centrinis Kinija pedagoginis universitetas yra pagrindinis išsamų universitetų tiesiai po Kinijos švietimo ministerijos administracijos. Vaizdingas miesteliu daugiau nei 2000 Mu (330 akrų) "yra įsikūręs ant Guizi Hill, ribojasi South Lake. Kaip vienas iš universitetų dėl 211 Valstybinės švietimo prioritetinio projekto sąraše, Centrinis Kinijos pedagoginiame universitete yra labai pripažintas svarbiu bazę auginti puikių talentą šalyje, taip pat aukštesnės mokymo centras puikių mokytojų aukštosiose mokymosi įstaigose ir aukštos mokyklos.

Mūsų universitetas yra vienas pirmųjų aukštųjų mokyklų Kinijoje teisę pasiūlyti doktorantūros ir magistro laipsnius, įvertinti ir suteikti profesoriaus, docento, o taip pat doktoranto vadovas pavadinimus ir jau nustatė išsamią ir optimizuotą pažangias švietimo sistemą nuo bakalauro studijų pakopos programas nuo daktaro, kad po doktorantūros programas, o nuo dieninių į suaugusiųjų švietimo programas.

Mūsų tyrimų stiprumas yra liudininku pastovus augimas kiekvienais metais. Nacionalinė socialinių mokslų tyrimai darbas CCNU gretas Top 10 trejus metus iš eilės, o jo socialinių mokslų tiriamasis darbas Švietimo ministerijos gretas Top 6 ketverius metus iš eilės. Reitingas Nr.8 Ketvirtojoje socialinių mokslų Žinomiausia mokslo Paaiškinimai dėl priteisimo, mūsų tyrimų rezultatų serijos laimėjo prizus, įskaitant du kumščio prizų gamtos mokslo premijos Kinijos švietimo ministerijos ir šešių pirmųjų prizų Hubei provincijos gamtos mokslo premijos.

Mes užmezgėme glaudžius ryšius su daugeliu pagrindinių universitetų ir mokslinių tyrimų institutų ir atliko mokyklos į mokyklą mainus ir didelę akademinį bendradarbiavimą su daugiau nei 100 universitetų iš daugiau nei 70 šalių, tokių kaip JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Japonijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Naujas Zelandija, Australija, Pietų Korėja ir Vietnamas. Užsienio ekspertai ir mokytojai nuolat kviečiamas dėstyti universitete. Pastaraisiais metais mokytojai universitete buvo nuolat siunčiami į užsienį tolesniam tyrimą, iš kurių grįžo namo tapti savo mokymo ir mokslinių tyrimų srityje stuburas dauguma; nemažai jų yra aktyvus tarptautinės akademinės tribūnos ir padarė susižavėjimo įmokas į mokslo, technologijų, kultūros ir švietimo mainų tarp Kinijos ir kitų šalių visame pasaulyje.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Kinijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Central China Normal University

Studentai bus auginami, kad atitiktų Kinijos šiuolaikinės tarptautinės visuomenės poreikius visapusiškai plėtoti profesinį mokymą, daugiausia užsiima kinų kalbos mokymo k ... [+]

Kinų kalbos bakalauro studentai1. Mokymosi tikslai ir reikalavimai

Tikslai:

Studentai bus auginami, kad atitiktų Kinijos šiuolaikinės tarptautinės visuomenės poreikius visapusiškai plėtoti profesinį mokymą, daugiausia užsiima kinų kalbos mokymo kinų mokytojai. Be kinų kalbos ir rašytinės kalbos įgūdžių, studentai turės tvirtą kinietišką pagrindą ir profesines teorines žinias. Jie taip pat supras Kinijos humanitarines žinias ir ekonominę padėtį, susipažins su Kinijos nacionalinėmis sąlygomis ir kultūrine aplinka, taip pat turės aukštesnį Kinijos mokomojo gebėjimo ir tyrimų gebėjimų lygį, kuris gali būti tinkamas kinų kalbos mokymui ne gimtoji Kinijos studentams .... [-]

Kinija Wuhan
Rugsėjis 2019
Kinijos
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
华中师范大学
Address
NO.152 Luoyu Road
430079 Wuhan, Hubei, Kinija
Interneto svetainė